KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/12/2013, 12:51

Oki,presladak avatar!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/12/2013, 14:09

Okacice ja ti od sveg srca želim takve dve bekare kao na avataru  igra igra igra ljubav 
Ja sam Primolt-Nor pila takođe više puta i nikakvih problema imala nisam  Wink
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 27/12/2013, 15:56

He he... zagrljaj divan smajli..hvala ti na njemu Palcice i hvala na lepim zeljama. Nista se posebno nije desilo,bila sam napisala kako ne treba nikad odustajati a Lakole je izgleda pogodjena time,napisala nesto u fazonu a kako ne odustati ako nemas para,posao a pritom imas 45 godina....ili neko napise da ce ici u postupak sa doniranim jc....ako to zeli ili nema druge solucije neka slobodno uradi...a ja ako imam nesto protiv toga,ja cu bar na neki uvidjajniji nacin izneti svoje misljenje a ne skociti na njega,zato sto ja nemam para ili neznam sta vec...nego i nije bitno...
Vidim ti si u postupku vec.Nek je sa srecom i da ti se svaki trud isplati.ff Citam ovde se dosta sada prica o vitaminu D3. Ja njega pijem igrom slucaja nekih godinu i po.Nikad nisam proveravala,ali sada kada sam krenula na konsultacije u Skoplju pitala doktora nemoze li mi to skoditi a on mi je odusevljeno uzvratio...ne naprotiv,odlicno...moze vam samo uveliko koristiti,samo nastavite i uzmite folnu kiselinu i Sant-E-gal vitamin...i vidimo se sad 8 januara da pocnemo sa nekom terapijom pre sledeceg ciklusa a neznam sta mi je tacno rekao.Mislim da je suprefakt ili tako nekako...

Hocu kusurnecuzvaku ti stizes Palcicu a ja cu uskoro tebe radost 

Dunjas ,cestitam na trudnoci i uzivaj sa  v ...neka ti bude mirna i divna trudnoca i neka Bog blagoslovi teb i tvoje malo cedo. radost 
Strumfeta,Okacice,svu srecu zelim i vama...Neka moja najveca zelja svima postane stvarnost... jumping 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 27/12/2013, 15:59

Sofija,Makice, Anasrce,leptirko,Soja....sve najbolje  zagrljaj family love 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 27/12/2013, 16:04

v joj pogresila sam...Ivancica stize Palcicu a ne Hocukusurnecuzvaku....
 love Hocukusurnecuzvaku izvini.

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/12/2013, 16:06

suzanasaki ,bravo za Skoplje !ja sam nameravala da privatno odradim vit d3 ,ali je oko 2500 din ,pa sam odustala ....uzecu na svoju ruku ,pa kako bude ...uzimacu u normalnim dozama ,jer mi je imunitet ionako los ...navijam za nove pozz bete !!! b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
 htela bih da pohvalim cini mi se APISIN med ,br tel mi je cini mi se na temi maticnog leca ,dala zvoncica i zahvaljujem na tome .cena je 1400 din za 1kg ,uzima se tri meseca ,i ima ga za toliko ...imate na temi o mat mlecu ,ali mi je zena koja se tamo javila rekla da je jako dobar za j celije i sve hormone ,,,savetuje se i muski da uzimaju ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 27/12/2013, 16:16

Brbljiva76... cvet slobodno mozes uzimati D3 u perlama od 400 IU,jednu dnevno,najbolje uvece.
Ja sam prosle godine od sale otisla proveriti gustinu kostane srzi i zmisli otkriju mi da je u minusu a treba biti pozitivna ili u plusu...Preporuce mi da pijem 6 meseci po dve a onda nakon kontrole po jednu godinu dana.A nakon i te kontrole,doktor mi kaze da pijem slobodno po jednu dnevno,jer stiti od svih vrsta tumoora,jer je nase podrucje posle bombardovanja sve sklonije tim bolestima...Tako da se ispostavilo da sam sebi cinila dobro i u ovom drugom problemu...I resila sam da krajem februara i li pocetkom marta ,odem po moju bebu.. igracice 
Dokle si ti stigla brbljivice mal,nesto sam se pogubila...ima nas puno a da ne iscitavam iz pocetka. ljubav 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/12/2013, 16:29

ispila sam ja ovaj put antibiotike ,.,,,cekam da odradim nalaz na ureaplzmu ,,,po stoti put ...uh ! 
 inace necemo pre februara da krenemo ,malo cemo da kuliramo ...dotle poksavam da se na sve nacine izlecimo ,jednom za sva vremena !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 27/12/2013, 16:39

Ja i moj suprug smo imali ureaplazmu,kad sam radila u januaru analize i uzimala sam lek,koji nije bio na atibiogramu...Zaboravila sam kako se zove,ali mogu saznati ako zelis....mo dr mi je rekao da samo njega uzmem i da ne gledam antibiogram,a tesko ga je bilo nabaviti..
koje si ti antibiotike uzimala i sigurno znas ali opet da ti kazem,sacekaj tri dana da prodju od poslednje tablete,pa onda ponovi analize....
U koju ces kliniku ici? I ja cu tek u februaru krenuti sa stimulacijom...

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/12/2013, 16:43

pisem ti pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 27/12/2013, 16:49

Okkk...

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 27/12/2013, 17:22

Hvala devojke, cim sam videla ovu sliku odmah sam znala gde cu da je "okacim"  lol! ...

 d 

 d d d d d 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 27/12/2013, 23:56

suzanasaki ::

Dunjas ,cestitam na trudnoci i uzivaj sa  v ...neka ti bude mirna i divna trudnoca i neka Bog blagoslovi teb i tvoje malo cedo. radost 


Hvala puno draga imenjakinjo, neka nas sve Bog blagoslovi, da dobijemo naša mala čeda  srca1 

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 28/12/2013, 09:52

Napokon su se setili da trudnice vise ne placaju utrogestan, citam jutros u Blicu, mislim od januara!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 28/12/2013, 10:19


Stenli , utrogestan se nije ni do sada placao vec si mogao da doneses rezultat pozitivne bete kao potvrdu da postoji trudnoca i onda ti ginekolog napise recept za utro koji si mogla podici u bilo kojoj apoteci , ukljucujuci i privatne . Bar tako funkcionise kod mene u mom malom gradicu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 28/12/2013, 10:27

Mogle su samo odredjene kolicine i to placas ucesce 50 posto. Ja sam od pocetka koristila 3x200 dnevno, te mi je bilo potrebno 5 kutija mesecno, a to leka nije mogao da prepise, mislim da je bilo 2 kutije mesecno, koje umesto 1160 placas 580 din. Sada kolicine nisu ogranicene. Pogledaj vest
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/430796/Trudnice-ne-placaju-utrogestan-cetiri-nova-leka-za-HIV
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 28/12/2013, 10:29

ganedina ::
Stenli , utrogestan se nije ni do sada placao vec si mogao da doneses rezultat pozitivne bete kao potvrdu da postoji trudnoca i onda ti ginekolog napise recept za utro koji si mogla podici u bilo kojoj apoteci , ukljucujuci i privatne . Bar tako funkcionise kod mene u mom malom gradicu .

Stenli je u pravu. Plaćao se ranije - tj.još se plaća 45 % učešća sa receptom, nakon pozitivne bete. OKo 300 dinara je kutija sa receptom (UTRO OD 200), evo ja baš danas idem da kupim novu turu, imam recept. I u prošloj trudnoći sam isto tako plaćala sa receptom.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/12/2013, 10:38

Lepa vest,kako za Utrogestan,tako i za ove ostale lekove.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/12/2013, 11:27

super za utrogestan ,konacno neka lepa vest od rzzo !  as  as  as
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/12/2013, 17:55

Da vas cmoknem cice! Za uspešne korake, držim fige!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 28/12/2013, 19:37

Ja procitala da ce zabraniti Utrogestan od iduce godine...http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/422615/Trovali-trudnice-opasnim-lekovima
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 28/12/2013, 19:54

luckystar74 ::Ja procitala da ce zabraniti Utrogestan od iduce godine...http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/422615/Trovali-trudnice-opasnim-lekovima

Uopste ne znam o cemu pricas? Ovaj clanak je od pre mesec dana i odnosi se na upotrebu partusistena i giniprala. Odakle si u to ubacila i utrogestan??? A ako si vec procitala negde nesto o zabrani utrogestana sto mi ostale nismo, stavi link na clanak gde si to procitala.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 28/12/2013, 19:56

Stenli, piše na kraju tog teksta i za utrogestan. Meni su pre mesec dana mnogi to kačili na FB, ali pitanje je da li je to tačno. Ja mislim da je to lično Mimina prognoza .. mada ko zna, ona je u tim vodama..

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 28/12/2013, 20:06

Da, da, u pravu si dunjas, izvinjavam se Lucky. Ovaj tekst sam citala kada je pocela cela ta prica o lekovima, ali uopste nisam registrovala da Mima pominje utro.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 28/12/2013, 20:10

Ma i ja isto Stenli nisam primetila u prvom čitanju. Kačile mi to drugarice na FB, i ja se pitala što mi kače kada ja ne koristim partusisten i ginipral. I posle skontam :)

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu