KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/1/2014, 23:12

Nego šta ćemo nego u statistiku  vv vv vv vv vv biti ćemo debele i presrećne  bb bb bb bb bb igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 beba beba beba beba beba beba beba beba beba v v v v v v v v v v d d d d d d d d d d igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 6/1/2014, 10:28

Naravno Vucice nego cemo da podizemo statistiku!!! Drzite se u 2014oj  bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe love love love love d d d d b b b b b b b b f f f f f f vv vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/1/2014, 11:39

anasrce ::Naravno Vucice nego cemo da podizemo statistiku!!! Drzite se u 2014oj  bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe love love love love d d d d b b b b b b b b f f f f f f vv vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v 


Jeeeeeeee
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/1/2014, 12:04

A meni stigli rezultati gvozdja i kod mene je ispod donje granice  Crying or Very sad 
Ali je zato AMH iz nekog razloga skocio(reagensi ili nesto 2.u pitanju) i sada je 0,86  sunny 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/1/2014, 12:22

Bravo za AMH d77! Sta je da je, vazno je da je uvecan  sunny .

Devojke, koliko treba da se ne uzimaju neki preparati gvozdja da bi se proverila krvna slika? Uzimam Heferol, i proverila bih Fe, ali ne znam koliku pauzu da napravim. Mada mi je bas lose, zakazala sam i kod lekara opste prakse, imam lagane nesvestice i bas tesko disem... To je verovatno sve posledica produzenog krvarenja posle VTO...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 6/1/2014, 12:50

Danas sam bila na konsultacijama u Visegradskoj, bilo je 26 parova, redovi su dugi ali izdrzi se. Nazalost nemaju lekove i neke plastike...ko zna sta vec, tako da ce postupke izgleda raditi od februara i marta...Sad( Bas sam se razocarala....Ujedno dr mi je rekla da mi izgleda desni jajnik nece proizvesti mnogo jajnih celija, pa se oslanjamo na levi kad sve to krene!! Kad ce vise da krene!  tuga 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/1/2014, 12:56

Afrodita, polako, krenuce, za VTO ti treba dosta strpljenja pa probaj da razmisljas pozitivno. Kod koje si dr?
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 6/1/2014, 14:12

Hvala ti OKacice, iskreno, na podrsci....ali bas sam nesto bzvz....Ja sam kod dr Vidakovic Snezane, ona me je i operisala i bila je upucena u slucaj, ako tako mogu da nazovem svoju situaciju. Nisam se ni nadala da ce odmah krenuti, ali cekanje zbog materijala i plastike....omg!!!!  affraid 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/1/2014, 15:39

Afrodita draga,ja iskreno mislim da svakako ne bi pre usla u postupak ranije i bez da fale lekovi,jednostavno ima puno parova.Recimo u Frontu zenama koje su bile na konsultacijama u decembru receno je da postupak planiraju do maja,a za to vreme piju kontracepciju.Tako da nisi lose prosla... Samo strpljenja,ovo je trening zivaca,treba izdrzati...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 6/1/2014, 15:48

E bas trening zivaca! Toliko sam se razocarala da me dusa boli Sad Jos sad ta prica oko tog desnog jajnika...uf...Nadam se da ce, kad krene postupak, sve biti kako treba....Iskreno receno i ne znam kad u stvari krece taj postupak, ovo je pravi Proces postupak :)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/1/2014, 15:58

Verujem ti,nista gore kad nesto cekas,cekas i taman docekas i onda se odlozi iz nekog razloga.Al veruj mi da svakako ne bi pre pocela,trebalo je da budes spremna na to da neces uci u postupak pre 2,3 meseca. A to za jajnik nemoj mnogo da se sekiras,bitno da radi jedan kako treba,iako bude manje jajasca nista zato,bitno da su kvalitetna.Bilo je zenica i sa 20,25 jajnih celija pa corak,cak ni jedna oplodjena.Koliko se secam i Okakica je imala takav slucaj,a znam jos 2 zenice sa istim.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 6/1/2014, 16:17

Palcice, svaka ti cast! Volim kad su ljudi tako optimisticni :) Ja sam takva na drugim segmentima zivota-ovo mi je nepoznato pa zujim i trazim odgovore. Mrzim kad ne vladam situacijom. Nego, reci mi kako podnosis terapiju? Da li se bockas ili pijes samo kontracepciju?
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 6/1/2014, 16:20

Palcice, srecno i neka bude uspesan!

Makice, cestitam na beti, zelim ti da uzivas u trudnoci :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/1/2014, 16:30

Afrodita ::Palcice, svaka ti cast! Volim kad su ljudi tako optimisticni :) Ja sam takva na drugim segmentima zivota-ovo mi je nepoznato pa zujim i trazim odgovore. Mrzim kad ne vladam situacijom. Nego, reci mi kako podnosis terapiju? Da li se bockas ili pijes samo kontracepciju?

Mislim da je u ovoj nasoj borbi optimizam jako bitan,pa resih da isprobam.Sa kontracepcijom sam zavrsila,sada se bockam diferelinom i gonalom,veruj mi da nemam osecaj da sam u postupku.Nikakvih nus pojava od samog pocetka nisam imala,za sad se sve odvija kako treba,pa videcemo kako ce biti do kraja...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/1/2014, 16:31

Hvala Stenli,vuci za nosic!  Very Happy 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 6/1/2014, 16:34

Ma bice sve kako treba, takav optimizam se mora nagraditi :)) Bas mi je drago da ima takvih kao ti-zene koje sa lakocom sve podnose. Ja se baas trudim da se drzim, ali me ovo nestrpljenje ubija... klizanje 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/1/2014, 16:39

Ja sam se jela dok sam cekala da nas pozovu i kad vise nisam mogla da izdrzim trazila sam promenu klinike,u Valjevu su nas odmah primili,i od tada je sve laganica.Prezadovoljna sam,bez obzira kakav ce ishod biti. Evo malo optimizma za tebe  bb bb bb   lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 6/1/2014, 20:05

Bravo Palcice za optimizam...To ti je siguran ulazak u statistiku trudnica... radost 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 6/1/2014, 21:17

Drage moje, sutra je Bozic, i istice rok da fiinaliziramo kriterije za donaciju Kutka. Pogledajte i komentarisite, pa da zavrsimo da Happy moze da objavi drugi krug!

https://kutak.forumotion.com/t2754p90-konkurs-za-donaciju#467246
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 7/1/2014, 15:57

Drage moje stigli nalazi od spermograma i spermokulture u spermokulturi ima malog br enterococcus faecalis, a spermogram neumem da protumacim sve nesto u procentima i njemu je sve manje do sad nije imao problem. Sve mi lici da jedno sredimo drugo se iskomplikuje, ponekad se pitam ima li tome kraja.
Da li da ponovi nalaz ili da tako predam papire za komisiju?
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/1/2014, 16:39

Hristos se rodi,srecan Bozic drage moje!
Danas je peti dan stimulacije,tj.veceras primam 5.gonal.Osecam blagu napetost u stomaku i nadutost,tj.gasove.Danas primetih i po malo plodne sluzi na gacicama.Sutra je vadjenje krvi i UZ pa cemo videti kakvo je stanje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 7/1/2014, 19:34

GASOVI SU TI REDOVNI,POSEBNO POSLE ASPIRACIJE,Osjecaj je- da bi oduvala sve lol!  lol!  Pa u trudnoci te prate...ma jednostavno se srodis sa njima lol!  lol! Prasim za sto vise jajnih celija i naravno trudnocu Palcice  vv  vv  vv  vv  vv
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/1/2014, 20:00

Hehehe  lol!  Endzi hvala na ohrabrenju   b  Znaci to je normalno...a ja se svaki dan pitam sta sam to jela pa napravila takav karambol. A jos sinoc jela prebranac,pa moz misliti sta je to bilo...auuu  v 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/1/2014, 21:48

Endzi ::ma jednostavno se srodis sa njima
 lol! lol! lol! lol! lol!  queen   b  b  b  b  b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/1/2014, 21:49

MIR BOZIJI-HRISTOS SE RODI!!!
Svima nam zelim da je ovo poslednji Bozic koji docekujemo praznih ruku[sm=smiley1.gif]
Cure ja od danas pocinjem trecu kutiju Mikroginona i zovem ujutru da im javim pa videcu za kada ce da mi zakazu odlazak za bocke.

Karakaca mislim da treba tvoj muz da ponovi nalaz spermokulture jer ipak treba da bude ok,zato ako imas jos vremena neka ponovi rez.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu