KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 24/6/2014, 08:52

Makac, žao mi je što nije uspelo  No  Nešto mi tih 6% deluje baš malo. Na forumu ima dosta devojaka koje su uspele da zatrudne baš iz prirodnjaka. I ja sam ga radila 2 puta. obično se ima po jedan folikul i bude 1 jć. Kod mene se drugi put embrion usporeno delio i iz klinike su mi rekli da je jć bila dobra, tako da je bilo do spermatozoida. Možda da pokušate još negde gde su baš dobri embriolozi, npr. Genezis, jevremova.
Srećno. Vučem te za nosić da što pre budeš trudnica  vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 24/6/2014, 11:36

Samo da posaljem jedan poljubac mojim prirodnjacima  ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 24/6/2014, 11:39

I makac, donacija je jedna od skakljivih tema. Mislim da svako od nas ima pravo na svoj stav. Iskreno, ja ga jos uvek ne znam. Ali sam pocela da razmisljam o tome, citam i raspitujem se. Hocu da dam sebi jos neku sansu, pa cemo videti..
Ako idem u prag, idem po jc...Kada? To vec nemam pojma, verovatno na prolece. Do tada bih dala jos jednu sansu Kopitovicki privatno, i jednu Arsicki o drzavnom trosku, i to je to...

Naravno, ubih se od vitamina, dhea i smokvi u ulju...ko zna, mozda beba dodje i na onaj "dosadni, davno prevazidjeni" prirodan nacin...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 24/6/2014, 21:12

Makac, jako mi je zao sto nije uspelo! Ono sto bih ti ja savetovala je da pre nego sto odes u Prag, dodjes u Novi Sad kod dr KOpitovic, to sto ti ona kaze ti je to. Mozda imas neki problem sa matericom, endometrijumom, mozda moze da ti da neki savet, bar da dodjes na konsultacije. Genezis sad ima odlican lab, odlicnog embriologa i embrioskop od skora. Plus imaju i lekare koji te prate od prvog, a en od 7-8. dana ciklusa. Danijel ja mislim i da ne radi vise u labu.. ko god da pise, pise o nekim mladim embrioozima. Mnogo je to para i maltretiranja, a mislim malo paznje. Prag je orijentisan na donaciju i sigurna sam da ce ti je savetovati, lakse im je to nego da ti rade prirodnjak sa manjim sansama da uspe. Jedino ce Kopitovicka gledati da izvuce maximum iz tebe, bez da te zavuce za pare i naplati ako ne dobijes jc. D77 ima iskustva sa njom, i to odlicnog, vec 5 meseci u stomaku.

GOtovo sam siguran da su najbolji lab i embriolog u genezisu, dovoljno je da pogledas uspehe iz ove klinike u poslednjih godinu dana! Skoro pa 90% zena koje su bile kod njih sa foruma su trudne! Razmisli, i odi bar na konsultacije u ordinaciju Ilic, pa ces posle lako odluciti sta i gde.

Zene su svojevremeno savetovale druge da se posle 3 neuspeha trazi nova klinika, jer u ta 3 pokusaja imaju fore da nesto promene i eventualno uspeju, posle toga se vrte u krug. I ja se drzim tog principa, da je Spebo mogao da uradi nesto u tvom slucaju, uradili bi do sada. Sad trazi novu kliniku, ali i ozbiljnog dr koji ce ti se posvetiti od odmah i dobrog embriologa i kliniku! Drzim fige i verujem da ces uspeti!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 27/6/2014, 17:29

Ja ne mislim da je prof. Stokovic los,za mene je on extra strucnjak,i ako kod mene nije bilo embriotransfera 2 puta,ali uslovi su im zaista losiji.A Prag ima vrhunske uslove,ali prvenstveno su orijentisani na donaciju i ako dotle dodje opet,uvek ce biti moj izbor.A po onome sto sam sinoc videla u "Genesis-u",mogu da pariraju Pragu. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/6/2014, 19:37

Makac žao mi je što nije uspelo  No  u januaru sam i ja radila prirodnjak,ali nije uspelo, ali tu je već hematološki problem, koji će u septembru biti rešen. Što se tiče uspešnosti 6%, da, ali za prvi pokušaj prirodnjaka,za svaki naredni pokušaj , šansa se uvećava na 15-20%, što je po meni sasvim zadovoljavajuće  Wink 
Hoću da ti kažem, što i devojke kažu, jako je važno izabrati kliniku koja prirodnjake radi besprekorno, dakle Jevremova ili Genesis, kao što devojke rekoše.
 zagrljaj
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 28/6/2014, 09:33

Sto se tice prof.Stojkovica svaka cast, a sto se tice ginekologa-nemam reci...
Upravo sam se cula sa curom-clanicom drugog foruma, koju su kao i mene dr otpisali, pa krenula mojim stopama. Pre neki dan imala transfer kod Kopitovicke, cist prirodnjak, 1jc, 1 dvanestocelijski embrion i sada ceka betu.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 28/6/2014, 10:07

Nama koje smo "kopmlikovaniji slucajevi" je za uspeh potrebno da sve karike u lancu fukcionisu, znaci treba nam dobar ginekolog, dobar emriolog i dobar i opremljen lab. Ako nesto ot toga nedostaje, izostaje i uspeh ili je cista sreca ako ga ima. Ne sumnjam ni ja u Stojkovica, ali mi je cudno da nema para za modernizaciju, pa koliko para se uzme u postupku od nas?! Ni Genezis, Jevremova, Ivanovici.. bilo koja privatna klinika ne dobija pare od drzave da ulaze u opremu, vec sami sakupljaju, pa ulazu, ako zele uspeh.
Mozda je dr Crnogorac ulozila vise u svoju kliniku, jer je i sama prosla VTO i dobila tako dete, pa zna sta su muke, ne znam, ali pretpostavljam da embrioskop kosta vise. I Sonja je ulozila dosta u svoju kliniku i verujem da i dalje ulaze, jer su se prosirili, imaju vise ljudi koji rade tamo i vise pacijenata.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 28/6/2014, 10:25

d77 ::Sto se tice prof.Stojkovica svaka cast, a sto se tice ginekologa-nemam reci...
Upravo sam se cula sa curom-clanicom drugog foruma, koju su kao i mene dr otpisali, pa krenula mojim stopama. Pre neki dan imala transfer kod Kopitovicke, cist prirodnjak, 1jc, 1 dvanestocelijski embrion i sada ceka betu.

Za ginekologa Markovica se slazem u potpunosti-NO COMMENT! affraid 

Bice tvojoj drugarici pozitivna beta.Reci mi,molim te,jesi li primila stop injekciju u prirodnjaku.Meni u Le nisu dali stop,a u cetvrak,kad imam kontrolu kod Kopitovicke ce mi biti vec 13-i dc,pa pretpostavljam da ce me ustopirati ako bude bar 1 folikul opstao za aspiraciju?  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 28/6/2014, 10:30

I, da, D77, javi nam kad bude velika beta kod te cure. Ja sam sigurna da hoce! A i to je vetar u ledja svim curama koje se spremaju za prirodnjake.  yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 28/6/2014, 14:11

Lelo, ja sam primila Stop 9dc, jer mi tada folikul bio od 18mm.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 28/6/2014, 14:22

d77 ::Lelo, ja sam primila Stop 9dc, jer mi tada folikul bio od 18mm.

Pa,meni su u Le za prirodnjak bila 2 od 18mm i u njima su bile 13-og dc dve zrele jajne cel.,ali se nisu oplodile,na zalost i jedan folikul od 16mm s nezrelom jajnom cel.Prvi put mi je u stimulacijskom pokusaju 12-og dc bio folikul od 16mm s nezrelom jajnom celijom koju su uspeli da dozru u labu,ali se ipak nije oplodila.Nadam se da ce mi sad opstati bar 1 folikul i da ce porasti od ove blage stimulacijice koliko treba za aspiraciju,pa da bude jajne celije koja ce se oploditi konacno,pa da se zakaci embrin i da budem trudnjacica iz prirodnjaka kao i ti!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 28/6/2014, 14:53

Naravno da ces biti, Lelo...prasim  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 28/6/2014, 15:04

d77 ::Naravno da ces biti, Lelo...prasim  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

 sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 29/6/2014, 15:55

Leki, ja sam oba puta primila stop. Doduse, ja nikada nisam imala "cist prirodnjak", uvek je tu bilo malo menopura i cetrotide...

Naaaavijaaamo jakooooo do cetvrtka...ovaj put je pravi za tebe, videces, kad ti dr. Annci kaze  b b b b b b b b b b b 
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 d d d d d d d d d d 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 29/6/2014, 18:39

annci ::Leki, ja sam oba puta primila stop. Doduse, ja nikada nisam imala "cist prirodnjak", uvek je tu bilo malo menopura i cetrotide...

Naaaavijaaamo jakooooo do cetvrtka...ovaj put je pravi za tebe, videces, kad ti dr. Annci kaze  b b b b b b b b b b b 
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 d d d d d d d d d d 

Hvala,dr. Annci!  sunny A ovaj put nije ni meni cist prirodnjak.Klomifen jos veceras i sutra uvece,estrofem do daljnjeg,a utorak i sredu po amp. menopura.Ma,kod mene uvek bude folikul za aspiraciju i jajne celije u njemu,valjda ce i ovaj put.I nadam se da ce ovog puta biti konacno i transfera,pa kako bude posle,dr. Annci!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 29/6/2014, 18:46

Lela i ja navijam za uspešan prirodnjak. :-) Od kog dana ciklusa piješ kliomifen, a od kog i koliko estrofem?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 29/6/2014, 18:55

I klomifen i estrofem od 6-og dc,zad kad sam bila na kontroli,odma mi zapocela prirodnjak,kaze,da iskoristi ovaj ciklus posto ima 2 antralca.Kontrola u cetvrtak uvece,to ce vec biti 13-i dc.Kaze,ostaci dve ciste koje imam ce puci do kraja,a stimulacija ce da zadrzi folikule i dozri ih.Nadam se da ce bar 1 opstati s jajnom celijom  u njemu,koja ce se konacno oploditi,pa kako bude posle. osmeh srce Ti,dokle si stigla s primolut-smorom,kad imas kontrolu?  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 29/6/2014, 18:58

A estrofem 2x1,samo mi u cetvrtak uvece rekla da ga popijem dve odjednom(i jutarnju dozu),a posle normalno 2x1.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 29/6/2014, 21:48

Lela hvala na odgovoru. Juče sam završila sa smorom. Sada čekam vešticu, kad stigne radim LH i Pg, zovem da zakažem UZ, pa će Vesna odlučiti da li ulazim u prirodnjak.
Lela navijam svim srcem za lepe folikulcice. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 29/6/2014, 21:56


fight&faith ::Lela hvala na odgovoru. Juče sam završila sa smorom. Sada čekam vešticu, kad stigne radim LH i Pg, zovem da zakažem UZ, pa će Vesna odlučiti da li ulazim u prirodnjak.
Lela navijam svim srcem za lepe folikulcice. :-)

Hvala. Very Happy Navijam da i ti sad pocnes prirodnjak i da budemo trudnjacice zajedno!  osmeh srce sunny lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 29/6/2014, 22:07

Iz tvojih usta u božije uši. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 29/6/2014, 22:24

fight&faith ::Iz tvojih usta u božije uši. :-)

 sunny sunny sunny sunny sunny sunny 



lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 30/6/2014, 09:48

Leki, navijam i ovdeeee

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Sta nam je sa Ganedinom? Koliko se secam, trebalo je da poseti Kopitovicku ovog vikenda. Javi se, draga!  srca 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lela1984 30/6/2014, 10:04

annci ::Leki, navijam i ovdeeee

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Sta nam je sa Ganedinom? Koliko se secam, trebalo je da poseti Kopitovicku ovog vikenda. Javi se, draga!  srca 

Hvala!Iz tvojih usta u Bozije usi,pa u moj stomacic!  osmeh srce sunny Laughing lol!

Nego,reci mi,molil te,dr. Annci,da mi menopur bockam ujutru?Imam po amp. sutra i prekosutra,
a zaboravih da pitam Kopitovicku je li ujutru bockanje?  Rolling Eyes 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 28 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu