KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

+55
zvoncica36
dacans
Sofija Veks
JocY
medolina
missile
karakaca
sareni leptir
bulevarka
Star77
Endzi
annci
fight&faith
bundevica
ninica2
tulumba
insomnia
noja
Ninana
Erata
twinsi
d77
ragaco
djole42
maus
LaFolie
neca73
Petkana
jovanka.draskic
Ninche
MAAKKI
mamadabudem
anasrce
Niny
Mili
tatjana2
dragana76ns
BiKsi :)
lilly13
KoMetaK
saska1
Strumfeta78
Shizika
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
bak
fmala
PalcicaBg
leptirko82
lelas
SoJa
Smrdica
SladZana
Ema78
Vuchica
59 posters

Strana 20 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Vuchica 8/4/2014, 11:54

bak ::Hm taj osecaj je obicno bas dobar znak  Laughing Ozbiljna sam! Videces sutra  Wink roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

JocY ::
bak ::Hm taj osecaj je obicno bas dobar znak  Laughing Ozbiljna sam! Videces sutra  Wink roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 yes yes yes 
Saljem i ja malo roda za tebe  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Vi hocete mene da rasplacete?  zagrljaj
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Erata 8/4/2014, 12:22

Ja i sad imam osecaj kao da cu dobiti :)
Mirise mi to na dobro... trudnica 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od BiKsi :) 8/4/2014, 12:57

Joj VUle, još samo jednom spavaš! I ja mislim da je to dobar znak!  Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od missile 8/4/2014, 13:03

Vucice, taj osecaj da ces dobiti i ta frka je ustvari neizdrz. Opusti se, pa sutra da se radujemo  Very Happy  pa da nas 26 vuces za nos zajedno sa Nini  yes 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Niny 8/4/2014, 13:03

Dobar znak je, nego šta  roda roda roda roda roda 

Da se sutra pridružiš našem spisku trudnica  vv vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Sofija Veks 8/4/2014, 15:36

001 - sreda, sreda, za koji h, sat do sata na putu do Vuchicine bete!!  yes yes 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 vv vv vv vv vv vv 

 v v v v v v v 

 wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Star77 8/4/2014, 17:04

Vuchice, sto bi rekla moja sestricina ' Jos jednom spavam i onda me vodis u park...jeeeeeeee ' radost do neba :-) Tako i ti, sutra radost do neba, tebi , a boga mi i nama :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od neca73 8/4/2014, 19:45

vucko, za sutra  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od KoMetaK 8/4/2014, 19:56

VUcice, svratih samo da poskocim za sutra i da posaljem neku madjarsku rodicu!

 tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda
beta betabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabeta
 tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od saska1 8/4/2014, 20:40

Vučice još samo malo do velike bete evo još roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Shizika 8/4/2014, 23:40

Josh malo roda i bebece prashine:
 roda vv roda vv roda vv roda 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od fmala 9/4/2014, 01:05

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od d77 9/4/2014, 07:06

Vuchice, dosao je i ovaj dan. Prasim puno  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od BiKsi :) 9/4/2014, 07:13

Da danas pršti ovde od tvoje pozitivne bete!
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od lelas 9/4/2014, 07:46

Za jednu veliku betu! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Vuchica 9/4/2014, 07:59

Dobro jutro, drage moje!!!  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

Krv pustena jos nocas u 00.15, ebga, bili smo na nekom koncertu, pa mi je to bilo lakse nego da ustajem rano  Rolling Eyes 

Odmah su mi rekli da ce rez. biti ujutru, pa sam mirno prespavala, nisam se cimala ocekujuci mejl  b

Ali zato ga sada vec iscekujeeem....  

 love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Ninana 9/4/2014, 08:10

Vuchice, navijam jaaako za danasnji rezultat i jednu lepu trocifrenu betu!  vv vv vv vv vv vv vv vv 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od mamadabudem 9/4/2014, 08:19

Vuchice, navijam, jaakooo!!!! Biće to dobro!!!  b b b b b b b b b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb radost radost radost radost radost radost radost radost wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd igra igra igra igra 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od BiKsi :) 9/4/2014, 08:45

Jao Vučice, kraljice! Šta kažeš, sa koncerta na betu, ima da bude neko raspevano dete samo tako!

Držim figeeeee!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od mamadabudem 9/4/2014, 08:48

Heheh, trudnica u provodu! Cccccc sreca 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Erata 9/4/2014, 09:01

Navijaaaaaaam i cekam lepe vesti!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Vuchica 9/4/2014, 09:04

Drage moje, beta mi je 46.1 12-13 dpt.  igra 

Nije bas nesto slavna, ali ja joj se radujem i verujem da ce sve biti super  b b b
ma, kako da ne bude pored ovakve energije koju delite sa mnom?!

 love love love love love

ljuubim vas!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od dacans 9/4/2014, 09:07

TO je sjajna beta...najsjajnija jer je tvoja i jer je pozitivnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od saska1 9/4/2014, 09:08

Jeeeeeeee bravo Vučice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice :aa7:za taj dan je odlična beta 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Niny 9/4/2014, 09:08

Jupiiiiiii    bb b bb d x bb b 

Navijam jako da se updupla fino pa da onda slavimo, mada možemo i sad, sigurna sam da je to TO  vv vv vv vv 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VUCHICA - konačno bockalica!!! :D  - Page 20 Empty Re: VUCHICA - konačno bockalica!!! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu