KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 14/3/2014, 18:43

Ganedina nemoj da se nerviras, meni je na transferu endo bio 7.8 pa je uspelo. Ti vec sada imas 12 :-) Nadam se da vec imas plan, kako i sta ces raditi u Prag, dobro se posavetuj sa svojim ginekologom, niste ne prepustaj slucaju.

Sofija, da i meni je sve informacije davala sestra Sladja koja je bila jako ljubazna, ali sam svejedno ocekivala malo vise od Dr. Sonje. Ali ne smem se vise zaliti, sada kada je sve dobro :-)

Inace ja sam danas imala prvi UZ i cula moju mrvicu  srce , mislila sam pocecu da placem od srece, kako je to to lep osecaj

Ljubim vas sve i vucem sve buduce mame za nos :-)

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/3/2014, 18:45

tara01 divno cestitam srca srca srca srca 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/3/2014, 18:55

Tara cestitam za malo srculence! srca srca srca srca srca 
Niny,prelepo ste saopstili porodici! srce 
Sareni leptiru ,nije fer da te sad zezaju oko pocetka vto,kad ste se namucili sa bestijama.
Ganedina,navijam da endo bude pravi! b b b b 
Sofija,uzivajte u Pragu.
Ni meni se ne svidja ta novina u Pragu da sestra obavlja razgovor posle transfera ali to je samo podela terapije.Bitno da je dr sonja na transferu.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 14/3/2014, 19:11

EVO i mene na kratko :-)
Ultrazvuk uredan, sutra 2 dc radim hormone i ako su dobri krećem sa suprefaktom a od nedelje sa stimulacijom . Od večeras uzimam 0.25 mg deksamezona.  radost 

Pišem sa tel, izvinite sto nisam stigla da pročitam šta ste danas radile  love 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 14/3/2014, 19:17

Tara, predivno, baš si me raznežila  čestitamo  Želim ti da tako uživaš u svojoj trudnoći i dalje  poljubci 
Vucice, bravo, bravo! Navijamo sura za dobre hormone pa da pratimo dalje i tvoje korake  vv vv ljubav 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 14/3/2014, 19:20

Leptiricu,i ja sam se tako iznervirala i otisla u Sistinu....Hvala Bogu na mojoj nervozi. Vidi pitaj da li smes suprefakt. Ja sam od 19-og dana poslednjeg ciklusa sebi davala suprefakt...nisam koristila kontraceptive a prethodna dva puta u Spebu jesam...

Ostale devojcice.... ljubav ljubav ljubav 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 19:49

suzanasaki ,mislim da ce pasti dogovor sa genesisom! vec sam poslala emilom malopre neke nalaze pa da vidimo kako ce kopitovicka ispisati semu ,da vidim koliko je to parica i dali se uklapam .ja imam 3300 e ,valjda ce mi to stici ,plus moram stan da platim ,pa ako neko zna u blizini genesisa  neki smestaj neka javi .mada cu potraziti i na netu .
 necu vise nista da pitam LE ,samo cekam da mi hematolog da objasnjenje smem li sa kontracepcijom u proces ili ne ,napisemo .jos jednom ko sto rekoh cu da ih pitam dali mozemo ranije u proces (a mozda i necu da pitam !) i cekacu da vidim kada predlazu proces u genesisu.! koliko sam skapirala mislim da cu poceti kod njih direktno sa stimulacijom .
 bak ,pisala sam na temi cena u genesis,pa pogledaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 14/3/2014, 20:01

Genedina draga mislim da je endo ok i da ce jos da se zdeblja.  yes 

Leptiricu drzim palceve da sto prije krenete i da budes zadovoljna. radost 

Ninana znas da navijamo. navijacica  navijacica  navijacica 

Sovo za nedelju drzimo placeve i vjerujemo da ce biti radosne vijesti.  tapšanje  tapšanje  tapšanje 

Soja draga zalivamo  zalivanje zalivanje zalivanje 

Tara duso bravo za  srce divno,uzivaj.

Vuchice devojcice pocinjemo  igra igra igra 

Bila kod dr, kaze da nastavim 2x100 utrogestan, ogrebala se za 10 fraxija i da zakazem u ponedeljak UZ za nedelju 24-28.03. I da odmaram i ne idem na posao, tako da cu od kuce da radim i da se druzim sa vama. Tek ima da vam dosadim ako do sada nisam  Very Happy osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 20:05

sladzo ,odlicno za fraxi ,i ja ga moram primati u procesu svakako ....i meriti d dimer na 2-4 nedelje .
 vuchice ,konacno kreces i ti ...super ,isplatice se to cekanje ,ne brini .mora se isplatiti . sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 14/3/2014, 20:07

Slađo,nema druge nego mozak na otavu i noge u vis!!!

Vuchko,da sutra sve bude ok i da slavimo početak!

Tara01,čestitam na  srce ,čekamo te na trudničkim dnevnicima!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/3/2014, 20:45

JednaSova ::Cure, stigao mi je nalaz bete. U Frontu su nam rekli da radimo 16dpt (nedelja), danas mi je 13dpt i beta je 40,6.

Ne znam da li da se radujem ili da strepim...

Poludecu do nedelje dok ne odemo u Front.
Sve čestitke Sovo, naravno da će sve biti ok, veruj u svoju mrvu!

Niny ::667:)
hvala vam sto ste verovale u nas :)
volim vas sve puno :)
i vucem za nocis sve redom :)
Bravo Niny!

Niny ::Hvala vam drage moje  osmeh srce 

Juče nam je bio divan dan. Mojoj seki je bio rođendan i svi smo se bili okupili kod nje (i moji roditelji i mm-ova mama). Kada smo saznali rezultat iz laba, dali smo im sličicu našeg embriona i iznad smo napisali "Ovo je prva slika naše bebe". (To smo uradili prethodno veče i stavili u koverte). Oni su otvorili i ostali u šoku  affraid Možete misliti  lol! 

Joj, pola noći nisam spavala od uzbuđenja što smo im rekli  osmeh srce Nisam baš verovala da će se povećati, ali izgleda je kod mene duplanje na 72 sata tj.malo manje. Više je neću ponavljati, da sačuvam ovo malo živaca što mi je ostalo  lol! Čekam uz za dve nedelje da čujemo  srce 

Sve vas vučem i prašim jakooooooooooooooo  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Koji ste vi likovi, divno ste im iznenadjenje priredili! osmeh srce 

SoJa ::Evo i mene, drage moje drugarice :DFino ste zalivale, nastavite još smo malo Very Happy

Što se enda tiče, super je, 7.dc on je već 8mm. Folikuli malo zeke, nisu mi jednaki, ima ih negde 6-7, znaću u Nedelju tačan broj, kad ponovimo UZ, a što se vel. tiče na desnom (inače slabijem jajniku) su manji od 6-9mm, a na levom ima i od 11, 12 i 14mm (to je onaj koji je već 3.dc bio  9mm). Od danas pored Puregona (150) i Menopura (75), primam Cetrotide, da ih malo "supresujemo"  Wink Vadili smo i E2, jedva čekam sutra da vidim koliki je...
Kako vam se čini?
Čini mi se slično kao kod mene. Very Happy Jedino što sam ja bila na gonalima. Držim fige za dalje, da sve bude ok!

ganedina ::
Evo i mene, sad sam dosla sa UZ, situacija nije bas sjajna. Endo mi ja danas  12dc samo 8mm, pijem estrofem 3x1 od 2mg , u ponedeljak trebe da smo na klinici u Pragu. Javila sam Danici , ona kaze kao Sonja rekla dobro je, da nastavim a ja se nosim mislju da od danas pojacam terapiju , samo ne znam na koju dozu . Lenjivice , Jocy i ostale cure pomagajte . ono sto je drasticna razlika u odnosu na prethodna 2 puta je osetno sporije bildovanje enda sa istom terapijom, a pre je divljao i na danasnji dan znao je biti i 13mm. Kontam da mi ova terapija za IR nesto  utice moxda pa zato endo ne divlja toliko. Sta vi mislite .
Ja mislim da je tvoj endo ok, i da će do vraćanja biti taman koliko treba da se embrion ugnjezdi!

SladZana ::Drugari danas je beta 709, sad mi je laknulo. Progesteron je 96 nmol/l mislim da je nizak? Koliko bi valjalo da bude?
To care! Ne znam za progesteron koliko je jer nemamo ref vrednosti, meni je bio oko 60, čini mi se, peti dan nakon transfera i to je bilo ok. A ref vre je bila ispod 20.

tara01 ::Inace ja sam danas imala prvi UZ i cula moju mrvicu  srce , mislila sam pocecu da placem od srece, kako je to to lep osecaj

Ljubim vas sve i vucem sve buduce mame za nos :-)
Bravo za srce mamino! Divan je taj osećaj baš! Uživaj u trudnoći, i da imaš što manje neželjenih dejstava!

Vuchica ::EVO i mene na kratko :-)
Ultrazvuk uredan, sutra 2 dc radim hormone i ako su dobri krećem sa suprefaktom a od nedelje sa stimulacijom . Od večeras uzimam 0.25 mg deksamezona.  radost 
Da hormoni budu ekstra! Držim fige!

Jelena, bravo za dva srculenceta, divno!

Ninana, čekanje ubija, videćeš tek kad budeš čekala prvi uz, to je ništa u odnosu na ovo sada čekanje! Živa bila pa za koji dan videla o čemu ti pričam~ Very Happy 

Brbljiva, ja imam mutaciju na pai genu kao ti i povišena antitela na štitnu, dakle, heparin plus deksazon u kombinaciji, plus policistične jajnike i IR, bila sam u postupku bez kontracepcije, jer sam ja tako insistirala i dr se složio. Zovni ponovo i reci šta si se dogovorila, reci za tvoje briseve i nek te ubace odmah. Mislim da oni to mogu, sem ako dr nije tu ceo april, pa te možda zato odlažu.

Koračaljke, samo hrabro napred!

Sofija, držim fige da ovaj praški put bude onaj pravi i nezaboravan! Za veliku betu! igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 20:53

biksi ,ja sam molila doktorku i rekla da su me tako planirali ..pa me ona zvala i rekla da ipak ne mogu ,jer se ne uklapam u neku njihovu semu i bla bla ....kao razgovarala sa doktorm ,pa eto i pokusali i preko broja da me ubace ali ne ide ...nemam pojma ,na kraju bih i maj prihvatila ali jun  affraid  affraid  affraid !!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/3/2014, 20:58

E jbga, baš ti se ne da.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 14/3/2014, 21:05

Šareni leptiru uh baš se sve nešto iskomplikovalo držim fige da uskoro uđete u postupak i da se sve sredi na najbrži mogući način  radost radost radost radost 

Ganedina zašto brineš pa endo ti je odličan meni je na dan stopa bio 7,6 i primilo se tako da nemaš potrebe da brineš uopšte,navijam za tebe svom ,svom snagom  igracice igracice igracice 

Vučice srećno  igra igra igra igra igra igra 

Soja navijam i za tebe da se folikuli fino ujednače zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 21:08

razocarana sam totalno u leskovac ! prvo mi rekli da je ogtt dobar a onda ovo ..mislim stvarno nema smisla !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 14/3/2014, 21:25

Vucice,srecno  sretan početak 
Tara,cestitam i zelim ti da uzivas u trudnoci  cveće 
Sareni leptiricu,bas mi je zao sto se toliko nerviras,ali znam da ces naci jos snage da dodjes do svog cilja....navijam za tebe i zelim ti da sto pre krenes u postupak  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 22:02

a kazi chily villy ,dali stvarno ima smisla da me tako zezaju ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 14/3/2014, 22:19

sareni leptir ::,plus moram stan da platim ,pa ako neko zna u blizini genesisa  neki smestaj neka javi .

Brbljiva, mi izdajemo sobe-apartmane u rangu smestaja od 4 zvezdice na par minuta pesaka od Genesisa, 400m, (sa lcd tv-om i kablovskom, Wi-fi brzim internetom, imas ketlic za kafu i svaka soba ima frizider, kupatilo je zajednicko za 4 sobe (obicno budu sve popunjene samo u letnjem periodu i tokom nove godine:), iznajmljivanje dvoktrevetne sobe sa francuskim lezajem (sav namestaj je Ikea) je 24 evra po danu, a nedeljno je ukupno 120 evra, sto mu dodje oko 17 dnevno za vas oboje. Evo ti linka za sajt gde imas fotografije i sav info: http://www.novisad-rooms.com/site/
Evo i mape gde su apartmani, a gde je Genesis, odmah sledeca paralelna ulica:
Korak po korak na putu do bete + - Page 4 2gv4i8h

Mi danas isli u shopping, ali nista od kupovine - taj mij omiljen butik su ugasili, a nista drugo od haljina nisam pronasla a da nije nenormalno skupo od njihovih kreatora... Sad
No, barem je vreme bilo lepo za setnju, a i mm se ogrebao za neku skejtersku majicu  Razz 

Grlim vas sve moje medene!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 14/3/2014, 23:25, izmenio ukupno 3 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 14/3/2014, 22:24

Nema smisla i nema pravde,uvek neka tenzija...ponekad se pitam kako se ovo,sto treba da bude najlepsa stver u nasim zivotima,pretvorilo u pakao.Ali,onda se setim da se za najbolje stvari VREDI boriti.NIkada necemo zaboraviti prepreke koje smo morale da savladamo,ali cemo vise ceniti to sto imamo u trenutku kad ostvarimo svoj cilj.
Ja ti zelim puno srece na tvom putu i da nas sto pre obradujes lepim vestima  osmeh srce 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 14/3/2014, 22:26

Zenice drage, da vas sad ne nabrajam, hvala van do neba za komentar za endo, kao i za podrsku, divne ste kao i uvek i vas vise slusam nego ove moje doktore. Iznosenjem podataka o debljini vaseg enda , potpuno ste me smirile . Danas su mi iz Praga javili da ce punkcija biti u sredu a to je 17 dan mog ciklusa a ET onda mora biti u petak jer avionske karte iz Praga za nazad imamo za subotu, a nemamo para da ih pomeramo niti da doplacujemo hotel , s obzirom da cemo u Pragu biti od ponedeljka prepodne .

Tara, divno je sto si videla danas da ispod tvog srca kuca jos jedno malo srculence i sto si kanacno cula najlepsu muziku u zivotu . Sad se opusti i uzivaj .

Vuchice , i ti vidim hvatas zalet . Bravo i drzim pesnice da sve bude kako treba .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 22:28

hvala sofija,imacu u vidu ...hvala ti zaista !
  chilly,u pravu si ...ono kada trebamo da se najlepse osecamo kada dobijemo bebu ,mi na tom putu dotle pregorimo i prosto nam osecana zamru ...i stavrno se sve ponekad pretavara u pakao !.
 pa opet se dignemo sa dna i idemo dalje ....secam se svog spontanog preplakala i td,a vec sutradan razmislajla o novom procesu ! 
 ma covek ti je prava zivotinjka ! Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 14/3/2014, 22:34

Drage, konacno se vratih iz NS, posle 10 h putovanja. Izvestaj je sledeci-9dc, endometrijum 10,8, folikul na des.jajniku 18mm, a estradiol 500, veceras u 24h stop injekcija i u nedelju ujutru aspiracija. Buni me ova vrednost estradiola, ne znam koja je jedinica.
Navijam jako za sve koracaljke  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 14/3/2014, 22:37

U ovakvom drustvu,uz podrsku svih ovih divnih devojaka i uz pomoc pozitvne energije,mislim da ce sve biti mnoooogo lakse
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/3/2014, 22:46

Uh, danas ste bas bile vredne, probacu da vas sve prepbrojim i postrojim, jedva vas iscitah, ali volim kad je ovde uzurbano i veselo!

Niny, mi smo sve znale da ce beta bili velika, a ti nam ne verujes, slusaj nas od sad!  Wink lol! Divan nacin da saopstite vasima o novom clanu koga cekate  osmeh srce osmeh srce Neka je trudnoca skolska!!!

Sovo, barvo za betu, verujem da ce biti lepa, trocifrena u nedelju!  igracice igracice igracice 

Tara, bravo za srculence! Uzivaj u trudnoci!  osmeh srce 

Sojcice, lepotice, super je sve to, ne brini, cetrotid ce uraditi svoje, a i stop posle, svi ce se folikulici ujednaciti! Meni su uvek na UZ gledali i videli manej folikula nego sto je bilo na aspiraciji. Da zlaijem i ja!  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

VUcice, navijam duso i za tebe, da sutra cujes lepe vesti i krenes sa bockanjem!!!  zalivanje zalivanjezalivanjezalivanje

Genedina, cure su ti vec sve rekle, slazem se sa njima u potpunosti. Sve sto je drugacije, prihvati tako i ne opterecuj se! Cini mi se da si uzbudjena i uznemirena, uzmi nesto da se opustis (valerijanu, persen). Sve ce na kraju bit ikako treba! Uzmi i neko pivce ili kvas, ananas, papriku, za endo. Da zalijem i za tvoj endo!  zalivanje zalivanjezalivanjezalivanje

Brbljiva (sta cu, kad mi se tvoj stari nik bas, bas svidja!), sve sam ti napsiala vec u pp, ko zna zasto je to dobro!!! Genezis nema problem da te primi, koliko znam oni nemaju liste, bar nisam stekla utisak. Cure su ti vec rekle da ne bi smela kontracepciju, ocigledno ovi u LE ne razmisljaju individualno i nisu uzeli u obzir tvoje stanje. Pare su tvoje, sa njima mozes gde hoces u postupak, da ti placa drzava pa da ne mozes da menjas, nego da se natezes sa dr. Ovako... sacekaj odgovor od Kopitovicke i ne brigaj puno! Kontracepciju najcesce daju da bi odlozili VTO i uklopili sa ostalima u grupi, nekad je to ok, ali najcesce uspava jajnike, a kod nas sa mutacijama ne bi smeli ni da pomisle da nam ih daju. Kopitovicka je protiv, cak ni za histero nisam uzimala.

Ninana, kao sto rece Niny, ja sam to vece izasla na vecerinku, sutradan isla u BG, prekosutra se selila malo na jug, pa za par dana na zapad, vozila auto i uspelo mi je! Sve sto sam se bojala da radim u prethodnim sam sad radila i uspelo je! samo opusteno i normalno i bez preterivanja!  igracice  igracice  igracice 

Sladzo, trudnice, super ti raste beta! Dobro je da imas i amin od dr, ali svakako mozes da uzimas i 3x200 utrogestana, nece da skodi, sto rekose cure, visak ispiskis i to je to! NEka ti trudnoca bude sto laganija!  osmeh srce  osmeh srce 

Sofka, uzivaj u Pragu, bebice su se vec prikacile za mamu i prosetale u Pragu. I ja volim taj restorancic gde si pila limunadu, ima odlicnu terasu, sa prelepim pogledom na tvrdjavu i most! osmeh srce 

Dovde dosezem, ne znam da li sam jos nekoj htela da kazem nesto... zaboravih!

Navijam za psotupke, za folikule, embrioncice, bete.... jaaaako! I otvarajte dnevnike, skoro da nemamo ni jedan ni ovde, a ni na trudnickim stranama!  Very Happy


Poslednji izmenio KoMetaK dana 14/3/2014, 22:51, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/3/2014, 22:48

..ko sto rekoh kometak ...ti si jedna dusa ! sve vise sam ubedjena da cu raditi vto u genesisu !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu