KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 24 od 30 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 25/12/2013, 07:58

Nekad nam je pamet bila plitka i vedra.
Sad je dublja ali gorka.
Danas se sa tugom sećamo onih lepih dana dok smo se još brčkali u
plićacima skustva i znanja



Srećno svima danas, a najviše MIss
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od twinsi 25/12/2013, 08:24

Dobro jutro!

Miss srećno danas!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od dacans 25/12/2013, 08:58

Arsa s marsa stigao kuci.....to je najlepsa moguca vest...sjajnoooooooooooooooooooooo sunny sunny sunny sunny sunny sunny smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Ja nemam tako lepu vest..juce vodili A na kontrolu i zakazali op krajnika za 15.1....a za cevcice cemo viudeti nakon toga..nista ne cuje na desno uvo, bubne opne zadebljale i kaze dr da je ovo pravo resenje...a ja preplakah pola dana..ipak mi je on tako mali..a toliko vec pretura preko svojih malih ledja..mozda malo i patetisem..ali majka sam i ne mogu da gledam racionalno...jbg
Eto tako...dosla na posao na dva tri sata pa idem da slavim Bozic..to mi je sa muzevljeve strane..od kad sam se udala eto imamo sve praznike duplo..sto znaci i duplo vise poklona i duplo manje kesa lol! lol! lol! lol! 
Svima koji danas slave zelim SRECAN BOZIC ng ng ng ng cveće cveće cveće cveće cveće pokloni pokloni pokloni pokloni jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 pokloni3 pokloni3 pokloni3 pokloni3 pokloni3 pokloni3 pokloni3 deda mraz deda mraz 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/12/2013, 09:07

Jutrić ženskaći  sunny 
Svima koji danas slave
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Bozicna_cestitka1
Lep dan Vam želim  ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 25/12/2013, 09:09

Daco,i...mislim dosta dece se zlopati u "tim godinama" sa krajnicima: Mislim, znam, nije neka uteha, ali ako bi te bar malo utešilo to da će se možda poootpuno oporaviti zauvek?
I da ćeš se natrčati da mu nakupuješ dovoljno sladoleda...a ?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Vuchica 25/12/2013, 09:17

Miss, srecno danas, neka ti dr*kovi lepo spreme kucicu  osmeh srce 

Daco, verujem da ti je sada tesko, ali vrlo brzo sve ce biti iza vas. Ljubac za A i M.  usne  usne 

Ma, poljupci za svu decicu  usne usne usne usne usne usne 

A poseban pozdrav svima koji danas slave.
 novogodišnji 1  novogodišnji 1  novogodišnji 1  Srecan Bozic!!! Da slavite mnogo godina u zdravlju i veselju  novogodišnji 1 novogodišnji 1 novogodišnji 1 novogodišnji 1 novogodišnji 1   pokloni3
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Niny 25/12/2013, 09:27

Srećan Božić svima koji danas slave  ljubav ljubav ljubav 

Miss srećno danas, čekamo izveštaj  ljubav

Daco, ako mora na op. bolje da to što pre završi. Jeste malecki, ali preguraće on to hrabro  osmeh srce

Poljubac svima  love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od zoxa 25/12/2013, 09:45

Miss na korak bliza cilju! Navijam !
Daco da djeca sto prije ozdrave!
Srecan Bozic svima koji danas slave!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od bak 25/12/2013, 10:07

Dan jutra!

Srecan Bozic svima koji slave danas, a i onima koji ne slave da bude lep dan!

Miss, ucuta li cimerka?  lol! Do sad si mozda i gotova? Ljubim

Da ima u Frontu crni macor, tumara nocu a ponekad i danju  lol! Ima i par macaka ali one nisu tako smele. Zato nemaju miseve  yes 

Jos par dana pa odmor, preko mi je potreban.

Dolence sinoc sam te se setila, omlatih neku Kratosiju, ih reko dal' i Djolence ovo sad radi ko ja  lol! 

Daco, bice on dobro, mukica mala. Samo da jos malo poraste i na konju ste

Cufto, Maus koja zabusava, ma sve divne zene osmeh srce love 

Idem  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 25/12/2013, 10:11

Svima koji danas slave Bozić želim sve najbolje ,da dugo godina sllave u zdravlju i veselju !

Miss ,mislim i stiskam  ,cekam lep izveštaj  igracice 

Daco ,moja mama se rodila kad sam operisala krajnike ,bila sam nešto starija od tvog Andreja ,pamtim to kao jako lep period jer nikad više sladoleda nisam pojela  Very Happy

Bakisa ,što ne pozva da ti pomognem  Wink 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 25/12/2013, 10:23

Srecan Bozic svima koji slave!
Miss, srecno danas!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od bak 25/12/2013, 10:29

Djolence, kasno je bilo, dok bi ti stigla ja sam vec neupotrebljiva  lol! lol! lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 25/12/2013, 10:57

Dodjoh na jutra da se malo pozalim na muza.
Jutros sam mu rekla da je kao neki deda/ Posao, samo posao, nigde elana, nigde radosti!
Ne kazem ja da treba da radi trostruki salto po kuci, ali bih volela da se barem malo raduje kao i ja. Ne zelim da Nova godina za mene postane neki usputni praznik, kao i njegovoj majci, jer je udajom dobila i tu cast da slavi Sv.Ignjatija 2. januara.
od prve godine naseg zabavljanja bila sam tu da pomognem i uvek cu biti tu, ali me nervira sto on ne moze da shvati prvu trecinu mog zivota u Sarajevu. Nisam znala za slave, bilo kakve verske praznike osim Nove godine i Bajrama.
Nova godina je za mene simbol porodicnog okupljanja u toplom domu, zajednistva i ljubavi. Podseca me na moje detinjstvo, nas cetvoro na okupu. Tako vise nikada nece biti.
Razumme ga, jer nismo imali ni slicne zivote. Drago mi je zbog toga. Volim njegovu mladost, ali ponekad mi je tesko sto nije stariji, mudriji i zreliji od mene, pa da moze da predvidi, da oseti bez moje price.
Eto, posle se zali kako samo brbljam. lol! 
Izjadah se ziva.
Kuca mi je okicena, sija kao kineska radnja, samo mi fali malo njegove euforije. Mrzim onaj odgovor tipa - Kako ti hoces. To je za mene izraz ravnodusnosti.
Ne znam, mozda suvise pridajem znacaja recima.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 25/12/2013, 11:02

Leptirko, to ustvari nije ni važno. I nije vezano za Sarajevo. Brat i ja smo u istoj porodici živeli, sa istim običajima rasli, ja odlepljujem na Novu godinu, njega Nova godina ni ne zanima.
Ne okrivljuj njegovu majku, ona nije važna za vaša slavlja. Kao što ni on nije ona....obuci se kao Nova godina iz erotskog kalendara, znaš kako će mu se dopasti taj praznik....na to niko nije imun..... lol! MIslim da ti je to najbolji lek
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 25/12/2013, 11:17

Cufto,  queen , ideja ti je vise nego dobra.
Ostaje mi samo da isprepadam mog mladog dekicu!!!  lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od maza1972 25/12/2013, 11:23

Miss,javljaj se draga sa izveštajem   b  naočare 
Svima koji slave-SREĆAN BOŽIĆ  poljubci
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 25/12/2013, 11:26

[quote="leptirko82"
Ostaje mi samo da isprepadam mog mladog dekicu!!!  lol![/quote]

Pa deda da te ispregleda. Nemoj posle ovde da nam kukaš, kako se deda podmladio odjednom
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 25/12/2013, 12:08

Hehehe, 'ko o cheme, Cufta o dzaranju dimnjaka.  lol! 
Nije neka utjeha Leptirko, ali ni stariji mushkarci nisu narochito emocionalno zreliji i u stanju da nas bolje chitaju. Zato smo se mi i udale za mladje, jer imaju druge kvalitete.  Wink 
Mm uopce ne voli kicheraj ni religiozni dio ovih blagdana, ni porodichna okupljanja, ni komercijalni pritisak. Sve to ima kod svojih staraca pa, nakon shto se prezdere pechenja i kolacha, voli pobjeci u nashu kucu gdje smo toga poshtedjeni. Mene ne pita jel' sam se mozhda uzhelila Novogodishnje atmosfere iz mog djetinjstva.
Zelim ti da uskoro dobijesh saveznicu/ka koji ce upotpuniti radost svakog dana i nametnuti dobre, stare obichaje za praznike. U medjuvremenu budi malo vishe vokalna jer dok mushkarci prochitaju shta mi mislimo .....  b 
Missile ima intervenciju ujutro?
Otkud je to pushenje dobro za anesteziju?  zbunjen  Meni jucher napose glavna sestra i chlan tima anesteziologa prichaju o prednostima ostavljanja pushenja. Tamni mi zubi od tetraciklina i odmah donijeli zakljuchak da je od cigareta. Ja ni kriva ni duzhna.  Rolling Eyes 
Bak i Djole imaju druge poroke a ja ni ne znam shta je to.  Laughing  I shta je Lokum, odoh googlam.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 25/12/2013, 12:19

Shiz, manje se kašlje posle anestezije (važi za pušače)  lol! Pa ti bre ni Lokum ne znaš šta je  Very Happy 

Odoh na poso do sutra ujutru, a mrtva sam bolesna..... ne mogu da pušim to je dovoljno da se zna koliko sam bolesna  lol! 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od MAAKKI 25/12/2013, 12:30

Dan jutra  sunny 

Svima koji danas slave neka je srecan Bozic  radost radost radost 

Miss srecno  igracice igracice igracice igracice 

Daco da deca sto pre ozdrave  angel 

Cuftice ti si stvarno bolesna ako ne mozes da pusis  smajli angel  yes  yes  yes  yes  yes 

Uf oplele ste po praznicima, ja ih u sustini volim, izgubila sam vremenom potrebu za kicenjem, ali volim bar jelku da imam u kuci, s druge strane provedem ih relativno tuzna od kada nema moje porodice, ali i na to se covek navikne, ostane samo da se secam kako smo ih provodili zajedno.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 25/12/2013, 13:22

srecan Bozic svima koji slave  smajli angel 
uh Daco,tvoj mi post natera suze na oci ...znam kako je ,valjda zato sto sam i ja imala problema kao dete,vise sam bila u bolnici nego u rodjenoj kuci...pa kada citam ovakve postove nije mi dobro.ja se secam kada je moja mama saznala sta mi je ,samo se drzala za grudi ,ja je pitam mama,sta ti je ?samo je odgovorila kroz suze drhtavom bradom,boli me srce,duso ...
Daco,budi jaka,njemu trebas jaka,opet nije to neka strasna operacija.ali za tebe jeste .grlimo te jako i drzi se
Miss,Bog dragi neka je uz tebe danas  molitva
ah ,da ...Leptirko,ni ovaj moj nije nesto euforican kada su praznici  affraid  juce je pominjao kada mu koleginici istice ugovor ,i da bas brine da li ce je ostaviti na poslu  affraid  nije mi bilo dobro,kuku majko sta ja dozive ... v 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 25/12/2013, 14:25

[img]Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Glitterfy3072340504B81[/img][img]Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Glitterfy3072340504B81[/img][url=Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Glitterfy3072340504B81]Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Glitterfy3072340504B81[/url]
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 25/12/2013, 15:06

Maakki, nadam se da uspomene daju snagu, nije lako biti sam kad svi forsiraju porodichna okupljanja i sl.. Ali ti si shirokogrudna, vidim da si jako bliska sa kumom, vjerujem da si okruzhena dobrim ljudima s kojima imash neki osjecaj bliskosti i zajednice. A i mi smo uvijek tu.  grljenje  Jel' popravljen auto, registrirala si ga?
Emilie, ja mislim da ti krivo gledash na taj muzhev komentar, sumnjam da ce njemu nedostajati koleginica, vjerojatno se plashi dokad je i njegov posao siguran jer u ovo vrijeme globalne ekonomske krize nikome nije svejedno.
Cufto, da se shto prije oporavish. [img]Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Acigar[/img]
Missile, jesi se razbudila (da nam potvrdish ovu teoriju o kashljanju)?  cvet
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od maus 25/12/2013, 15:31

Dobar dan dobre zene!

Miss se i probudila i razbudila i vreba priliku gde ce zapaliti jednu.
Sad se cula sa njom i zamolila me je da vas prvo sve do jedne pozdravim i poljubim. EvE, saljem vam njene pozdrave i poljupce i kaze da misli na vas i zahvaljuje se na vasoj podrsci.
Sve je u najboljem redu, kaze vlasnica jednoroge materice, materice koja je savrsenom redu. Nikakvih priraslica i cudesa nema, sve je sjajno i cisto.
Sledeci korak je, po preporuci dr, UZ u Frontu oko 20. januara i dogovor oko VTO.

Sad vas i ja sve grlim i ljubim i pozdravljam. Nece ususivac da radi sam, a ni krpa da usija parket...pa moram jadna Wink sad to ciniti.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 25/12/2013, 15:38

bak ::Djolence, kasno je bilo, dok bi ti stigla ja sam vec neupotrebljiva  lol! lol! lol! 
Ma snašla bi se ja za upotrebu  lol!  lol!  lol! 

cufta ::  
  .obuci se kao Nova godina iz erotskog kalendara, znaš kako će mu se dopasti taj praznik....na to niko nije imun..... lol! MIslim da ti je to najbolji lek
U vezi ove ideje....jedan vic....
Dogovore se tri prijateljice da prirede iznenadjenja svojim partnerima ...jedna je udata ,jedna ima usputnog ljubavnika i jedna je u vezi par meseci
Obući će crni veš ...dočekati ih ....pa sutra sledi priča kako je sve proteklo....
Ona koja je u vezi došla sa osmehom od uva do uva ...sve bilo savršeno...nikad bolje....
Onu,ljubavnik obasuo neznostima ..ma nikad nije bio takav.....
Udata -"Betmen ,šta ima za ručak ?"

Poenta ,Leptirko nemoj crni veš  lol!  lol!  lol!  lol!  lol! 

Shizika ::

Bak i Djole imaju druge poroke a ja ni ne znam shta je to.  Laughing  I shta je Lokum, odoh googlam.
Shiz ,moraćeš ti na obuku kod nas da ti objasnimo šta je Kratošija,Ždrepčeva krv,Mečja krv ,T´ga za jug.......i u kojim prilaikama se koristi  Very Happy 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 24 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 30 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu