KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/3/2014, 12:37

Sladjo, bravo a prvo samostalno bockanje!  radost radost Proci ce i svrab i crvenilo, ne brigaj! I, ne odgovorih ti na jutrima, samo da nije veliki razmak u bockanju, gledaj da je u isto vreme. 1-2h najvise razlike.

Da zamantram za D77, njoj je danas aspiracija, da sje celijica dobra, zrela i da se lepo zdruzi sa drugarima u labu!  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

I za Genedinu, za sercan put i za uspesan postupak!!!  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

I za Sovu, za lepu, trocifrenu betu danas!  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

I za sve vas, za sve sto radite!  napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/3/2014, 12:40

KoMetaK ::Da zamantram za D77, njoj je danas aspiracija, da sje celijica dobra, zrela i da se lepo zdruzi sa drugarima u labu!  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

I za Genedinu, za sercan put i za uspesan postupak!!!  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

 smiledraw vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 16/3/2014, 12:56

Jeste, i D77 danas ima aspiraciju u prirodnjaku.

Navijamo za jednu sampionsku jc as as as as as  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 


wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači1 navijači1 navijači1
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 16/3/2014, 14:55

Daco, sve znas, koliko sam svim srcem uz tebe i da ocekujem tvoju srecu kao i svoju osmeh srce srca srca igracice igracice igracice 

Sovice za veliku betu beta b b trudnica 
Devojke srecno bockanje svima i puno uspeha, da nas ovog proleca obasjaju samo pozitivne bete i  trudnica beba beba beba 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/3/2014, 15:24

D77,srecno na aspiraciji!!!
Ganedina, srecan ti put!!
Sojaa,Vuchice, napred drahe bockalice;
Sovo, navijam da se beta dupla!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 16/3/2014, 15:37

Brbljiva ili Leptiru, ja sam za to da ide3s u NS tamo odradis sve,a ja navijam jako za uspeh

Genedina do petka ce endo biti kao bombonica bez brige i da nam se iz praga vratis trudnica beba beba as zagrljaj 

Tara , divno, culi ste najdivniju muziku srce beba  uzivaj

Soja, za dobre folikule i jc zalivanje zalivanje zalivanje 
Vucice srecno bockanje i uspeh od srca ti zelim  b b 

Sofija trudnicice nasa ljubav 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 16/3/2014, 15:55

drugarice drage, znate li nekoga ko izdaje stan u BG , trebalo bi mi na mesec dana???
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/3/2014, 16:12

Drage koracaljke, pa vi ste moja najveca podrska. Sve vas jako  zagrljaj 
NAvijam jako za sve vas koje ste u postupku, da ne nabrajam, jer cu sigurno neku izostaviti  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 16/3/2014, 17:00

Drage moje, slabo pisem ali redovno pratim, danas mi je radjena aspiracija 11 jajnih celija, sema 5 dana puregon, sesti dan menoput i gonal i cetrotide i stop injekcija, sedmi dan cetrotide , osmi dan aspiracija, jako sam zadovoljna nadam se da ce biti sve ok, transfer u sredu.....
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/3/2014, 17:02

Likoli navijamo jako    igracice igracice igracice igracice igracice 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/3/2014, 17:03

Sovo gde si ti,cekamo lepe vesti  b   konfete konfete konfete 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 16/3/2014, 17:06

Evo me  sreca 

Beta je danas 179, e sad mogu da odahnem malo  igra 

Hvala na podrsci zene, ljubim vas sve od reda  love
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 16/3/2014, 17:10

Sovice  lol! srca srca srca igracice igracice igracice trudnica trudnica vv vv vv bb bb bb vv vv  uzivaj i ČESTITAM jos jednom
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/3/2014, 17:12

Bravo Sovo,znala sam da je to to,samo cekala potvrdu  lol! 
Cestitam jos jednom,neka ti je laka i lepa trudnoca  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 16/3/2014, 17:13

jovanka.draskic ::Sovice  lol! srca srca srca igracice igracice igracice trudnica trudnica vv vv vv bb bb bb vv vv   uzivaj  i  ČESTITAM  jos  jednom


Likoli, igracice igracice srca  da bude puno lepih embriona  beba beba  i ti trudnica 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/3/2014, 17:29

jovanka.draskic ::Brbljiva  ili  Leptiru,  ja sam  za  to  da ide3s  u  NS  tamo  odradis  sve,a  ja  navijam  jako  za  uspeh

Genedina    do  petka  ce  endo  biti    kao  bombonica  bez  brige  i  da  nam  se  iz  praga  vratis trudnica beba beba as zagrljaj 

Tara  ,  divno,    culi  ste  najdivniju  muziku srce beba   uzivaj

Soja,  za  dobre  folikule  i jc zalivanje zalivanje zalivanje 
Vucice  srecno  bockanje i    uspeh od srca  ti  zelim  b b 

Sofija  trudnicice  nasa ljubav 
hvala ti joko ...videcemo do kraja sta ce biti ali se i ja sve vise blizim i nadam n sadu .... nazalost ja ti ne mogu pomoci oko stana u bg ,ko sto rekose cure ima puno na netu ,pa pogledaj nesto ces naci .nadam se da ces i ti uskoro krenuti ,jel da ?! f  f  f 
 sovo cestitm ponovo ,beta napreduje !
 vuchice zelim ti sto vise folikula i sto bolje bockanje  cvet  cvet  cvet  cvet 
 soja ,citam te i pratim ...blizu si cilja draga !
 d77 ,ovaj put ece biti dobitan,bice to lepa beta ..samo opusteno ! zagrljaj 
 likoli ,da vv zaprasim bb  vv  bb  vv  bb  vv  bb 
 sofija  ff  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/3/2014, 17:30

D77, da i ovde poskocim za embrioncic i za lep razvoj!!!  vv vv vv vv vv 

Likoli, da bude lepo druzenje u labu danas i da dobijete prelepe embrioncice!!!  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

Sovo, super je beta, sad se opusti i uzivaj u trudnoci!!!! Cestitke!!! Kad imas UZ?  g g g g g 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/3/2014, 17:52

Sovo, super za betu!
Likoli, zelim ti puno srece!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 16/3/2014, 18:08

Hvala drage moje srca1 

kontrolni UZ zakazan za 4. april. Da cujem to srculence koje ce nam ulepsati zivote  srce 

Sve devojke kojima to treba - redom vas vucem za nos i da mi budete sto pre trudne, ova godina mora da bude dobra.  roda
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/3/2014, 18:14

Sovice cestitam ti na lepoj beti,sada uzivaj.
Brbljiva cestitam za izbor mislim da nisi pogresila,zelim ti veliku betu kao rezultat svog ovog nerviranja.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/3/2014, 18:23

hvala ivanice ,nek se i tebi istom merom vrati (osim nerviranja koje sam ja imla ) i da obe uskoro ljuljamo nase bebe! 
 ..kod mene jos nije pala konacna odluka ,cekam izvestaj sutra preokosutra iz n sada,pa cu definitivno odluciti .nadam se da cu kod njih krenuti mnogo brze .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/3/2014, 18:24

leptirko82 ::Sovo, super za betu!
Likoli, zelim ti puno srece!

 smiledraw   smiledraw 

Pozdrav svima medene drage moje!!

Mi smo nocas stigli u BG, danas malo prosetali, ja glasala, veceras tenis a sutra nakon dve nedelje povratak na posao - treba se tome prilagoditi!  affraid No, barem ce mi zauzetost preokupirati misli naredih 10-ak dana, do bete... grlim vas sve puno, puno!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 16/3/2014, 18:36

Sofija, neka ti naredni dani sto opustenije prodju, a onda da se radujemo svi.  srca srca srca srca srca 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/3/2014, 18:38

Hvala ti Sovice!

Uzivaj u trudnoci, draga, neka bude skolska, prava opustencija!  sreca sreca sreca sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 16/3/2014, 18:56

Devojke htela sam da vas pitam posto mi je danas treci dan bockanja,a 28-og bi trebala poceti sa stimulacijom,sta je dobro jesti i za sta je sta?Mislim na ananas,surutku..sta vi preporucujete?
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu