KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 21 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 24/3/2014, 07:45

Dobro jutro ovo prolećno

Jeste, pada kiša, ali proleće još lepše miriše
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 24/3/2014, 09:06

O dobro vam ovo jutro!

Juce stigao muzic iz Francuske Very Happy Anine srece majko mila...tajusice, tajkice, tajicice,Milane glavudzo jedna,praseca lubenice Laughing Ostadose zajedno zagrljeni u krevetu, kakav vrtic,trebalo bi nadoknaditi vreme sa tatom Very Happy 
Juce me pcele izujedale kao nikad. Ja kriva. Nisam se obukla kako prilici. Trebalo je samo 2 kosnice da izrotiram. Bilo mi mrsko da obucem radno odelo i gumene cizme. Bila sam samo gore zasticena. A duvalo jako, one bile ljuteeeeee. Sve oko clanaka su me izujedale. Poskakivala sam i jaukala hahahahahahaha sama sam kriva. Sada me svrbi i cesem se stalno.

Nemam vremena za postrojavanje.
Sve vas grlim iu ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 24/3/2014, 10:02

oooo vlasnici košnica i buduće kuće na Mljetu ponovo na okupu  igracice 

Maus, jesi kriva i jeftino si prošla. Vremenom sam naučila kad god ne poštujem pravila, neko g..no se desi. Cena "mrzi me" moža biti i skuplja. Nedavno je moja sestra pala sa stolice sa točkićima jer je mrzelo da uzme merdevine.

Vučice, pošalji mi i broj računa. Ja otišla u poštu i žena koja radi kaže mi da je to "poziv na broj" i da mi treba i broj računa. Ponovo sam ceo novčanik prevrnula na šalteru (nije bilo nikog iza mene), ali ne nađoh stari papirić (a ni markice  lol! ).
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 24/3/2014, 10:15

Buduca gosco kuce na Mljetu Very Happy taj zr koji je Vucica dala je kada se uplacuje u Intesi. A u posti kada se uplacuje broj racuna je 908 - 16001 - 87 a poziv na broj je to sto ti je Vucica dala.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 24/3/2014, 10:23

Dan jutra!

Da nam ova nedelja bude puna beta i  srce  srce  srce 

Mima, neces imati reumu, nije to tako lose  Wink Srecna porodica na okupu, sreca, sreca radost

Ja u guzvi, samo sam preletela, ljubim vas  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 24/3/2014, 10:26

Buduća vlasnice mljetske kluće, hvala. Tako sam i ja pomislila.

Reuma....Bak  queen  A jeste, idemo u godine...
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 24/3/2014, 11:06

jedva nadjoh
https://kutak.forumotion.com/t2286-dinarski-raeun

Ja sam uplacivala i B.Intesi i dovoljno je bilo samo na papiricu da im pruzim ovaj broj. Jer racun je same banke, a ovaj ''poziv na broj'' je broj stedne knjizice.

Racun br:51-102-0004607/0

1. Kada uplaćujete u Intesa Banci date broj računa i iznos koji uplaćujete i sve će rešiti službenik banke.

2. Kada uplaćujete van filijala Banke Intesa, uplaćujete na nalogu za uplatu.
Na uplatnici u rubrici račun primaoca se upiše sledeći broj:908-16001-87.
Ispod je broj modela koji ostaje prazan a u pozivu na broj(odobrenje) upisujete broj računa 51-102-0004607/0.
Uplatilac - ime i prezime,
svrha uplate - na dinarski račun,
primalac -Banca Intesa
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 24/3/2014, 11:12

e sada ko ne dođe....

kao kada smo bili mali: "ko izda piz*a" - ubiće me Hepi zbog ovog  Embarassed 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 24/3/2014, 13:14

Dobar dan i srecna vam ova radna nedelja!!!

Samo da vas ljubim jaaako i da znate da mislim na vas!  ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 24/3/2014, 13:36

Dobar dan!

Došla sam na posao puna elana, raspoložena, pozitivna, i onda saznam da kolega, koga smatram divnom osobom i koji je moj dobar drug, ima rak prostate. Nema ga na poslu 2 nedelje, ali nisam ni slutila da je tako krupno. Uz to ima troje dece i kredit za stan. Samo se nadam da pobedi i vrati nam se na posao.

Na grobu moje voljene bake niklo poljsko cveće i procvetalo.

Ja sam otkrila čaj od virka, sa zadovoljstvom ga pijem. uzgred, Mimice, kad sam ga kuvala u subotu, pomislih- joj, to bi trebalo bez šećera, joj ako mi je ukus neprijatan, ako ovo, ako ono...  i setih se tebe i šta si mi jednom pričala kad si pila kontraceptive  Wink lol! lol! lol! Prva pomisao- e jeste carica ta žena!

Vikend mi je prošao u spremanju stana i radu na nekom privatnom posliću.

Oko 1.4 bi trebalo da radim hormone, pa da zakažem kod dr Crnogorac konsultacije i da se dogovorimo kad ćemo. Ako pijem kontraceptive, biće oko 1. juna, ako ne, biće možda i oko 1. maja, zavisi od rezultata. BAK, mila, evo ja pokušavam da ispoštujem moj deo "Biksi-Laf" šeme za nas dve, ajde tebe da čujemo!!!  usne 

To su otprilike sve novosti od mene. Slabo imam vremena, pa svratim da se apdejtujem oko druženja i da vas pozdravim. Kometice, jel dolećeš?  igra 

Ljubim sve do jedne, neke ću i uživo za 5 nedelja  Wink 

Jedva čekam!!!

 sreca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 00:28

'Jutro, jutra!

Evo da i ja poranim sa jednom kaficom  Very Happy 
Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 2wel0cw

Sladza, trudnica nasa nam je divna martovska jutra otvorila, u susret rodama, i eto i kod mene rode sletele, obradovah se silno sinocnom betom na 12dnt-a od 3300!  d  d  d  d  Sreca, sreca, radost, uzivanicija, pa da vas ovako kolektivno zagrlim sve, i pozelim divno jutro, i jos divniji dan...!  d d   c poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 25/3/2014, 08:16

Sofija  radost radost radost imenjakinjo to je predivna vest  radost radost radost navijam jako da sve bude u redu  vv vv vv beta je ogromna  vv vv vv 

Cure divan dan  cveće
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 25/3/2014, 08:34

Sofija Veks ::

Sladza, trudnica nasa nam je divna martovska jutra otvorila, u susret rodama, i eto i kod mene rode sletele, obradovah se silno sinocnom betom na 12dnt-a od 3300!  d  d  d  d  Sreca, sreca, radost, uzivanicija, pa da vas ovako kolektivno zagrlim sve, i pozelim divno jutro, i jos divniji dan...!  d d   c poljubac 


Oooooooo kakav pocetak jutra radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Sofija DIVNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DIVNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Sve cestitke!! Sve mi mirise na blizanacku trudnocu radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 25/3/2014, 08:36

Jutro!

Sofija, bravo!!!!!  radost 

Zene, lep je dan, svez i suncan, ustajte!!!!!  g 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Tinche 25/3/2014, 08:43

Joj divnih li beta!!!

Trudnice drage, cestitam od srca!!!

Drugarice moje, ne stizem da pisem. Al redovno pratim, navijam, radujem se!

 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 25/3/2014, 09:08

Dobro jutro drage moje  sunny sunny sunny sunny  Prohladno, ali sunčano, sa puno lepih vesti na našem Kutku  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Samo nek se tako nastavi  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

Mm juče bio na kontroli, sve je ok  radost  radost  radost  radost , osim što mu se pojavio kamen u žuči od 6mm  Rolling Eyes  Nije strašno, pratićemo ga. Bitno je da je ostalo ok. Nikad nije svejedno kad su te kontrole u pitanju.
Sad čekamo uz i da čujemo naše srculence  srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 10:59

Sofka, Maus, Missile, Tinche, Niny

 srca srca srca srca srca poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac 

Hvala vam drage moje, ja nocas od uzbudjenja oka nisam sklopila! Dosla na posao jutros sa ogromnim kezom na usnama, i jos vecim podocnjacima. Par kolega me pitalo da nisam imala nocas neki vreli *ex  sestro slatka   v   lol! 

Niny, dobro je da mm to prati, a ja navijam za vase srculence!! Koliko je vremena proslo od tvoje bete do UZV-a? Meni je Dr Sonja iz Praga rekla da idem 10-ak dana kasnije na UZV...

 b b b b b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 25/3/2014, 12:25

Dobar dan drugari  Very Happy 

Mausice jel si bolja od ujeda pcelica?  cvet 

Miss poleces uskoro  d d d 

Sofija hvala na kafici, divne vijesti su me sacekale  bb bb bb 

Niny bas mi je drago da je sa tm sve ok stoje najbitnije, ne sjekirajte se oko zuci nije to nista strasno ako ga ne boli ili ako nije upaljena. Samo neka prati. kad je UZ?  ljubav 

Ja sam sjutra u 17h na UZ, prodje nekako i ovih 10tak dana, ne idem na posao, ovdje hara grip pa se ne bih igrala.
Juce dali krv za kariotipove i ostatak trombofilija, tek za 4 nedelje rezultati.

 love  love  love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 25/3/2014, 13:34

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=03&dd=25&nav_id=828182
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 25/3/2014, 13:37

SladZo srecno sutra na uz sreca sreca sreca sreca sreca 
Noge svrbeeeeeeeee

Niny kamen u zuci i nije toliko strasno. Bitno je da je kontrola prosla ok. Kada ti ides na uz?

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 25/3/2014, 13:41

sofi to je jako lepa beta sigurno su dvojeke a mozda i trojke za tako mali dan od transvera
sad cu tek izludedi jer necu imati internet najmanje 10 dana i svak icas cekam da dodju po uredjaj da nose stari a za novi treba 10 dana dok provajder sve proveri,ako uspem sa mobilnog da se prikljucim a ako ne znajte da svaki dan mislim na vas i da navijam za sve buduce trudnice da su bete jako velike
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 25/3/2014, 13:53

maus ::http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=03&dd=25&nav_id=828182

Jel ti hoćeš da me strefi srčka.... Shocked  affraid
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 25/3/2014, 13:57

JocY ::
maus ::http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=03&dd=25&nav_id=828182

Jel ti hoćeš da me strefi srčka.... Shocked  affraid

Taman posla!!! Ko ce me Fatati 26. aprila?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 25/3/2014, 13:59

Da vas cmoknem. Ne mogu da gledam ovaj film, mora da je strašan, ionako me muče neki snovi u poslednje vreme.

Sofija, sve čestitke i ovde, da uživaš u trudnoći maksimalno! Kolege samo na sex misle, c, c, c, c!

Sladžo, srećno sutra mačkenzi!

JocY, kako ti je tata?

Miss, svidja mi se plan koji si smisla za Bakišu i sebe! Nek se i ostvari, joj, koliko bih onda bila srećna!

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 25/3/2014, 14:06

Biksi hvala na pitanju tata je bolje kući je stao je na noge nije još baš siguran u hodu pa mama mora da ga podržava, ali sve u svemu bolje je.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 21 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu