KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 22:50

markosanja.radosavljevic ::lela,slazem se ja sam bila tri dana bez terapije,cekali smo da prokrvarim,kaoko on kaze jer to je to
Ma,strasno,moj prvi pokusaj je sve vreme zvao "OCAJNICKI!"Ne bi ga ni radio da mu Stojkovic ispred mene nije rekao da probaju! fd  fd

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/5/2014, 22:54

uzas,kako se igraju sa nama a i nasim maleckima bebe ...nasli su 10 jc.ali ne znam ni sta se desilo ni koliko se razvijalo samo su rekli imamo dva embriona to je to,idi mala spremaj se odmah ih vracamo
 ff 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/5/2014, 23:29

markosanja.radosavljevic ::uzas,kako se igraju sa nama a i nasim maleckima bebe ...nasli su 10 jc.ali ne znam ni sta se desilo ni koliko se razvijalo samo su rekli imamo dva embriona to je to,idi mala spremaj se odmah ih vracamo
 ff 
A sto samo 2 embriona,zbog spermograma?Kod mene nije ni bilo embriona,ali ja zaista nemam nikakve rezerve i jajnici su mi u ocajnom stanju.Nama je Stojkovic oba puta saopstio da nema transfera i zasto,tj.,u kakvom su stanju jajne cel. bile.Trebalo je makar da ti obrazloze zasto od 10 jajnih cel. samo 2 embriona?! affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2014, 09:20

markosanja ,koliko se secam rekoste da mm ima azoospermiju ?
lela ,ako je azoospermija ,onda ti je sve jasno ,ali je sasvim doboro sto je 2 embriona bilo ,pitanje je kakvo su bili podeljeni ,i kakve je morfologije bio spermic koji je naso stojkovic -jer od toga takodje isto mnogo sve zavisi ,dali ce se embrioni razviti .
 lela ti uskoro na kosnultacije kod kopitovicke ,koliko se secam ,jel da ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 11:07

sareni leptir ::markosanja ,koliko se secam rekoste da mm ima azoospermiju ?
lela ,ako je azoospermija ,onda ti je sve jasno ,ali je sasvim doboro sto je 2 embriona bilo ,pitanje je kakvo su bili podeljeni ,i kakve je morfologije bio spermic koji je naso stojkovic -jer od toga takodje isto mnogo sve zavisi ,dali ce se embrioni razviti .
 lela ti uskoro na kosnultacije kod kopitovicke ,koliko se secam ,jel da ?
Da,prekosutra,u subotu kod Kopitovicke.Trebalo je danas,ali me sinoc zvali da kazu da ce danas biti odsutna,pa me pomerili za subotu.Meni je sve jedno,moze i u subotu.Moram da je konsultujem za histero pred novu donaciju.Ma,jasno mi je kod markosanja da je spermogram los,ali Stojkovic je dobar biolog,a ipak se oplodilo samo dve jajne cel. od 10?! affraid Meni je i prvi i drugi put rekao da,bez obzira sto mi je muz azospermican,do oplodnje nije doslo zbog mojih jajnih cel. i da za mene treba donacija,a ne i za njega.Ispostavilo se da je bio u pravu.E,sad,sto ja nisam prihvatila oba puta u Pragu embrione,to je vec druga stvar. No

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 14:20

drage moje, kada smo saznali za azzospermiju moj muz je imao terapiju menopurom dva meseca. radjene su onda tri punkcije i cetvrta je bila na dan kada su meni vadili j.c.nemamo nikakav papir kavi su spermatozoidi,ni kakva je koncentracija,zapremina i ostalo,samo kad je suprug prvi put dao spermogram. pitali smo mi,al su rekli da ih ima dovoljno i da su sve zamrzli.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2014, 14:26

ma super ga rade ,nema sta ....! c  c  c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 14:43

sareni leptir,ne znam sta da kazem samo da sam mnogo razocarana,da imam puno pitanja i da mi niko nije dao odgovor...a cinilo se da ce sve biti dobro,a onda eto nista.mozda je sve ovo zato sto je prvi put, al ne zekim istu gresku vec jednu lepu bebu...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 14:50

Nama su i oni radili spermogram kad su zakazali pokusaj,isto nam nisu dali papir,ali nam ga je Dr. Milica pokazala i obrazlagala svaku stavku.Mi smo za azospermiju znali godinama ranije,imali smo i razne terapije.markosanja,imas pp.Tu imas neke dodatne savete.Put do bebe je tezak,ali,uspecemo,glavu gore!Inace,nama su rekli da nema potrebe za zamrzavanjem sperme,i u Pragu isto,tako da nismo zamrzavali.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 14:56

nama su zamrzli i pacamo mesecno 1100din,to nije bitno,nego to sto nismo dobili nista od papira,eto vi imate,ali mi ne
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 15:03

znam lela da je put do bebe tezak,to sam saznala jos pre nekoliko godina kad smo pokusavali,a nista se nije desavalo,a onda razocarenje sa svakim ciklusom,pa kad god ciklus kasni jedan dan, odradim test a on negativan,sad ovo,ali sta cu da smo zdravo svi mi.valjda cemo se izboritii sa ovim nasim problemima i uskoro da svaka od nas drzi svoju curicu ili decaka,sta vec bude
tesko je ali valjda je to dodeljeno nama jer smo pre svega jake i spremne da se izborimo c 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 15:38

Ma,nisu ni nama dali taj papir,ubacili ga u karton,ali nama su svakako u Pragu radili nov spermogram,a imamo i gomilu prethodnih.Mislim da vi svakako treba da uradite nov spermogram,jeste li radili ranije?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 22/5/2014, 16:19

danas bio transfer tri bebe. sada cekamo 6 jun i betu:-))) cmooook

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2014, 16:24

bravo mijaki ! bice  to super ! roda  roda  roda  roda  roda  roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/5/2014, 16:26

Bravo Mijaki!!

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 b b b b b b b b b b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 22/5/2014, 16:35

Mijaki,navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2014, 17:16

pogledajte ovaj video ,da se raznezite malo ....

http://www.24sata.hr/zivotinje/super-pas-pomaze-promijeniti-bebi-pelene-ali-i-njise-kolijevku-367818?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=367818&utm_campaign=24sata+Facebook+status
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/5/2014, 17:23

Mijaki, bravo za 3 bebe! Dobice Ancica i batu i seku kako mi se cini! Sad samo opusteno!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Tesko da cu uspeti da ispratim i procitam sve sto ste pisale poslednjih dana, pa navijam za sve koje su u postupku, jedino sto pohvatah je da je Miss krenula a da Bak ceka.

Ja sam manje vise bila bez interneta od nedelje, pa se zato nisam ni javljala. Odradila histero u ponedeljak, uzet uzorak za patohistoloski, nesto mi je pominjala strawberry endo, ali je svakako zakljucak da je sve ok i da mogu da krenem sa stimulacijom. 25. maja krecem sa suprefactom, a posle toga 7. juni prvi UZ, Lh i E2 i onda cemo videti kad krecem sa stimulacijom. Ja prof. Kopitovic obozavam, iako nemam idole i ne volim ih, ona je moj idol! Popricale smo malo pre histero, ali sam je zamolila da se vidimo posle, da se dogovorimo za semu stimulacije, dosla je kad je zavrsila sa svima, zurila je, ali smo uspele da razmenimo par info i da se nasalimo. Ja sam skroz zaboravila da me je ona i prosle godine zvala Biserka, sad me je samo podsetila. Eto, ko ide kod nje neka je pozdravi od Biserke!  lol! lol! lol! Cak me je pitala koji protokol hocu, sta mislim da je bolje za mene?! Prvo je rekla od 25. suprefakt, pa onda od 30. maja, to je dovoljno. Onda sam je ja podsetila da mi je LH sad 8, i da je evo Bak koja se muci da ga skine, pa da je bolje da krenemo ranije i tako ostade da je 25. ipak pocetak.

E, sad, sto se rice azospermije. Mm ima dijagnozu oligoastenoteratozoospermije gr. III. sto u prevodu znaci da ima nesto, ne kvalitetno, ali svakako ima. Nasa duga istorija postupaka kaze da je mm u prva 4 postupka na aspiraciji imao NULU, a nikad nije imao nule, uvek po par stotina hiljada spermica! U 5. VTO u Pragu, kad sam dr rekla za njegov problem da ima nule, ona ga je istog trenutka poslala da da uzorak da se zamrzne, dao je, Sonja je rekla da je uzorak ok i da ima spermica dovoljno. Na dan A je dao uzorak i taj je iskoriscen, jer je bilo dovoljno spermica. U 6. VTO som otisli mesec dana ranije, znao je da ce taj uzorak ako ima spermica biti zamrznut i iskoriscen za VTO i da ce ako nema nicega raditi TESA. Rezultat NULA! Radili su posle toga TESA i nasli par sprmica za VTO. Pisem sve ovo, jer mislim da su nasi muzevi istraumirani i uplaseni i da imam utisak da imaju strasan problem u glavi kada treba da daju uzorak da iako imaju nesto, tu budu samo nule!!! Kako mm nikad nema nule kad radi pre toga analize, a na VTO nula! Pricah sa drugaricom, njm je uspanicen kad daje uzorak, uvek nula! Otisli kod VInke Vukotic, samo na konsultacije, on se nije nadao da ce dati uzorak, posalje ga da da iznenada, i u uzorku oko milion spermica! Samo tad i nikad posle toga, kad je znao da daje uzorak unapred! Moja prijateljica je lekar, i nas zakljucak je da oni psihicki ubiju spermice! Ja sam resila i dogovorila se sa mm da u junu pije nesto za smirenje, mozda pomogne. Probacemo. Drugo, resila sam da se dogovorim sa dr kad dodje sa mnom na kontrolu zbog mene, da ga posaljemo da da uzorak, bez da on zna da ce tog dana dati uzorak! Bas zelim da vidim hoce li necega biti u njemu! To ce uraditi i moja prijateljica, pa cemo videti hoce li se nesto desiti i kod njih. Eto, mozda vam bude znacilo. Ne znaci da su sve azo psihickog karaktera, ali mislim da ima i takvih, pogotovu ako ponekad imaju a ponekad ne spermice.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/5/2014, 17:30

Kometice, aka Biserka  lol! divno draga, presrecna sam zbog tebe!! Navijam iz sveg srca!!!!!!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce   yes yes yes yes radost radost radost radost sreca sreca sreca sreca 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 22/5/2014, 17:51

Mijaki,to je divno navijamo i cekamo sesti jun  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ljubav ljubav 

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/5/2014, 18:11

I, da, zaboravih da sam bila i kod dr ANtica, dao mi semu za fraxi, kaze da mi ne bi ukljucio fraxi da je prvi VTO, ali mi je dao zbog prethodnih postupaka. Svakako, spontani nije bio zbog trombofilija, ali je bolje uzimati fraxi do kraja trudnoce.

Bila sam i na pregled kod dr zbog grudi i fibroadenoma koji imam vec 20 gidna, i to je OK, bacila mi pogled na stitnu, odlicno izgleda, tako da sam ja kompletno spremna za postupak, za 3 dana pocinje bockanje, doduse supresivima, ali pocinje!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2014, 18:15

e bas sam se pitala kometa gde si ,sto te nema ..
 odlicno Bisreka ,i ti kreces ! procitala sa ceo tvoj post,ima istine u svemu tome sto kazes ...pametno sto ce probati sa nekom tabletisom za smirenje .

moj mm to radi bez problema ,kaze -zamislim da sam sa tobom  sex i eto spermica -...naravno nije sve u tome ,psiha svakako cini svoje .
seca se svoje drugarice ,koja je radila prvu vto kad i ja u Nisu ,tada je Kopitovicka poducavala Nis .njen mm nije mogo da da uzorak u Kc tog dana na samu aspiraciju .Kopitovicka im jerekla doslovce ovako -idite do stana ,neka mm drmne koji vinjak i nek tamo da uzorak i brzo ga uz telo donesite -
 tako je i bilo i njen mm je tamo uspeo da da uzorak ,a Kopitovicka je ko u filmu ,trcala u susret mojoj drugarici kada ju je ugledala niz hodnik kc ,nebi li sto pre uzela uzorak i odnela ga bilogu .nadjeni su spermici srecom,ali
 nazalost nije uspela vto ,ali iz drugih razloga ,biolog ,lab itd..koje ne zelim vise ovde da spominjem .
 neznam kometa ,i dali ste tj mm tvoj dali je nekad probao da da uzorak u stanu ,pa da ga sto pre odneses u lab ?
bravo za histeroskopiju ,sad si mirna .a i dobro je sto ce ti se uvesti fraxiparin !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/5/2014, 18:37

Mijaki bravo sad drzimo fige i navijamo jako, jako za tebe i bebice.
Samo mi reci da li koristis fraxi, ako da kada si pocela da primas boce?
kometa samo napred drzim fige i za tebe  Wink Wink Very Happy 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/5/2014, 18:40

Mijaki, navijam!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Kometak, jedva cekam tvoj pocetak!!!!  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca likeit 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 19:41

Mijaki,bravo za 3 bekane!Navijamo za ogromnu betu 6-og juna!Kometak,srecan pocetak!I meni je Antic rekao da ce mi fraxi uvesti za naredni put za svaki slucaj,zbog istorijata broja pokusaja.A sto se azospermije i ostavljanja uzorka tice,slatko ste me nasmejale.Mm nema taj problem,do sad nije "zakazao",ali spermogram je uvek losiji,sa blagim varijacijama,mada,svakako i psiha tu igra vaznu ulogu.markosanja,naravno da smo zasluzile i da cemo drzati svoju decicu!Cmok!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu