KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 22/10/2014, 16:06

I ja,i svezi transfer iz donacije i FET,sve u gotovini,u, eurima.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva79 22/10/2014, 16:11

Samo informacije radi,jer i mi planiramo platiti u gotovini, samo sam se pitala da mozde ne racunaju po dnevnom kursu krune.Svakave mi gluposti padaju na pamet.  b
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 22/10/2014, 16:16

Jok,u eurima najbolje,fixna cena,dobijes fiskalni racun.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 23/10/2014, 19:53

Air Srbija,za vikend,od 24 do 27 .10.imaju promotivnu akciju,karte do Praga 2 po ceni jedne.2 povratne karte do Praga sa taksama su oko 300 evra.,pogledajte.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alo-alo 26/10/2014, 12:54

Cure pozdrav,
jeste da se nisam logovala ni javljala jakkkooo dugo jer smo bili odustali od deteta, pa nam je kako vreme odmice jasno da je ta odluka bila pogresna.
Ovog puta idemo u Prag, probala sam da posaljem Ivani mail na veljkovic@pragueivf.cz ali mi se mail vratio pise "Delivery to the following recipient failed permanently"
znate li za jos neki mail na koji joj se mogu obratiti ?
hvala svima
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/10/2014, 12:59

vignjevic@pragueivf.cz-Danicim mail i mirna@pragueivf.cz-Mirnin

Ne znam drugi Ivanin,ona je bila i moj koordinator oba puta i ja imam isto taj.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alo-alo 26/10/2014, 13:06

Lela hvala na brzom odgovoru, probacu da posljem Ivani bez attachmenta mail mozda tako prodje. Danica mi zbog obicaja da ne odgovara na mailove kao koordinator uopste ne odgovara.
Iskoristili smo popust za karte airserbia 2 za 1 i kupismo ih sinoc, jos samo da nam kazu dal nas primaju. lol!
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/10/2014, 13:09

I ja samo s Ivanom komuniciram,sem kad ju je Danica menjala,sreca,kratko i tad smo vec bili u Pragu prvi put,pa je preziveh brzo.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sandrolina 26/10/2014, 13:37

Alo - ALO evo ti ovaj mail to je sestra Slađa posalji njoj mail i sve se dogovori sa njom sladjana@pragueivf.
Ivana je na odmoru, bar je bila 15.og oktobra kad sam ja bila u Pragu na klinici.
puno srece zelim...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva79 26/10/2014, 14:58

alo-alo ::Cure pozdrav,
jeste da se nisam logovala ni javljala jakkkooo dugo jer smo bili odustali od deteta, pa nam je kako vreme odmice jasno da je ta odluka bila pogresna.
Ovog puta idemo u Prag, probala sam da posaljem Ivani mail na veljkovic@pragueivf.cz ali mi se mail vratio pise "Delivery to the following recipient failed permanently"
znate li za jos neki mail na koji joj se mogu obratiti ?
hvala svima
 Draga moja,mail je ispravan, problem je u tome da ako ti je attachment veci od 7MB uvek ce ti slati odgovor da nije isporucen.probala sam ne sopstvenoj kozi
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alo-alo 26/10/2014, 15:32

Zdravo Iva,
skroz si u pravu mucim se ko Isus i ne kapiram da je to problem v
Imam pitanje.
Posto dugo nisam posecivala forum, zamolila bih upucenije da mi proslede na pp ili ovako stranice devojaka koje su isle u Prag i radile TESE+ICSI
Da ne mislite da sam lenja, pokusavala sam i sama da dodjem do info, ali se stvarno tesko snalazim
hvala
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 26/10/2014, 21:31

Ja isla u Prag 2x i radila ICSI ali ne znam sta je TESE Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/10/2014, 21:33

alo-alo ::Zdravo Iva,
skroz si u pravu mucim se ko Isus i ne kapiram da je to problem v
Imam pitanje.
Posto dugo nisam posecivala forum, zamolila bih upucenije da mi proslede na pp ili ovako stranice devojaka koje su isle u Prag i radile TESE+ICSI
Da ne mislite da sam lenja, pokusavala sam i sama da dodjem do info, ali se stvarno tesko snalazim
hvala
Radili smo ICSI,ali bez TESE,ne znam sta te zanima,pitaj.Mm ima uvek u uzorku,ne treba mu TESE,i ako je azospermican.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 26/10/2014, 21:49

BabyBear ::Ja isla u Prag 2x i radila ICSI ali ne znam sta je TESE Sad
TESE je biopsija testisa.Kod onih kod kojih nema zivih spermatozoida u uzorku ili su u nedovoljnom broju,radi se TESE,da probaju da se nadju spermatozoidi,pa onda ICSI,naravno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 26/10/2014, 22:24

E onda mi nismo radili TESE Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 27/10/2014, 09:06

Bez ljutnje, ovo je tema o PFC, ove diskusije su za korake....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva79 31/10/2014, 18:45

Drage moje,samo da vam se javim i kazem da nema nista od embriotransfera.Ja sam sinoc,dan pred ekografiju pocela da krvarim,a danas je pocela  veštica
Ivana mi je rekla da se to veoma retko desava, a ja sam fenomen.Posto sam pitala da li mozemo doci na konsultaciju i da zamrznemo plivace,odgovorila da donatorka u ponedeljak ima pick-up i da mm moze ostaviti plivace,tako da oplode i zamrznu embrione!!!!! affraid Zar se prvi ne radi sa svezim embrionima? Postavila sam joj isto pitanje,jos cekam odgovor No
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 31/10/2014, 18:54

Ne mora,Iva,ti od jedne donatorke imas embrione za dva pokusaja,tj.,embriotransfera.Uopste ne mora da bude sa svezim embrionima taj prvi,moze i sa zamrznutima.Uostalom,kod mene je do prve implantacije doslo sa zamrznutim embrionima iz donacije,sa svezima nista.Tu nema pravila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva79 31/10/2014, 19:01

Hvala Lela,totalno sam sludjena...sutra putujemo,a ja se ni spakovala nisam..
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 31/10/2014, 19:04

Bice dobro,samo polako i opusteno,koliko je moguce. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od tamarako 4/11/2014, 20:24

Pozdrav svima na ovom forumu,mi smo novi ovdje,trebamo pomoć oko VTO,predložili su nam Prag i dr Sonju i juče smo ostvarili kontakt sa Ivanom putem maila i ona je odmah predložila "isključivo postupak sa donacijom jajnih ćelija" .Mi smo bračni par iz Crne Gore-Kotor i u braku smo od 2009 godine.Ja sam 1968 godište a suprug 1971 god.Imala sam dva spontana pobačaja u sedmoj i osmoj nedelji,prvi 2009 a drugi 2010 godine.Znači prirodno sam ostajala trudna,a na donaciju ne bih išla.Imali ko slična iskustva,šta da radimo s obzirom da u startu odbacujemo donaciju jajne ćelije

tamarako

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 4/11/2014, 21:21

Tamara, ovo je tema iskljucivo o Pragu.
Predlazem ti da predjes na temu Korak po korak na putu do bete + jer ces tamo pre naci odgovore na svoja pitanja, a i posecenija je pa ce ti zene pomoci.
Inace, napisi tamo nesto vise, da li si imala neke VTO i gde ili si samo prirodnim putem ostajala u drugom stanju.
Pozdrav i dobro dosla Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva79 10/11/2014, 10:12

Evo mene drage moje,sinoc smo stigli iz Praga.
O klinici nemam sta reci,jer je sve veoma lepo opisano na prethodnim stranama.Ono sto je mene odusevilo jeste upravo ta opustena atmosfera,i kako sve sa lakocom funkcionise,bez obzira na broj pacijenata, a bilo nas je puno. Posle prvog soka i neverice izazvanih mojim iznenadnim krvarenjem, kada smo mm i ja sredili utiske,resili smo da pristanemo na zamrzavanje embriona.Donatorka i  mm su dali sve od sebe, i nas ceka 7 smrzlica. Moja terapija je modifikovana i za sada reagujem dobro.Ovaj mesec je probni ciklus,i ako sve bude kako treba,ceka nas jos jedno putovanje u Prag sledeceg meseca.
Sto se tice smestaja, hvala vam na savetima,jer smo preko airbnb nasli savrsen stancic na samo par minuta hoda od klinike.Ko ide automobilom, ne treba placati parking, u Sokolovskoj je besplatan, i sto je najvaznije, prilicno siguran.Htedoh da napomenem da to ne vazi za sporedne ulice,jer je u njima rezervisan za stanare.Kako rece nas stanodavac,oni iz slep sluzbe obicno cekaju kasne sate da ti odnesu auto.
Sto se tice kretanja po gradu,odusevljena sam kako dobro funkcionise metro.Vrlo je jednostavno snaci se.Mi smo kupovali karte u trajanju od 30 min, jer nam je to bilo dovoljno da stignemo do odredjenih destinacija.
Kad smo kod menjanja novca,najpovoljniji kurs je imala menjacnica do koje se dolazi kada od Náměstí Republiky krenete ka Mustek stanici, sa desne strane, pre H&M postoji pasaz..Kada prodjete staklena vrata i indijski restoran,nalazi se menjacnica.Nadam se da ca nekome biti korisna ova informacija.
Veliki pozdrav svima osmeh srce
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 11/11/2014, 07:06

Iva79,klinika na nivou,rekoh ti ja.A atmosfera skroz normalna i opustena. sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pufana 13/11/2014, 11:37

Zdravo svima,odličan forum i tema.Zanima me da li postoji limit do 49.za bilo koji postupak u Češkoj uključujući i donaciju jajnih ćelija?Da li neka klinika radi sa ženama u 48.g postupak sa sopstvenim jajnim ćelijama?Hvala Very Happy

pufana

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 22 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu