KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 21/3/2014, 10:58

U Pragu praktikuju tek 16-og.

Ja sam prosle godine radila 12-og, i onda mi je nakon toga beta nepravilno rasla, pa imam malo fobiju od bete, iskreno. Hocu malo da sacekam, mozda uradim 14-og dana, videcu. Treba i da putujem poslovno sledece nedelje po Srbiji, pa cu se vracati u popodnevnim satima u Beograd, pa zato i pitah da li beta moze da se radi i poslepodne...

Razlika od ove i prosle godine u mom slucaju je sto sam u ovo vreme tada imala blago tamno braon krvarenje, kada je bio period implatacije, sada je to izostalo, ili se barem jos uvek nije desilo...

Cekam, cekam...pomaze mi zauzetost oko posla, da mi malo misli preusmeri, mada je to slabo moguce...  Very Happy 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/3/2014, 11:01

Sofija i kod mene ima razlike u odnosu na prvu VTO. Sada bolucka stomak...a sa sestrom se ubedjujemo, jer sam mislila da odmaram 4dana i da od ponedeljka krenem sa radom, ali me ona ubedjuje da odmaram i sl.nedelje...videcemo sta ce biti na kraju.  Very Happy 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 21/3/2014, 11:05

Sofija, meni su rekli da uradim 16 dc betu, prvi puta sam je uradila 16 dani i bila je naravno negativna, a sada cekam 16 dan mi je u ponedeljak i tada cu da radim, za razliku od tebe ja nisam imala nikakve tragove krvi, ni prosli a ni ovaj put, ali ipak se nadam, drzim ti fige za betu sto vecu.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 21/3/2014, 11:08

Sofija, možeš betu bilo kad, ja sam je sva tri puta radila uveče. Samo kad je budeš ponavljala onda je uradi otprilike u isto vreme.  beta beta beta beta 

D77, radi onako kako osećaš da treba. Ja sam prvi put ležala kao mumija 9 dana, a sad sam malo opuštenije. Ako možeš da ne radiš, super, ali se šetkaj, vreme je sunčano i prelepo je napolju, prijaće ti sigurno  roda roda roda 

Žvako, držim pesnice da sve dobro prođe kod urologa  molitva molitva molitva
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/3/2014, 13:11

Sandrolina, Sofija, Ninana, za visoke bete!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 21/3/2014, 13:15

BiKsi :) ::Sandrolina, Sofija, Ninana, za visoke bete!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ganedina se javila i evo u celosti prenosim njenu poruku:

"Dobijena 3 ekstra embriona i 1 osrednji, nehtede Sonja da mi vrati ta 3 iako sam ja htela sva 4, vec 2 cetvorocelijska. Ona 2 odose na zamrzavanje. Znaci ima jos jedna sansa:"


Ganedina navijam jako da ta dva odluce da ostanu kod mame narednih devet meseci  srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 21/3/2014, 13:17

Drage moje, meni na otpusnoj listi piše da se javim za 14 dana sa nalazom bete pa razmišljam da je uradim 13. dpt popodne i da 14. odem na kliniku sa nalazom, mislite li da je to ok? Znate li, ako beta bude pozitivna, hoće me pregledati kad odem tamo ili to ide tek kasnije? Inače, moji problemi sa stomakom su sinoć kulminirali i držali me budnu pola noći, mislim da mi je utrogestan totalno ulenjio creva pa sam danas preduzela sve moguće akcije da ih pokrenem i napokon sam bolje, samo da potraje...
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 21/3/2014, 13:21

U lepe vesti, moram da poskočim za Ganedinu!  vv vv vv vv vv 
I za sve ostale čekalice, da nam proleće donese puno radosti na Koracima  d d d d cveće cveće cveće cveće cveće 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/3/2014, 13:24

Ganedina  vv vv vv 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 21/3/2014, 13:27

Woooohoooo Ganedina sad navijam najjače  b  b  b  b  b  b  b  b  b
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 21/3/2014, 13:37

Ganedina

Navijam!!  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Ninana

Meni su rekli da nakon bete radim UZV tek 10-ak dana kasnije...

Jos malo i radis betu, divno!!  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 21/3/2014, 13:48

Sofija kad ti radis betu?
Navijam za pozitivnu iz svog srca  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 21/3/2014, 13:54

Ganedina,navijam !!!!! b b b b b b b Bice dobitna kombinacija sa cetvorocelijskim embrionima sigurno !ti si nam najsvezija trudnica 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 21/3/2014, 13:56

Hvala ti, Jocy!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

radim je u sredu ili petak, videcu koliko budem izdrzala u cekanju...  Very Happy 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/3/2014, 14:00

Ganedina draga nek su ti srecna ta 2 cvetica  bravo bravo bravo 

Ninana mozes i 13.dan,pokazace se  beta

Sofija dal sreda ili petak ti si nama trudna,pa trudna.  lol!  Cekamo potvrdu  b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 21/3/2014, 14:07

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Kasb2e
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 21/3/2014, 14:40

Ganedina, navijamo za ta dva lepa cvetića  igracice igracice igracice igracice 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/3/2014, 16:20

Ganedina, navijam! I meni su vratili četvoroćelijske i eto Arse, želim ti isti scenario!

Ninana, možeš 13. dan opušteno da radiš betu, ja sam moju baš 13. dana radila. Želim ti isto jedan lep rezultat kao moj.

Cure, hop, hop, hop, poskakujem za vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 21/3/2014, 16:33

Ganedina i osatale NAPRED CURE  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 21/3/2014, 17:08

Divna vest od Ganedine, navijam jaaaakoooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Neka se mrvice čvrsto zakače za mamicu, pa da se radujemo neviđeno za dve nedelje
 d d d d d d d d d d d d 
 b b b b b b b b b b b b 

Sofija, Ninana, Sandrolina, još malo, cure  vv vv vv beta beta beta

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/3/2014, 18:47

SoJa ::Divna vest od Ganedine, navijam jaaaakoooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Neka se mrvice čvrsto zakače za mamicu, pa da se radujemo neviđeno za dve nedelje
 d d d d d d d d d d d d 
 b b b b b b b b b b b b 

Sofija, Ninana, Sandrolina, još malo, cure  vv vv vv beta beta beta
Kradem od Sojcice. Kad je sve lepo napisala, ne bih ja tu nista DIR'O!!!!  likeit 
(jos da prepisem i brojku jajnih celija, ih gde bi mi kraj bio  Very Happy )
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 21/3/2014, 19:01

Hvala vam svima, divne ste! poljubci poljubci poljubci 
Danas sam primila Pregnyl od 1500 i.j. pa nisam sigurna kada će se ukloniti iz organizma dovoljno da ne može da pokaže lažno pozitivnu betu. Našla sam podatak da može da podigne vrednost bete samo za oko 20 tako da radim u ponedeljak, odluka je pala  Very Happy Biksi, bila bih presrećna da ponovim tvoj rezultat  ljubav 
Ovi moji jajnici luduju, malo popuste pa onda kad bol preseče oči mi ispadaju, drži neko vreme pa popusti, ne znam da vam se tako dešavalo?
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 21/3/2014, 19:05

Genedine i ja se radujem tvojim embrioncicima.

Ninana zasto primas pregnil?Nisam u toku.Gde si radela vto?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 21/3/2014, 19:22

Ivanice, radila sam u Betaniji, daju Pregnyl od 1500 nakon et i prepišu da ga primaš posle na svaki 5. dan do bete, ne znam da li daju svima, ali više nas je dobilo, u ovoj fazi služi kao neka podrška pošto nema šta da stopira.
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/3/2014, 19:27

Ninana, i meni su tako prepisali Pregnil u Genesisu i bas mi je nelogicno da radim betu, a primam njega.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu