KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/3/2014, 15:52

Hvala ti puno Lelas!!  c ljubav 

Iskreno, nemam nikakve simptome. Boleo me je malo stomak proslog ponedeljka, kao kada je PMS, samo blaze, kada sam se vratila na posao, pa dok se valjda telo adaptiralo na visecasovno sedenje. Ovog puta je implatancijsko krvarenje izozstalo, ne znam da li ga vecina devojaka sa pozitivnim betama dobija, ili ne. Neizvesnost je tu, ali kako drugacije, to je normalno, svima nama se to desava kada cekamo, da se ova druga nedelja oduzi nekako...

Hvala ti na podrsci, draga!!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 22/3/2014, 15:56

Draga Sofija,ni ja nisam imala impantacisko krvarenje a evo u stomaku dve bebe Very Happy 

Jedini simptom koji sam imala i dobro ga se secam jeste pritisak IZ stomaka,al bukvalno IZ, mislila sam da me nesto pritiska iznutra,a mozda je to bilo i od hipera...ko zna...u svakom slucaju ja verujem da si ti sledeca  trudnica 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/3/2014, 16:08

Hvala ti puno, draga Jelena, povuci me za nosic  Wink 

 srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 22/3/2014, 16:21

Sofija ,saljem paketice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  i navijam jaaako!!!
Ninana trudnica ,Sandrolina trudnica ,ocekujem najlepse vesti srca1 
Suzi,srecan pocetak,draga d d d 
Genedina trudnica,jedva cekam izvestaj iz Praga usne usne usne 
Kusurko  zagrljaj ,ne brigaj,bice to ok!
Koracaljke  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 22/3/2014, 18:40

Devojke citam vas vec 3 dana,nekih od vas se i secam od ranijwe.Svima zelim uspeh u borbi,cekalicama ,radilicama,trudnicama.
Sofija tebe se secam od juna meseca prosle godine i ne mogu da verujem,i tada smo zajedno cekale sta ce beta da nam kaze,isti nam je ishod bio na zalost.Tebi je bila pozitivna pa se nije pravilno duplirala,a meni niska,ali se pravilno duplirala i na kraju u 8 ned.sam morala ici na kiretazu,plod se prestao razvijati.Sada opet cekam betu,vratili su mi jednog preostalog smrzlica,u sredu vadim krv.Citam i ne verujem.Ajde neka nam ovoga puta obema bude srecno do kraja i bez trzavica.Svima saljem  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/3/2014, 19:04

nadalice, drzimo fige i za tebe, bice nedelja puna bete  beta  beta  beta  beta  beba  beba

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/3/2014, 19:40

Petkana  osmeh srce 

Sofija i Nadalice, jos koji dan pa cemo se svi radovati zajedno sa i zbog vas dvije  yes 

Sve ostale djevojke grlim jako :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 22/3/2014, 19:51

d ljubav 

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/3/2014, 20:18

sandrolina ::nadalice, drzimo fige i za tebe, bice nedelja puna bete  beta  beta  beta  beta  beba  beba
 wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/3/2014, 20:30

Drage moje, ja izgleda jos samo sutra bocu  Very Happy verovatno u UTORAK aspiracija!!!!

endo mi je 8 mm. Levi jajnik, lenj- samo jedan folikul. Na desnom ima pet komaTa. Drz'te fige da svi lepo narastu! 
 ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/3/2014, 20:35

Vuchice, drzim ti fige i vjerujem u tebe, naravno :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/3/2014, 20:40

Ganedina uz tebe sam svim silama i navijam najjače  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Sofi  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda poljubci poljubci poljubci 
E da me ubijete dalje ja ič ne mogu da pohvatam šta i kako  v  u svakom slučaju vam želim sretne i bebićetne korake i mislim na vas  d 

Moj dečak je bolje, klopa, prima venski terapiju, temperatura jenjava, sa 40,7, bila je 38,5 i danas je prvi dan bez temperature hpu-hpu da ga ne ureknem  molitva 

Kod urologa smo expresno završili i pregled i UZ,uglavnom cista na desnom bubregu i varikokela. Isključili smo druga oboljenja, ali nam je i ovo bio šamar samo takav, ali sada makar znamo uzrok varijabilnosti spermograma  f 

Sve vas najjače  zagrljaj  i hvala što postojite  srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/3/2014, 20:53

Kusurko

Je li se ta varikokela lako leci? Barem ste saznali uzrok, to je bitno, lase cete sa dijagnozom dalje.  srca srca srca srca 

Vucice, navijam!!  b b b b 

Nadalice, vau, kakav tajming imamo nas dve! Prvo u isto vreme prosle godine, sa veoma slicnim ishodom, i nakon toliko meseci u isto vreme opet - i radimo betu opet zajedno  zagrljaj   sreca  Srecno i tebi, draga, pa da nam ovaj put zaista uspe!  beta beta   bravo bravo poljubci poljubci molitva molitva 

 c


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 23/3/2014, 04:35, izmenio ukupno 2 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/3/2014, 20:57

Sofi kaže urolog za sada samo vitamini, operacija ne dolazi u obzir, jer oporavak posle operacije traje 2 godine dok sve dođe na svoje, tako da ništa nećemo raditi dok ne zatvorimo celu priču i ne dobijemo  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/3/2014, 20:58

Super, draga, dobro je!!  osmeh srce srca1 ljubav c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/3/2014, 21:36

Kusurko, samo neka je djecacic bolje :-)

Sad makar znate uzrok pa polako, rijesicete i to, cim dobijete bebicu :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/3/2014, 21:45

Kusurko, vazno da je deckonja bolje i da nema temperaturu vise. Sto se varikokele tice, mislim da ozbiljni urolozi ne predlazu operaciju, jer ne popravlja znacajno rezultat. Bar je to moj utisak posle godina citanja na netu. Bolje dodati neki vitamin, eventualno zamrznuti uzorak kad je dobar, ali nema potrebe za operacijom. Kako sam shvatila, muskarcima ne smeta i ne mora da se operise nikad.

Nadalice, da poskocim i za tebe i tvoju betu!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/3/2014, 22:06

Kometice tako i planiramo do narednog postupka, biće kvalitetnih plivača kao što je i prošli put bilo  igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 22/3/2014, 22:06

Sofijaaaaaa......BETA 333,3,nesme drugacijee  ljubav molitva ljubav 
Sandrolina,Ninana isti ishod zelim od srca,jer znam kako je meni.... ljubav ff 
Nadalice,nada poslednja umire i dosao je trenutak da se rodi bebac jedan mali sacinjen od vere,ljubavi i nade.... vv bb vv 
Leptiricu,gde si?... ff 
Kusurko,kako si?...bb bb bb bb 
Palcice.... vv vv vv vv 
Sve ostale  poljubci poljubci poljubci 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 22/3/2014, 22:11

Kussurko,ja te pitala kako si a nisam citala do kraja...Bice sve ok i doci ce mala bebica....

Vuchice,,,, konfete konfete konfete zagrljaj konfete konfete konfete puno lepih i snaznih embrioncica...
Pa onda jedna a moze idve bebice... zagrljaj beba u kolicima beba u kolicima 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 22/3/2014, 22:20

Kusurko draga bitno da nije nista ozbiljno,imamoi mi varikokelu uz smanjenu progresiju i morfologiju...nisam se puno oko toga nervirala, bitno da ima dobrih plivaca koji ce izaci u susret tvojim damama  Very Happy a bravo za deckonju koji je bez T  vv vv vv 

Od ponedeljka nova tura beta eksplozije  bb bb bb bb bb 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/3/2014, 22:24

Kusurkić,bravo za mužića i da se što pre vrati u formu!
A što se varikokele tiče-svašta nešto piše o tome,pravila nema.
Dever je operisao,pa se spermogram pogoršao i nastavili VTO putem,a brat od ujaka nakon operacije par meseci-bingo prirodnim putem.
Kod nas je to isto bi jedan od problema,ali nismo ništa operativno preduzimali.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 22/3/2014, 22:50

Sofija,Ninana,Sandrolina i Nadalice otvarajte prozore  trudnica trudnica trudnica trudnica 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Vucice draga uha ima tu materijala da zalijemo i zaprasimo malo  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Kusurko mila zelim vam da sto pre dobijete  d d 
Ostale devojke  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 23/3/2014, 01:14

Drage moje drugarice , hvala vam beskrajno na podrsci , divne ste kao i uvek i ljubim vas sve odreda, na brzinu sam vas iscitala sto ste pisale u medjuvremenu , ali moram ponovo, na tenane .

Evo i mi se vratismo iz Praga , nadam se da su ove dve mrvice jos kod mene i da ce tu ostati narednih 9 meseci. Ako jesu , onda ce to sutra biti blastice , ljubi ih mama .
Sad je kasno i umorna sad od danasnjeg dana pa kad se odmorim pisem detaljan izvestaje. Laku noc trudnice, koracaljke , majke i sve ostale drage zenice .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 23/3/2014, 04:43

Karakaca, obozavam ove tvoje prolecne rode, juhu, hvala, draga!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Ganedina, dobrodosla kucici sa svojim bebicama, lepo se odmori, i jedva cekam tvoj izvestaj kako je sve proteklo...!

Da jos malo zaprasim, za tvoju pozitivnu betu za 2 nedelje!  beta   vv vv vv vv  vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu