KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od nina :) 14/12/2013, 20:03

sad tek sela da vidim sta ima na kutku i bas me bixi obradovala ,nek je pilence ziv i zdrav mami i tati
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od BiKsi :) 14/12/2013, 20:08

Hvala i ovde cure drage!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 14/12/2013, 20:40

Biksi, sila si od zene!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Endzi 14/12/2013, 20:46

leptirko82 ::Biksi, sila si od zene!!! SLAZEM SE BIKSI CESTITKE I OVDEEEEEEEEEEEEE ...POLJUBAC  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Botox 14/12/2013, 20:50

biksi, srecno i ovde <3 <3 <3
sve naj naj naj lepse
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 14/12/2013, 21:23

biski,veliki poljubac od mene  srca 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 15/12/2013, 09:12

Probudili se jutros debeli muž i debela žena i posmatraju se u ogledalu.
Sličnosti im rastu, a razlike im se smanjuju


Dobro jutro drugari! Dođoh s posla, nahranih životinje......ukućani i životinje ponovo - spavaju.

I vi spavate..... dobro ... Crying or Very sad 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Ema78 15/12/2013, 09:19

Dobro jutro...

Meni danas dolazi sestra, da pricuva malo Petra... f  Ja ne znam sta bih i kuda pre, ali, cini mi se da cu zavrsiti na obliznjoj pijaci...bas je izabrala dan...  v
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 15/12/2013, 09:43

Jutro CureTci !
Djole vas voleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ,al danas posebno volem našu MAMU NA PILE i za njih a i za vas

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Xkoklf
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 15/12/2013, 09:50

Dobro jutrooooo!
Djole, covek mora da te volE!!!  osmeh srce 
Pojedoh svoj dorucak i ostadoh sama, prepustena na milost i nemilost pismenim zadacima!  lol! 
Muz otisao na sajam sitnih zivotinja. Rekla sam mu da nista ne kupuje, ali posto je to tvrdoglav stvor, ne bi me cudilo da od danas postanem bogatija za jednog zeca!  lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 15/12/2013, 10:44

Đole  srce  ti i ja pod ruku, tebi će uskoro godišnjica ,a meni dvogodišnjica bez cigareta  as  zanemarićemo činjenicu da ih još uvek sanjam kako ih jedem ili u najmanju ruku palim po 10 komata od jednom  lol! 
Leptirko, ja se sita nauživam kad čitam pismene iz srpskog kad moja mama ocenjuje,klinci su šou  sunny 
Znači postoji mogučnost da vam kuća postane bogatija za jedno malo krzneno  likeit 
Ja sam još u fazi pregovora sa mm da kupimo psa  sreca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 15/12/2013, 11:42

Ojjj, zeke, bash ih volim al' uvijek im srce lupa ludjachki i chesto imaju nekako unezvjerene ochi, ja sve mislim da nisu stvoreni da budu kucni ljubimci. Razmishljam se da naredne godine usvojimo machku.
Djole  srce  , lepa ti fotka.
Kako cufta josh OVO nije kachila, svako malo je na nekoj izlozhbi o vremenu kad smo bili klinci, kad vidim da smo isto godishte - osjetim se k'o muzejski eksponat.  Razz 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 15/12/2013, 12:27

Shiz  f d 

Ispratih ukućane kod bake, a sada pas i ja odemo da spavamo.

Leptirko, mm je imao i stanu Cecu - zeca, bila je jako pametna i draga, i divno im je bilo.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 15/12/2013, 12:53

Djole kraljE i mi tebe  osmeh srce a Bixicu ipilence posebno  srca 

Leptirko kako se prebrojavate u poslednje vrijeme?  Very Happy 

Cufto lepo se naspavajte, divni su to momenti. Mada ovaj moj Flok spava preko mene pa tovise lici na rvanje.  Laughing 

Ema dasamblize radobih ti pomogla  Very Happy mislim okok Petra a u pijacu ti se ne bih mijesala  Very Happy 

Ja sve nesto gledam da uzmemo Floku neku drugaricu iz azila, ali nikako da se odlucim, sta cu gdje cu sa njima kad je frka...Floka nekako uvalim kod sveki a kad bi bilo dvoje  Shocked 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 15/12/2013, 12:54

A pisem k`o da nemam razmak na tastaturi  v prastajte
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od KoMetaK 15/12/2013, 13:03

Dobar jutar!

Djoleeee, i ja te voleeeeeeM! Mnogo si mi lepa bre!  yes poljubac 
Leptirko, uzivaj u pismenim zadacima! Jod jedan krzneni drugar na vidiku!  Very Happy 
Kusurko, nadam se da cu vam se i ja uskoro pridruziti sa cigaretama, pa makar ih sanjala! Taman cemo da slavimo, ti 3 godine, DJole 2, a ja 1 bez nikotina!  Very Happy 
I ja sam pre neki dan dosla na ideju da kupimo jednog maltezera, a onda pogledasmo ugovor ovde u BP i pise da ne smem da cuvam zivotinje u stanu, pa se ideja odlaze. Mada, volela bih da imam jednog zeku, ali mi se cini da nije on za stan, bilo bi mi zao da ga cuvam u stanu. Ostaje i dalje ideja za maltezera, ali kad se skrasim kuci od juna-jula sledece godine.
Zelim vam lep dan danas, iako citam da je poledica i da je hladno. U BP samo magla, ne znam jel hladno posto ne izadjoh iz stana skoro citavu nedelju. JEdva cekam utorak da se vratim kuci i da uzivam bar 2 nedelje u domu svom!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 15/12/2013, 13:33

Da vam mahnem još jednom i odoh sutra ,pun pansion ,1-2-3 noćenja u KC Niš da vidimo što ćemo činit sa onom aždajom il ćemo je još puštati da se šepuri ....
Taman mi sutra ističe i 3 meseca kako sam na ishrani po testu intolerancije na hranu pa vidimo dal je to dalo neke rezultate na hormone i TU pošto je definitivno pomoglo da ne otičem i da zaustavim gojenje .

Leptirko,vratio se muižić?Doneo nekog ljubimca?
Kusurčiću ,bravo za 2 godinice .Ja nemam više zelju da zapalim cigaretu jer sam postala tako alergična na duvanski dim da kad idemo negde gde će biti pušača moram da se dopingujem Letzinom  Very Happy 
Shiz, usne ,dobro ti ono ovo  lol! 

Ćufticeeeeeeeeeeeeeee budjenjeeeeeeeeeeeeeeeeeee dosta si pavalaaaaaaaaaa budenje 

SlaDZo dušo ,sve ti je oprošteno i slobodno nabavi dugaricu Floku,za sveki ne brini ...kud jedan tu i dva .... Very Happy 
KoMetak ,navijam za maltezera , srca 

Odoh sad da se očerupam !

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 15/12/2013, 14:29

Dobar dancic!
Ipak nisam dobila novog drugara, ali mi je kupio veliki plakat sa svim vrstama zeceva! Odusevljena sam! Sto se mojih zekana tice, kod njih je bebicetno, uvek ima podmlatka. Nadam se da ce i na nas malo preci!))) Krca zekan zivi u kuci i uziva sa nama. Zecevi ne vole da ih nosis, ali volle da lutaju i sami dodju da se maze. Cudni moji stvorovi.
Nekoliko dana ne duvanim. Trebala mi je titanska volja. Procitala sam knjigu Alana Kara- Lako je ostaviti pusenje i pomogla mi je. Odlicno su sagledani psiholoski aspekti pusaca, bez nabrajanja silnih bolesti koje dolaze sa pusenjem. Autor smatra da su takve kampanje kontraproduktivne. Potrebna je volja da se prestane, ali ne da budemo ocajni i da osecamo to kao moranje, vec da se radujemo nasim odlukama i da taj cin dozivimo kao oslobadjanje. Jako simpaticna knjiga.
Nekim bliskim ljudima je pomogao lek tabex.
Bitno je samo nikada vise ne zapaliti ni onu jednu, vecitu zamlku kad prodje odredjeno vreme.
Sto se jela tice, na dijeti sam i na glukofazu, pa ne verujem da cu se gojiti, mozda cu samo teze skidati kile. Videcu jos.
Sledeca godina mi je bitna i zelim da u nju udjem potpuno drugacija.
Pokusavam da promenim sve sto mi se ne svidja. To cinim svojom voljom, zbog sebe.
Hocu konacno da budem srecna!
Djole, srecno!!!

leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 15/12/2013, 14:49

Leptirko, ne zameri shto ovako slobodno ulecem u sledece pitanje.
Kako to mislish da konacno budesh srecna?
Sreca je u tebi, otvori ono okce koje se malo zatvorilo.  yes 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 15/12/2013, 14:53

Upravo to i cinim. Sve sam bliza .
Ne znam sta mi bi svih ovih godina, izrodi se neka doom dusa, a nisam bila takva.
Sad se vracam na staro, jer to je moja sustina!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 15/12/2013, 14:56

Kometo ženo steno ja navijam da ti lako ide ostavljanje cigareta  as pa ćemo zajedno da slavimo  igracice 

Đole srećno  cvet 

Repi upravo tako sreća je u nama  igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 15/12/2013, 15:03

Ti svoju esenciju ne mozhesh izgubiti.
E sada egzistencijom tj pojavom i okruzhenjem mi tu temeljnu esencuju malo pomutimo. Vazno je prepoznati da se gubimo i da su nam temelji poljuljani i da se shto pre vratimo onoj nashoj prvoj esenciji. Tu toj esenciji zhivota nosish sve. Izboriti se sa kodeksom koji nosish u potpisu jedino mozhesh shto cesh prihvatiti prvo to stanje ali zaista i pokushati da restarujesh telo.Sve su to autoimune bolesti. Veruj mi to se da restartovati.  Wink 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 15/12/2013, 15:39

Rep, za uspesan restart!
Nazdravljam!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od KoMetaK 15/12/2013, 15:54

Djole, pisah na klubu, da bude kako mora, samo da budes dobro i mirna! A ja cu misliti na tebe narednih dana i jedva ceka mda se javis sa lepim vestima!

Leptirko, cestitke za ostavljanje cigareta! I ja sam 2 puta procitala knjigu, sa mnom je isla svuda, evo je sad i ovde, ali nikako da krenem da je citam po treci i poslednji put!  Embarassed Ja sam probala sa tebexom prosle godine-nista, probala sa nekim kursom-nista, probala na suvo-nista, probala sa nekom UV terapijom -nista! Probala sam ranijih godina i ziban i svasta nesto, ali sa mja strastveni pusac koji uziva u cigaretama i nista mi ne moze pomoci osim moje volje. Sad, posle svega je imam i ne bih da je izgubim opet, ali ne mogu da se u ovom trenutku i sa njima rastajem, pa odlozih za 1. januar ili koji dan kasnije, ali januar svakako!

Kusurko, hvala ti na podrsci! Samo da uspem nedelju dana, verujem da ce posle sve ici lakse!

Repy, mila, dodju tako trenutci u zivotu kad nam se sve sakupi i kad zaboravimo na esenciju zivota i na radost malim stvarima i ternutcima. Vazno je sam oda prepoznamo to stanje, da se menjamo i idemo napred i da se trudimo, a onda vidimo srecu i u najmanjim stvarima. Prosla sam i ja kroz period kao Leptirko, tako da je razumem u potpusnosti! Poradis malo na sebi i posle se osecas preporodjenim i srecnim! MEni je trebalo 3 godine da dodjem do takvog stanja, ali dodjoh najzad proslog leta. Jos me drzi, i posle svega so nam se desilo pre nedelju dana. I neka se samo ovako nastavi, verujem da cu se opet jednog dana od srca smejati!  yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 15/12/2013, 18:28

Kometo draga, u pravu si. Kljuc je u volji. Verujem da ces uspeti onda kada ti odlucis!
Tvoja volja je za uzor!
Obozavam recenicu iz Malog princa- Samo se srcem dobro vidi. Sustina se ne mpoze ocima sagledati!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 13 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu