KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 20/2/2014, 22:37

smajli angel  smajli angel  smajli angel BOTOX BRAVO ZA CURICU, osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce NECO NEK TI TRUDNOCA PRODJE STO LAKSE I SKOLSKI  radost  radost  radost  radost
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 20/2/2014, 23:51

Neco draga nasa trudnicice, cestitam  čestitamo  i zelim ti skolsku trudnocu. Posto ni tvoj amh nije bio bas za 10, dajes nadu da cemo i mi poorise uspeti da postanemo mame.  Very Happy 
Botoks cestitam na devojcici. srcabebe  srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 21/2/2014, 08:46

Botox, bas mi je drago da je sve ok i da je vojcica  osmeh srce Vidim da si radila UZ u Genesisu, ko te je pregledao? Ljubi Vladetu i jedva cekam prolece  Very Happy 
Neco, cestitam...zelim ti da mirna i spokojna docekas porodjaj i nemoj da se sekiras oko amnio, ako je dabl bio dobar nema bojazni....samo ces saznati da li je bata ili seka  sunny  Zelim ti svu srecu
Lafe...cestitam rodjenje cerkice, svu srecu vam zelim i uspesno roditeljstvo.
Vivijen...cestitam rodjenje sina, takodje i vama zelim uspesno roditeljstvo i da sinak bude ziv i zdrav sto godina.
Ljubim Noju i njene devojcice....moju Bulevarku i smeska, Bixi i Arsu, ma ljubim vas sve redom....
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 21/2/2014, 08:58

Neco čestitam baš si me obradovala da sve prođe opušteno i glat  radost radost radost radost 
Botoks bravo za curicu i odličan izvještaj  igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 21/2/2014, 09:22

Neco,cestitam!zelim da ti trudnoca bude sto mirnija!
Botox,super za curicu!!

Mi smo odustali od amniocenteze.Ima neki test iz krvi se radi,salje se u Ameriku na analizu,ceka 2 nedelje,ali kosta 680 evra.Mnogo...pored svih troskova do sada i tek stto nas cekaju.!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/2/2014, 09:43

dragance, sinisa stojic mi je doca :)
zadovoljna sam :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 21/2/2014, 09:47

Pluton, rade to i kod nas u Konzilijumu i kosta 800 evra.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/2/2014, 11:42

Botox divno ♡♡♡
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 21/2/2014, 12:48

Neco, čestitam, da sve protekne lagano i školski  vv vv vv vv vv 

Botox, divan izveštaj  bebe srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 21/2/2014, 12:52

EJ ja danas zvanicno usla u 9 MJESEC....jos par nedelja,AKO BOG DA,i upoznavanje.... smajli angel 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 21/2/2014, 13:23

Jao Endzi,priblizilo se...Super!

da me ne shvatite pogresno,nisam morala na AC,dabl je ok,ja sam htela,pa ipak odustala.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 21/2/2014, 15:08

pluton1 ::Jao Endzi,priblizilo se...Super!

da me ne shvatite pogresno,nisam morala na AC,dabl je ok,ja sam htela,pa ipak odustala.
meni doktor koji je radio vantjelesnu,niposto nije preporucivao da se radi AC...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/2/2014, 15:46

Ja planiram, zdravlje Boze, kada za to dodje vreme i konacno budem cekala bebu, da umesto AC-a uradim NIPT (Neinvanzivni Prenatalni Test), rade ga u Konzilijumu, isti rezultati se dobiju, a neinvanzivna je metoda. Iako nije jeftino (kosta oko 750 evra), tolike pare sam do sada dala na analize, i VTO, sada cu na FET, tako da cu prikupiti nekako i toliko, samo da za to dodje vreme...  molitva 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 21/2/2014, 16:13

Sofija Veks ::Ja planiram, zdravlje Boze, kada za to dodje vreme i konacno budem cekala bebu, da umesto AC-a uradim NIPT (Neinvanzivni Prenatalni Test), rade ga u Konzilijumu, isti rezultati se dobiju, a neinvanzivna je metoda. Iako nije jeftino (kosta oko 750 evra), tolike pare sam do sada dala na analize, i VTO, sada cu na FET, tako da cu prikupiti nekako i toliko, samo da za to dodje vreme...  molitva 
DOCEEEEEEEE USKORO SOFI,OSJECAM  osmeh srce DO TAD SALJEM BEBECE PRASINE  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  bb
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 21/2/2014, 17:21

Endzi ::EJ ja danas zvanicno usla u 9 MJESEC....jos par nedelja,AKO BOG DA,i upoznavanje.... smajli angel 

 likeit sreca sreca sreca sreca sreca d d d d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/2/2014, 17:50

Endzi ::
Sofija Veks ::Ja planiram, zdravlje Boze, kada za to dodje vreme i konacno budem cekala bebu, da umesto AC-a uradim NIPT (Neinvanzivni Prenatalni Test), rade ga u Konzilijumu, isti rezultati se dobiju, a neinvanzivna je metoda. Iako nije jeftino (kosta oko 750 evra), tolike pare sam do sada dala na analize, i VTO, sada cu na FET, tako da cu prikupiti nekako i toliko, samo da za to dodje vreme...  molitva 
DOCEEEEEEEE USKORO SOFI,OSJECAM  osmeh srce DO TAD SALJEM BEBECE PRASINE  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  bb

HVALAAAAA Endzi!! Od tebe kada dolece prasina, uvek je carobna!!  osmeh srce osmeh srce 

Juuuhy uskoro upoznavanje sa bebcem, 9-ti mesec gazis, ushicenje moze da polako pocne!!  sreca sreca sreca 

 beba beba   vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 21/2/2014, 20:20


Endzi , divno . Sad se opusti i za 15.-tak dana sledi najlepsi trenutak u zivotu .

Mozda cete misliti da nisam nornalna zbog ovoga sto cu vam sada reci - ako bi Bog dao da mi konacno uspe ET u martu , ja sam vec razmisljala o tome da ne bih uopste radila ni 1 od svih tih cuvenih analiza tipa dabl,tripl,kvadripl ...amniocenteza . Zbog moje slabe- heterozigot trombofilije na PAI samo bih kontrolisala d - dimer i i naravno secer zbog IR isla povremeno na UZ . Mnogim zenama koje su radile sve te silne testove su govorili da nisu OK , a one su na kraju ipak radjale zdravu decicu . Nebih ja to ni radila zbog njihove nepouzdanosti a i da ne stresiram bebu , pogotovu amniocentezom. Posto ja idem na donaciju , svakako je ju pitanju mlada zena kojoj je radjen kariotip i ostale pretrage poput cisticne fibroze i td . MM ima dobru genetiku generacijama unazad .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 22/2/2014, 11:49

Ganedina

Zapravo se slazem sa tobom. Plus gotovo svakoj zeni preko 40 ti inicijalni testovi (double, triple) pokazu losije rezultate, prevashodno zbog godina, pa onda sve rade AC. Desilo se svim mojim drugaricama koje su radjale preko 40. samo su se tokom trudnoce zbog toga stresirale, na kraju su sve rodie maksimalno zdrave bebce...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 22/2/2014, 11:58

samo da vam mahnem! svo slicica

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Isu5



Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Mqkd



Od jutros samo placem, bebica mi je u bolnici, ima zuticu... Toliko sam se trudila, dan i noc je dojila da bi sto vise piskila, ali su je zadrzali da je suncaju itd...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 22/2/2014, 12:29

ANA JE MEEEED MEDENI!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 22/2/2014, 12:29

Lafe, divna je , buvica draga.
Nemoj da places, molim te. Ne znam sta bih ti rekla, osim da verujem da ti je tesko jako.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 22/2/2014, 12:55

Lafe preslatka ti je Ancica.  naočare 
Uskoro ce ona da bude sa svojom dragom mamicom. Uzivacete svaki dan, gnjaviti se i maziti.  srcasti poljupci

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 22/2/2014, 13:04

Lafe, predivna je! Verujem da ti je jako tesko, misli na to da joj trebas vesela i puna mleka, muzi se i mantraj brzo ce i ovo proci, brzo ce i ovo proci...  osmeh srce 

Trudnice  love 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 22/2/2014, 13:10

angel  angel  angel  angel LAFE ANCI TI JE MEDENJAK....nemoj da places mozes ostat bez mlekca...Uskoro ce i ta muka proci,i mocete da uzivate,da se mazite,gnjavite ..... zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/2/2014, 13:23

lafe, divna je
ne placi, bolje tako, prijace joj to suncanje :) i brze ce zutica proci
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu