KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/3/2014, 17:27

Znači curi i taj gel...  Rolling Eyes 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 6/3/2014, 17:38

Drage moje, zaboravih da vas pitam da li 9. dana stimulacije vrednost estardiola od preko 1000 ukazuje na hiperstimulaciju ili je to vrednost u prihvatljivim granicama? Danas su mi lekari rekli da sam dobro odreagovala na stimulaciju, čak previše i nešto su pričali o visokoj vrednosti estradiola, bila sam sva pogubljena i uzbuđena pa ne pitah šta to sve znači, a sad mi se cela priča vrti po glavi. Hvala unapred!  ljubav 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 6/3/2014, 17:47

Nemam pojma draga, nama u Frontu nisu saopstavali rezultate, a iskreno - verujem da svi oni bolje znaju od mene sta je dobro, a sta ne - pa super sto me jos time nisu zamarali, ali verujem da ovde ima zena koje o tome znaju mnogo vise nego ja.  Wink 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 6/3/2014, 17:52

Hvala Sovice, i ja mislim da je bolje da što manje znam jer se bezveze opteretim, ali danas sam načula njihov razgovor pa me sad to kopka  Very Happy Luda radoznalost Very Happy Zaista im verujem da rade što je najbolje moguće  doktor 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/3/2014, 18:02

hocukusurnecuzvaku ::Znači curi i taj gel...  Rolling Eyes 


zvako i ja koristim taj gel kao sova,koliko sam razumela da se on asorbuje sa nasim progesteronom i da ima vecu uspesnost.Tako sam ja to shvatila
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 6/3/2014, 18:17

I da dodam, procitala sam ovde da se zene zale na neke simptome kao sto su vrtoglavica, pospanost i sl i da to pripisuju Utricima... ja od ovog gela nemam takvih nuspojava ili bar mislim da sam normalna   b 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/3/2014, 18:20

Hvala Ivanice, videću malo da iščitam o tome  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 6/3/2014, 18:24

Ivanice, drzom fige da sutrrasnja beta budw pozitivna!
Sovo, drzim fige!
Navijam za prasle cure. Prva polece Sofi, za njom Ganedina!!
Sladzo, ides pravim putem, duso.
Bak, cekam i tebe da navijam iz sve snage!;;
Niny,duso, jako navijam, jako, jako!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 6/3/2014, 18:34

Sovice i ja sam od sestog dana posle et-a imala simptome kao da cu svakog trenutka dobiti. Tako sve do  beta 
A sto se tice progesterona,isto koristim crinone ali i na svaki treci dan se spricam sa progesteron depo od 250.U Skoplja mi prepisali crinone a moj dr ovde mi dodao inekcije,kaze da mu je crinone slab,pa da pojacamo.  cveće
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 6/3/2014, 18:42

Drage moje

Mozda ce nekoj od vas koja planira da ide u Prag, ova info bude od koristi: Ukoliko idete u Prag avinom, i u povratku imate onaj vecernji let, u 9 uvece, a smestaj u hotelu ne zelite da platite i za tu noc kada vec tamo ne spavate, a nemate opciju u vasem hotelu da doplatite za taj dan dnevni smestaj, da se ne bi posle aspiracije satima setali po Pragu, Praski aerodrom ima sjajnu opciju, upravo sam je pronasla, da se plati smestaj u okviru njihovog terminala u centru koji se zove "Rest Fun Center" (imaju sve i na engleskom jeziku), ne znam da li smem da ovde postujem linkove; uglavnom, smestaj je sjajan, u rangu hotela sa 4 zvezdice, dobili su visoku 8.7 preko Booking-a, moze se platiti 2 sata odmora, 12 evra, 4 sata - 20 evra, i 6 sati - 24 evra - ukupno, za oboje. Prethodna rezervacija nije potrebna, treba vam samo boarding avio karta.

Mi n.pr. ne znamo da li u apartmanu koji smo iznajmili mozemo da ostanemo preko dana, jer su im vec od tog dana kada odlazimo kapaciteti popunjeni, a ne bih da nakon FET-a bazam po ovoj hladnoci od podneva pa do 6-7 uvece po gradu (iako torbe mozemo kod njih da ostavimo), pa ukoliko mi odgovore da se ne moze ostati tog dana do uvece kao kasni "check-out", onda planiramo da idemo tamo, i odmorimo se kao ljudi  Very Happy 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 6/3/2014, 20:56

Drage moje

Ja nisam stalni clan, samo sam htela da ohrabrim ove devojke, koje planiraju vantelesnu .  Ja imam 42 god. a moj dragi 48. Razlog zasto do sada nemamo dece je sto smo se kasno sreli i naravno nase godine. Dve godine smo pokusavali da se opustimo i znate kako to die.... Od septembra smo poceli sa pripemama i radili dve Inseminacije, ali su bile bezuspesne.
U dezembru smo se javili u Prag. komunikacija je isla preko gospodje Mirne. Da skratim... 8.02.14 imali punkciju, od 4 folikula, za Transfer smo imali jedan Embrion. Transfer bio 10.02.14
Ja sam Dr.Sonju videla samo prilikom punkcije i transfera, sve razgovore smo  imali sa sestrom koja uzasno puno prica ali mi nije ulivala neko poverenje.
Mi smo posle transfera isli sa jos jednim bracnim parom na rucak i ostali u restoranu sigurno 3h. Ja sam na kraju se vec nervirala, mada su oni bili jako prijatni ali sam mislila da treba da lezim posle transfera( ali sam se setila da mi je dr. Sonja rekla da je samo bitno lezati prvih 15 min. i rekla mi da lezim a stomaku)
Prvih sedam dana sam lezala i cekala i osluskivala neki Signal, ali nista. Drugu sedmicu sam odlucila da idem na posao.Betu sam trebala 26.02.14 da radim. 24.02.14 mi je nazalost preminuo otac....
prvi Test sam uradila posle tog saznanja i test je bio pozitivan, ali sam mislila i ako se nesto zakacilo nece opstati. Betu sam radila 06.03.14 i bila 9926 Jos uvek imam veliki strah da li cu uspeti da to iznesem do kraja i ne verujem jos da je uspelo, jer ja osim bolnih grudi nikakvih drugih simptoma nemam. Znam da sam  bila malo vise opsirna, ali sam samo htela da ohrabrim sve vas, jer nekada i kada je sve protiv vas, na kraju ipak uspe. pozz za sve vas i moram reci da vam se bvas divim na  vasoj istrajnosti i hrabrosti

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Olja-B 6/3/2014, 21:51

Nisam bas aktivna u pisanju,ali redovno citam pratim i podrzavam svaku od vas.ja se javljam kada imam neko pitanje i ako znam da odgovorim na postavljeno.nama su odlozili postupak u Pragu zbog visokog FSH.Kazu da uradim drugog dana sledeceg ciklusa pa ako bude manje od15 da pocnem stimulaciju.Jel ima neko takvo iskustvo i da li znate sta da radim da on bude ispod 15 i od cega zavisi moze li na to da se utice.nekim lekovima

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 6/3/2014, 22:18

Tara, drago mi je sto si svoju pricu podelila sa nama, ja imam 40 god. i ovo mi je prva vto, pa mi mnogo znaci svako pozitivno iskustvo. Zelim ti svako dobro :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 6/3/2014, 22:21

Ninana NS ::Drage moje, zaboravih da vas pitam da li 9. dana stimulacije vrednost estardiola od preko 1000  ukazuje na hiperstimulaciju ili je to vrednost u prihvatljivim granicama? Danas su mi lekari rekli da sam dobro odreagovala na stimulaciju, čak previše i nešto su pričali o visokoj vrednosti estradiola, bila sam sva pogubljena i uzbuđena pa ne pitah šta to sve znači, a sad mi se cela priča vrti po glavi. Hvala unapred!  ljubav 

Ninana, nemoj da brineš, što su više vrednosti E2, to bolje, tj. on pokazuje zrelost jć. Meni je u NS na poslednjoj VTO E2 bio oko 2500, kad sam pokazala šemu iz NS dr. Nebojši (SPEBO Leskovac), on je za estradiol rekao "Fenomenalno".

tara01, biće sve o.k. Žao mi je zbog tvog tate, ali moraš da nastaviš dalje, zbog bebice koju nosiš u svom stomaku  cvet 

Olja-B, ja ne znam mnogo o visokom FSH, ali ti želim da što pre rešiš taj problem, pa da te ispretimo u Prag  ff

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 6/3/2014, 22:53

Tara

Dobrodosla  cvet 

Zao mi je zbog tvog oca Sad

Hvala ti puno na podeljenom iskustvu, divne su, probaj da se opustis i uzivas u trudnoci...! Navijam puno!  c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 6/3/2014, 23:49

Tara divno sto si uspela u ostarenju sna. Zao mi je zbog tvog tate.
Olja B, ima ovde tema, probaj da nadjes, ne umem da kopiram link sa tableta, smokve u maslinovom ulju, dhea, L arginin, wheat grass, obicno se daje i cikloproginova ali na duze staze, dakle nekoliko meseci, ne zna da li bi smela sad pred postupak. FSH moze varirati iz meseca u mesec, i to prilicno, tako da ti juri onaj mesec kad bude ispod 12 ili kako vec iz Praga zahtevaju.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 7/3/2014, 01:28

Draga Tara,dobro nam dosla!Tvoja prica uliva nadu i nama s 38+ da vantelesna moze biti uspesna i u tim godinama,a bice uspesna,beta je super,verovatno si psihicki i emotivno slomljena nakon tatine smrti ali dace ti Bog snage da izguras ovu trudnocu ,kazu da Bog jednom rukom uzima a drugom daje,pa raduj se tom daru a veruj i u sebe i u svoje telo.Grlim te zagrljaj
sto se simptoma trudnoce tice,za sad je taj jedan sasvim dovoljan.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 7/3/2014, 02:28

Ivanice nadam se da je briga uzaludna i da ce sutra biti sve u redu navijam jakooo za  beta beta beta 
Ninana lepe brojke  bravo bravo bravo 
Sovice i Niny drage ja sam sigurna da ste nam vi pecene  trudnica trudnica 
Tara zao mi je zbog gubitka oca  zagrljaj 
Palcice mila komisija je 19 pa nadam se da se u maju druzimo koliko vremena se ceka nadam se da cu brzo dobiti poziv
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/3/2014, 07:47

Olja, ja skoro dvije godine imam fsh oko 20...poslusala sam djevojke i poceoa da koristim smokve u mqslinovom ulju... poslije 20 dana koristenja uradim nalaz i fsh je bio 8...pokusaj...veliki pozdrav!

Tara, divan post, sada naprijed i zao mi je zbog tvog oca !

Leptirko, ne mogu ti mnogo pomoci da rijesis svoju dilemu, ali vjerujem da ce tvoja odluka biti ona prava:)

Ljubim vas sve redom i grlim jaaakoooo ♡♡♡♡♡♡♡
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/3/2014, 08:49

Tara, žao mi je zbog tvoj oca  zagrljaj Ali imaš bebicu i sada se pazi zbog nje  bebe Nadam se da ćeš se družiti sa nama ubuduće  osmeh srce 

Ivanice, držim pesnice  beta beta beta beta
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/3/2014, 08:57

Tara dobrodosla! Zao mi je zbog tvog tate  Crying or Very sad 
Ali eto bog ti je poslao tu bebicu u stomaku,pa verujem da ces u njoj naci utehu.
Beta je bas visoka,mozda budu i dve,tri...  ljubav 

Olja nadam se da ces uskoro resiti taj problem i pridruziti nam se na koracima.  igracice 

Karakaca mislim da ce te brzo pozvati,cekalo se pre oko 10ak dana,dve nedelje...  poljubac 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/3/2014, 08:58

Niny kad cemo da se radujemo?  radost radost radost 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/3/2014, 09:05

Palčice, kod mene nije baš neka situacija  Rolling Eyes  10DPT a nemam ni jedan jedini simptom, tako da sumnjam da će išta biti  No Mada nada poslednja umire...

Pitam se da li je ijedna trudnica pre bete bila bez simptoma? Pošto vidim da sve redom boli stomak i da je to dobar znak! Mene inače retko boli, zaboli sat dva pred ciklus i to je to.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 7/3/2014, 09:10

Ivanice kad danas ides da radis betu? Navijamo  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Tara cestitam trudnocu. Zao mi je zbog tvog oca. Zelim da ti nastavak trudnoce biti bezbrizan  cvet 

Olja dobrodosla, nadam se da ce se situacija srediti vec sledeceg ciklusa.  navijacica 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 7/3/2014, 09:12

Drage, imam strasnu guzvu na poslu, ali mislim na sve vas i navijam jakooo  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu