KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 18/1/2014, 17:30

Lelas, bice to sve super!!! Navijam za folikule  radost radost radost radost !!!

Kusurko, saljem rode  roda roda roda roda roda roda !

Palcice, moram da priznam da sam svakim danom sve vise odusevljena sa VA! Terapija koju su ti dali je terapija koju recimo ne bi dobila u Visegradskoj. Ja sam zbog povisene ANA-e, PAi i MTFHR dobila terapiju ali kod privatnog dr, a kad sam "prijavila" to Lidiji Tulic ona mi je rekla da pronison izbacim, a ostalo "kako hocu"... Svaka cast za VA! Drzim pesnice draga!!! Takodje, "napravili" su ti 24 j.c., bez hiperstimulacije, od toga 13 oplodjenih, imalo i za vracanje... Da sad ne pominjem moj slucaj, ali sa mog aspekta to je odlicno uradjeno....  ljubav ljubav ljubav 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 18/1/2014, 17:42

Palcice, mazi bebice, smisljaj imena!  d d d d d d 
Jel prednison uzimas tek od transfera ili od pocetka stimulacije?
Zvako, I ti smisljaj ime, i uzivuckaj sa svojom mrvicom! roda roda roda roda roda roda roda trudnica trudnica trudnica 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/1/2014, 17:54

Okakice i ja sam prezadovoljna pristupom.Bilo je 25 j.c.,14 embriona,da budemo precizniji :)
Lenjivice pronizon sam pocela da pijem dan pred transfer,zbog malo povisenih Nk celija,utrogestan od aspiracije,a ostalo posle transfera.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 18/1/2014, 17:56

PalcicaBg ::Okakice i ja sam prezadovoljna pristupom.Bilo je 25 j.c.,14 embriona,da budemo precizniji  :)

Hehe,  lol! lol! lol! lol! , omasih, mrzelo me da "premotavam" stranice  sreca ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/1/2014, 18:05

Lenjivice ja imam smišljena imena,da si mi ti živa i zdrava  lol! lol! lol! Odmaram,uživam izvoljevam i previše  lol!  lol!  lol! 
Okacice ne spominji mi više Višegradsku, jer mi dođe nožem da se izbodem kad čujem V  lol! lol! lol! c  i da plačem od muke za ono što su tebi uradili  v fd
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 18/1/2014, 18:14

Kusurko  poljubac , ne brini, ne vracam se tamo  g ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 18/1/2014, 18:46

Palcice,potpisujem Okacicu i ja sam po onome sto pises odusevljena Valjevom!To ulivo sigurnost i naravno vodi ka velikoj beti!
Kusurko odmaraj i beca lepa beta pred vencanje!
U to ime ziveli!
Ja sam smrvljena od jurcanja danas,za sutra ostalo pakovanje i u ponedeljak odosmo mi da uzivamo !
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/1/2014, 19:15

Lelas srecan vam put,donecete najlepsi suvenir iz Praga,vase bebice :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 18/1/2014, 19:59

Hvala Palcice,poljubci za vas cetvoro! usne 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/1/2014, 20:26

Lelas bez dva suvenira  beba beba  se ne vraćaj  lol! lol! lol! 
Baš imam dobar osećaj  smiledraw 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 19/1/2014, 09:55

Drage koračaljke,svratih malo da navijam  igracice igracice igracice igracice d b d b vv wavecrowd  i zaprašim  konfete d bb konfete  i da vam poželim da u najskorije vreme naselite trudničke dnevnike,treba nam pojačanje!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 19/1/2014, 09:59

hocukusurnecuzvaku ::Lelas bez dva suvenira  beba beba  se ne vraćaj  lol! lol! lol! 
Baš imam dobar osećaj  smiledraw 
 poljubci bravo igra igra igra igra igra
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 19/1/2014, 11:41

lalas, drzi se, mozda se i vidimo, mi smo u Pragu jos tri dana :) Pazi, oko 3 stepena je, hladno, nema sunca Sad
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/1/2014, 12:05

Ana  srce  želim ti  sretan početak napred scuro  da bude bebićetan  roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci 
Lelas  poljubci poljubci poljubci
Atomski mrave kako je draga? Ima li novosti  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 19/1/2014, 14:24

Kusurko, Lelo, Ana, Palcice, navijam od srca i jedva cekam da se radujem vasim betama!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 19/1/2014, 15:04

leptirko82 ::Kusurko, Lelo, Ana, Palcice, navijam od srca i jedva cekam da se radujem vasim betama!!!!
Ja takodje navijam od sveg srca i da uskoro sve budete TRBULJE  lol!  lol!  Zeljno vas cekamo na trudnickim dnevnicima,VAS KORACALJKE,tamo nas je SAD jako malo  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce eee da- i naravno  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  prasim do neba
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 19/1/2014, 16:49

Cekalice navijamo za debele teta Bete  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/1/2014, 17:09

Zdravo curice....moze li mi neka reci,kako se ponasati tokom stimulacije? Mozda je nekoj savetovano nesto novo?
Palcice,kako si se ti ponasala?Jesi li jela,pila nesto odredjeno? Neke posebne vitamine?
Za neki dan krecem sa stimulacijom,pa da se informisem malo bolje...Dosad sam radila cetiri IVF ali nikad nisam nista posebno radila,tokom stimulacije.Uglavnom sam mirovala.A vidim da negde pise da se tada treba vise kretati...
Palcice ,kusurko da docekate da vam vaša mala sreća sreću uveća i život učini lepšim...
Svim ostalim koracaljkama isto zelim... beba  srce  beba 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/1/2014, 17:14

Drage moje

Da li ste imale nakon VTO-a neke zdravstvene probleme? Konkretno mene u poslednjih 6-7 meseci boli dosta levi deo dojke, njen sam kraj, prema pazuhu. Isla sam naravno bila jos tada kod lekara, oni su me pregledali na UZV da nema neceg, nista nisu fala Bogu pronasli, niti sam ja ista napipala, samo s vremena na vreme postoji neka tupa bol, nekada slabijeg, nekada jaceg intenziteta. Dr mi je rekla da je to zbog hormonske stimulacije tokom VTO procesa, i da ne postoji lek za to, da ce samo od sebe da prodje, i da kada me boli stavljam hladne obloge. Ali jbg vec je proslo dosta meseci, a recimo nocas me bolelo vise nego do sada, oko nisam sklopila, budila me bol. Ne znam da li je to normalno, i ima li jos koja slicno iskustvo. Ili mislite da treba da idem ponovo kod nekog lekara, na drugo misljenje?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/1/2014, 17:37

Draga Sofija,reci mi kad osetis taj bol najvise? Da li ti se ne javlja  pred sami ciklus,kada su ti te zlezde najosetljivije? Dobar cistac organizma od otrova je djumbir sa medom.Tj 1/2 kg. meda sa dva malo veca parcica djumbira,narendana(npr.velicine palca). Uzimati po jednu kasiku dnevno,koliko zelis dugo,nemoze da skodi u toj kolicini...A ako te boli bas jako,kad nije vreme ciklusa,najbolje da uradis mamografiju ali pre toga odi kod drugog doktora na ultra zvuk dojki.
 Rolling Eyes mojoj prijateljici se to desavalo.imala je cistu koja joj je nastala,tako kazu,posle stimulacije.
I ne brini... f bice sve u redu...
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 19/1/2014, 17:46

Mene je tokom obe stimulacije tako bolilo,isto na ljevu stranu....nije bilo dana da nisam pipala siku,pomisljala svasta...prestalo me samo od sebe,sad imam drugi problem,svrbe me stalno...a takav tok zelim i tebi Sofi  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/1/2014, 17:52

Hvala drage moje, nadam se i ja da ve jednog dana bol zameniti svrab koji Endzi ima Wink :)

Na UZV-u mi nisu nista pronasli, kazu samo posledica hormonskog disbalansa. Da, jeste pred ciklus intenzivnije, trebalo bi sutra da mi stigne vestica, pa mozda je zato bol jaca, ali ume da boli i van PMS-a, samo manje...probacu svakako djumbir i med, hvala na preporuci! :*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/1/2014, 17:59

Eto vidis.rekla sam ti da ne trebas brinuti...Cim dodje veca..... affraid kod nas je zovemo tetka iz crvenog grada v d v sve ce proci...Slobodno koristi djumbir i med makar mesec dana i sve ce proci ko rukom odneseno.
A tebo Endzi cestitam na tom divnom svrabu...Mislim da ti je to najlepsi svrab.koji te zadesio.
 b b b b b b b b b b b b b 
 beba u kolicima konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 19/1/2014, 21:48

Zvakice Lepturko Endzi hvala vam puno drage moje!!!

Bas sam bila uzbudjena danas :)

Ljubim vas sve i navijam!!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 19/1/2014, 22:28

Sofija bez obzira sto je to pogledala jednom dr. i rekla da nema nista trebas da odes opet za neko vreme, nemora da znaci da nam je isto jer je svaka prica za sebe ja sam imala takvu bol posle stimulacije nista na uz da bi posle par meseci iskocila bas poveca cista ali ne ona losa bol je bila nepodnosljiva cak sam imala osecaj da nista teze od kasike ne mogu da drzim u ruci pracena je tri meseca na gin pregledu je bila i cista na jajniku dr mi je prepisao primalut nor i prosle su obe.
Da cestitam zvanicno Palcici navijam za  beta 
Kusurko, Lelo, Ana samo napred  navijači1 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu