KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 18:56

Magnolie,

Dobrodosla na forum.

Napisah iznad, sto se tice smestaja, Pregrst stanova imas na airbnb.com preko kog smo mi prosli put iznajmili sjajan stan, i sledeci put cemo isto...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 18/2/2014, 19:02

hvala vam cure... pogledat cu sve opcije, a direktan let ima iz srbije?
hvalv am i sorry sto vas peglam Very Happy

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 18/2/2014, 19:07

Ima, AirSerbia leti (airserbia.com)

Srecno u postupku!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 19/2/2014, 10:50

hvala vam puno...gledala sam po netu ima jos nekih stranica za smjestaj, ali sad mi je prevoz najgori,trazim ima li kakva akcija sada da se rezervise za maj mozda je jefinije ali se ne snalazim najbolje Very Happy

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 11:06

Polako, naoruzaj se strpljenjem, a prevashodno informacijama. Na stranicam Kutka imas mnogo, mnogo informacija po raznim temama, polako se posveti detaljnom iscitavanju. Ja sam bogami par meseci kada sam se pridruzila ovde samo citala i citala, licna iskustva i mnogobrojne veoma korisne informacije koje su ovde u toku prethodnih meseci a i godina napisane...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 19/2/2014, 14:45

Goran- Kombi prevoz Sarajevo-Prag
+420 602 316 395
Mislim da je najbolje poslati mu sms, nazvati ga je skoro sreca, stalno je nedostupan. Ima i neki BiH broj ali ga ja nemam.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 22/2/2014, 15:16

/
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pavlovic_miljana 23/2/2014, 19:16

Devojke, imam da predlozim hotel Esprit***, jer je jeftin, 5 min hodom od PFC-a i 3 min od metro stanice Ceskomoravska. Nocenje sa doruckom za dvoje je 18e. Hotel je-onako, nista posebno, ali posteljina je cista, kupatilo je cisto i dorucak je sasvim ok. Imate slike na bookingu. Meni je znacilo da ustedim na hotelu, pa pretpostavljam da ce koristiti jos nekom od vas.

pavlovic_miljana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Gogoli 24/2/2014, 19:59

Molila bih clanice koje su isle na donaciju da mi kazu koliko prodje od trenutka kada im se javite da ste zainteresovane za donaciju pa do trenutka kada nadju donatora, konkretno je u pitanju donacija jajnih celija. Treba mi samo okvirno, cisto da znam da planiram zbog novca, odmora i slicnih stavki. Hvala puno unapred.

Gogoli

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sandrolina 24/2/2014, 23:04

miljana, hvala za informaciju vezanu za hotel jer nam svima znaci usteda.
reci mi kako si rezervisala hotel jesi li isla preko bookinga ili preko klinike?

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pavlovic_miljana 25/2/2014, 10:10

Preko bookinga sam rezervisala, rezervacija se ne placa, placa se na licu mesta.

pavlovic_miljana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 26/2/2014, 09:01

miljana hvala puno ovo je extra jeftino odmah cu da pogledam hotel, mislim i meni nije bitno da je neka ekskluziva samo neka je ok i cisto. hvala punooooo  zoxa hvala na ifo za prevoz  srca1

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pavlovic_miljana 26/2/2014, 12:38

Nema na cemu, drago mi je da mogu da pomognem nekome, sve dajemo ogroman novac za postupak i ostalo, pa je dobrodosla usteda na hotelu. :)

pavlovic_miljana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Endzi 26/2/2014, 12:48

Moja drugarica bi da krene u nove pobjede i ovaj put je izabrala Prag...ima li koja od vas kontakt telefon  neki sa Bolnicom ili doktorkom Sonjom,jos bolje?
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 26/2/2014, 14:15

www.pragueivf.com, onda su tu i kontakti koordinatora
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 27/2/2014, 20:05

Mi idemo u hotel Briliant, malo je dalje od klinike ali je ekstra povoljan,pogotovo u nasem terminu,cak je skoro duplo jefitiniji od hotela Esprit u tome terminu ( mi idemo21.04/24.04. )
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 27/2/2014, 20:13

Drage moje

Ja sam zaboravila - da li klinika radi i nedeljom? Po mom proracunu velika je sansa da bi bas tog dana meni trebao da bude transfer...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 27/2/2014, 20:39

znam da subotom rade,za nedelju nisam sigurna da rade .
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 28/2/2014, 09:36

Tebi da li mi mozes poslati koji je to hotel i neki kontakt? hvala i sretnoooo

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pavlovic_miljana 28/2/2014, 18:10

Sofija, klinika radi nedeljom, meni su tad radili aspiraciju.

pavlovic_miljana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mijaki 28/2/2014, 20:51

Molim za i fo ako neko zna. Zoxa pomagaj:-)))) ide li tramvaj 8 od namesti republic do klinike u sokolovskoj i koliko je klinika udaljena od namesti?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 28/2/2014, 20:52

pavlovic_miljana ::Sofija, klinika radi nedeljom, meni su tad radili aspiraciju.

Bas mi je drago da to cujem, hvala puno Miljana!  sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 28/2/2014, 23:43

mijaki ::Molim za i fo ako neko zna. Zoxa pomagaj:-))))  ide li tramvaj 8 od namesti republic do klinike u sokolovskoj i koliko je klinika udaljena od namesti?

Od Namesti Republiky ides metroom do Palmovke ili do Vysocanske, pa onda hvatas tram do Poliklinike Vysocanska.
Tram 8 ide od NR do Palmovke( prolazi kroz te stanice) do klinike ne ide.

Voznja metroom +tram traje oko 20 minuta.
http://jizdnirady.idnes.cz/pid/spojeni/ izaberi prazsku integrovanu dopravu, zadaj stanice... Odlican sajt za snalazenje u prevozu, imaju i aplikaciju za mobilni.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od bak 1/3/2014, 17:05

Pitanjce.

Vi, koje ste vise puta isle isle kod Sonje.

Da li ste se drzale striktno terapije koju vam je ona savetovala? Ili ste menjali ovde u skladu sa savetima vaseg dr? Kako ona reaguje na takve kombinacije?

Potpuno sam u rebusu, dr Kopitovic mi je savetovala dijametralno suprotnu terapiju i obrazlozila zasto, tako da ne znam sta da radim.

Da li da primenim njenu terapiju a PFC mi samo bude "servis" za manuelne radove (aspiracija, oplodnja, transfer). Razumete sta sam htela da pitam?  Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/3/2014, 17:15

A zašto onda ne bi kod Kopitovićke radila ceo postupak?  zbunjen 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu