Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Strana 6 od 37 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od karakaca taj 10/5/2014, 14:12

Dobar dan drage moje, juce dala krv za narednih godinu dana rezultati tek za mesec dana, u medjuvremenu jos neke da odradim u BG bar cu da proputujem celu Srbiju pored ove VTO
Sve vas  ljubav 

karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 34
Datum upisa : 04.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Star77 taj 10/5/2014, 16:24

Drage moje, ja obavih svoju dnevnu turu setanja, i sjedoh u park na klupicu pored dvije stare bakice. I ismijah se slatko.
' Sto si bona obula te klompe, pa vidis kako je vruce'?
'Ma ne znam, imam ja bona sandale, kupila ih prije dvije godine, nove boga mi, i skupe bile, ali...'
,Zuljaju, jel' ' pita druga
'Ma neeee., nego mi noge podbuhnu u njima' odgovara druga.
' Cuj podbuhnu, jesi ti ostarila, kaze se oteknu ' opet ce prva
' Ma nemoj, jesi mi ti moderna, da nisi mozda to naucila.na onom ternetu ' :)

Bas su mi bile slatke :)

Odoh da jedem i da nadoknadim sve ovo sto sam.potrosila hodanjem. Ako izgubim par kila, mislice neko da sam iz logora izasla.

Star77

Broj poruka : 969
Godina : 39
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 10/5/2014, 19:58

Džole, divna si uputstva dobila za Pariz. Ipak je to njalepši grad na svetu, iako nije ni meni omiljeni.

Videh juče Miss, stvarno je sva srećna....da li je to zbog vitamna...da li zbog bebe koja dolazi...da li zbog proleća......

Moj Bora se šlogirao! Razvila se klinička slika......nadala sam se da nije....malo je bolje danas.... ne znam koliki će oporavak biti.

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 10/5/2014, 22:40

Djole, imas kod mene na FB album Pariz, pa gledaj gde sve mozes da odes. Mada, ako idete sa turom, tu najcesce nema nesto mnogo prostora za slobodne aktivnosti. JA samo mogu da preporucim caj, odmah na izlazu iz Luvra. Najcudnije kombinacije ikad, a odlicne. NEkako sam ja valjda mnogo ocekivala od Pariza, pa mi nije ispunio sva ocekivanja. VIse mi se dopalo mnogo drugih gradova, cak i London, sto nisam ocekivala. Mozda je i lose vreme i mracno uticalo na to da imam tako los utisak o Parizu, ali nije mi ni u top 10. Svakako, tebi zelim lep provod, a videces kad dodjes u Veneciju koji je najlepsi grad na svetu!  lol! lol! lol! 

Miss, zvucis odlicno i spremno za bockanje! Bravo za super rezultat! JEsi li mu bar rekla da si ga uradila? Super ti je avatar!

Bakic, gde si? Jesi li ponavljala hormone?

Suzo, bakice su super!  lol! lol! 

Karakaca, za dobre rezultate!

Sojcice, drzim fige za mame!

CUfto, nadam se da ce se Bora oporaviti! Koliko je star?

Ja danas dobila, ostaje da zovem da zakazem histero i da u ponedeljak uradim hormone. Polako, ali sigurno se blizi i moj postupak.  Very Happy Posto me zezao komp i sve se pobrisalo pre par dana, a nisam mogla da pisem opet, samo da kazem da sam vas izneverila i da nisam prosla ispit.  Embarassed Falilo mi par poena, ali sam imala "srecu" da imam najgoreg profu sa faxa u komisiji, koji mi je postavio 10 pitanja i jos po 10 podpitanja za svako pitanje, i umesto da ispit traje pola sata, trajao je ceo sat. Sigurna sam da su poeni koje mi je on dao bili presudni za ukupni skor. J..ga, kod nas nema ono prosao si sa 51%, treba ti 70%. Iako sam ucila kao blesava teorije koje su mi mucne, on se vrteo oko nekih totalno nebitnih pitanja za materiju koju so ucili a koje su meni nepoznanica do kraja i eto.. zurka! rekose mi da moram da ponovim ispit za 2 nedelje, juce me iznervira direktorka kad mi rece da ce najverovatnije biti pocetkom juna, sto mi pravi silne probleme, jer posle toga treba da dobijem drugo pitanje, pisem pismeni odgovor od 20 strana za njega i branim ga. Ako se sve poklopi u junu sa postupkom, nadrljala sam!  Rolling Eyes 

KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 10/5/2014, 23:11

Citam vas u busu, ne pofatah sve, al postrojavanje palo kao da je Maus tu.

1. Morala sam pred njim u labu da kazem za spermogram, jer smo kasnili, pa je sestra isla da zamoli dr da saceka. Naravno da je pala gnjavaza posle, ali je sve nestalo sa dobrhjm rezultatima.

2. Videh danas Mijaki i njenu preslatku preslatku princezu Anu Prahu. Mala je neodoljiva, kakva lutka, kakva pametnica, kakva dobrica, kako salje poljupce!! Uzivala sam da je gledam kako se igra u parku. Mijaki je zhodna ko djavo, i slatka ko secer. Kratko smo bile zajedno, al mi je bas drago.

Tesko mi da pipkam po telefonu u busu, pa idem.

P. S. Obecala Maus da ce doci uskoro, al ne stiye od pcela. Cula sam preko tel i njenu graciju Anu kako cvrkuce svojim milim glasom, dan pun pelcera. Da nisam isva kod trece Ane povodom parastosa, obisla bih i cetvrtu Anu Lafce. Al ne stigoh sve.

Eto, dan sa pelcerima.

Hvala svima sto ste tako divne i sto oseam kako navijate za mene i za Bak. Jako grlim sve, pisemo se. Cima bus, jedva i ovo ispipkah

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 11/5/2014, 08:50

Ohoho, kakav dan!  sreca  Ja odoh na Adu da rolam.... klizanje love 

mamadabudem :)

Broj poruka : 1780
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Star77 taj 11/5/2014, 09:56

Dobroooo jutroooo drage moje...
Ja tek ustala, dragi napravio kafu, sredio krevete , pravii dorucak ma milina. Obozavam ga ovako jednom u tri mjeseca kad poludi i pravi dorucak :)

Sanjam da mi je neka zena pred nosom preotela suknju koju sam probala i ostavila da platim. I kupi zena hladno sve sto je bilo u tom butiku. A ja udjem u kabinu i ukradm joj njenu haljinu u kojoj je dosla. Hm, ti ces meni uzeti moju suknju, eto ti sad. I budim se ja i pricam to mm, vidim ja kod njga izbezumljena faca. Kaze tiho ' Jesi li ti to sanjalq ili je bilo stvarno '? Hihihi, bas me nasmija slatko.

Ljubim i grlim sve redom :)

Star77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 11/5/2014, 11:15

Suzo77, kakav dobar san. A i tm je  king 

Meta, šta da ti kažem. Mnoge stvari zavise od sreće....znam kako si se osećala sa tim idiotom od ispitivača....možda taj prebukirani jun baš kao takav bude tvoj najsrećniji! Imam takav utisak.....

Bora je malkice bolje. Mislim da želi da ustane ali (još) ne može. Nadam se da će uspeti ovih dana......počeo je da laje...jede kao mećava....imam sada malu nadu

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 11/5/2014, 11:54

Drzim fige za Boru da bude jaci od situacije.
Ja sam pod alergijom, poluotvorenih ociju sa disanjem na skrge  Very Happy ne uspijevam da iscitam sve pa i ne pisem puno ali vas  osmeh srce 

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 11/5/2014, 12:03

SlaDŽo, kad prođe alergja, saznaćemop pšol tvoje bebe. HOćeš li nam odmah javiti? I ime....

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 11/5/2014, 12:07

Ofkors  Very Happy mada priznajem da jos nismo otvarali temu imena  Very Happy 

SladZana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 11/5/2014, 13:32

Zagrljajcic, zenske!

Mah-mah iz suncanog Rima  Very Happy 

Juce pao shoping, danas gremo na sopstveno slavlje, a lsedeceg vikenda bogami i svadba rodjake mm-a...bice veselja  Very Happy 

ljubav  ljubav  ljubav 

Sofija Veks

Broj poruka : 2670
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 11/5/2014, 13:54

taman dosli sa rolijade kods nas ce brzo seoska slava pa ove godine prvi put orgasnizovali.bas sm ose lepo proveli.mikijeva vaspitacica ubacila i mariju da se takmici u svojoj grupi je bila druga a bilo je tri grupe a neznam koja bi bila u generalnom plasmanu jer deca iz zabavista nisu se takmicili za medalje oni ce svi sutra dobiti diplome ali onako kako sam videla od njih 13-14 takmicarki mozda bi po vremenu bila 4-5 a mozda cak i treca jer im se nije merilo vreme ali ta grupa je bila najbrza
mikij e bio drugi u grupi decaka od njih 6 to je super jer oni su imali samo jednu grupu.stim da su prvi krug odvezli sa greskama miki prvi preseko teren i kasnije njegov drug iz grupe za njim odma i kazu zato sto su dvojica nece ih diskvalifikovati nego ponovo sa staretuju kasnije je bilo super ,a mozda nebi ni tad preseko nego ga je jedan decak gurnuo i on da nepadne tako kreno na pola terena
obadvoje su zadovojni sto su ucestvovali.a princeza jedina bila u hajini i to minicu svi komentarisu kakao ce voziti tako rolere a ona ko na modnoj pisti bila.probacu ubaciti sliku jer mi u zadnje vreme neda ali ima na fb
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/r90/10366127_755866507765666_1661748757302402289_n.jpg

nina :)

Broj poruka : 4914
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 11/5/2014, 13:55

slobodno kliknite na link i ividece se slika ili nek nego od admira nek proba da ubaci lepo sliku

nina :)

Broj poruka : 4914
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 11/5/2014, 16:09

Figice za Boru!
Sofi, uzivaaj u Rimu!
Zene, leeep dan za skitanjeee, a ja pregledam lektire djaka petaka, obimne, zamorne, hehe! Kad mi izanalizira na dvadesetak strana, dodje mi da vrisnem, onda padaju djozle od muke!
Sladzo, trudnice, ljubim!
Kometicem, jos malo pa histero, spremas se polakoooo!

leptirko82

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 11/5/2014, 16:16

Dann Jutra
Ode mi veliki post, ne mogu opet, samo da pozdravim Boru od mm i mene i pozelim mu da uskoro stane na noge.
Ljubim

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Star77 taj 11/5/2014, 16:38

Drzim velike fige za Boru...bice on dobro cim jede i laje :)

Missile, pa steta za post, kad budes raspolozena ti cimni jos jedan :)

Sofija, bas uzivas, nadam se da cemo i mi vidjeti par slika ovdje

Bak, mozda sve to tako treba da bude da bi bilo uspjesno. Ja imam osjecaj da si ti zmaj od zene i da stizes sve. Juni je definitivno tvoj :)

Odoh da jedem, kod nas neki smoren dan. Oblacno ali moras da skiljis na oci od nekakvog pritiska. Svi smo neurozni :)

Poslednji izmenio suza77 dana 11/5/2014, 16:43, izmenjeno ukupno 1 puta

Star77

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 11/5/2014, 16:41

Sofija Veks ::Zagrljajcic, zenske!

Mah-mah iz suncanog Rima  Very Happy 

Juce pao shoping, danas gremo na sopstveno slavlje, a lsedeceg vikenda bogami i svadba rodjake mm-a...bice veselja  Very Happy 

ljubav  ljubav  ljubav 
Rado bih bila sad u Rimu.Obožavam proleće u Rimu.Zavidim ti,ali stvarno.Uživaj,a ja uživam u svojim mislima na Rim.Gricnula bih rado neku lazanju(ali ne kod Sabatinija dedica je baksuz) i udavila bih se u sladoledu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 11/5/2014, 16:46

cufta ::   Suzo77, kakav dobar san. A i tm je  king 

Meta, šta da ti kažem. Mnoge stvari zavise od sreće....znam kako si se osećala sa tim idiotom od ispitivača....možda taj prebukirani jun baš kao takav bude tvoj najsrećniji! Imam takav utisak.....

Bora je malkice bolje. Mislim da želi da ustane ali (još) ne može. Nadam se da će uspeti ovih dana......počeo je da laje...jede kao mećava....imam sada malu nadu
Biće Bora dobro čim on jede.Tako kaže moja baba koja ima 96 god.da snaga na usta ulazi.Zato moja baba jede non-stop i zdrava je kao dren.Šaljem Bori pozitivnu energiju i ljubim ga u glavu među ušice.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 11/5/2014, 17:46

Sojčice  zagrljaj 

Ćufto navijam da se Bora oporavi  igra igra igra 

Sofija uživajte  ljubav ljubav ljubav ljubav 

Suzo  bravo  za muža

Liptirko mila  poljubci poljubci poljubci 
Kad smo kod cvidža došlo je vreme da ja moje izvadim iz futrole i krenem da ih koristim, uhvatila sam sebe da čkiljim kad čitam  fd   v 

Mi iskoristismo dan za izlet na Velikom ratnom ostrvu, ja se oduševih prirodom i vožnjom brodićem  d d d 

hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 12/5/2014, 09:15

Dan Jutra!

Djolence jos malo  radost 

Zvako, vadi naocare, posle kad dobijes bore djavo ce ti biti kriv  yes 

Sofija, verujem da ste se lepo proveli na slavlju

Mima nas ignorise i dalje, nema veze, oprosticemo joj  cvet 

Soja, nadam se da je familija bolje

Mata pala ispit. E neka si vala, nek je sa srecom  usne Zakaza li histero? Jesi smislila gde ces? Jos cemo se mi i videti, kako se ja razvlacim

Miss, super za spermice

Sladzo, bas bezveze za alergiju, al sta da ti kazem, evo kise da malo spere polen  usne 

Ja izvadila krv za e2 i lh, veceras uz, pa ako je sve ok krecemo sa stimulacijom. Mozda sam baksuz, ali meni danasnje vreme mnogo vise prija, juce sam htela da umrem. Em sam pod suprefaktom, kao baba u klimaksu, umirem od vrucine, em vlazno, ma fuj!

Idem da radim  osmeh srce 

bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 12/5/2014, 09:16

Cufto, kako je Bora? A kako ste primetili? Osim sto ne moze na noge i sl, jel nesto ukazivalo ranije? Aj napisi, pliz, zlu ne trebalo. A koliko je on star, znam da ima fine godine?

bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 12/5/2014, 09:18

Bakisa ja navijam da krenes da se bodes sto prije  cvet 
alergija davi ali doci cu ja njoj glave  Very Happy 
kod nas bilo ovih dana ljeto, danas je oblak i najavljuju kisu, svi nezadovoljni a ja presrecna  lol! 

SladZana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 12/5/2014, 09:26

Dobro jutro  Very Happy  Opet se pokvarilo vreme, a baš je bilo divno za vikend  sunny sunny sunny 

Bak, samo napred  poljubci  I Miss će za tobom. I bićete junske trudnice, a ne majske, malo sam se zbunila pre neki dan  bravo bravo bravo bravo 

Meta, još malo pa histero i onda poletanje  vv vv vv vv 

Ćufta, nadam se da je Bora bolje. Dobar znak je što može da jede.  yes 

Sofija, uživajte u Rimu sa porodicom  ljubav ljubav ljubav  Koliko se putuje avionom?

Miss, bravo za spermiće, biće to sve superiška  ljubav ljubav ljubav

Niny

Broj poruka : 3277
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 12/5/2014, 09:27

Bak, nema to veze sa lekovima, ima sa našim godinama. Znaš da i tebi i meni i Miss prija malo hladnije....i volimo malo hladnije. Mada vidim da se i SlaDŽa sličnom raduje  lol! 
Bora ima 14g, ukakio se i upiskio u stanu (što ne radi). Ume on da se uplaši kad mu klecnu noge pa legne i neće da ustaje. prvo sam, mslila da je to i izvukla ga na terasu. Kako je vreme prolazilo, počeo je da krivi i drma glavu, da se teško orijentiše, a opnda sam ga po povratku sa posla pregledala. I dalje ne ustaje, pomera

DŽolence, pakuješ li se?

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 37 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Sledeći