KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/5/2014, 09:58

Juuu, kakvih divnih vesti od jutros  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Malena , ceeeestiiiiitaaaam!!!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 Sto se tice  vođenje ljubavi  , ajde vi to malo se mazite za pocetak....pa kada dr da zeleno svetlo a vi onda  sex 

Vilhemina , duplo BRAAAVOOOO!!!!  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

Bak, navijamo za cetvrtak, pa da krenes polako  b b b b b 

Brbljiva , priblizilo se.... otvaraj prozore  roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 13/5/2014, 10:01

BAK, cekas ti mene, tj tvoji hormoni  lol! salim se, ajd sa srecom pa makar taj petak, omiljeni dan, da krenu boce! igracice Super je sto ces imati dosta folikula!

Brbljiva, navijam za sutra. igracice

Koracaljke  igracice 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/5/2014, 10:10

sareni leptir ::sutra vece -maco ,pa sta Bog da ! sreca

Pa ko će to nama sutra da radi  beta ? sreca  Pa da bude  beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Osmisli sebi ceo dan da budeš angažovana, nemoj sedeti kod kuće i čekati kako prolaze minuti, sati.... Znači sutra akcija, pa sve do pozitivne bete!!! ?Ajd pa as as as  
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 13/5/2014, 10:22

Hvala drugari jos jednom. Sutra cu da uradim dnevni profil. Prvo sam zakazala magnet kako mi je dr rekla pa sad zvala da otkazem  Very Happy  ne bih ja ni da se zracim ni da pijem nesto ako ne mora. Taman resih da se ne igram dr kad me ona ubedi u suprotno.  Rolling Eyes 

Brbljivice, srecno sutra!
Bakisa, bravo za folikule, taman ce biti na vreme sve.  yes 
Cestitke i Vilhemini!
Malena, lep ti se posao sprema.  trudnica 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/5/2014, 10:29

bak ::


MMAI ne mogu da se setim u kratkom  Embarassed Ali tad i ne mogu biti bas tako niski, ipak se prirodno dizu vec od pocetka ciklusa, ovako ih supresija drzi. Videce vec neka cura koja je skoro radila kratki  yes 

Brbljiva jel sutra  beta ?

Koracaljke  osmeh srce

Hvala, Bak! Hajde, pa nek je srećan petak za početak!!!  radost radost radost yes yes yes 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/5/2014, 10:32

leptiricu bice suta beta kao kuca,samo pozitivno yes yes yes 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 13/5/2014, 10:45

Malena cestitam  vv vv vv vv vv 
Leptiricu, ti si sledeca za cestitanje  bb bb bb bb bb 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/5/2014, 11:08

Malena, čestitam ti od srca divnu betu  vv , uživaj u trudnovanju  osmeh srce 
Bakiša, još malo  yes radost Biće puno bebica  igra Navijam najjače  igracice igracice igracice 
Šareni leptiriću, još malo do  beta roda roda roda roda roda 
MMAI, ja sam bila na kratkom protokolu, doduše, sa neslavnim ishodom, ali evo mojih hormona na početku stimulacije: FSH-8.2, LH-5.5, E2-88.9 (imala sam već 3.dc folikul od 9mm)

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/5/2014, 11:16

cicsa80 ::Hvala drugari jos jednom. Sutra cu da uradim dnevni profil. Prvo sam zakazala magnet kako mi je dr rekla pa sad zvala da otkazem  Very Happy  ne bih ja ni da se zracim ni da pijem nesto ako ne mora. Taman resih da se ne igram dr kad me ona ubedi u suprotno.  Rolling Eyes 

Brbljivice, srecno sutra!
Bakisa, bravo za folikule, taman ce biti na vreme sve.  yes 
Cestitke i Vilhemini!
Malena, lep ti se posao sprema.  trudnica 
...ja ti nebih savetovala da se zracis ,pogotovo ako ces uskoro da radis vto (uskoro ,mislim u roku od 6 meseci ) ..ja sam pred drugu trebala da snimim pluca ,pa me vratila doktorka i zamolila da se lecim na drugi nacin koliko god mogu ,pa nek mi zadnji stadiju bude snimanje ppluca....kaze ne valja nikako za vto ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/5/2014, 12:16

Malena cestitam na visokoj beti,zelim ti skolsku trudnocu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Brbljivi leptiru ocekujem tvoju visoku betu,jedva cekam.Bice to treca sreca, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  Ja evo jos malo pa se ukrcavam na bus za BGD tako da vas posle pratim preko telefona.

Lela sta znaci to HETOZIGOD(mozda nisam dobro napisala ne zameri)?Da li imas trombofiliju ili ne?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/5/2014, 13:28

Imam sve 3 mutacije koje sam radila(MTHFR,PAI-1 i Leiden v).Imam trombofilije i jos i pise da su mi u krvi nadjeni aleli visokog rizika.Zato sam i imala biohemijsku.Ovih dana cu da zakazem i kod Elezovica hematologa.PAI-1 i Leiden v su homozigot,a MTHFR-heterozigot.Za Leiden v pise da je normalni alel,a za MTHFR i PAI-1 da su aleli visokog rizika!  affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/5/2014, 13:38

ivanicasale ::Malena cestitam na visokoj beti,zelim ti skolsku trudnocu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Brbljivi leptiru ocekujem tvoju visoku betu,jedva cekam.Bice to treca sreca, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  Ja evo jos malo pa se ukrcavam na bus za BGD tako da vas posle pratim preko telefona.

Lela sta znaci to HETOZIGOD(mozda nisam dobro napisala ne zameri)?Da li imas trombofiliju ili ne?
Dobro dosla u moj BGD!  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 13/5/2014, 13:41

Lela meni su rekli ovdje na genetici kad sam podigla nalaze da su Faktor II i faktor V Leiden visokog rizika  Rolling Eyes nije mi sad jasno,mada i mei je sve jedno jer sam ih skoro sve pokupila.
homozigot znaci da si naslijedila od oba roditelja a hetero samo od jednog koliko znam...
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/5/2014, 13:57

annci ::Juuu, kakvih divnih vesti od jutros  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Malena , ceeeestiiiiitaaaam!!!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
 Sto se tice  vođenje ljubavi  , ajde vi to malo se mazite za pocetak....pa kada dr da zeleno svetlo a vi onda  sex 

Vilhemina , duplo BRAAAVOOOO!!!!  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

Bak, navijamo za cetvrtak, pa da krenes polako  b b b b b 

Brbljiva , priblizilo se.... otvaraj prozore  roda roda roda roda

Brbljivko sareni leptiricu jel sutra slavlje  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Bakisa jos malo  napred scuro cveće cveće cveće 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/5/2014, 14:13

SladZana ::Lela meni su rekli ovdje na genetici kad sam podigla nalaze da su Faktor II i faktor V Leiden visokog rizika  Rolling Eyes nije mi sad jasno,mada i mei je sve jedno jer sam ih skoro sve pokupila.
homozigot znaci da si naslijedila od oba roditelja a hetero samo od jednog koliko znam...
To za gene znam.Kako god da okrenes,imam mutacije.Ivana,moja koordinatorka iz Praga mi je,kad sam joj poslala nalaze odgovorila da se obavezno javim hematologu da mi odredi terapiju pred sledecu donaciju.Svakako ce da radi fraxi.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/5/2014, 14:17

svakako ! bitno je da budes pokrivena terapijom...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 13/5/2014, 14:18

Leptiru navijam za sutra ...saljem rode... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beta beta beta beta beta beta vv vv vv vv vv vv
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 13/5/2014, 14:18

Hvala vam puno svima od srca!  osmeh srce srca srca srca 

Zelim vam svima ogromne bete, divne trudnoce i zdrave i prave bebe!

Lela1984, Elezovic ti je pravi izbor, ja sam isla kod njega, isto sam imala biohemijsku prosle godine, isto heterozigot i onda sam njega pronasla i uveo mi je fraxiparin 0,4 ovaj put i uspelo je! Trenutno je u Australiji i bice tamo mesec dana, kad se vrati, zakazi pregled, ako ti nije nista hitno, srecno!!!
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 13/5/2014, 14:23

Leptiricu sarenicu navijamo za  beta saljemm malo Novosadskih roda  roda roda roda roda roda 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/5/2014, 14:30

Vilhelmina ::Hvala vam puno svima od srca!  osmeh srce srca srca srca 

Zelim vam svima ogromne bete, divne trudnoce i zdrave i prave bebe!

Lela1984, Elezovic ti je pravi izbor, ja sam isla kod njega, isto sam imala biohemijsku prosle godine, isto heterozigot i onda sam njega pronasla i uveo mi je fraxiparin 0,4 ovaj put i uspelo je! Trenutno je u Australiji i bice tamo mesec dana, kad se vrati, zakazi pregled, ako ti nije nista hitno, srecno!!!
Nije mi hitno.A recite mi za Antica,je li neko bio kod njega?Kakav je on? Miljica nema vise na sajtu "Bellmedic",pa ne znam da li jos radi kod njih?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/5/2014, 14:35

moze ,pogotovo Novosadskih uh ....! ostace ,mi Nsad u secanju....otvorila prozore  drage moje po ovom sumornom vremenu ,kod mene jos malo samo sto kisa ne zapljusti ...
svejedno ,opustena sam jer je danas dan te v..... veštica (ne zelim ni da izgovorim ),i nadam se da me nece posecivati ni danas ni narednih 9 meseci !
 nemam nikakve simptome i drago mi je zbog toga -verovatno su se beb vec usadile predhodnih dana -citala sam da se mnogo brze razvijaju blaste .Malo glava bolucka od ove nagle promene vremena ,cim padne kisa -meni bude lakse ,ali ce i to proci ....ujutru idem da vadim krv ,pa rezultat navece u 19 h !....ljubim sve  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 13/5/2014, 14:42

Vilhelmina cestitam za divnu betu,leptiricu drzim fige da te sutra obraduje najlepsa vest i da uzivas u svojoj trudnoci  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 ff ff ff 

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 13/5/2014, 15:20

Leptiricu, cekam sjutra lijepe vijesti od tebe.

Malena , cestitam i uzivaj u blazenim danima.

Bak, srecno!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 13/5/2014, 15:40

lela1984 ::
Nije mi hitno.A recite mi za Antica,je li neko bio kod njega?Kakav je on? Miljica nema vise na sajtu "Bellmedic",pa ne znam da li jos radi kod njih?


Ja sam bila već 2 puta kod Dr Antića, i mogu ti reći da sam oduševljena sa čovekom, pisala sam i na temi Imunologija.
Prethodni put, u decembru bila sam kod Miljića, on radi privatno u Jevremovoj, rekao je da nemam potrebe da koristim Fraksi, i postupak mi nije uspeo. Kad sam otišla u aprilu kod Antića, rekao je da sam ja i tada bila za Fraksi, i da smo bacili pare na postupak. Sad mi je uključio Fraksi 0,4ml i bockaću se u sledećem postupku. Antić ti je Elezovićeva škola, tako da ti ga ja toplo preporučujem i jevtiniji je, ako ideš privatno  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/5/2014, 15:47

Pa,svakako cu privatno u "Bellmedic",a vidim da je i on s klinickog,pa cu onda kod njega ako je Elezovic na putu.A sto se Miljica tice,ja nemam pozitivna iskustva s "Jevremovom",pa ne bih kod njih ni kod hematologa da svracam.Hvala,Kusurko.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu