KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

+43
Stenli
Tinche
nesalela
caci
ChillyVilly
LaFolie
Sofka
Simona
dacans
SannI-AlL
PalcicaBg
ganedina
cicsa80
maus
daca32
SoJa
twinsi
zvoncica36
HappyGirl
SladZana
nina :)
BiKsi :)
Shizika
Vuchica
djole42
bobica83
Niny
karakaca
MAAKKI
Mirjana
JocY
Ema78
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
bak
Smrdica
hocukusurnecuzvaku
Star77
mamadabudem
leptirko82
missile
JAmajka
47 posters

Strana 7 od 37 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 37  Sledeći

Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od daca32 12/5/2014, 09:32

dobar dan i dobro jutro onima koji su tek ustali  cvet 
daca32
daca32

Broj poruka : 101
Godina : 44
Datum upisa : 28.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 12/5/2014, 09:37

Cufto, mozda si u pravu za godine  Embarassed Mada ja nikad, bar ne da se secam nisam volela vrucine i toplo vreme. Zima i prolece do 20 stepeni su moje vreme  yes 

O crni Bora  No Bas bih volela da se oporavi koliko god je moguce. Ima i bas lepe godine, bas mi zao da se muci. Pomazi ga od mene  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SoJa 12/5/2014, 09:55

Dobro jutro, cure!

Ja se vratila u svoju oazu mira :Da familija nek se snalazi bez mene  Wink 
Ćufta, imam i ja kucu kod mojih, ima čak i više godina neg tvoj Bora. Imao je napade, tipa sruši se i ukoči, zadnje noge su mu spojene kad hoda, baš se vidi da je mnogo star. Ali, kad treba da potrči, prava je gazela  lol! . Biće bora ok
Meta, žao mi je zbog cimanja na ispitu, ali nema veze, u junu nećeš osetiti postupak zbog gužve i biće dupli uspeh Wink
Bakiša  queen navijam za dobre hormone i UZ, pa da krene stimulacija  radost radost radost 
SladZo, bem mu miša i alergiju, biće bolje polse kišice  cmoka 
Niny, da te ljubnem samo, draga moja debelice  cmoka Kako je Maša?
Sofija, uživancija, blago tebi...
Djolence, još maloooo, jeeeejjjj  radost 
Miss, misslim na tebe i navijam (juče sam te spominjala, da znaš ak si štucala Very Happy)

Ja sam loše. Dogovorili smo se sa dr. Nebojšom da u ovom ciklusu uradimo jedan totalni prirodnjak, trebalo je 7. dc da odem na UZ kako bismo videli imamo li folikul za praćenje, međutim  veštica nema (nisam trudna, radila sam test), danas je osmi dan kako kasni, dešavalo se po par dana, ali nikad toliko... Pritom se osećam loše, kao da ulazim u klimaks... Jel to normalno posle VTO (drugi ciklus posle)?

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Niny 12/5/2014, 10:04

Soja, i meni je ciklus pred početak vto-a kasnio skoro nedelju dana, posle sam saznala da je to zbog ciste. Nadam se da ćeš uskoro dobiti i da onda lepo uradite prirodnjak  b b b b  Možda bude i više folikula nakon stimulacije  d d d 
Maša izgleda ima alergiju na travke, posle svake šetnje u visokoj travi kija 15 minuta  Rolling Eyes  Nadam se da si se pomazila sa Bingom za vikend  Very Happy  Maša je juče dobila batine u gostima, jer se upiškila u stanu. Bili smo na rođendanu i jurcala se sa decom, popila litar vode i naravno piškilo joj se. stajala je neko vreme pored vrata, a kad je videla da niko neće da je izvede, upiškila se tu. Ja sam poludela i tu pred svima sprovela vaspitne mere c c c
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 12/5/2014, 10:05

Soja, sve je to normalno. Ako je nema jos neki dan, ja bih opet uradila test  Wink I otisla na uz, da nije neka cista glupa. Drzim fige za prirodnjak, mislim da on u tvom slucaju ne bi bio los  Wink 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 12/5/2014, 10:08

Niny i Bak kija kao lud, po 20 puta za redom, pa se iznervira najstrasnije  lol! A od tih 20 puta bar 5 puta lupi nosom o pod
Baku kad se tako jako piski, nema snase da ga se otreses. Toliko smara i davi i samo sto ti se naglavu ne popne dok skontas sta ga muci. Nije ona kriva, mora da se postidela najstrasnije.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Niny 12/5/2014, 10:16

Znači i Bak kija? Kada se šetamo po ošišanoj travi, onda ništa.
Ona neće da zove kad joj se piški nego stoji kod vrata, pa ako ko primeti, a ako ne gospođica ne može da čeka. Mogu misliti šta su gosti mislili o meni   b Maša je posle presedela ostatak rođendana u kazni. Bila je ljuta na mene, ali smo se jutros pomirile  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Shizika 12/5/2014, 10:58

Soja, koliko je meni poznato, pred klimaks se ciklusi prvo skrate pa potom prorijede, chisto sumnjam da je to kod tebe sluchaj, vjerojatno se organizam josh malo dovodi u red.
KoMetice, da se sve savrsheno uklopi - ne bi bilo nimalo napeto.  Very Happy  Ti se kalish k'o chelik i gotovo. Doci ce uskoro dani da podignesh noge na fotelju i mazish rastuci stomak.  yes 
Bak I Miss  radost napred scuro tapšanje navijacica tapšanje  napred scuro radost 
Nina, klinci su ti preslatki.  love love 
Niny, pa nije kuca kriva shto je niste primjetili pored vrata.  zagrljaj 
Cufto, da se Bora oporavi.  cvet 
Svima  ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od maus 12/5/2014, 10:59

Dobar dan dobre zene love 

Evo ignor Mime...Bak Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

Sada se druzim sa muskarcima na drugom forumu Razz Wink pa mi zanimljivije, jer sam jedna od 3 zene na tom forumu a najmladja Very Happy 

Ma salim se, naravno. U stvari cesce sam u poslednje vreme na forumu SPOS (savez pcelarskih organizacija  Srbije) kupim znanje, razmenjujem iskustva, kukam zajedno sa njima zbog kise koja unisti bagremovu pasu i tak...

Al` necu sada vama kukati, nije me bilo jedno vreme pa nije red, jel tako?

Iscitah sve od pocetka maja.
Prvo da pozelim svima divan i predivan ovaj mesec.

Bak i Miss znate da mislim na vas i da svim srcem navijam.

Meta  jun mesec je tvoj, ja to znam.

Bixi rode cekam vas sa nestrpljenjem.

Cufta zelim da Bora sto pre ozdravi.

SlaDzo  da alergija sto pre prodje.

Sofija uzivaj u Rimu za sve nas.

Djole dragi moj kada palis za Pariz?

Kusurko ja sam uvek za izlet. Divno proveden jucerasnji dan.

Niny bitno je da si se pomirila sa masom Very Happy 

Soja opet si se druzila sa Djolesku. Ne moze biti lepse, znam!

Suzo samo napred sa ostavljanjem cigareta. Ovo ti kaze bivsi pusac. Nema cigara vec celih 13 godina.

Leptirko draga, meni se mnogo svidjaju tvoje jabuka terapije yes  yes  yes 

Toliko upamtih.

Pre 6 godina na danasnji dan sam ugledala 2 crtice na testu. Sutradan beta je bila 305.

Juce bili ceo dan na Gucevu. Otisli u 10h. Spakovali sve sto je potrebno za piknik, rolere, poveli i Balta i uzivancija sve do 5 popodne.Kakav dan juce...Anin komentar po povratku:"E kada bi sada u Japanu znali kako smo danas uzivali!" Od sveki smo dobili opasku kako mozemo sendvice da jedemo za rucak. Setila se juce da bi mogla da svrati malo kod nas ( posle tacno 24 dana). Kada smo joj rekli za plan i da se pakujemo ispljuva nas postenski. Nazva sinoc da pita da li je Ana prezivela dan bez rucka na kasiku (ah brizne li bake Rolling Eyes )Rekoh joj da ce se Ana vise secati danasnjeg dana nego komplet rucka za stolom.

Eto zene moje drage. Bila sam malo vise zauzeta razrojavanjem pcela, sredjivanja ramova, pripremanja za selidbu kosnica na Mackov kamen.... Tu sam ja, Gvirnem i naravno mislim na vas.
Sve vas ljubim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od maus 12/5/2014, 11:01

Zaboravih ono najglavnije Laughing 

Juce je slika nase papigice Pipija izasla u novinama Very Happy 
U Blicu, dodatak magazin.
Samo da znate Very Happy 
Ana odnela novine u vrtic.
Danas saljemo sliku ribice i Balta i Dzekija.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 12/5/2014, 11:12

O Maus pa to je divno. Sad moze moj dragi da te pita za savjet, da razmijenite iskustva, jer i on zeli da krene u posao sa pcelama. Ja se pcela bojim kao luda. Prosle godine kad smo se useljavali, ujela me neka veeelika pcela ( kazu da je to strsljen ), ruka mi poojubicastila i otekla sva. A isto tako prosle godine vozimo se nas dvoje i ja zapalila, uzivam u prirodi,  pricamo nas dvoje i ja pomjerim svoj tur malo bolje da se namjestim, kad osjetim boooooollll. Ubola me pcela tako socno u debelo meso da vam ne mogu ibjasniti . Dalje scena izgleda ovako , stajemo na prosirenju, ja u autu skinula gace a muz gleda u du.e. Ja placem od bola a on stisce da izadje iglica. Poslije me bilo blam naroda koje je proslo pored nas. Od tada mm obozava pcele a ja kad ih cujem jeza me hvata. Ih, al se raspisah.

Ljubim vas i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SoJa 12/5/2014, 12:51

Niny, pošto sam malo duže bila kod mojih, s Bingom sam se izgnjavila za narednih mesec dana. Juče bili u dužoj šetnji prepodne, ali bilo dosta vruće, crk`o je jadničak, bacakao se po travi da se rashladi Very Happy Žao mi Maše, greotica jedna što je dobila batine, i to u gostima... Pomazi je od mene  osmeh srce 
Bak, Nebojša mi je rekao da ni hormone nećemo raditi, jer su uvek dobri, samo da odem 7-8. dc, ali u pravu si, možda se stvorila neka cista, otići ću da proverim drugog dana na UZ-u, možda ipak uradim i FSH i E2. Tvoj Bak je kao moj mačak (kog više nema  Crying or Very sad ), noću mi je grebao pored jastuka i drao se kad ne može da me probudi  king 
Maus, lepo je videti te ovde  yes Sa Djoleskom je divno druženje, posle njihovog putovanja, eto mene kod njih, da uživam u divnom društvu, cveću, utiscima i slikicama  igra
Shiz, ubi me nervoza, svašta mi pada na pamet. Moguće je da treba vremena da se sredi organizam...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 12/5/2014, 12:54

Dobar dan!

E, OVO se zave jutro na Kutku, kad Mima postroji redom. Bas mi je nedostajalo!  yes 

Bak, kako sam ukapirala, veceras posle UZ i rezultata iz krvi ces znati da sutra pada prva boca?  Wink  Navijam da bude tako!!!!  igra 

Soja, normalno je da se ciklus malo poremeti posle vto. Kod mene, npr, posle ICSI sve je radilo kao da se nista nije desilo, ali posle FET ciklus mi se stabilizovao tek nakon pola godine otprilike. Pa sad opet radi dobro, nije precizan kao nekad, ali je dobro. Nemoj da si tuzna, nego ako nece u ovom, bice prirodnjak u nekom sledecem uskoro.  yes Sve ima svoj razlog, sto mi rece Cufta neki dan, beba se rodi kad ona hoce, a ne mi.  Very Happy 

Elem, kad se spremas za vto, uvek neka muka, taman da covek ne bude miran. Hormoni dobri, krv dobra, ddimer dobar, hematoloska ispitivanja zavrsena, histero uradjen, spermogram dobar, kad sinoc - bakterije u spermi u velikom broju!  affraid  A dr mi danas nije na klinici, tek sutra.  Sad  Sto me jos vise brine, to je bris cerviksa, jer nisam dala do sad posto sam pila antibiotik za upalu srednjeg uha, danas je 6-ti dan od poslednje doze. Tako da moram danas ili sutra da dam bris i vidim kako stojim.  Rolling Eyes Samo mi je to falilo. Od proslog januara drzim bris pod kontrolom, u decembru sam radila u batutu i cervix i vaginalni i sta sve ne i sve je bilo savrseno, i bas sad nasle bakterije da se jave u spermokulturi.  Sad  Onda se setim nekih nasih saborki kako su isto imale neku frku u toku bockanja, pa sad mame, bas iz tog postupka. Eto, nadjoh nesto dobro u ovom losem.

Ajd da ne mracim.

Cufto, sto se tice veze izmedju godina i hladnog vremena, ja sam uvek mislila da obozavam zimu jer sam rodjena zimi. I Bak je zimsko dete. Medjutim, nekad sam i letnjih 48 stepeni bez problema podnela, a sada mi bas ni 36 ne padne lako. Dakle, ima neka veza....  yes 

Jel BAK mladji od BORE? Kako je danas Bora? I mm se interesuje, posto on jako voli pse.

Dugo je drzao fotografiju dva francuska buldoga koja je nekad imao, zalepljenu na zid!  affraid affraid affraid 

Ajd odoh.

Ostajte mi zdrave i bez bakterija.  ljubav 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 12/5/2014, 12:59

Miss, sredice se bakterije, neki ab, sperma se centrifugira i eto! Koje bakterije? Dobili i antibiogram? Odmah neka krene. Bice sve super, mora nesto da zeki  Wink 

Bak je mladji, ima 10 god. Ali kod rotova je to vec starost

Cekam mail sa rezultatima pa malo malo pa virnem. A njega nema.....

Sojo, kad stigne ciklus otici ce i cista  yes Ako stigne  Wink i ako je ima, naravno
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SoJa 12/5/2014, 13:07

Miss, nadam se da bakterije neće praviti problem, očiste oni to. Ako tvoji brisevi ne budu sterilni, nije ni to strašno, imaš vremena za neke vaginaletice da to rešiš. Ali, u pravu si, uvek se nađe neko g.vno da te nervira...
Bakiša, znam kako ti je, čekanje je smor najveći. Javljaaaaaajjjj, ja navijaaaaam!!!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 12/5/2014, 13:15

Dobismo i tabelu na sta bakt. reaguju, joj to je neka grozna klebsiella-enterobacter spp.  affraid Sad  Sve se nadam da se ispostavi da je greskom zamenjen materijal, uostalom, odakle mom muzu toliki spermici, pa vitalni, pa normalne forme, pa pokretni....? Ma to je greska. Nikad nije tako dobar spermogram imao.  zbunjen  Sutra ce dr biti na klinici pa ce nam javiti sta da pije. Sad jos jedna muka- antibiotik bez recepta, jer dok mi nabavimo recept ode jos jedan dan.

Ma, kako nas je krenulo, i sifilis ce da nam pronadju.

Bakisa, javljaj sto pre rezultate, cekam vece da citam kakav je uz, i kad se bockas. Hormone si kompletirala?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od leptirko82 12/5/2014, 14:10

Miss, veliki kiss za tebe i da se otarasite bestijetina kojekakvih, mladenci nasi draaagi!
Maus, ime moje, moracemo mi da podelimo jabucicu, ako ti ne svrnes u ove krajeve, eto mene cim se raspustim, ionako imama neke planove da se zaputim na tvoju stranu, malo do Tare, a onda u drugom potezu i do Valjeva, a ja sam sofer stari, dakle, ima da svrnem bez problemaaa!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Niny 12/5/2014, 14:46

Miss, stvarno vam to sad nije trebalo, ali dobro, rešićete vi to brzo i onda krećete  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  I mi smo imali komplikacija dosta i eto uspelo je  vv vv vv vv vv

I moja Nina rotvajler bi sada imala 10 godina kao Bak  Crying or Very sad Mlad je on još  yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cicsa80 12/5/2014, 22:04

Di ste zene?  lol!  Dodjoh da vas pozdravim, stisnem, ljubnem, pozelim srecu svima-onima sto su trbusaste i onima koje je ce uskoro biti i one koje postupak ceka na jesen. Dodjoh i da pokupim informacije pa je red i da zvrljnem koju. Ja se posvetila sebi, krenula sa mm na jogu(spavamo kao bebice), stvarno se super osecam. E kao posledica proslog perioda na ne kazem kakvog stigao povisen prl pa u cetvrtak odoh na magnet cisto da potvrdim da mi nije nista  Very Happy  . Da mi se ovo desilo pre mesec dana mislim da bih se drala kao magare a sad sam ovako  Very Happy 
Ostajte u zdravlju! E da, pozdrav i jedan maaz za Boru i Masu. Mi resismo da cemo uskoro uzeti kovrdzavog bisona-ja se zaljubila  srca 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od karakaca 12/5/2014, 23:12

Da se Bora sto pre oporavi, moj Srecko je dobro okice su mu sada dobro i ako su veterinari hteli da mu vrse operaciju, decko je imao konjuktivitis ljubac za nase mezimce
Cicsa bravo za jogu ja spavam i vise nego sto treba kad vidim jastuk vec odmah mi se oci sklapaju.
Miss da brzo izlecite te avetinje
Leptirko kad putujes dodji malo i kod nas na istoku ima ikod nas koje kakve lepote
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sofija Veks 12/5/2014, 23:48

Hvala puno, medene moje  usne 

Sjajno nam je bilo sinoc na proslavi, ispalo je kao mini-vencanje. Ja sam namerno nosila ciklama haljinu, da ne bude da ljudi ocekuju jos jednu svadbu sa vencanicom  Razz 

Bice slika, fotograf je slikao pregrst. Samo ne znam kada cemo ih dobiti, jedni nasi priljatelji sto su se vencali prosle godine su ih dobili tek nakon 10 meseci, ludilo!  Shocked 

Niny, let je oko 75 min...super je prosao, sto mi je izuzetno drago, jer u naredna 2 meseca letimo jos dva puta za Rim, imamo sledeceg vikenda jednu svadbu, za nu ostajemo ovde, pa 2 nedelje kasnije jos jednu, pa cemo ponovo ici, pa mesec dana kasnije i trecu - svi resili ove godine ili da se vencavaju, ili da prave bebe  Razz 

Idem sada da iscitam sta ste pisale, ovih dana jedva stignem da ukljucim kompjuter  Very Happy 
 ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od KoMetaK 12/5/2014, 23:52

Misu, drago mi je da sam te videla ovde, a nadam se da ce se i sav tvoj trud isplatiti sto pre! LJubi mi Anci puno!

Miss, bas mi je zao za zgadije, ali imate vremena da ih se resite, ne brini!

Cufto, nadam se da ce se Bora oporaviti polako.

Bak, navijam da se ovi hormoni sto zaHebavaju srede sto pre i da pocnes da se bockas hormonima! NEmoj da bi me cekala juna, jasno!

Sofija, jel uzivas u RImu? Kako je bilo na proslavi?

Meni je danas dan zljxmsqw!! Spavala nocas kod S&S jer je sveki bio rodjendan juce, uzela auto jutros od njih da ne moram da se klackam do laba da dam krv za hormone, izasla na most od ostrva ka kopnu, a prizor milina! Laguna mirna, sunce sija, a u pozadini alpi sa snegom! NEmoj da slucajno ne bih ovekovecila prizor, pa uzeh tel da slikam... na mostu jedva vozila, ja vozim polako i skljocnem 2-3 slike, ali bih jos jednu.. iako sam pazljiv vozac, ne znam sta mi se desilo (prvi put u zivotu) i ja zakacih bankinu desnom stranom auta, odbacie me malkice i ja samo produzih da vozim. Nisam smela da gledam u auto ni kad sam dosla ispred laba (da ne dignem hormone), ni kad sam posla, jer sam se plasila da necu moci da ga dovezem do kuce... dodjem kuci, parkiram... gledam.. nista! Zagledah sa svih strana - nista!  Shocked A bas me le lepo odbacilo od bankine i pocela sam da krivudam! Lik koji je vozio iza me pretekao i gledao znacajno... a ja se ceo dan zahvaljujem sv. Vasiliju OStroskom sto me sacuvao i sto mi sacuvao auto inace bih odlepila! Nisam smela ni da kazem muzu  sta mi se desilo, jer znam da on ne moze da cuti i da ce im reci, a ne trebaju mi sad diskusije. Eto, zato se pozalih ovde! Ne znam kakvi ce mi hormoni biti, verovatno ce prolaktin da bude u nebesa, ali.. to je sto je!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sofija Veks 12/5/2014, 23:53

Kometice,

Proslava je bila bas divna, moji roditelji su se ganuli bliskoscu rodbine, i celokupnom atmosferom... :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od karakaca 13/5/2014, 00:12

Sofija lepo sto si se lepo provela nadam se da su bebe uzivale
Kometa sestro slatka bitno da si ti dobro i da tebi nije nista, a sto se tice prolaktina ako bude visok ponovices ga i ja se danas pomolila svetom Vasiliju ostroskom i zapalila svecu.
Mm se danas zalio da ga bole ledja otiso na poso radi nocnu i javlja mi se malocas kako ima jake bolove i ne moze da se ispravi kolega ga odveo do bolnice i da ce doci za jedno dva sata nocas nema spavanja
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od KoMetaK 13/5/2014, 00:32

Sofija, ako nesto volim kod Italijana, to je ta familijarnost, doduse ne kao u Srbiji, nego taman koliko treba i kad treba, ali ne zabadaju nos u tudje zivote. A svi se drze zajedno, ko mafija!  lol! Drago m ije da je proslavica bila super, imas temu dole na kraju, pa nam stavi neku slicicu da te vidimo.  Very Happy 

Karakaca, ma nije meni nista, samo sam se iscimala, a jos mi je neverovatno da ni autu nije nista! Parkirala ga ispod prozora da gledam desnu stranu, i ceo dan gledam ocekujuci da vidim neko ulubljenje, nista! A vozila sam oko 60 km/h, nije bas bilo ni polako i puklo je nesto... samo sv. Vasilije Ostroski stize svuda i kad god treba. Ovo mi je vec trece cudo koje sam licno dozivela od njega (slava mu i milost), a ima jos par kojima sam prisustvovala ili su se desila nekim bas meni bliskim ljudima.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 7 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 37 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 37  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu