KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/6/2014, 16:08

sandrolina,ja nikad nisam koristila estrofem ,ali sam cula da je odlican za endo .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 16:10

sandrolina ::drage moje samo da vam se javim, danas je 12 dc uradila jutros UZ da vidim kakav je endo i na merenju kaze ginekolog 7.8mm i kaze idealan a ja nesto skeptik da nije tanak, javila sam Ivani u Prag ali jos nema odgovora i nemam pojma da li cu ici uopšte, bas se smorih od cekanja...
sta vi mislite za ovu debljinu proslu put je 12 dc bio 14mm
Hoces,meni je u FET-u 13-og dc endo bio7,6,na ponovljenom UZ-u i s povecanom dozom estrofema.11-og dc je bio samo 6,8. 17-og dc je bio 10,6 kad je bio transfer i Sonja je rekla da je endo u redu i idealan.Histero je juce pokazala da je bila u pravu!Pusti ponovo Ivani mail.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 6/6/2014, 16:23

lela, Ivana nije na klinici, cila sam se sada sa Slađom sa klinike i rece mi da povecam dozu estrofena i da pijem 2x2. da ponovim UZ u utorak ali tada ce meni da bude 16dc i bas se plašim da ne zakasnim, jednom mi je Ivana rekla da najcesce rade transfer 17 dc, uf bas sam skepticna sada.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 16:40

sandrolina ::lela, Ivana nije na klinici, cila sam se sada sa Slađom sa klinike i rece mi da povecam dozu estrofena i da pijem 2x2. da ponovim UZ u utorak ali tada ce meni da bude 16dc i bas se plašim da ne zakasnim, jednom mi je Ivana rekla da najcesce rade transfer 17 dc, uf bas sam skepticna sada.
Na toliko su meni povecali isto dozu za FET i bilo je dobro. Neces zakasniti,transfer jeste najcesce 17-og dc,ali moze biti od 16-23 dc.Pa,kod mene je doslo do implantacije u FET-u,a beta je pala zbog trombofilija,definitivno.Materica mi super,juce pokazala histero.A ti ces sad primati i fraxi za to i bice treca sreca! A endo se provereno deblja do tad,imas fore do 23-eg dc,ne mora uopste da bude 17-og dc. :sunny:Inace,to da se transfer radi najcesce 17-og dc,ali da moze biti od 16-23 dc je meni napisala Ivana u mail-u kad smo se dogovarale za FET.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 6/6/2014, 17:34

Hvala ti lela na ovim info bas si me smirila, videcu sta ce se desiti u utorak na UZ pa cu javiti Ivani i idemo dalje nadam se trecoj sreci. sreca 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 17:40

sandrolina ::Hvala ti lela na ovim info bas si me smirila, videcu sta ce se desiti u utorak na UZ pa cu javiti Ivani i idemo dalje nadam se trecoj sreci. sreca 
Navijam i drzim fige!  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 18:11

sandrolina ::Hvala ti lela na ovim info bas si me smirila, videcu sta ce se desiti u utorak na UZ pa cu javiti Ivani i idemo dalje nadam se trecoj sreci. sreca 
I ja sam sve sigurnija da cu nakon kontrole kod Kopitovicke posle ove histero da se javim ponovo hematologu da utanacimo za fraxi i da cu ipak ponovo u PFC na novu donaciju i da ce i meni kod njih biti 3-a sreca s doniranom jajnom celijom! Sad je kucica za bebce spremna i, uz fraxi ima da mi uspe nova donacija!I tebi ce sad da uspe ovaj FET,videces!  Very Happy osmeh srce lol! queen king 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 6/6/2014, 18:18

hvala ti draga Lela navijam koliko za sebe toliko i za sve nas ovde...bas si  queen king 
grlim jako sve, tebi držim fige i mislim da ce ti sada uspeti jer si sve uradila i spremila kucicu :)
ja cu znati sta mi je ciniti od utorka, tada ce se i transfer isplanirati i ostaje da počnem po transferu fraxi uzdam se u njega mnogo....

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 18:24

sandrolina ::hvala ti draga Lela navijam koliko za sebe toliko i za sve nas ovde...bas si  queen king 
grlim jako sve, tebi držim fige i mislim da ce ti sada uspeti jer si sve uradila i spremila kucicu :)
ja cu znati sta mi je ciniti od utorka, tada ce se i transfer isplanirati i ostaje da počnem po transferu fraxi uzdam se u njega mnogo....
I ja verujem da ce nam taj fraxi pomoci.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 6/6/2014, 21:01

Citam kako se radujemo Fraxiju zasto uz sve osnovne nalaze odmah ne ubace i trombofilije mnogo bi nam olaksali
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 21:12

[quote="karakaca"]Citam kako se radujemo Fraxiju zasto uz sve osnovne nalaze odmah ne ubace i trombofilije mnogo bi nam olaksali[/quote ]To se isto i ja sve vreme pitam!Ali,bice bolje...Ja u narednom postupku,obavezno cu da se bockam fraxijem! sreca 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/6/2014, 21:48

karakaca ::Citam kako se radujemo Fraxiju zasto uz sve osnovne nalaze odmah ne ubace i trombofilije mnogo bi nam olaksali
...da bismo se vise mucile ,,eto vidis !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/6/2014, 21:55

Pa izmedju ostalog zato sto se to papreno placa, a malo malo pa ovde samo konstatujemo kako nas salju na neke analize koje su skupe, sta oni misle, odakle nam pare, bezobrazluk......
Zamislite da odete kod dr i on vam kaze, uradite to i to, i to morate da platite i to kosta 20000. Pa drvlje i kamenje bi smo sve osule po takvom dr  Wink 

Ima nas raznih, nas je ovde 200 pa oci povadimo ponekad, a zamoislte dr koji ima 2-3000 pacijenata, a jedna zena pod hormonima je dovoljna da mu ceo dan bude bezveze, e pa zamislite takvih 20 dnevno  lol!  lol!  lol! 

Petkana, pricaj s mrvicama, bice to mamini junaci!

Koracaljke  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 21:55

sareni leptir ::
karakaca ::Citam kako se radujemo Fraxiju zasto uz sve osnovne nalaze odmah ne ubace i trombofilije mnogo bi nam olaksali
...da bismo se vise mucile ,,eto vidis !

OTPRILIKE! Mad c 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 6/6/2014, 22:20

bak ::Pa izmedju ostalog zato sto se to papreno placa, a malo malo pa ovde samo konstatujemo kako nas salju na neke analize koje su skupe, sta oni misle, odakle nam pare, bezobrazluk......
Zamislite da odete kod dr i on vam kaze, uradite to i to, i to morate da platite i to kosta 20000. Pa drvlje i kamenje bi smo sve osule po takvom dr  Wink 

Ima nas raznih, nas je ovde 200 pa oci povadimo ponekad, a zamoislte dr koji ima 2-3000 pacijenata, a jedna zena pod hormonima je dovoljna da mu ceo dan bude bezveze, e pa zamislite takvih 20 dnevno  lol!  lol!  lol! 

Petkana, pricaj s mrvicama, bice to mamini junaci!

Koracaljke  osmeh srce 
Upravu si Bak ali ja sam i onako kod moje dr, vec sam pisala o tome nista nisam mogla da odradim na uput vec platila privatno.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/6/2014, 22:24

Ma ne mislim na tebe, ali 90% zena bi na prvu loptu tako reagovalo.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 6/6/2014, 22:25

Sta kazu bak za tvoje bocke kad ce stimulacija necu da spominjem taj hormon jer je bas poceo da me nervira
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/6/2014, 22:27

Ma to niko ne zna, videcemo, sutra vadim krv
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 6/6/2014, 23:02

Bakisa, nadam se da ce sutra LH biti OK i da ces konacno poceti sa stimulacijom. yes
Koracaljke  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 6/6/2014, 23:16

Jao zene,sad sam citala za klomifen,pa sam se zabrinula.Meni je danas dr dao da ga pijem 2×1,ja sam cula da je rekao dva puta dnevno,a sad pocinjem da sumnjam da li sam dobro cula.Ionako sam skroz zbunjena,sve ovo radim prvi put i to u NF,a to znaci da pored toga sto nista ne znam,nista mi i ne govore.Ja cu piti kako mi je dr rekao tj kako sam razumela,pa za malo vise od 10 dana radimo inseminaciju.
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/6/2014, 08:10

Lucky,kako si danas,je li malo bolje?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/6/2014, 08:50

Laki, gde si? Nadam se da se uspešno oporavljaš i da si kod kuće.. :)...sa bebicom tvojom... :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 7/6/2014, 09:17

Bolje sam konacno, a kuci kada cu to cu znati u ponedeljak.
Ljudi meni kao da su porasle grudi ili se tripujem. Bole toliko da ne mogu da legnem na stomak. Mozda jos i ima nade:)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/6/2014, 09:28

luckystar74 ::Bolje sam konacno, a kuci kada cu to cu znati u ponedeljak.
Ljudi meni kao da su porasle grudi ili se tripujem. Bole toliko da ne mogu da legnem na stomak. Mozda jos i ima nade:)
Ma,naravno da ima nade.Samo se ti nama izleci od infekcije,drago mi je da ti je bolje i uskoro ce biti VISOOOKA beta kod tebe!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 7/6/2014, 10:07

ChillyVilly ::Jao zene,sad sam citala za klomifen,pa sam se zabrinula.Meni je danas dr dao da ga pijem 2×1,ja sam cula da je rekao dva puta dnevno,a sad pocinjem da sumnjam da li sam dobro cula.Ionako sam skroz zbunjena,sve ovo radim prvi put i to u NF,a to znaci da pored toga sto nista ne znam,nista mi i ne govore.Ja cu piti kako mi je dr rekao tj kako sam razumela,pa za malo vise od 10 dana radimo inseminaciju.

Chilly, ja sam pila 2x1, jednu ujutru jednu uvece, dr mi je rekla od kog do kog dana ciklusa, ne secam se sad, ali znam da je bilo 5 dana ukupno (cela kutija kloomifena). Pilo je dosta devojaka, nemoj da se brines, moze od njega da se dobiju lepe jajne celije. Ja sam ga lepo podnela. Drzim pesnice!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu