KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/2/2014, 13:21

ragaco ::*Moj amh 0.568. Kako sam se nadala.... U Konzilijumu, naravno*


Bak,a što u Konzilijumu?Znaš da nisu merodavni za AMH.
Ali ako je kod njih ovakav,onda je realno sigurno i bolji,odlična si!

Devojke bockalice,srećno svima!

Moje iskustvo sa Konzilijumom i AMH. Pre dve godine, kada je krenula ova borba, prvi put sam proverila amh u konzilijumu. Rezultat je bi 0,03!!! Gledajuci referntne vrednosti, samo mi je kroz glavu proslo da je to definitivno, da nikada necu imati svoju bebu! Posle prvog naleta ocaja, spremim se i ponovo odem sledeci mesec kod njih i ponovim test. Zvali su me tri puta iz laboratorije. Jer je rezultat bio 0,3, pa njima nije jasno kako je moguce?!? Njima nije jasno, a meni bi kao inzenjeru trebalo da bude jasno sta se desava sa mojim hormonima  borba  borba  borba Naravno, jer smo to ucili iz Masinskih elemenata  fd 

Objasnili su mi da je to jednostavno nemoguce, jer su i prvi i drugi put testove proveravali 2 puta! A amh ne moze da se poveca, samo moze da se smanji! I tako, odustadoh od rasprave sa njima, jer zaista ne znam kako bih se raspravljala na tu temu. Uradila sam rezultate u Analizi, i oni su 0,5. Slazem se da nije to sjajno, ali ipak ima nade....Sve sto je vece od nule je dobro.
Cisto na temu Konzilijuma i amh! Noci sam proplakala zbog njih


A sada vedrije>
Bockalice/koleginice, IDEEEEMOOOOO!!!!
Moja dva folikulica lepo rastu. Juce po 13, a jutros boga mi oba po 15!
Sutra se ponovo gledamo na UZ
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/2/2014, 13:24

Petkana, dobro dosla! Kao sto neko rece, kratko nam se ovde zadrzala!

Niny  igracice igracice igracice igracice igracice 

Sovo  b b b b b b 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/2/2014, 13:52

Petkana dobro nam došla  cvet  Srećan rođendan i želim ti jean najlepši poklon  d love 

Niny bockalice moja  igracice igracice igracice igracice igracice ljubav 

Sovice  sretan početak tapšanje tapšanje tapšanje navijacica navijacica navijacica 

Koračaljke moje mile  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/2/2014, 15:38

Annci mi smo zajedno i ja sutra na uz moji su oko 15,16mm imam jedan od 19 ali ce on da ode da bi ove manje povecali.Endo mi je 10.6
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/2/2014, 17:59

Koraci, navijam, navijam iz sve snage!!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 16/2/2014, 18:14

Niny, srećno bockanje! Krenuli su lepi dani i puno je sunca, pravo vreme da se stvara novi život!
Sovo, Ivanice srećno!
Lalas  ljubav 
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/2/2014, 23:34

Niny srećno i da ovaj put bude bebićetno navijam najjače što mogu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Petkana dobro došla ,žao mi je zbog vašeg gubitka i nadam se da ćeš se uskoro držati svoju bebicu srećno.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 16/2/2014, 23:38

Drugari da vas pitam, koja je procedura pred analizu spermokulture?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 16/2/2014, 23:47

SladZana,ništa specijalno,samo bez mokrenja pre davanja uzorka 2-3 sata,kao i za briseve.
Mi smo uvek uz spermokulturu radili i analizu spermograma,pa je bilo par dana apstinencije,ali ako ćete samo spermokulturu,onda nije potrebno.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 16/2/2014, 23:52

Hvala draga ragaco. Prvi put radimo...nismo se sjetili u petak sa spermogramom da uradimo.  cvet 

Petkana dobrodosla, i nadam se da ce ti nas forum biti bebicetan  ff 

Drage dame vidim bockanje uveliko napreduje, bravo  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 17/2/2014, 00:17

Koracaljke,hvala vam na dobrodoslici,cestitkama i lepim zeljama!
Znam draga Genedina o cemu govoris,ja imam taj problem poremecene flore i to je zacarani krug.Danas su me zvali iz klinike i izdiktirali terapiju,tako da se ne usudjujem da ih ne poslusam,nadam se da ce sledeci bris biti ok jer cu da odlepim.Zelim ti da napravis pravi izbor klinike za svoj,kako kazes,posledenji pokusaj i da nas sve obradujes makar jednom bebicom  c 
Ivancice,bice tu lepih celijica,samo napred!
Niny,Sovo,nek bocke dobro odrade posao!
Anci,mislim da smo imenjakinje a vidim i vrsnjakinje zagrljaj ,drago mi je je situacija obecevajuca,dva lepa folikula,bravo,bravo!!!
Pozdrav i za sve ostale saborke a i nase trudnice!!! sreca
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 17/2/2014, 01:02

Drage devojke,vec neko vreme pratim vase price i mnogo mi znaci vase iskustvo...na neki nacin vas vec poznajem,pa je red da i ja napisem nesto o sebi,da bi ste i vi mene upoznale.
Mm i ja smo zajedno skoro 9 godina,poslednjih 5 godina pokusavamo da dobijemo bebu.Ja se isto toliko godina mucim sa eserihijom u urinu,pa smo u periodima kad sam uzimala antibiotike pravili pauze,a imala sam i druge zdravstvene probleme.Sve u svemu,kad god smo krenuli u akciju,meni bi se nesto desilo.
Pre 3god,mm je imao los spermogram,ali je to resio.Prosle godine sam radila HSG,sve ok.Vise puta sam radila folikulometrije,ali ni ciljani odnosi nisu urodili plodom.Moj dr je jedan jako opusten lik,sto je meni prijalo,jer sam ja veliki panicar...ali,posto je on zadnjih godinu dana pokusavao da me ubedi da cu prirodnim putem ostati trudna,bez obzira na moje godine,a pri tom mi ni jednom nije uradio analizu hormona,ja sam odlucila da uzmem stvar u svoje ruke.
Otisla sam u DZ i trazila upute za analize koje su potrebne za VTO,i tako mi krecemo da se ozbiljnije bavimo nasim problemom.
Ne zelim da me bilo ko usporava na ovom putu,pa se kod starog dr ne vracam,ali sada nemam nikog da me vodi kroz ceo ovaj proces.Ako imate preporuku za nekog,javite...Mi smo razmisljali da radimo VTO u Jevremovoj,o trosku RZZO.
Zelim vam svima puno srece na ovom putu,da sto pre postanete mame....nekad mislim da su te bebe koje cekaju nas stvarno posebne i nekako drugacije jer se prave od snova koji se dugo sanjaju i od prevelike ljubavi...
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/2/2014, 07:35


ChillyVilly dobro nam dosla .I da te sto pre odavde ekspedujemo na trudnicke strane .
Skoro sve nas ovde su manjevise zamajavali neki lezerni , nestrucni doktori , pa smo isto tako kao i ti izgubile silno vreme .
Bitno je da si ti sada uzela stvar u svoje ruke i krenula put dodatnih analiza . S obzirom da je spermogram tm OK , kao i tebi HSG sto je najbitnije , sve ostalo je lakse resivo , samo da pronadjes koja je to kacnica koja je do sad sprecavala tvoju trudnocu . Kreni s tim analizama a mi cemo ti u madjuvremenu predloziti neke dobre dr , to ti je najmanji problem .

Ne brini nista , mi smo tu da ti pomognemo , jer svaka od nas ima debele dosijee na ovu temu tj., previse iskustva i znanja, na sta nas je ista muka naterala . Ova godina ce ti biti dobitna , ja sam 100 posto sigurna u to .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/2/2014, 07:41

Ivanice, pa stvarno se prepisujemo osmeh srce  .
Meni je juce endo bio 10,5. E2 mi je 1450. Mislim da je to ok, za ovu fazu.

Idemo na prepisivanje do veeeelike bete, vazi?

Kissic za ostale koracaljke
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/2/2014, 07:49

Chilly, DOBRO DOSLA!!!!! srca srca srca srca 
Potpisujem Ganedinu!
Da sam bogdom u sve ovo usla oko 30te....tada je sigurno bila veca rezerva, ali mi smo slusali doktorku "samo se vi opustite, sve je to od suvise stresa i prevelike zelje". Ali sta je bilo, bilo.
Napravili ste najvazniji korak, tj uzeli svoj zivot u svoje ruke, i poceli sa ovom bitkom. Sigurno nije laka, i najcesce je vrlo duga, ali bitan je ishod.
Kad god neka od Kutanjki postavi post sa veeeeeeeeeeelikoooooooooom betom, ja odplacem!
Od srece!
Zato sto vredi!
Zato sto se borba isplati!
Zato sto ce jos jedna beba doci....

Lepo vi skupljajte analize za Nemanjinu, a do tada cemo pronaci najboljeg dr za vas.
Ja sam trenutno u Jevremovoj u trosku drzave. Kod dr kod koje sam prvi put radila privatno. Moras samo da znas da kod privatnika upadas tek kada se kapaciteti u drzavnim klinikama popune. Bitno je da izaberes dr.

Drziiimo fige!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/2/2014, 07:51

Petkana/generacijo/imenjakinjo  ljubav 

Ajd sada, odoh da dajem krvi! I da vidim da li mi je Niny jos uvek tamo...

A vidite li vi kakvo je diiiivno vreme!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/2/2014, 09:46


ChillyVilly, Petkana dobro nam dosle i sto pre otisle na lepse teme  c c 

Anci super napredujes,pu,pu da te ne ureknem  lol! 

Jocy draga kad je beta? Ajde pokreni talas pozitivnih,dosta je bilo losih vesti. Navijam od sveg srca  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/2/2014, 10:51

Prvo ,da zaigram i poskocim zbog divnih vesti na kutku.Nase drugarice LaFolie i Fmala su postale mame !!!!Cestitala sam i vec na td pa rekoh ajde i ovde da pozelim sve najbolje! igra igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
Sledece nedelje je izvlacenje para za donaciju od 2000 evra,koje su obezbedile clanice kutka!Bravo za sve nas!!!! bravo bravo bravo bravo 
Petkana ,dobro nam dosla ,sto pre se otarasila zgadija i onda da se svi radujemo sa tobom!Zao mi je sto si prosla kroz tako bolno iskustvo,docice i sreca na red.Vidim da si dosta odradila i dobila terapiju ali nisam videla da si radila trombofilije.
Chilly,samo napred,ne dozvoli da te bilo ko usporava!
Ivanice,Annci lepo nam napredujete navijam! navijacica navijacica navijacica navijacica 
Jocy,  b b b roda roda roda roda roda 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 17/2/2014, 10:58

Palcice Betu cu da radim u cetvrtak, ali moj dragi zeli da uradimo test prvo da razbijemo maler  lol! tako da je test u cetvrtak a beta mozda tad a mozda u petak zavisi kakav je test naravno.

Koracaljke ljubim vas sve  love 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/2/2014, 11:02

JocY,  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  srca  srca  srca  srca  sreca  sreca  sreca  sreca da dragom i tebi bude ovakav kez posle testa i bete!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 17/2/2014, 11:03

Divne ste devojke,vi najbolje znate koliko podrska znaci u ovim trenucima...
Ganedina,Palcice,Annci,hvala na lepim recima....
Svakim danom smo sve blize tim trudnickim stranama,zar ne? Very Happy Very Happy 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 17/2/2014, 11:07

Lafolie,Fmala...CESTITAM  čestitamo srca 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:15

Jocy, još malo i biće  beta beta beta beta 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Ajmo devojke  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Ja sam ošamućen aovih dana, ne znam dal od terapije ili zbog ovog ludog vremena  sunny
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/2/2014, 11:17

NIny,iskoristi vreme za setnju,da folikuli lepo rastu!!!! b b b zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/2/2014, 11:25

Jocy drzim palceve za pozitivan test,a posle i debelu betu  b b b 

Niny kako ide bockanje,kad je prvi UZ?

Lelas  poljubac 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu