KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/3/2014, 12:45

Niny,Sovo navijam za vase bete da se lepo duplaju  b b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/3/2014, 12:56

Sovo, bravo, pa ti si nam nova  trudnica radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 13/3/2014, 13:14

Suzo, i ja sam se navukla Very Happy Very Happy Very Happy 
Niny,Sovo trudnice nase,navijam za duple bete, da nam se ne sekirate b b b b b b b b igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/3/2014, 13:18

Sovo  trudnica  d  d  d  beta Nastaviće beta da raste, ne brigaj  poljubac 
Niny  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 13/3/2014, 13:22

Sovo cestitam..navijam da rasteeeee b b b b b b b 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 13/3/2014, 13:26

Sovice, da u nedelju beta bude lepa veeelika pa da nam se ne sekiraš  igracice igracice igracice poljubci 
Joooj, već vidim sebe za dve nedelje kad me napadnu isti strahovi i brige. Da vas nema ne bih imala s kim da ih podelim.  love Sve žene oko mene ostale trudne kad su poželele i kad nisu poželele, neke nisu ni znale prvih par meseci, ni ne znaju za analizu bete, kako bi me i razumele.
Za nove pobede na Kutku  vv vv vv vv igra igra igra igra bravo bravo bravo 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 13/3/2014, 13:31

Niny, lepa ti je beta i ti si trudna zena, ne moj da se bespotrebno sekiras i da nam uzbudjujes malu mrvicu koja se lepo i cvrsto zakacila za svoju mamu .

Sovo, ja ti vec nekoliko puta do sada rekoh da si trudna, a ti mi nisi verovala .Beta je pozitivna i to je najbitnije , navijam da se narednih dana lepo dupla .

Sofija , nadam se da je i u Pragu danas lepo vreme kao i kod nas i da ste izasli da prosetate svoju decicu i da ce im sledeca setnja po Pragu biti kada budete dolazili po batu ili seku . Jel su vam javili koliko ce blasti ponovo zameznuti vitrifikacijom .

Meni se bas i ne dopada taj njihov sistem da sve preostalo od prvog puta zamrznu u jednoj gomili , da ih sledeci put odmrznu i ono sto im i tada bude visak a procene da je dobro ponovo ide u zamrzivac. Umesto da ih u startu razdvoje po 2 i 3 .Ali onda bi im trebalo jos dodatnih zamrzivaca , a to kosta . No sta da se radi, sta je tu je .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/3/2014, 14:00

sovo ,bice to dobra beta u nedelju ,cestitam !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/3/2014, 14:02

JednaSova ::Cure, stigao mi je nalaz bete. U Frontu su nam rekli da radimo 16dpt (nedelja), danas mi je 13dpt i beta je 40,6.

Ne znam da li da se radujem ili da strepim...

Poludecu do nedelje dok ne odemo u Front.

 beta beta beta beta beta Sovo ovo je pozitivna beta, heeej!!
A sad saveti kao za Niny, uzmi nesto za relax, i odmaraj  srca
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/3/2014, 14:04

Sojo, evo malo zalivanja  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Jel se jajnici javljaju??? Kada je UZ?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/3/2014, 14:08

Vuchica ::Sojo, evo malo zalivanja  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Jel se jajnici javljaju??? Kada je UZ?

Žigaju, javljaju se Very Happy Pomalo me boluca stomak. Sutra je UZ, jedva čekam da vidim šta se izdešavalo  igra 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 13/3/2014, 14:13

Sovo, u nedelju ces samo da osjetis olaksanje i radost :-) ti si vec trudnica :-)

Petkana, onda se razumijemo :-*
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/3/2014, 14:21

SoJa ::
Vuchica ::Sojo, evo malo zalivanja  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Jel se jajnici javljaju??? Kada je UZ?

Žigaju, javljaju se :DPomalo me boluca stomak. Sutra je UZ, jedva čekam da vidim šta se izdešavalo  igra 
jel si pitala dali smes valerijanu da koristis ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/3/2014, 14:46

sareni leptir ::jel si pitala dali smes valerijanu da koristis ?

Nisam pitala, lično mislim da ne može da škodi, jer je na bazi bilja, nema nikakvog drugog dejstva osim umirujućeg... Jutros sam "istresla" poslednje kapi, mislim da neću više da je pijem, osim ako ne frkišem tamo pre ET-a, jer to je meni najteži deo, kad treba da mi saopšte kakvi su embrioni i dal ih uopšte ima...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/3/2014, 15:02

Sovo trudnjačo naša nova  trudnica 

Biće sve ok draga, samo opušteno  as  Ha, ha, ko ti kaže  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/3/2014, 15:09

Sovo, cestitam, trudnjaco nasa!! Sada se opusti, pa ponovi betu za 48h...

 igra igra igra igra igra igra igra igra 

Sojice, sreckice!!  love   ljubav ljubav ljubav 

Suzo, i ja sam se navukla - mm me zeza da vise niti nesto puno proveravam mejl, niti fejs, ali sam zato vise na kutku nego sa njim  Razz 

Ganedina, sada mi javise da mi je od preostalih 3 blasti samo jedna "prezivela" razmrzavanje, i ponovno zamrzavanje...nadala sam se barem dve, ali, sta je, tu je...i ja se u potpunosti slazem sa tobom oko metode zamrzavanja, ali nazalost nista ne mozemo da uradimo po tom pitanju...

Odoh sada u setnju, sunce zove...  sunny sunny 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/3/2014, 15:22

Sovo ja isto kao i druge devojke smatram da je to to:-) nije bitna kolika je bete,bitno je da radte. Devojka koja je bila samnom u sobi i radila sve isto kao i ja, (isto dve blaste,isti dan ma isti sat  transfer,isti dan vadile krv itd...) je imala betu 12dp 5et jedva 150 a ja 1091 i na kraju ona isto ima dve bebe Very Happy Very Happy znaci nemora to nista da znaci...samo budi pozitivna. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Sofija prosetaj malo decicu po Pragu,pa oni su prakticno Cesi Very Happy lol! 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 13/3/2014, 15:48

Ehej Jelena, jel to danas bio ultrazvuk? Divno za srce srce 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/3/2014, 15:50

jeste ninana dva srculenca Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 13/3/2014, 16:04

Divno, divno! ljubav Ugledah potpis i danasnji datum, verovatno si pisala u svom dnevniku, nisam danas proveravala novosti  Embarassed 
Jel ultrazvuk radis u Genezisu? Meni su u dz na otpusnoj listi napisali da posle 2 nedelje od ET dodjem sa nalazom bete pa me zanima koliko te dugo prati dr koji je radio vto tj. kada trazis drugog dr za vodjenje trudnoce? Imam viska vremena pa mi svasta pada na pamet  h 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/3/2014, 16:08

hvala puno,ja idem u Genesis i dalje, i icu kod njih do kraja ako Bog da,dr Crnogorac me je vodila od prvog dana i vodicu kod nje i dalje e sad neznam kako drugi rade,da li neko radi samo npr VTO mada cisto sumnjam...s tim sto cu morati da sad trazim i drzavnog lekara zbog bolovanja i slicno al dobro

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 13/3/2014, 17:34

c v c v 
Opet sam sve propustila!

Nini, duso draga, cestitam od srca i nije rano, nene, ti si trudnjaca!

Cestitam i Sovi, mislim da sam Sladzi vec sestitala..

Navijam iz sve snage za  moje Sojku i Sofku i sve cure koje su krenue u novu borbu!

Izvinjavam se sto ne stizem da pratim sve, mnogo pisete, brate, treba to iscitati!!! Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 13/3/2014, 17:39

Hvala drage moje, nemate pojma koliko mi ovo znaci.  love 
Prespavala sam pola dana, nisam uopste uznemirena i znam da ce moja mrvica da se drzi lepo za svoju mamu, ja verujem u nju iz sve snage.
Bice ova stidljiva betica - prava beta u nedelju.  b 
Lepo mi je da mislim tako i dace Bog da tako i bude.
Hvala vam svima na podrsci.  ff 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 13/3/2014, 18:09

Jelena, pa dva srculenceta mala....to je divno...cestitam :-)

Sofija , moj dragi danas bio na skijanju i upravo ulazi u kucu pun utisaka, a ja citam sta mi pises i kazem 'samo sekund'...on kao iz topa ' znam, kutak ' :-) Sreca pa nas vole i razumiju :-)

Ljubim vas sve redom i grlim jaaakooo :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 13/3/2014, 18:15

Niny,opusti se i uzivaj sada,ti si  trudnica 
Sovo,divna vest....sad mozes da das sebi malo oduska  srcasti poljupci 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu