KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 13/5/2014, 18:29

Leptiricu,  roda roda roda roda roda roda roda 

Bak, srecno!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Devojke koracaljke,  navijači1 navijači1 navijači1 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 13/5/2014, 19:33

Leptiricu drzom fige za sutra,
Koračaljkama svi puno srece i sto laksi koraci :) ukoliko je moguce :)
Drage moje pošto mi je potvrđeno da imam heterozig.mutaciju i trombofilije, potrebno je da u sledecem postupku IVF koji planiram u junu, da koristim frax0.3 ginekolog mi je rekao da nista nece stetiti da pocnem od 1dc da ga koristim a hematolog od dana transfera, kakva su vasa iskustva, da li ga je neko koristio od 1dc? Sobzirom na to da od 1dc bi trebalo da koristimi defilpine 0.1 i od 2dc estrofen 2mg da li smem da sve zbuckam i koristim, pitaću naravno dr sonju, nego mi vas misljenja uvek pomognu. lol! love 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/5/2014, 19:43

obicno se daje od aspiracije ,nisam cula da je neko uzimao ranije ...ja sam uzimala oba vto procesa od aspiracije ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 13/5/2014, 20:09

hvala vam devojke na lepim zeljama, ovo sto se desilo meni zelim i svakoj od vas!!! iako nisam bas bila ubedjena u uspeh kad sam videla betu zamalo ne padoh u nesvest lol! .. a sto se tice vođenje ljubavi  nije problem ni kod mene ni kod mm, ali hteli smo da proslavimo, ali cekacu uz, pa cu tad videti.. ja sam estrofem pocela da pijem na dan et, i idalje ga pijem.. cekala sam 18. dan zato sto koristim cyclogest vaginalete i ucestvujem u studiji, pa mi na klinici tad zakazali, a posto nemam u blizini lab, cekala sam tamo..
leptirko drzim fige i navijam za sutra beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/5/2014, 20:13

Sandrolina, mozes od prvog dana stimulacije, ja ga tako uvek koristim.
Meni je Elezovic tako i prepisao. Miljic mi je prepisao od dana transfera. Samo jos kod Antica nisam bila, a i necu  Razz za sad  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/5/2014, 21:30

Leptirko jos veceras spavas,pa od sutra si trudnica:) ja stigoh u BGD. Hvala lela na dobrodoslici.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/5/2014, 21:54

ivanicasale ::Leptirko jos veceras spavas,pa od sutra si trudnica:)  ja stigoh u BGD.  Hvala lela na dobrodoslici.
Dobrodosla jos jednom!Bas mi je lep grad,zar ne?  Very Happy Sutra se ti bockas kod nas za trombofilije?  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/5/2014, 22:35

bak i devojke mala pomoc. miljic mi je na izvestaju napisao da krenem fragmin 5 dana pre transfera a da dan po transferu povecam dozu na 12. sada nisam sigurna da dobro razumem, znaci li to da na dan transfera uzimam samo jednu inekciju i sutradan prelazim na dve ili? ima li ko jos slican protokol? thanks na pomoci. pa. uhvatila me panika. ujutru polecemo...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/5/2014, 22:43

Mijaki, nemam pojma, ali iskreno mislim da nije ni toliko presudno. Meni je samo napisao od transfera, bez detaljisanja

PS Ja bih i na dan transfera krenula na 12h

PPS Srecan put da nam, da nam se vratis  trudnica 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/5/2014, 23:11

Malena, cestitam na divnoj beti!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/5/2014, 23:23

Malena, sve čestitke za lepu betu! Nek ti trudnoća protekne školski i bezbrižno!

Brbljiva, da nas sutra obraduješ!

Bakiša, za prošjutre  Laughing , držim fige, da hormoni konačno budu ekstra i da kreneš sa bockama!

Lela, ti si baš mutant, no, sve će to dobar hematolog srediti!

CUre, nek su vam sa srećom ovi prolećni radovi, postupci i koraci, navijam svim srcem za što više lepih beta i zdravih beba!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/5/2014, 08:52

Malena čestitam, beta je odlična  b b b b 

Leptiru, navijam jako danas, da ovo bude divan dan  roda beta roda beta roda roda beta

Bak čekamo petak sa nestrpljenjem  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 14/5/2014, 09:04

Leptiriću, mislimo, mislimo, držimo fige za  beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 radost radost radost radost radost molitva molitva molitva 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 14/5/2014, 09:06

Šareni Leptire  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/5/2014, 09:13

Leptiricu navijam za danas.
Ja evo zavrsila. U biohemijskoj laboratoriji mi uzeli krv i za antitela,kazu da ce oni da odnesu gore uzeli mi i uput i tako. Za stecene trombofilije rezultati su danas,a antitela za dve nedelje. Lela bio bi jos lepsi da ne pada ova glupa kisa,sve sam pokisla kao mis:)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 14/5/2014, 09:15

Lela1984, ja idem kod Antica sad u subotu, posto je Elezovic na putu, a cula sam za njega sve najbolje i citala odlicna iskustva, mislim da je ok. Sto se tice fraxija, meni su ga prepisali 6 sati nakon ET i onda svaki dan, licno mi to deluje i najlogicnije
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 14/5/2014, 09:26

Šareni Leptiru navijam jako,jako za tvoju veliku betu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2014, 09:46

Leptiricu danas je tvoj dan  yes yes yes 
Da beta bude velika ko kuca a ti nama trudnica najponosnija narednih 9 meseci  bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/5/2014, 10:32

ivanicasale ::Leptiricu navijam za danas.
Ja evo zavrsila. U biohemijskoj laboratoriji mi uzeli krv i za antitela,kazu da ce oni da odnesu gore uzeli mi i uput i tako. Za stecene trombofilije rezultati su danas,a antitela za dve nedelje. Lela bio bi jos lepsi da ne pada ova glupa kisa,sve sam pokisla kao mis:)
A ova kisa jeste odvratna,i ja sad iskisoh sa sve kisobranom!  Sleep Leptirici,a ti ces nas danas obradovati OGROMNOM betom!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/5/2014, 10:35

Vilhelmina ::Lela1984, ja idem kod Antica sad u subotu, posto je Elezovic na putu, a cula sam za njega sve najbolje i citala odlicna iskustva, mislim da je ok. Sto se tice fraxija, meni su ga prepisali 6 sati nakon ET i onda svaki dan, licno mi to deluje i najlogicnije
I ja cu kod njega uskoro da zakazem.A za fraxi tako i jeste logicno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/5/2014, 10:50

Sto se tice fraxija, zavisi.
Sa porastom estrogena, do kojeg neminovno dolazi usled stimulacije, jel, raste mogucnost za ispoljavanje sklonosti ka trmobofiliji. Zato na svim hormonskim preraratima pise da zene sklone trombofiliji treba da ih ili izbegavaju, ili koriste pod nadzorom.
Malo je drugaciji slucaj kod donacije, to sam juce previdela u odgovoru.

E sad, cilj fraxija pre et nije ne znam ni ja sta , vec da se zastiti nase telo. Ipak je cilj dobiti bebu ali i sacuvati zdravlje na prvom mestu.

Takodje nije ista sklonost ka trombofiliji kod nekoga ko ima "samo" mutacuju na pai ili mthfr i nekoga ko ima kombinovanu mutaciju ili je homozigot na Faktor V laidenu ili faktoru II.

Ja sam upoznala zenu koja je homozigt na FV i imala je vec dve tromboze vena nezavisno od vto, lezala je u Betaniji, primala fraxi od 0,6 na 8 sati i nisu joj valjali rezulatati

Pored urodjenih, neko ima i po neki od stecenih problema sa nekim faktorima. Neke zene i puse, imaju visak kg....

Sve se to uzima u obir, nije to samo od et 0,3 i rokaj, svima isto.


Leptiricu, poceli su da teku najduzi sati, verujem  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 14/5/2014, 11:02

Uvek dodjem na korake, spremna da malo porazgovaram, i onda vidim ovaj vas latinski i samo pobegnem!   b 

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 11:06

bak u Gnesisu se daje fraxi od aspiracije ,tako zahteva Kopitovicka ,mada sm i u Nisu primala od aspiracije fraxi /iako hematolozi kazu da sa njim treba poceti od et ...
  ja jutros pustila krv za betu ,bocula zatim pregnil...malo se ubedacila jer sams e raspitala o zeni iz og kraja koja je vec dobila dete putem vto u betaniji*dete je 3/4 god ,i srele se pre par dana u labu,ja radila tsh a ona vadila betu tada .inace je ovaj put otisla po drugu bebu nije imala smrzlice ,kopitovicka joj radila kao i prvi put /samo je ovaj put platila u Genesisu .ubacene 2 blaste i beta bila 34 pa joj pala istog dana ....
bas sam se na tren ubedacila ,pokusavam da se opustim....sati lete ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/5/2014, 11:20

Leptiricu, ne gledaj ti druge zene, vec sebe, a verujem da ce ti beta veceras pokazati trudnocu!! Nisu ni lekari svemoguci, meni je uspelo prvu put kod KOpitovicke, ne znaci da ce i drugi put, ima tu mnogo faktora koje ne zavise od njih a ni od nas! NAvijam i saljem italijankse rode na istok Srbije i verujem u tvoj uspeh!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 11:24

.....italija _istok ! Mozeeeeeee    love  love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu