KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 22:57

Malena za tebe tema
https://kutak.forumotion.com/t818p195-kako-se-ponasati-posle-egg-transfera
:)))ananas ne voli ;:)))) heheee mada endo od deset je savrsen u ovom periodu
Natali rastu lepo nista nebrini navijamo i zalivamo za tebe i leptirica jakoooooo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 23:00

Natali jedi jaja barena jako su dobra za j.c ako nisi alergicna,
Ja bi svima preporucila po jedno dnevno i ko tek treba u postupak bilo je raznih tema oko jajeta ...i meso mladi sir ...i ti cveklu i papriku brazilskw orahe c vitamin ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 23:03

http://www.bolnicabeograd.co.rs/ishrana
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 25/4/2014, 23:12

malena 92 ::cao devojke, nisam vas bas praila u zadnje vreme, bila sam u ludnici oko bockanja! juce mi je bio embrio transfer, i vracena su 2 4-oro celijska embriona, pa sad, cekamo vreme za betu.. imate li neki savet kako da se ponasam do tad? hvala unapred!
Malena neka ti bude sa srecom igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ja sam mirovala,a nisam ni imala snage bas za setnju..tek tako posle nekih 6-7 dana sam malo dosla sebi zbog hiperstimulacije..inace pila sam sok od narandze,jela mladi sir,kuvana belanca,dosta tecnosti i sveze salate..sve u svemu slusaj svoj organizam sto se tice ponasanja nakon et,ja sam se ponasala onako kako je telo moglo da mi podnese..da za 2 nedelje bude velika betaaaaaaaaa...... beta beta beta beta 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 25/4/2014, 23:18

Znaci i ja da krenem po jajima :)

Sareni Leptiru, divan izvjestaj, navijam jako :)

Natali, kao sto ti rekose, sve to ide kako treba. Sretno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 25/4/2014, 23:42

Super ste sa informacijama. Jela sam kuvana jaja za uskrsnje praznike. Nisam znala za tu varijantu. Brazilske svaki dan njapam. A i ananas.
Mirno cu da zadpem pa sjutra saljem novi izvjestaj.
Navijam za sve da zabebimo!!!!!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 25/4/2014, 23:50

Noja,da te pitam za jaja Very Happy ,jel moze jedno svaki dan u toku stimulacije il je previse?
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/4/2014, 23:52

noja da te pitam i ja ..jel moze casa- dnevno ,soka prirodnog -od cvekle 

inace endo mi je troslojan  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2014, 23:57

Ja sam jela svaki dan jedno sedam dana otprilike i tad sam i cula procitals  da su dobra jaja 
A cvekla je isto odlicna za sve kupi bas i cveklu pa grickaj kao salatu malo je probari a i nemoras je bariti
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2014, 00:01

a reci mi od aspiracije do et jel moze kikiriki puter ,cula sam da je dobar ///mada ja iybegavam slatko ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/4/2014, 00:11

Very Happy Proteini su kljucni Za nasa jajca  Very Happy  ja sam tako imala u glavi da se tim proteinima i svim tim mastima  sto jedemo i jajne celije lepo pune  iAi rastu. negdese preporucuje i kikiriki buter. E sad za narandzu ja sam je pila jel nemamsecer bas povisen tu oko 4 ona se pije zato sto ima puno folne u sebi a folna se inace preporucuje i pre trudnoce ali ako je ir mozda i netreba 
 dobar je savet ono sto je erata radila sa solju sto je sedela na vrucoj soli Preko deke pa kako se ladi tako stanjivati slojeve .  tople supice nista hladno da se greje materica tako 
Ja sa cula i za kadu i kilo soli pa banjati se par dana ...
sunce i vitamin d sto vise setati kretati se i cirkulacija to obavezno...to sam sve ovde nekako prikupila i mislim da radi . E sad ima i onaj faktor faktor srece pa dobar dr, dobar embriolog, dobar dan za sve ,...hormoni da se skockaju i za to sam kad se vadi beta da se proveri tsh posecivati trudnice decicu ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 26/4/2014, 06:39

Natali navijamo...  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
Brbljiva-leptiricu ja osecam da si ti nasa trudnica  poljubac navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/4/2014, 09:29

Samo napred Leptiriću šareni, Nataly.... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 26/4/2014, 11:08

sareni leptir ::a reci mi od aspiracije do et jel moze kikiriki puter ,cula sam da je dobar ///mada ja iybegavam slatko ?

ja sam uzimala kikiriki puter svaki dan po jednu kasiku, skroz do bete. Ovaj moj nema nikakve dodatke, znaci nije ni sladak ni slan, pa potrazi tako nesto.
I da zalijem  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2014, 13:02

probacu i ja da potrazim tako nesto vuchice  grljenje 
ivanice ,aj pa i ti za nama da krenes u proces . c  c  c 
MeMyselfAndIsrca1  srca1  srca1 
 bila sam na vadjenje hormona ,malo kasnije su rezultati .
inace  ,prosli put mi je e2 bio 235-kaze dr da je to ok ..videcu danas kakvi su nalazi.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 26/4/2014, 13:47

Leptiricu, navijamo!!!! >))) igracice igracice igracice igracice igracice 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 26/4/2014, 15:04

Vidim ovde uzbudljivo...:-)))
I mi koracamo ponovo... spremili sve briseve. Nalaze. Sve ok uz standardne komplikacije ponavljanja chlamidie PCR jer obican metod dade opet lazno pozitivan nalaz:-( Miljic stikliran. Sumarac stiklirana. Stimulaciju ce voditi Milica Ilic. Karte pomerene, smestaj rezervisan....cekamo ciklus 5 Maja i krece bockanje. Terapija udarnicka za mojd lenje jajnike - 3 gonala i 2 menopura dnevno:-)... do tada spakovasmo se i idemo malko ma Zlatibor dushu da odmorimo i napunimo baterije...
Ana Praha kaze da ce mama da joj rodi bebe i pokazuje kako ce da ih ljubi:-) obecanje moram ispuniti

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2014, 15:10

bravo mijaki ,lepo si se organizovaala ! sve mi to lepo zvuci ,bice dobro .
i ja sam imala malo jacu terapiju zadnjih dana tj po 4 menopura .bice to sve ok .. f  g  c 
 a  ljubav  ljubav sada ,pravac Zlatibor ! bas ti zavidim.lepo se provedite ... ff  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 26/4/2014, 15:16

afroditice sta se desava sada hoce li ti ponovo raditi ili sad moras da ides ispocetka komisije i ostalo.....
ostalim devojkama da zalijem zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 26/4/2014, 15:18

Boni draga, sve ispocetka......Uzas!! Racuna se kao neuspeli pokusaj.....Sta da ti kazem....
Zelim ti od sveg srca puno uspeha u ovoj teskoj borbi....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2014, 15:21

da da ,boni -sve se mora ispocetka ..tacno tako ,ko sto nazaost kaze efrodita ....uzas blagi 
bice to dobro afrodita ,malo se odmori ,razbistri glavu ,opusti se za praznike ,popij po koju uz rostilj ...pa za par meseci opet u pobede ,da budes nova  trudnica  trudnica
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 26/4/2014, 15:42

Mijaki, kao sto rece Leptiric, to sve izgleda i vise nego dobro kod tebe...uzivaj, lijepo se odmori i pravac u nove pobjede.

Afrodita, kao sto rece, uzas jedan. I zaista jeste teska borba, ali na kraju kad jednog dana uspijemo, sve ce se isplatiti :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 26/4/2014, 16:50

Bravo Leptiricu ovo sve dobro izgleda kod tebe neka se tako i nastavi ja sam cula za jaja i ananas a dobar je i nar, ja iskreno od svega navedenog najvise volim nar. Ja ujutru jednu limunadu, popodne cedjenu narandzu uvece izmesam, sumece mg,C, E, D, i pivski kvasac,Brazilski orah, i caj od maticnjaka sa malo koprive
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2014, 17:05

dobor je to kARAKACA sve sto pijes .ja sam se umorila od toga ..ovaj put sve to koristim ali manje i sa blagim izmenama .
prija mi limunada ujutru naste srca ,jedem obicne domace orahe po malo ,pila sam nesto i surutku ,jedem domaci mlad sir,kuvana jaja ,i juce kupila fructalov sok od cvekle prirodaan ...uz to i tablete pivskog kvasca .i nikakvi drugi vitamini ,osim folnaka aspirina ,gluformina ,eutiroxa,selena .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/4/2014, 17:50

sareni leptir ::pijem tablete 3x dnevno ,pivsog kvasca
Idealan za razmnožavanje kandide.Ja ga ne bih pila na tvom mestu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu