KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 25/3/2015, 13:20

Nama su trazili da ih uradimo u Srbiji, plus ti oni dodatno rade u Pragu.
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 25/3/2015, 14:35

Rade ih u Pragu,bas tako,ali moras poslati neke nalaze.Nama su uvazili stare,ali su na dan donatorkine A uzeli mm ponovo i donatorki,naravno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od dzenica 25/3/2015, 15:14

Ja imam ove nalaze, rađene prije cca godinu dana, međutim u mail-u mi je Danica napisala da nalazi ne smiju biti stariji od 6 mjeseci. Dasnas sam joj ponovo pisala.
Sada dok čitam vaše post-ove, imam novo pitanje. Da li su u cijenu IVF postupka uključeni i nalazi koje ti tamo rade? Mi ćemo raditi IVF postupak sa našim stanicama. Danica mi je napisala cijenu i rekla da ona uklučuje IVF, ICSI,zamrzavanje preostalih embriona,anesteziju i STD. Šta je STD?
Ukoliko dodatno plaćate nalaze koje vam tamo rade, možete li mi reći okvirnu cijenu tih nalaza?

Hvala vam puno.

dzenica

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 25/3/2015, 15:19

dzenica ::Ja imam ove nalaze, rađene prije cca godinu dana, međutim u mail-u mi je Danica napisala da nalazi ne smiju biti stariji od 6 mjeseci. Dasnas sam joj ponovo pisala.
Sada dok čitam  vaše post-ove, imam novo pitanje. Da li su u cijenu  IVF postupka uključeni i nalazi koje ti tamo rade? Mi ćemo raditi IVF postupak sa našim stanicama. Danica mi je napisala cijenu i rekla da ona uklučuje IVF, ICSI,zamrzavanje preostalih embriona,anesteziju i STD. Šta je STD?
Ukoliko dodatno plaćate nalaze koje vam tamo rade, možete li mi reći okvirnu cijenu tih nalaza?

Hvala vam puno.
Analiza krvi na HIV,Hepatitis,....uračunata je u cenu postupka.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 25/3/2015, 20:14

STD su sexually transmitted diseases, iliti seksualno prenosive bolesti.
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od flebodia 26/3/2015, 14:44

Pozdrav,
Analiza krvi na HIV, Hepatitis B I C nije uračunata u cenu I dodatno se plaća. Radila sam kod njih u novembru IVF.

flebodia

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/3/2015, 15:04

Nama,tj,mom dragom je bilo uracunato u septembru 2013.I za donatorku,naravno,posto smo mi radili s doniranom jajnom celijom IVF u PFC-u.Mozda je sad promenjeno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 26/3/2015, 15:21

I ja mislim da smo mi prosle god u julu platili posebno analizu na sdt koja nije bila uracunata u cenu.Platili smo i smrzavanje embrija 400 evra,e sad nisam piTala na koliko je to dugo,jel samo na godinu dana?Ako ne sme da se kaze cifra,molim obrisite,napisala sam samo zbog tog jer mozda tako neko zna na koliko dugo.Morala bih se pobrinuti za novo placanje ako je samo na godinu.Ima li neko svezije informacije na koliko je to i kako se novo uplacuje?
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od dzenica 26/3/2015, 15:36

Ja sam danas dobila mail u kojem stoji da je cijena 400 eur za zamrzavanje i čuvanje embriona godinu dana, svaka sljedeća godina se plaća 150 eur.

dzenica

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/3/2015, 15:38

dzenica ::Ja sam danas dobila mail u kojem stoji da je cijena 400 eur za zamrzavanje i čuvanje embriona godinu dana, svaka sljedeća godina se plaća 150 eur.

Bas tako,tako i onda bilo.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 26/3/2015, 15:50

Ja sam dosadna,ali da ne gnjavim njih tamo jer u postupku sam ih zivkala svaki dan,kako se uplacuje?Jel'normalno na broj racuna.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od bak 26/3/2015, 15:54

Ja kad sam se prosle godine kod njih raspitivala dodoatno su se placale obavezen analize (hiv, hepatitisi...)
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/3/2015, 16:20

millena ::Ja sam dosadna,ali da ne gnjavim njih tamo jer u postupku sam ih zivkala svaki dan,kako se uplacuje?Jel'normalno na broj racuna.

Jedno mesec d. pred istek tih godinu dana posaljes mail koordinatorki i ona ti posalje u mail-u profakturu i br. ziro racuna,mislim da je strumpfeta pisala da je tako uplatila.Ja sam moje iskoristila posle pola godine,pa,nisam placala to dodatno cuvanje.Godinu dana se racuna od dana ET.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Gogoli 28/3/2015, 20:12

Molila bih samo za informaciju koliko se placa analiza na SDT u Pragu?

Gogoli

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od dzenica 30/3/2015, 09:00

Cijena je 200 eur. Meni su prije par dana poslali cijene.

dzenica

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 30/3/2015, 13:28

Eeee...nista meni vise nije jasno...
Ja sam Ivani poslala nase rezultate iz maja 2014. I jos je pitala sta sada da ponavljam, i ona mi je rekla nista. Samo briseve i UZ... Da li da je ponovo pitam da li jos nesto da radimo, i da li se nesto dodatno placa?
Leki ti si radila donaciju, jesi li samo otisla na transfer ili si bila i pre toga? Hocu li nesto saznati o donatorki?
Pri tome, dogovor je bio da ja odem krajem aprila na konacne dogovore i planiramo postupak za maj (sa doniranim).
Ja joj pisala da zavrsavam sa cyklom i da treba da dobijem za 5 dana, a u nameri da se dogovorimo kada da dodjemo na konsultacije, kad mi ona lepo odmah odgovori da se jaivm kada dobijem da mi odredi terapiju. Mislim da je uopste zaboravila o kome se radi. Prosto ne znam da li da joj ponovo forwardujem cellu nasu prepisku...

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Gogoli 30/3/2015, 15:30

annci

Meni je Danica odgovorila za dva dana nakon slanja upitnika, Vec 6. aprila krecem sa lekovima kako bih planirano dobila krajem aprila I inekcije posle toga 7 dana I pravac Prag. Jos radim potrebne analize nadam se da ce sve biti u redu, brisevi, UZ i ostalo. Nisam planirala nikakve konsultacije pre toga i nemam informacije o donatorki, dala sam u upitniku sve podatke koji su trebali.Valjda im je taj upitnik dovoljan da nadju odgovarajucu.

Gogoli

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 30/3/2015, 16:20

Hvala, Danice.
Pa izgleda da ce i kod mene biti isto. Trebalo bi da dobijem za 5 dana, pa cemo videti sta ce nam dati. A koliko su ti stare analize? Mislim na HIV, hepatitis...kao i spermogram..ja briseve svakako ponavljam sutra, ali me interesuje da li da ponavlja i suprug. Ivana mi ignorise to pitanje.
Imas li ikakvih informacija o donorki?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 30/3/2015, 16:45

Nista ne ponavljas,samo to sto ti rekla.Tek za donatorkinu A si tamo.Anonimno sve,Sonja mi samo rekla koliko ima god.,visinu,tezinu,boju ociju,ali,sto se mene licno tice,nije morala ni to.Apsolutno me ne interesuje nista o donatorki,jako mi se svidja sto je sve anonimno.Za FET sam dosla tek za transfer.Sve funkcionise mail-om, za donaciju ti apsolutno nikakve konsultacije ne trebaju,Annci.Javi im se kad dobijes i poslace ti semu terapije.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 30/3/2015, 16:48

Spermogram ce mu uzeti na licu mesta.Kad daje materijal,rade i spermogram odmah.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 30/3/2015, 17:02

Sonja vam tad radi i UZ i kaze kad se planira transferi koliko folikula ima donatorka,kao i koliko jajnih ocekuju,otprilike.Posle zovu za transfer,naravno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 30/3/2015, 18:10

Hvala, Leki.
Javila mi se i Ivana, i otprilike rekla sto i ti. Kada dobijem javljam se da mi daju terapiju. Odlazak se planira izmedju 10 i 17/05. Sto se tice donatorke, i meni je drago sto je anonimno, ali bih ipak volela nesto da znam o njoj. Cisto da podseca bar malo na mene...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 30/3/2015, 19:46

Bira se po kariotipu,svakako ce da lici.Po onome sto je meni Sonja rekla,moja je licila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Gogoli 1/4/2015, 10:31

lela1984
Moze li malo pojasnjenje vezano za karotip?
Poslala sam popunjen upitnik sa osnovnim, boja kose, ociju, krvna grupa, sve vezano za mene I supruga. Da li im je to dovoljno da nadju odgovarajucu donatorku?

Gogoli

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 1/4/2015, 10:53

To je kariotip.Ako ste se dogovorili za odredjeni mesec,vec su ti je nasli.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 27 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu