KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 20/2/2014, 13:11

Jocy draga  tuga Uzasno mi je zao. Grlim te jako  zagrljaj 
Kada budes malo iskulirala, i bila spremna za nove planove, dacu ti predlog za jednu kliniku u Atini.
Sta je vise sa ovim PFC-om u pm?! Kako je moguce da ni jednoj nije uspelo od nas 7( ako sam dobro izbrojala) u poslednjih nekoliko meseci?Ajde, ajde Sofija i Ganedina osvetlajte obraz posrnulom PFC-u!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 20/2/2014, 13:15

Draga Jocy, žao mi je  zagrljaj  Odboluj, otplači, pa opet u akciju, mora jednom uspeti  zagrljaj 

Bravo za Rodos, i meni putovanja mnogo znače i preporodim se nakon njih. Mi smo letos mislili da nećemo moći na more zbog mm-a, a kada mu je doktorka odobrila, bili smo van sebe od sreće, ovo nam je bilo najbolje letovanje  b b b 

Anasrce  trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 20/2/2014, 13:16

Jocy zao mi je,ali svaka cast za muza.Greece ce vam dati snage za novi pokusaj.

Nini  igracice igracice igracice igracice igracice igracice za endo.

Anni javljam ti cim saznamo sto smo napravili.Pozdravi i ti tvog Saleta.Ljubim te
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 13:20

lenjivica ::Jocy draga  tuga Uzasno mi je zao. Grlim te jako  zagrljaj 
Kada budes malo iskulirala, i bila spremna za nove planove, dacu ti predlog za jednu kliniku u Atini.
Sta je vise sa ovim PFC-om u pm?! Kako je moguce da ni jednoj nije uspelo od nas 7( ako sam dobro izbrojala) u poslednjih nekoliko meseci?Ajde, ajde Sofija i Ganedina osvetlajte obraz posrnulom PFC-u!

Lenjivice,

Mislim da si dobro izbrojala, nazalost Sad

Ni meni nije jasno, zaista. Da li je to samo koincidencija, i da se prosto desava i najboljim klinikama, i da li je element srece (tj. nedostatag istog) ucinio svoje, ili oni prosto zbog preobimnog posla i ogranicenih kapaciteta se 100% ne uspevaju da posvete svakom pojedinacnom slucaju? Pitam se...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 20/2/2014, 13:31

Jocy  zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 20/2/2014, 13:34

Evo sad sam ponovo izbrojala, nije 7 nego 10!!!!!!!! (Maaki, Ganedina, Pegaz, Red, Sandrolina, moja malenkost, Jocy, atomski mrav, Lelas, mrvica78) Od toga, 8 negativnih beta i 2 biohemijske! Sve za redom! Ni jedan uspesan postupak!?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 13:37

Auh!!  No   affraid 

Tuga, zaista porazavajuca statistika!!  Shocked   Sad 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 20/2/2014, 13:37

A jel ima ko na našem forumu da je bilo uspešno? Mislim da je ranije procenat bio sjajan. Izgleda da otkako su se preselili u nove prostorije nešto ne štima...


Poslednji izmenio JocY dana 20/2/2014, 13:38, izmenjeno ukupno 1 puta
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 20/2/2014, 13:38

Šta li se dešava sa Pragom? Stvarno je neverovatno da bude toliko neuspeha  No
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 13:43

Ja sam bila u maju, spontani u trecoj nedelji. U to vreme se secam da je samo LaFolie ubrzo nakon mene imala uspeha, nakon toga ne pamtim ko jos u drugoj polovini godine...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 13:44

I moja komsinica je uspela kod njih, s tim sto je isla pre godinu dana, samo ona nije na forumu...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 13:48

Mene ono sto je zaista puno zabolelo kada sam imala spontani i to napisala Mirni i Sonji (one su mi rekle da im javim ishod), nisam dobila nikakav, ali nikakv odgovor. Apsolutno nijedan. Ni ti reci "zao nam je". To me je puno pogodilo, taj potpuni nedostatak empatije.

Kada sam im 7-8 meseci kasnije pisala o dolasku na FET, poslali su mi informaciju o narednim koracima. Opet nijedno "zao nam je". Jbg, ali meni to puno znaci...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 20/2/2014, 13:48

Pazi, ovde na forumu imamo članice koje su posle mnogo neuspeha uspele baš u PFC-u. Mali Pariz je jedna od njih, ali nekako mi je čudno da od prošlog maja kad sam ja tamo bila prvi put na forumu je samo Lafica uspela od kako su se preselili.... A opet to preseljenje nije logičan razlog za neuspehe, ako ništa drugo lab. je daleko savremenija.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 20/2/2014, 13:52

Sofija Veks ::Mene ono sto je zaista puno zabolelo kada sam imala spontani i to napisala Mirni i Sonji (one su mi rekle da im javim ishod), nisam dobila nikakav, ali nikakv odgovor. Apsolutno nijedan. Ni ti reci "zao nam je". To me je puno pogodilo, taj potpuni nedostatak empatije.

Kada sam im 7-8 meseci kasnije pisala o dolasku na FET, poslali su mi informaciju o narednim koracima. Opet nijedno "zao nam je". Jbg, ali meni to puno znaci...

Ni ja nisam u mailu imala to ˝žao mi je˝ ali sam ga dobila sad na razgovoru sa dr Sonjom (ona je sama potegla tu temu ne ja). Ne znam ja nekako i dalje mislim da samo nisam imala sreće i da to nema veze sa klinikom. Al opet ne može čovek da se ne zapita... Ja sad iz ove perspektive opet bi išla tamo, i verovatno hoću, jedino ako se ne predomislim u medjuvremenu.

Lenjivice daj taj link za kliniku...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 13:55

Moje misljenje je da oni naspram kvantiteta, ne uspevaju da postignu prethodni kvalitet, koji ih je toliko proslavio.

Ja sam negde odlucila da svom snagom verujem u svoje smrzlice, i da ce mi ovaj FET uspeti.

Naravno, ja takva kakva sam, uvek volim da imam plan B, da se u slucaju neuspeha ne bih previse razocarala, iako je tiga u tom periodu neumitna. Rekla sam bas i mm-u da uz svo postovanje PFC-u, ukoliko "potrosim" sve smrzlice a ne bude bilo bebca, da ako budemo trebali da otpocinjemo novi IVF postupak, da cu dobro uraditi "domaci zadatak" i raspitati se, pogotovu na ovim stranicama, o svim ostalim klinikama: Atina, Solun, Budimpesta, Segedin, ili nesto sasvim peto. Ne verujem da bih novi poroces otpocinjala u PFC-u, iskreno. Statistika im trenutno nije nimalo naklonjena, to mora da se prizna...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 20/2/2014, 13:57

pa ovaj februar baš nije produktivan Jocy, Annci  zagrljaj 

koraci samo naprijed, naredne bete padaju u martu (ako ja dobro shvatih)

ljubim vas  srcasti poljupci 
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/2/2014, 14:06

Anasrce sta se desava sa tobom?Nema te da pises...  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 20/2/2014, 14:28


Stenli , koja je bila zajedno sa mnom u junu i kojoj je ET bio 8.juna je uspela kod njih iz prve i sada je rodila blizance , 27.januara . I štrumfeta je 07.novembra kod njih uspela iz prve ( a isto je kao i Stenli imala 2 neuspeha u Srbiji , posle kojih je otkrila IR, bila 3 meseca na metforminu ) i ona sada nosi curicu i ona je poslednja forumašica za koju znam da joj je uspelo kod Sonje .Od tama statistika vezana za njih je PORAŽAVAJUĆA , to me baš mnogo brine. Da li nam na to neće reči da baš ni 1 od nas 10 nije imala sreće , pošto su nam bili savršeni i embrioni i endo i Embriogen uglavnom kod svih korišćen kao i AH . Ma nemoj ????!!!!!!!!!!!! Meni se čini da su ima pare već udarile u glavu i da se zbog prebukiranosti ne trude kao ranije dok su trebali tek da steknu dobru reputaciju . Mislim da nas samo tek otaljavaju .

A o tom po sistemu " žao nam je neću ni da pričam " , kao i o neodgovaranju na mailove . Stvarno nije fer i nije ljudski , pogotovu što većina od nas to radi po ko zna koji put i što jedva uspeva sakupiti taj novac koji uopšte nije mali , pogotovu s našim bednim srpskim platama .Ja sam se jako , jako razočarala u njih i više ih nikome od svojih ne bih preporučila , zbog svega gore navedenog .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 20/2/2014, 14:31

Jocu klinika se zove Serum. www.serum-ivf.com. Ne znam nikog odavde ko je isao tamo, nego sam dosta istrazivala britanske sajtove tipa fertilty- friends i sl. i vidim da je opsta pomama za tom klinikom medju britankama. Fora je sto imaju veoma detaljan pristup problemu, i tamo idu zene posle vise neuspelih ivf-a. Obavezne su konsultacije na kojima ti ta neka cuvena dr.radi tzv aqua- scan, ispuni se materica nekom tecnoscu pa se gleda na uzv, rade imuno analize, onda neke posebne testove na bakterije iz menstrualne krvi, neka analiza fragmentacije sperme ( sve u spermogramu izgleda ok ali tek na toj nekoj analizi oni vide nesto ne znam sta) itd... Cene su im jace, donacija je 5000 e ( a u PFC 4200), ne znam napamet koliko je icsi sa sopstvenim celijama, mozes da pogledas sajt, ne znam kako stojis sa engleskim, ali evo tu je nastavnica engleskog da pripomogne  lol! 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 14:34

Ganedina  ljubav 

Ja se takodje iskreno i od srca nadam da ce ti FET uspeti, prosto je statisticki porazavajuci ovoliki procenat neuspesnih postupaka. Odozgo i tovja specificna situacija, zbog koje jos vise i celim srcem navijam za vas pozitivan ishod!

Da li se se inace raspitivala oko starosne granice u ostalim zemljama okruzenja? Meni se cini da ih ni Madjarska ni Grcka nemaju, ili da barem nije 49, ali valja proveriti. No ja se iskreno, najiskrenije nadam da ti plan B nece trebati, i da je konacno vreme da to sunce ozari...

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 20/2/2014, 14:35

Ganedina, mala ispravka...tu je i Hugolina, posle mene... ali ja znam jos parova kojima je uspelo... nisu svi na kutku...
Sinoc sam cula da je uspelo rodjacima mog kuma iz Hrvatske.
Ali isto tako, nemam ni objasnjenje zasto ne uspeva svima...


Poslednji izmenio Strumfeta78 dana 20/2/2014, 14:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 20/2/2014, 14:36

Hvala Lenjivice, super stojim ja sa engleskim on me lebom `rani iako mi to nie struka  Wink
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 14:40

lenjivica ::Jocu klinika se zove Serum. www.serum-ivf.com. Ne znam nikog odavde ko je isao tamo, nego sam dosta istrazivala britanske sajtove tipa fertilty- friends i sl. i vidim da je opsta pomama za tom klinikom medju britankama. Fora je sto imaju veoma detaljan pristup problemu, i tamo idu zene posle vise neuspelih ivf-a. Obavezne su konsultacije na kojima ti ta neka cuvena dr.radi tzv aqua- scan, ispuni se materica nekom tecnoscu pa se gleda na uzv, rade imuno analize, onda neke posebne testove na bakterije iz menstrualne krvi, neka analiza fragmentacije sperme ( sve u spermogramu izgleda ok ali tek na toj nekoj analizi oni vide nesto ne znam sta) itd... Cene su im jace, donacija je 5000 e ( a u PFC 4200), ne znam napamet koliko je icsi sa sopstvenim celijama, mozes da pogledas sajt, ne znam kako stojis sa engleskim, ali evo tu je nastavnica engleskog da pripomogne  lol! 

Lenjivice

Pristup koji si opisala zvuci veoma interesantno, i detaljno! Bas cu da ih proguglujem, i iscitam...

A to za cene, svima nama je u manjoj ili vecoj meri teko da prikupimo potrebna sredstva za nase postupke, ali to svakako uspevamo. Uostalom, ja sam uvek pristalica da se pospesi procenat uspesnosti postupka pazljivim i mudrim odabirom klinike, pa makar kostala 15-ak % vise, nego da se ponavljaju postupci u nedogled, i samim tim ss uvecavaju troskovi na duze staze...

Korisno je imati ovakve informacije, nikada se ne zna kome ce to ulepsati zivot  sunny  Zagrljaj veliki!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 20/2/2014, 14:47


Hvala ti Štrumfi što si se i ti uključila u našu diskusiju . Jbg , izgleda da smo sve 10 beznadežni i nerešivi slučajevi , bar za Sonju . Jedino da sve na leto idemo u Grčku na more i obavezne konsultacije kod te dr. u Atinu , pa kod njih u novu borbu za bebe .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 20/2/2014, 14:49

E baš da vidimo i moj ishod sada u martu , pošto sam u međuvremenu otkrila IR i uvela terapiju za istu , pa ako obet bude ćorak j.beš onda i PFC .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu