KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/2/2014, 08:51

D77 navijam za današnje rezultate i UZ  igracice igracice igracice igracice igracice 

Vuchice draga mislim na tebe, da operacija dobro prođe  b b b b b poljubci poljubci poljubci 

Lelas  trudnica mazi dečicu  srca srca srca   ljubav 
Lenjivice  trudnica poljubac 
šaljem vama trudnajama  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda cveće srca srca srca navijači2 navijači2 navijači2 navijači2  igra  igra  igra  igra  igra  b  b  b  b  b 
Ostale koračaljke  poljubci  da pukne  konfete
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 5/2/2014, 08:55

Potpisujem Kusurku!!!  radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 5/2/2014, 09:12

Drage moje navijam za sve koracaljke  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 
D77 draga navijam iz sve snage da nas obradujes izvjestejm iz NS  poljubci 

Vuchice kad je op?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 09:26

Drage moje  ljubav ljubav ljubav 
Daco mislim na tebe,nadam se da ce sve biti kako treba  grljenje 
Vuchice izgleda mi je promaklo,jel danas operacija?
Cekalice moje,da dani do bete sto pre prodju i da se radujemo za koji dan! Ljubim vas sve
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 5/2/2014, 10:53

Drage mojeee :)) Ja samo da se javnem, zvirnem s vremena na vreme da vidim kako koracate i vidim da ide. Ne stizem zbog posla nista, ni da kucnem :) Ovaj stresni period pred VTO me dodatno ubija. Recite mi da li ste vi kombinovale posao i VTO? Da li ste radile za vreme postupka? Mislim na one koje su radile u svom gradu najvise...:) Puuuuno pozdrava!! Sve vas ljubim!!! sreca 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 5/2/2014, 10:57

Zdravo Afrodita :) i ja trebam krenuti u postupak za dve nedelje i planiram odmah na bolovanje iako radim u mom gradu..ti vidim u VisegradskojKad startujes?
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 11:43

Afrodita ,Smrdice mozete na bolovanje cim pocnete sa bockanjem,imate pravo.
D77 navijam za dobre vesti bas se namuci !
Suzo da se brzo otarasite zgadija!
Vuchice ,drzim palceve da intervencija brzo prodje ako je danas!
Suzanasaki ,navijam za tebe iako nemamo vesti sta se desava,sigurno je dobro.radost radost radost radost radost 
Lenjivice ,JocY uz vas sam svim srcem!osmeh srce 

Nase navijacice ljubim puno! igracice igracice igracice igracice 
Kod nas stanje redovno,8 dpt,nista ne boli,nista ne ziga,stigli moji siptomi pms,juce mi bilo hladno.danas mi vruce i imam retku stolicu,cak me ni grudi ne bole vise.ko sisa siptome.a beta tek sledeci cetvrtak.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 12:08

Lelas ti naleti vruce hladno mogu da budu od utrogestana.Devojka iz moje grupe takodje nije imala nikakve simptome,ni grudi ni stomak,evo i posle nedelju dana od pozitivne bete ne oseca nista. Danas ponavlja betu,dace bog da lepo raste.
A tebi zelim da ti sto pre prodje vreme i da ti simptomi/nesimptomi budu prvi znaci trudnoce.
Grlim jako i navijam  bb bb bb bb bb 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 12:29

Palcice ,reci ti se pozlatile!!! zagrljaj grlim te i ljubim !
kako si ti ,jesi li isla na uz,kako je muz,jel nije vise na terenu?


Poslednji izmenio lelas dana 5/2/2014, 12:43, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 12:41

Dobro sam Lelas,super se osecam,cekam da mi stane ovo braonkasto,vec je pri kraju,pa cu otici na UZ i pregled za par dana.I muzic je dobro,vratio se posle 3 dana,bas su nagrabusili.
Hvala na pitanju,ljubim te  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/2/2014, 12:48

Zene, resih da odem da uradim feritin i vitamin D. Nisam ih nikada radila. E sad
Ako nesto odstupa, kome da nosim? Endokrinologu? Ili hematologu kod kog imam i inace zakazano u martu?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 12:53

ja sam rezultat analize koja pokazuje manjak vitamina D nosila ginekologu i on mi tj.ona prepisao vigantol kapi,mrzelo me kod endokrinologa da cekam.tako da mislim da mozes i hematologu slobodno da odneses rezultate kad vec imas zakazano.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/2/2014, 12:57

Bak, ja sam rezultate feritina, gvožđa i krvne slike nosila hematologu, a rezultat vitamina D endokrinologu. Jer sam imala rezultat vitamina D kod hematologa, nije ga ni pogledao, reče da ga to ne zanima.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/2/2014, 13:11

Pih, kusurko, kakav naduveni hematolog  Rolling Eyes 
Ako odnesem ginekologu, mom, isto kao da sam odnela mojoj mami  lol! 

Nista, saopsticu ga vama, pa cemo smisliti dozu, lek znamo  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/2/2014, 13:17

bak ::Pih, kusurko, kakav naduveni hematolog  Rolling Eyes 
Ako odnesem ginekologu, mom, isto kao da sam odnela mojoj mami  lol! 

Nista, saopsticu ga vama, pa cemo smisliti dozu, lek znamo  lol! 

Ništa ne valja, moraću da ga menjam  lol! lol! lol! 

Mi smo ovde  doktor  za sve  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 5/2/2014, 13:54

missile ::
suza77 ::Jovanka,sta ste pili.... mene buni sto suupruga nija poslala da uradi briseve, kaze ne treba jer je radio spermokulturu i ona je uredna...da li ipak treba da uradi i on briseve? Nije mi logicno jer znam da se prenosi polnim putem
Kad rade spermokulturu, tu ne rade ispitivanje na ureaplazmu. To rade samo iz brisa, može i iz krvi, ali retko ko to radi. Ne mora muž sad da da bris, ali neka pije istu terapiju kao ti (mi smo tako radili), pa kad ideš na kontrolu, onda i on nek da bris uretre na hlamidiju, mikoplaymu i ureaplazmu. Nije loše da uz doksicilin koristiš i poliginex vaginalete, a protiv kandide popij diflucan 150mg, kad završiš terapiju. Ja više volim hemimycin jer nije na bazi penicilina i ne stvara pogodno tle za kandidu, al kad si krenula sad gotovo.

jovanka.draskic ::Suzo,  morate  oboje  da  se  lecite,  mislim  mozes  se  ti  izleciti  on  opet  da  prenese,  nek  uradi  i  on  briseve obavezno.
Mi  smo  od  terapije  imali  sledece Diflukan150mg 1  tabletu,Runac2x1 5  dana   pa Hemomicin500mg 2x1 5  dana  i  ja  vag.  Poliginex  10  dana
 nikada  se  hvala   Bogu  nije  vratilo


cicsa80 ::Suzo, uz antibiotik uzmi i probiotik obavezno(zbog gljivica), pij vodu sa limunom(koliko ti prija kiselo) i muz bi trebao da uradi bris mada to znas i sama. Meni je fsh varirao isto, jednom 23, drugi put 8 pa 13... Svaki ciklus varira te no sikiriki  Wink 
Obavezno probiotik, nek te posavetuju u apoteci koji je dobar uz antibiotik koji koristiš. Voda sa limunom (BEZ ŠEĆERA!!!) stvara baznu sredinu u organizmu koja ne pogoduje bakterijama i gljivicama. Izbaci šećere privremeno iz ishrane. Biće sve ok, ljub!

Meni su dva lekara, moj ginekolog, i ginekolog koji se bavi muskim sterilitetom rekli da ne mora i suprug da pije terapiju ako nema te bakterije...Kazu da je to zastarelo shvatanje, jer njegov imuni sistem moze da nema tu bakteriju... zasticeni odnosi dok traje lecenje na tome su insistirali....
Ja sam je izlecila jednom kutijom hemomicina i dve dovicina....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 14:04

Devojci iz moje grupe danas beta 2600,jeee :)
Danas je 19dpt...12dtp je bila 58,14dpt 131,ona i dalje nema nikakve simptome,kaze sisa nigde,stomak se ne javlja...tako da eto,nije sve u simptomima Very Happy
Mnogo sam srecna zbog njih,njima je ovo 3.vto.Prva u Jevremovoj biohemijska,druga u Visegradskoj,hiperstimulacija,nijedana j.c. (kod Tulica) i eto sad treca sreca. :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 15:27

Divne vesti Palcice za devojku iz tvoje grupe!!! Very Happy 
a ti si jos divnija jer se svim srcem radujes zbog nje!
 ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 15:51

atomski mrave,navijam za sutrasnju betu! b b b b b 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 5/2/2014, 15:55

Atomski mrave, anvijam za betu!!
Lelo,  poljubac
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/2/2014, 17:15

missile ::
suza77 ::Jovanka,sta ste pili.... mene buni sto suupruga nija poslala da uradi briseve, kaze ne treba jer je radio spermokulturu i ona je uredna...da li ipak treba da uradi i on briseve? Nije mi logicno jer znam da se prenosi polnim putem
Kad rade spermokulturu, tu ne rade ispitivanje na ureaplazmu. To rade samo iz brisa, može i iz krvi, ali retko ko to radi. Ne mora muž sad da da bris, ali neka pije istu terapiju kao ti (mi smo tako radili), pa kad ideš na kontrolu, onda i on nek da bris uretre na hlamidiju, mikoplaymu i ureaplazmu. Nije loše da uz doksicilin koristiš i poliginex vaginalete, a protiv kandide popij diflucan 150mg, kad završiš terapiju. Ja više volim hemimycin jer nije na bazi penicilina i ne stvara pogodno tle za kandidu, al kad si krenula sad gotovo.

jovanka.draskic ::Suzo,  morate  oboje  da  se  lecite,  mislim  mozes  se  ti  izleciti  on  opet  da  prenese,  nek  uradi  i  on  briseve obavezno.
Mi  smo  od  terapije  imali  sledece Diflukan150mg 1  tabletu,Runac2x1 5  dana   pa Hemomicin500mg 2x1 5  dana  i  ja  vag.  Poliginex  10  dana
 nikada  se  hvala   Bogu  nije  vratilo


cicsa80 ::Suzo, uz antibiotik uzmi i probiotik obavezno(zbog gljivica), pij vodu sa limunom(koliko ti prija kiselo) i muz bi trebao da uradi bris mada to znas i sama. Meni je fsh varirao isto, jednom 23, drugi put 8 pa 13... Svaki ciklus varira te no sikiriki  Wink 

Obavezno probiotik, nek te posavetuju u apoteci koji je dobar uz antibiotik koji koristiš. Voda sa limunom (BEZ ŠEĆERA!!!) stvara baznu sredinu u orgarnizmu koja ne pogoduje bakterijama i gljivicama. Izbaci šećere privremeno iz ishrane. Biće sve ok, ljub!

Hvala, draga moja...tako smo nekako I razmisljali...poceo je zajedno sa mnom da pije antibiotike, pa cemo zajedno na kontrolne
briseve...kupila sam I vaginalete, I to pocela. Nalaz na hlamidiju I mikroplazma su uredni...ma nesto mi krivo na ovu doktoricu...na proljece sam radila sve ove nalaze. I svi su bili uredni..ali nije htjela da ma posalje na vantjelesnu...kao pokusacemo prirodno...dvije godine su mi bezveze prosle...I sada kad se napokon smilovala kod mene ova cuda...e pa lijepo bi sjela I plakala...ali necu bas....odvrnula sam muziku do daske, nakljukala se antibiotika pa neka ide zivot :-) bice valjda sve ok :-) tebi hvala puno, ljubim :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/2/2014, 17:23

Lelas, i ja se nadam,ove bestije jos nisam imala, valjda cu im se zgaditi pa ce me ubrzo napustiti... :)
Luckystar, ni nama uopste nisu spominjali muza, kao ne treba da radi ali je meni logicno da ako ja imam nesto ima i on, ili obratno...mislim na sve one stvari koje su polno prenosive...tebi hvala na javljanju, neka ipak popije antibiotike, nece mu boti nista :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 17:29

Devojke imam jedno pitanje,izvinite ako nije za ovu temu...
Gde da predam za naplatu putnih troskova za vto?Jel ima neko iskustva s tim?Imam obrazac,sve papire samo ne znam gde da predam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 5/2/2014, 18:13

Drage koracaljke, hvala sto mislite na mene  zagrljaj 
E2 malo pao i sada 79, endometrijum 9mm, folikuli od 13,5 i 10mm. Ja sam ubedjena da je ovo kraj, ali dr insistira da ponovim E2 i UZ u petak, kod mene u Nisu.
Zao mi sto sam se bez veze ovoliko namucila oko svega, a narocito mi je tesko palo ono silno bockanje, ali sta je tu je...  Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 18:24

D77  c ne znam sta da ti kazem!
Palcice,nemam iskustva oko putnih troskova ,jedino da zoves rfzo u Nemanjinoj 30 ili Dedinje ,Jovana Marinovica 2 pa da te oni posavetuju sta i kako.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu