KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 29/1/2014, 14:06

radost radost radost radost radost Palcice,nego sta je nego borac....
Bravo za maminog borca.. as 
 Uzivaj u trudnica sa svojim muzicem.Srecno vam bilo
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 29/1/2014, 14:28

PalcicaBg ::Zenskice danasnja beta je 45.7  igra igra igra 


 bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo v v v v v

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 29/1/2014, 14:50

Brbljiva, sve sto su mi zene rekle na forumu sam jela i pila  lol! 
Tokom stimulacije sam hodala 5 km dnevno, zbog cirkulacije, i da bih sebi prustila da ne pijem aspirin posle aspiracije, jer sam bila ubedjena da sam prokrvarila u prvom postupku i imala biohemijsku zbog njega. Ananas naravno, do aspiracije, a onda brazilski, po 4 dnevno i taj puter po kasicicu svako jutro. Mozda sam koje jutro preskocila, al jela sam ga, plus casa cedjene narandze svako jutro. Kafu sam smanjila bila na jednu malu ujutru, lezala sam prvih par dana, pa sam posle hodala po malo, a sve vreme lezanja nisam komunicirala ni sa kim osim sa kutanjkama, muzm i detetom i gledala sam po ceo dan romanticne komedije Very Happy

Palcice, vredosti bete su skroz ndividualne, vazno je da rastu!!!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/1/2014, 15:03

fmala ::hahahaha, dok ja nadjem i dokumentujem, zena zatrudnela  lol! lol! lol! lol! 

cestitam, znala sam da ce biti velika!!!  vv vv vv vv vv 

 lol! lol! lol!  Ja trudna!  Rolling Eyes  To je tako nestvarno,mislim da toga necu biti svesna do porodjaja  Laughing 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 29/1/2014, 15:05

Palcice čestitamo čestitamo čestitamo Beta ti je odlicna! konfete konfete konfete konfete 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/1/2014, 15:07

fmala,hvala ...i ja sam isto sve kao ti ,,par dana lezanja,cedjena pomorandza ,,,ali nisa puter od kikirikija (ovaj put cu to da ubacim )....bila sama sa bako u stanu ..nazalost nista nije urodilo tada plodom .
 aspirin sam pila kao i fraxiparin bockala --- zbog lupus antikk...
 videcemo kako ce biti ovaj put kada krenem.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/1/2014, 15:09

Brbljiva, odradi ti ogtt, stvarno si detaljna u svemu, pa odradi i to. Kad je bal, nek je maskembal!
Hajde, pa da skacem do plafona kad nam javis betu debelu! Znam da te ne mogu moje reci podici do nebesa, ali nisi ni svesna koliko si napredovala u ovoj borbi. Nista ti nije tesko, smirenija si nego ranije, ides ka cilju pravo, ne skreces, nailazis na prepreke i ides dalje....
Neka bude i kilavo do pocetka, ali neka ti onda trudnoca bude lepa i lagana, da uzivas u svakom danu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/1/2014, 15:11

smirenija jer sa ostala bez posla ....ha ha  b   b   b i pokusavam da se usredim na vto kada vec imam  vremena ,,,samo jos novca da imam,.... v koliko se  bese ceka na taj ogtt test ,,,mislim na rezultate , mozda  i to svrsta u spisak analiza, imunolog Elezovic ? ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/1/2014, 15:14

Ja sam dobijala isti dan. E sad, mozda i nije tako u nekim labovima. Bitno je da se ne ceka dugo, danima!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/1/2014, 15:15

Brbljiva, a što ti prvo nisi odradila sve analize, pa odeš kod Elezovića, nego ovako bacaš pare?
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 29/1/2014, 15:16

PalcicaBg ::
fmala ::hahahaha, dok ja nadjem i dokumentujem, zena zatrudnela  lol! lol! lol! lol! 

cestitam, znala sam da ce biti velika!!!  vv vv vv vv vv 

 lol! lol! lol!  Ja trudna!  Rolling Eyes  To je tako nestvarno,mislim da toga necu biti svesna do porodjaja  Laughing 
iz licnog iskustva: neces Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/1/2014, 15:36

hocukusurnecuzvaku ::Brbljiva, a što ti prvo nisi odradila sve analize, pa odeš kod Elezovića, nego ovako bacaš pare?
 neznam koje drage moje zene ,...ajde koje analize ? otkud znam kada ja idem zbog velike sedimentacije ...a imam i neke imunoloske analize ,,,par komada od juna ...otkud znam dali i sta da radim ? dali ce mi prihvatiti te analize od juna ...? i ja bih tako uradila ,ali kad neznam ... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/1/2014, 15:43

Boga mi ja ću da mu nosim sve stare analize, ne planiram lovu više da bacam, ako ne bude hteo da prepiše Fraksi, ja ću da ga kupim i bodem se na svoju ruku  Razz 

Brbljiva pogledaj tamo na temi jesi li sve odradila od analiza,ako jesi, onda nema šta drugo.


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 29/1/2014, 17:00, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/1/2014, 15:56

meni rekli svakako  da ce mi uvesti fraxi ,,,(mada su mi u prosloj vto sa te klinike  isto uveli fraxi )-pa nije pomogao ....
 sto se tice analiza imunologije ,,pa nisam sve uradila ,,,,neki kazu da nema potrebe ,tj da su dovoljne ove analize sto ih imam ,,neki kazu da odradim ostalo ,,oktud znam ,
 a nemam bas para za bacanje .recite mi jel imunologija ,usko vezana sa hematologijom i reumatologijom ,koliko sam sakpirala ?!
 rradila sam samo MTHFR 
 protein s,protein c,lupus antikoag,ACA ,APCR,,,tako nesto ) 
 radila sam antifosfolipidna antitela i antib2 -glikoprotein antitela ,
to je sve ..zbog lupusa mi uveli fraxi tada .sve ostalo bilo je ok ,,,
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 29/1/2014, 17:14

PalcicaBg ::
fmala ::hahahaha, dok ja nadjem i dokumentujem, zena zatrudnela  lol! lol! lol! lol! 

cestitam, znala sam da ce biti velika!!!  vv vv vv vv vv 

 lol! lol! lol!  Ja trudna!  Rolling Eyes  To je tako nestvarno,mislim da toga necu biti svesna do porodjaja  Laughing 

EXTRA draga nasa Palcice!!!!!

Neka vam je sa srecom!!!!
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 29/1/2014, 18:33

Palcice,bravo,sve cestitke.Beta je super,lepo se uduplala,ma i vise nego uduplala
Bas si me obradovala,sada polako,lagano uzivaj b b b b b b d d d d d b b b b b b b b b b b 
Lelas,vidim vracene dve mrvice.Sada neka se lepo ugnjezde kod mamice i ostanu tu do porodjaja.Navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Koracaljke,srecno,da bude sto vise pozitivnih beta na ovim stranama
 ff 
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 29/1/2014, 18:42

BRBLJIVA76 ::....samo se nadam da ni kdo mene ni kod vuchice neece se sve ovo oduziti ....
 vuchice ,glavu gore i prvo sve to ...pa vto ... osmeh srce

Brbljivice Wink  ovo prvo reci sebi. Bitno je da se sve sredi, da tip-top udjes u postupak. I budi strpljiva Brbljiva.  Wink  Sto se tice dodatnih nalaza, posetis temu "dodatne analize" (ako joj je to tacan naziv)-tamo sve lepo pise pa precrtaj sta si uradila i sta ti fali. Meni Miticka rekla da odradim samo MTHFR a ja uradila sva cetiri pa se ispostavilo da imam mutaciju  i na PAI. Koliko god da se nema novaca, mislim da treba sve odraditi pa da te ne boli glava i da bez sumnje koracas.

Lelas,  napred scuro  do  beta i do  trudnica bebe bebe !  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Ivanice, Suzanasakii, srecan i uspesan postupak!  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Palcice,  čestitamo čestitamo čestitamo 
Kad na prolece sve ozeleni a Bakisa, Zvakica i Meta zapupe... navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Vucice, zao mi je sto je sad i taj polip tu. Zdravlje No1 pa sve ostalo!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 29/1/2014, 18:52

Palcice dusice divno,  čestitamo  najvise i  zagrljaj  najjace.
Zasluzila si, uzivaj sad.  c cveće ljubav 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/1/2014, 19:01

ko ne moze da nadje....dodatne analize smo pobrojali ovde:
https://kutak.forumotion.com/t2708p90-dodatne-analize
krenuti od prve strane  Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica1984 29/1/2014, 19:03

Palčice,bravo za betu! Znala sam ja da si nam ti  trudnica Sad ne brigaj nego se opusti i uzivaj.
 zagrljaj  jako!
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/1/2014, 19:56

cicsa80,ja upravo to i pokusavam sa sobom ,,,i tacno je da sam nestrpljiva malo ali ne toliko kao ranije .znam da je bolje odraditi sve ,,,zato i kazem to svakoj -posto verujem da svaka druga ima vise strpljenja od mene ... Rolling Eyes 
 drugo ,neznam -mozda gresim ,ali koliko vidim svi doktori daju fraksiparin ..ma koju mutaciju da imate ,malo je razlika u dozi ,jel da ?ili mozda ipak ima razlike ??
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 29/1/2014, 20:07

palčice super baš mi je drago ta beta je odlična za 12 -ti dan jeeeeeeeeee ti si trudnica i progesteron je dobar  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 29/1/2014, 20:15

cao drage moje evo vec neko vreme vas pratim pa reko da se prikljucim mada sam ja daleko...drugostepenu sam prosla 11 dwcembra i rekli su mi da na red mogu stici tek u septembru ....i to je nesto......svima vama koje ste trudne cestitam i one koje nisu uskoro da budu osmeh srce usne 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/1/2014, 20:32

boni m,,,...kog septembra ? 2014 ? zar je tolika guzva ' a gde radis vto ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 29/1/2014, 21:17

prvo da cecstitam novoj trudnici
Palcice  igra  nek bude dosadna i bez problema

odavno me nema na ovim stranama, pa nisam bas u toku sta se desava, ali eto me opet se vracam,ne znam koliko cu imati vremena da vas konstantno pratim ali...

Mi idemo na FET sad u februaru, sa esrofemom sam pocela, pa za nekih 15-tak dana se valjda vidimo sa nasom drugom bebom. Posto opet nismo nikome nista govoril, a imam potrebu da to sa nekim podijelimi vi ste mi cuvari tajne.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu