KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 10 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 22/3/2014, 15:11

Bravo Soja, uzivaj sa svojim bebicama!!  trudnica   roda roda roda   igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fmala 22/3/2014, 15:32

Nek obe ostanu tu jos 8.5 meseci!  igracice igracice igracice igracice igracice 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Tangerine 22/3/2014, 16:01

Jako navijam! Vučem za nosić!
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Petkana 22/3/2014, 16:11

sreca Bravo,a sad nek se decica lepo ususkaju kod mamice srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 22/3/2014, 18:12

Hvala, najveća moja podrško  osmeh srce osmeh srce osmeh srce love love love 

Evo izveštaja u mom duhu  igra 

Jutro  sunny divno, poziv sa klinike i veseo glas sestre Ivane, koja nas poziva da do 9h budemo na klinici i kaže da stavim osmeh na lice  Very Happy Na klinici nas dočekuje dr. Milica sa širokim osmehom, pokazuje palcem da je super, mene obuzima radost, dođe mi da poskočim  x 
Ulazimo kod dr. Nebojše, još jedan širok osmeh  Very Happy Od 8 jć, 6 su bile M II, međutim, imamo samo 2 embriona. Nemam vremena da tugujem, jer dr. odmah nastavlja priču da su ta dva embriona savršena, lepo se oplodile jć, lepo se dele i urađen A.H.  f Jako je optimističan, sa kezom na licu sam ušla u salu...  osmeh srce 
Na UZ vidi da ima tečnosti u trbuhu, što, kaže nije očekivao, pa mi savetuje da 7 dana pijem surutku. Endo je tanji, oko 8mm (treba li da brinem? ), on kaže da je dobar.
Nakon ET-a, par puta dolazi da me obiđe i svaki put sa osmehom i rečima "dobro je, super je".
Malo se zezaju on i moj dragiša na moj račun, a u vezi našeg jučerašnjeg susreta " doktore, nisu me zvaliiii  affraid ", smeju mi se njih dvojica, a meni toplo oko srca zbog pozitivne energije koja seva oko mene  d  d  d  d  d  d  d 
i tako, odležah, ispratiše me sa verom, nadom i osmesima...
Sad leškarim i nadam se najboljem ishodu. Sve je sada u Njegovim rukama  molitva 

Od terapije imam
Utrogestan 3x200mg
Cardiopirin 1x1
Folna 2x1
Beviplex 2x2
Estrofem 2mg 3x2
Fraxi 0.4


ja dodala
Prednizon 5mg 1/2+0+1
Mg

kvas
ceđena narandza

Lubimo vas sada nas troje    osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Simona 22/3/2014, 18:21

Divno Sojo... Uživajte bebe i ti sada  srca srca srca

edit: (Hehe ja kod tebe prvo videla da si rodila u naslovu, sad odmah embrioni postali bebe... nadam se da ti slutim da bude sve kako želiš!!!)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od ragaco 22/3/2014, 19:33

Bravo,Sojče!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 22/3/2014, 20:09

Bravo, saborko!!!!

Sada odmor i uzivancija!

 roda  roda  roda  roda  roda
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/3/2014, 20:47

Sojčice lepotice uživajte vas troje  srca1 
Ja želim svim  srce  da se bebaći lepo nameste kod mamice i verujem da će tako biti  love   d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda poljubci poljubci poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 22/3/2014, 21:47

Super Sojice!! Bice to 2 lepe bebice, sta ces vise!!!! Uzivaj, mazi ih, pricaj im, heklaj... a mi cem oda navijamo!  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 22/3/2014, 22:01

Duso, bebice ostaju kod svoje mamice divne!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 22/3/2014, 22:26

Nemas razloga za brigu vec uzivaj sa bebicama! srca srca srca srca srca Tebi je ranije bila problem terapija posle transfera,sad si pokrivena skroz.Pijes li i glukofaz i dalje?
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Tangerine 23/3/2014, 01:46

Jedva čekam da zakucaju ta dva srculenceta.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 23/3/2014, 11:22

Sojče, bravo draga, sad im pričaj da ostanu tu kod tebe. Što više cedjene narandže, po koji brazilski orah, ležanje na levoj strani, za koji dan lagana šetnja. Navijam, ma znaš već i sama, silno, jako, snažno!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Shizika 23/3/2014, 11:34

Stigle dvije bebice kod svoje mame, neka se ugnijezde na puni pansion josh 8 mjeseci.
 bb d beba beba d bb 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od insomnia 23/3/2014, 14:04

Divno draga moja!!!!
Jako se radujem što ste i vi i doktor tako veseli i optimistični, neka tako i ostane!!! Samo budi radosna i nemoj da brigaš  g g g g g g g g g g 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/3/2014, 15:17

soja evo da zaprasim malo vv vv vv vv vv 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 23/3/2014, 16:10

Sojce ubavo devojce  osmeh srce 

Bravo!! Divan izvestaj i jos divnije vesti!!  yes  yes  yes 

Otvaraj prozor, stizu rode!!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od saska1 23/3/2014, 20:13

Soja bravo za dve bebice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od PalcicaBg 23/3/2014, 20:51

Soja uzivaj u narednim danima,cekamo lepe vesti za 10ak dana  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 23/3/2014, 21:27

soja ,eto i mene duso,svasta se kod tebe izdesavalao ovih dana cast ,svaka cast!bravo za leskovac ...--
uspeces draga ,osecam to !navijam iz sveg srca ! x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  v  v  v  v  v  v  v  v
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 23/3/2014, 21:28

Divne moje  ljubav ljubav ljubav love love love 

Prođe prvi dan... Sinoć mi je stomak bio naduven kao balon i imala sam bolove, danas je bolje, leškarim, moj dragiša me mazi i pazi, kuva... a meni godi, bojim se da se ne naviknem Very Happy
(.)(.) takođe bole, malo jače nego do sada.

Simona ::Divno Sojo... Uživajte bebe i ti sada  srca srca srca

edit: (Hehe ja kod tebe prvo videla da si rodila u naslovu, sad odmah embrioni postali bebe... nadam se da ti slutim da bude sve kako želiš!!!)

 likeit Simona, samo ti sluti  poljubac 

lelas ::Nemas razloga za brigu vec uzivaj sa bebicama! srca srca srca srca srca Tebi je ranije bila problem terapija posle transfera,sad si pokrivena skroz.Pijes li i glukofaz i dalje?

Pijem Glukofaž od 500 ujutru i uveče, kao i Vigantol kapi, ali njih sam smanjila na tri uveče. Ja se nadam da je to to, samo me taj crvić gricka zbog enda, čudno mi je da se stanjio, ali, valjda će Estrofem da ga ubucka  Rolling Eyes 

BiKsi :) ::Sojče, bravo draga, sad im pričaj da ostanu tu kod tebe. Što više cedjene narandže, po koji brazilski orah, ležanje na levoj strani, za koji dan lagana šetnja. Navijam, ma znaš već i sama, silno, jako, snažno!


Narandze cedimo, grickam brazilski, juće sam pila kvas, danas nisam, da nastavim sa njim? Imam još jedno pitanje, prešla sam na Fraxi od 0.4, ali imam problem, tečnost se u špricu podeli, tako da ne mogu da istisnem vazduh iz šprica, jer onda iscuri i sadržaj, pa se bockam bez istiskivanja vazduha, sve u kompletu ubrizgam. Šta da radim?

Sofija Veks ::Sojce ubavo devojce  osmeh srce 

Bravo!! Divan izvestaj i jos divnije vesti!!  yes  yes  yes 

Otvaraj prozor, stizu rode!!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Sofija, prozori su širom otvoreni, a ja čekam da me ti povučeš za nos  trudnica 

Ljubim vas sve u kompletu  d 
Hvala vam od srca što mislite na mene i što me bodrite  srca srca love srca srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od djole42 23/3/2014, 21:44

Vidi vidi ,Sojčica ima beke u stomaku  Very Happy 
Mazi mrvičice ,pevaj im lepe pesmice a oni će sad malo da čeprkaju i zakače se kod mame  beba beba 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od insomnia 23/3/2014, 22:34

Pokusaj da je okrenes na gore i malo je lupkaj. I meni se to desavalo i ja sam je isto u cugu ubrizgavala Very Happy 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SladZana 23/3/2014, 22:43

Meni cure rekle da ne istiskam. Ne znam. Ni u DZ nisu istiskali.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 10 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu