KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 12/3/2014, 22:45

Sofija draga navijam jako za tebe!!! igracice 
Sladjo diiivna betaaaa!!! Bravo!!
Soja navijam za divne folikuleee  d 
Niny javljaj velikuuu betuuu b 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 12/3/2014, 22:51

Jelena, prelepa si, a jos kao  trudnica beba beba 
Soya b za puno lepih folikula
Niny, cekamo duplu betu d d 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 23:08

375 Sad nije se uduplala Sad
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/3/2014, 23:18

Niny, nemoj tog smajlija... 

Veruj u svoju mrvicu, ja verujem jako!!! Beta raste to je vazno 
 ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
Predlazem ti da popijes neki lagani caj i na spavanje.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/3/2014, 23:23

Niny, poslusaj vucicu, veruj u svoju mrvicu, seti se Orlinine bete koja je svasta radila, a vidi sincinu  yes Vazno je da raste. Sacekaj pa opet ponovi. Probaj da se opustis, ljubim te

Sofija  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  Evo malo roda nisu viska 100%
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 12/3/2014, 23:26

niny draga ja mislim da nema veze sto nije striktno dupla,okviran raspon za dupliranje je 48-72h, ti si ocigledno na gornjoj granici al bitno je da RASTE!!!!!!
Poslusaj vucicu,nemoj da se nerviras,znam da je to lako reci,al mislim da tu nema mesta za brigu, sigurna sam da ce sledeca beta biti 3x veca,pa ce se to izbalansirati.... cvet 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 12/3/2014, 23:28

jovanka.draskic ::Jelena,  prelepa  si,  a  jos  kao   trudnica beba beba 
Soya b za  puno  lepih  folikula
Niny,  cekamo      duplu  betu d d 

hvala jovanka od srca srca1 to je od trudnickog sjaja,  Embarassed  Embarassed koji i vama od srca zelim cveće

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 12/3/2014, 23:36

Uradicu sutra opet,pa sta bude. Jel mislite da bi se nesto sutra moglo videti na uz?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 12/3/2014, 23:42

Niny prerano je za uzv. Zvizni bromazepam  Laughing Raste beta, ne mora striktno da se duplira odmah, ima jos kutnjakinja i pored Orly kojima se nije duplirala pa imaju decicu.Moras da se smiris i bice sve okej.  osmeh srce 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2014, 23:48

Niny, ne brigaj, trudna si i sve ce super biti!  yes yes Mozes da ponovis, ali ne moras, sve je to ok. Mnogo je rano da bi se nesto videlo na UZ, nem svrhe da ga radis. Znam da srce moze da se cuje sa 6+1 pa na dalje (zvisi od aparata i implantacije), ali kad se vidi mesak, ne znam, posto sam taj UZ preskocila. NE mora da bude beta duplo veca, i meni nije bila, sto zbog labova, sto je bilo rano, ali je beba bila tu. Drmni jedan bromazepam od 1.5 i pravac u krevet!  yes Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/3/2014, 02:48

Niny

Ne brini se...meni je moj dr govorila da kada su vrednosti bete ispod 1000, aparati nisu najprecizniji da najtacnije ocitaju, da je nakon 1000 apsolutno precizna...opusti se, i uradi je ponovo za 2 dana... grlim te puno draga...



AnaSrce, Bak  poljubac   poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 13/3/2014, 06:51

Niny, kolika je prva beta bila? KOliko se secam nesto 238, jel tako. Duplo od toga je 476, a tvoja je 375. Moje misljenje je da je to - to. Ne misle doktori da beta mora da se precizno matematicki udupla, vec okvirno. Nije telo masina pa da sve rade na isti nacin. Za 48 sati se U PROSEKU beta kod odrzivih trudnoca duplira, ali to znaci da nekom poraste za 1.5 put, a nekom za 3 puta, na primer. Zato i postoji taj raspon od 48 do 72 sata, a ne 48 sati striktno. Ovo ti ne kazem da te utesim, zaista verujem da je tako. Na UZ se nista ne bi videlo, verovatno cak ni mesak. SAcekaj do sutra i uradi je ponovo da se umiris  cmoka 
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tangerine 13/3/2014, 07:10

Niny, dobro kažu žene. Ne mora ni da se duplira. 375 je lepa beta. Mislim da imaš razloga za radost. Za UZ mislim da ti je još uvek rano. Ja sam išla prvi put sa 6+3 i video se samo 'suspektan GM' a 2 nedelje kasnije i srce. A u drugoj trudnoći je prvi UZ bio sa 7+4 i čulo se srce. Betu sam radila jednom, 4 nedelje od poslednje menstruacije, i bila je valjda 284. Nisam ni radila posle nego sam sačekala UZ.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 13/3/2014, 07:42

Dobro jutro drage moje, danas je taj dan, takozvani Dan B yes  Da se malo razbudimo, pa odosmo u lab, da pustimo krv.
Juce me nije nista bolelo, samo mi s pojavilo neko braon tackasto, (ako mogu da nazovem) krvarenje, bas slabo...
Necu vise da mucim ni sebe, ni svoje, a ni vas - idem da uradim betu, pa kako mi Bog da, jer ono sto je tu - tu je.
Ono sto nije - nece biti ni posle 5 dana.

Niny, vidim da je opet trip i frka i mada nisam nikada prosla kroz sve to sto ti prolazis - jako dobro te razumem, mada sam ubedjena da ovaj put nemas razloga da se plasis, da je sve bas kako treba da bude,
sto ti od srca i zelim.  srca srca srca
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/3/2014, 07:52

sovo navijam za veliku betu beta beta beta beta beta beta 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/3/2014, 08:02

lenjivica ::Niny prerano je za uzv. Zvizni bromazepam  Laughing Raste beta, ne mora striktno da se duplira odmah, ima jos kutnjakinja i pored Orly kojima se nije duplirala pa imaju decicu.Moras da se smiris i bice sve okej.  osmeh srce 

KoMetaK ::Niny, ne brigaj, trudna si i sve ce super biti!  yes yes Mozes da ponovis, ali ne moras, sve je to ok. Mnogo je rano da bi se nesto videlo na UZ, nem svrhe da ga radis. Znam da srce moze da se cuje sa 6+1 pa na dalje (zvisi od aparata i implantacije), ali kad se vidi mesak, ne znam, posto sam taj UZ preskocila. NE mora da bude beta duplo veca, i meni nije bila, sto zbog labova, sto je bilo rano, ali je beba bila tu. Drmni jedan bromazepam od 1.5 i pravac u krevet!  yes Very Happy 

gle ti ove dve, ja, fina, pa predlazem čajić, a one odmah drmaju po bromićima  lol! lol! lol! 

Ninyć, kako si nam jutros???  love 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/3/2014, 08:05

Sovo i ja navijam za veeeeliku betu beta beta beta beta beta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 13/3/2014, 08:08

NIny,beta raste i sve su ti cure objasnile.ili caj i bromazepam,al decu ne sekiraj! poljubac 
Sovo,navijamo za lepu betu! navijacica navijacica navijacica 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 13/3/2014, 08:11

Niny, znam da mi je jednom prilikom dr Kopitovic rekla da se beta dupla od 60-100% i da ne mora striktno da bude 100. Molim te veruj i nemoj ni da pomisljas da nesto nije ok  yes 
Sovo.....navijam i prasim za veeeeeeeeeeeeeeeeeeeliku betu i jos vecu tvoju srecu  vv vv vv vv vv vv 
Sofija, Soja i svim devojkama koje su u postupku...SAMO SRECU zelim  vv vv vv 
Pozz za sve, ne stizem da ispratim...ali povremeno banem  d 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 13/3/2014, 08:15

Niny draga, cvrsto verujem da je kod tebe sve ok, saljem ti najmaksimalniju mogucu podrsku  igra igra igra ljubav ljubav ff ff ff d d d zagrljaj 
Sovice, uhvati me trema kad procitah da uskoro kreces u laboratoriju Very Happy Navijam jaaako!!!  igracice igracice igracice b vv vv vv beta beta beta
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/3/2014, 08:19

Sovo, navijam jakooo  igracice igracice igracice 
A ja bih sutra trebalo da idem za NS, ali jos uvek mi sa klinike ne javljaju vreme  Crying or Very sad


Poslednji izmenio d77 dana 13/3/2014, 09:15, izmenjeno ukupno 1 puta

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/3/2014, 08:23

Niny raste beta, to je bitno, ne brini molim te.  srca 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/3/2014, 08:40

Niny, mila, cure su ti rekle ono što bih i ja, veruj u svoje mrvice, biće sve ok. I ti ćeš da me vučeš za nos, kao i Sofija  yes poljubac 
Sovo, navijam za debelu betu, konačno da se radujemo i zbog tebe  igracice igracice igracice beta 

Drage moje, od kako sam članica Kutka, pratila sam svaku od vas u postupku, navijala, bodrila, radovala se sa vama, pa i tugovala, i to tako iskreno, kao da se znamo sto godina. Ali sad tek vidim koliko stvarno znači makar jedan smajlić, koliko pozitivne energije ima u tome, neverovatno. Ispunjeno mi je srce i hvala beskrajno na svemu, na svakom vidu podrške osmeh srce 
 love love love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 13/3/2014, 08:54

Sojice, da zalijemo malo tvoje folikulice, da lepo porastu  zalivanje zalivanje zalivanje poljubci 
Ivanice, veeeliki  zagrljaj ff srca Bicemo uz tebe i sledeci put pa cemo se zajedno radovati  zagrljaj 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 13/3/2014, 08:56

Ninice draga nema mjesta sjekiraciji sada, sve je ok, samo treba valjda malo zivaca sa kojima smo tanki  poljubac 

Sovo navijamo, javi sto prije lijepe vijesti  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Soja Kutak je cudo  yes 

Mene od jutros bas boli stomak... Rolling Eyes 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu