KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 22/2/2014, 13:34

LaFolie ,buvica je prelepa!!!Brzo ce ona kuci samo da se isunca malo a onda mazenje i uzivanje! Very Happy 
Endzi,srecan ulazak u 9 mesec!
Botox,bravo za curicu i dobar izvestaj!
Sofija i Ganedina ,slazem se sa vama u vezi ac i ostalih testova.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 22/2/2014, 13:47

La Folie, mala Folie je med medeni  naočare  . Znam da ti je teško ali pokušaj malo da se smiriš, koliko možeš. Već su ti cure rekle zbog mlijeka i zbog bebe. Brzo će ona nazad kod tebe pa da nastavite uživanje
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 22/2/2014, 13:57

jao kakva curica!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 22/2/2014, 14:25

nema plakanja.........čeka vas divno proleće!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 22/2/2014, 14:38

Lafe, andjeo!
Poslala sam ti pp.
 grljenje 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 22/2/2014, 16:27

preslatka je, Lafice, tovja mala Lafica! Ne brini, desava se cesto, brzo ce da prodje...ljubim vas obe puno!!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 22/2/2014, 17:45

Kakva lutka Lafe  love love love love naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare 
Bice joj bolje od suncanja, verujem da nije ni malo lako odvojiti se, ali verujem da ce brzo kucici svojoj...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 22/2/2014, 17:52

Lafice  love love love nema plakanja, zutica ce brzo proci i onda pada najljepse druzenje  ljubav ljubav ljubav 

Endzi 9. mjesec opaaaa jos malo jos malo  navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 22/2/2014, 18:02

Lafe, razumem te, ja sam danima samo plakala kada su bili na intenzivnoj i kada ih vidim onako malene da se suncaju ili sa onim cevcicama. Ali to hormoni vecinom rade, pa ne mozes ni da kontrolises suze. Brzo prodje ta zutica, vecina beba je ima, tako da se ne brini. Pozdrav od drugarice Ane njenoj preslatkoj imenjakinji :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 22/2/2014, 18:14

Lafe, kcerkica ti je medenjak. Milica mala, brzo ce opet biti sa mamom. Ljubim Vas sve.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 22/2/2014, 20:41

Lafo, prelepa je, andjeo mali  smajli angel Nemoj plakati, budi jaka, to je za njeno dobro. Dan, dva i eto vas zajedno  srca Ta zutica zna biti dosadna, ovako ćete se mnogo brze rešiti žute napasti.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 22/2/2014, 20:46

Endzi, usitnilo i kod tebe  lol! Još malo i sledi upoznavanje  ljubav 

Tetreb vas je puno pozdravila, super se oseća, uglavnom odmara. I čeka jednu malu devojčicu ( valjda se neće ljutiti sto sam ovo podelila sa vama, mada mozda već i znate)
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/2/2014, 23:23

Bravo za tetrrebku i curicu!

Endzi, sa srecom ulazak u deveti, jos malko samo!

Lafe, divna vam je Ana! Znam kako se osecas, i verujem da si sve pokusala, al stvarno retko koja beba ne dobije zuticu. Probaj da sto manje places, jer Ana oseca tvoju energiju. Citala sam dosta o zutici, zbog Arsenija, koji je jos uvek ima, a evo ga na polovini treceg meseca, takoreci, i zutica se izbacuje kroz stolicu 98%, a samo 2% kroz mokracu. Treba nekoliko dana da se to sredi, bar kod te fizioloske zutice. Da li mozete da idete kod bebe bar svaki dan, nadam se da ti daju da joj donosis mleko?! Macka ce da se isunca, vec odmah krenula u solarijum, eto kad se pocinje! :) Ljubim te i saljem svu pozitivnu energiju da se sto manje sikiras i sto manje places. Ubedi sebe da je tako najbolje za nju, ja sam bar tako dok je Arsa bio na Neonatologiji.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 23/2/2014, 11:44

LaFolie curica ti je premedena  smajli angel 

Zelim vam da sto pre budete zajedno kucici,verujem da ce to biti vrlo brzo.  zagrljaj 

Trudnicice nase sve vas  d Neka vam je sto laksa i lepsa trudnoca!  usne 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/2/2014, 16:54

hvala vam puno devojke  d 
malecka je bolje, sutra cemo znati kada ce kuci  srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 23/2/2014, 17:23

LaFolie ::hvala vam puno devojke  d 
malecka je bolje, sutra cemo znati kada ce kuci  srca 
 srca  srca  srca  srca  srca BAS MI JE DRAGO LAFE,uskoro ce kuci,na mazenje kod mame i tate osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/2/2014, 17:24

Endzi, kakav je osecaj pred veliko finale?  cvet 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 23/2/2014, 19:47

Lafe

Zagrljaj trostruki za malecku, da sto pre dodje kucici  srca1 

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/2/2014, 19:56

Lafe mila moja, Anči je divnaaaaaaaaaa  srca srca srca srca srca  Želim joj uspešno sunčanje i što pre odlazak kućici  d d d d d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 23/2/2014, 20:24

Lafe predivna je, ne placi, bolje je da je tamo, brzo ce ona kuci  osmeh srce osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 23/2/2014, 20:45

LaFolie ::hvala vam puno devojke  d 
malecka je bolje, sutra cemo znati kada ce kuci  srca 
Lepo je to cuti. Uskoro pada mazenje, gnjavljenje.... osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 23/2/2014, 21:05

LaFolie, beba ti je medić medeni  srca srca srca srca srca osmeh srce 
Držim fige da što pre dođe svojoj kućici da se mazite, toliko ste dugo čekali  sunny 
Budi hrabrica kao što si i do sada bila, ljubim te  poljubac 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 23/2/2014, 23:04

LaFolie ::Endzi, kakav je osecaj pred veliko finale?  cvet 
Jao ne pitaj nista,bebac ne miruje,odvali mi rebra,besiku,bubrege,teska sam i bogu i narodu,al znam da je to zavrsnica,pa cutim lol!  lol!  lol! Svaki dan sve veca trema,u utorak idem kod doce,da vidimo koliko jos imamo..Inace- dosao mi je novi nalaz cervikalnog brisa,nakon terapije,HVALA BOGU-STERILAN JE  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 23/2/2014, 23:11

Endži još malo stisni zube a onda žurka  navijači1 
Lafe Ana ti je divna još malo strpljenja pa se nećeš odvajati od nje  zagrljaj  

Debelice okruglice i buduće okruglice imate veliki cmokić
 srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 23/2/2014, 23:30

Endzi ::Inace- dosao mi je novi nalaz cervikalnog brisa,nakon terapije,HVALA BOGU-STERILAN JE  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny

 d d d d d d d bravo bravo
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu