KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 11 od 30 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 12/12/2013, 13:29

Dobar dan, zene lepe!
Cudo je Kutak! I ja sam ponosna sto sam deo neceg tako divnog! U prevozu sam, stisnuta, pa ne stigoh iscitati pomno! Vidim svega ima- i zime i sexa!
U to ime nazdravljam!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 12/12/2013, 13:38

Lol, leptirko, jel' to u javnom prevozu se dosjetili da se zagrijavaju najstarijim metodama, k'o nasha emilie u sred noci?  Wink 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od KoMetaK 12/12/2013, 13:46

Dobar dan,  g g g g i ovde za kutanjke i sve koji su ucestvovali u donaciji!!! Kutak je sila, kutak je snaga!!!  yes love 

Sladzo, mila, jako mi je zao sto si dobila i sto je i ovo bilo BO, ali verujem da ces nam se uskoro pohvaliti lepom betom koja lepo raste. Mozda da pogledas sta od analiza mozes da uradis. Cestitam ti za polozen ispit i zardzano radno mesto!  g 

Da PEtar sto lakse podnese izbijanje tog zubica!

OStalo zaboravih, ne zamerite. Ja bih da prespavam ovaj decembar i sve naredne ako je moguce.  Embarassed  Rolling Eyes Definitivno nije moj mesec! Mnogo gubitaka sam imala u njemu do sada. Juce je bilo 17 godina kako moja mama nije sa mnom, ove godine je bio jos bolniji datum nego svih rpethodnih. Juce jedva pregurah i fizicki i psihicki, jer me od prekjuce boli kicma, lumbalni deo, ne mogu da ustanem, ni da se okrenem, nista. Verovatno je sav stres zavrsio tamo! Da mi nije mm da me odvede do wc, da mi pomogne da se okrenem, da se namestim, da jedem.. ne znam sta bih. NIkad mi nije bilo ovako lose, pogotovu juce. Danas mrdam malo vise, mogu da ustanem sama, i da se povijena odgegam do neke druge tacke, ali me i dalje boli.  Rolling Eyes Bicu bolje... .jednog dana!  yes  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 12/12/2013, 13:51

Shizika,kad nece da nam ukljuce grejanje uvece ,onda mora nesto da greje  Embarassed lol! 
Meto,drzi se,draga...srecom nisi sama.tu je tvoj najveci oslonac...tvoj zid,tvoja ljubav,rame za plakanje.oboje ste ispali heroji,i oboje ce vas dragi Bog nagraditi  srca  saljem puno snage za dalju borbu
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 12/12/2013, 14:09

Metice draga sve te stiglo kako kazes i zavrsilo u ledjima, bice bolje iz dana u dan, nece ni decembar trajati do vijeka a ni ruzne stvari. Molim te samo cuvajte se i eto i nove godine i novih lijepih stvari na vidiku. Saljem ti milion poljubaca da ti pomognu da ustanes u svakom smislu.  love Hvala  cvet 

Ja cu 20tog na pregled kod moje dr, veoma je dobra, vodi odeljenje za VTO na Cetinju pa cemo polako vidjeti sta je problem.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 12/12/2013, 14:10

Shizo, Emili ima odlicno grejanje, barem ga ne placa papreno!
Kometo, mila, samo da prodje, da manje boli sve.  zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 12/12/2013, 14:30

leptirko,jedno grejanje placam 7 000 dinara mesecno,a drugo kako zalozim tako greje ...nekad mazut nije dobar pa nece da gori  lol! 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od JAmajka 12/12/2013, 14:32

Imam vremena samo da vas ljubnem,Kometu i Sladžu posebno  poljubci poljubci poljubci poljubci 
Ostajte mi zdrave i vesele!
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 12/12/2013, 16:01

Uhhh, KoMetice mila, tako blizu ta dva datuma, stara i svjezha rana, ni zamisliti ne mogu kolika je bol.  zagrljaj 
Sad je vazhno od tuge ne puci, radi sve shto ti pomazhe da pregurash ovaj tuzhni period, pa neka i cigareta, i chokolade, sladoleda, shta god pomazhe da malo otupi oshtricu bola.
Ne znam jesi li razmishljala o akupunkturi, vjerujem da bi pomogla mnogim tvojim tegobama? Ne sjecam se kakva si sa fizichkim aktivnostima, ja mislim da bi ti prijala i blaga yoga, hatha recimo, u manjoj grupi, u dobro zagrijanoj prostoriji. Grlim te da izdrzhish, shaljem od svoje pozitivne energije ~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~
leptirko82 ::Shizo, Emili ima odlicno grejanje, barem ga ne placa papreno!
Ne znam je li papreno, to je, ako sam dobro ukapirala, jedna kafica za pola sata grijanja? Ispravit ce me emilie ako sam pogrijeshila.  Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Endzi 12/12/2013, 16:31

Sta to bijese sex  sex  sex ? Od juna nista... sestro slatka  sestro slatka Zato,trudnjace kao ja,sjede po par sati na suncu,kao JA  danas da im navece ne bi bilo hladno... lol!  lol!  lol!  Kod nas je stvarno izmisljeno vrijeme,na suncu bukvalno mozes u maici dugih rukava..al cim zadje- begaj kuci...Vladeta i Petar,oce da dokazu da su veliki pa zezaju vas Mame,al neka ih to zezanje MI jedva cekamo .. smajli angel  Kometo draga...veliki zagrljaj,poljubac,stisak -ma sve... zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 12/12/2013, 19:15

E ako te ovde nema 24h, propustiš svašta.

    Pipi je išao u Aninu školu.... kakva sjajna ideja!
    Ja se razbih na poslu ova 3-4 ne znam ni ja koliko je dana prošlo. Vrlo brzo ću u san. I mi smo bili u "radionici" u L školi, kako su učitejice organizovale, oduševili su se i deca i roditelji. Pored gomile igrarija, bili su i bazenčići sa peskom da prave peščani sat.

     Ljudi su manipulativna biće, deca takođe.
     U "radionici" pitam L:
     "gde ti je ANdrija?"
     učiteljica odgovara: "tata mu radi, morao je da ode"
     Te sekunde se L okreće:
      "Vukašine, dođi ovamo"
     I on kao po komandi kreće.

     Jedan se oteg'o, drugi se proteg'o!

    SlaDŽo idemo dalje, i dalje......koliko god treba do cilja!

Jako sam srećna što je otvoren konkurs u Kutku! To je dokaz da sloga među ljidima može sve!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od BiKsi :) 12/12/2013, 21:49

Metice, pisah na gornjoj temi, ovde da te onako zagrlim poštenski, heroj si ti naš veliki i ti i tm, nek se ovaj decembar što pre otkotrlja i stigne vam Nova godina, koja će samo radost doneti! LJubim te da pukne i da ledjašca što pre prodju. v 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od KoMetaK 12/12/2013, 22:55

Cufto, od tvoje L treba uciti, ali stvarno!  queen Vazno je da se ima muskarac pored sebe kad ti zattreba, i imati uvek zlatnu rezervu!  yes lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 13/12/2013, 05:53

Čovek koji pije lakše će naći druga nego onaj koji ne pije.
Poroci održavaju veze među ljudima a vrline ih kvare i kidaju


Dobro jutro moje drugarice. Idemo svi, u novi, bolji dan!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Ema78 13/12/2013, 08:44

Dobro jutro, drage moje...

Upravo sam cula vest da su MUP i Telekom Srbija na beogradskim ulicama  nagradjivali vozace koji NISU pricali mobilnim telefonom, dok su cekali na semaforu. ( RTS, Dnevnik)


A kod nas, prospavana cela noc, i otpusen nosic. Zub i dalje bojkotuje nicanje.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od maus 13/12/2013, 08:51

Dobro jutro!

Meta mila,zelim samo jako da te zaglim. Ti si mnogo, mnogo jaka, hrabrice nasa.

Sladzo jbg...a bas sam se ponadala.

Emilie, a u tome je caka! Veceras od 19 h iskljucujem pumpu i grejanje staje f 

Lucija carice hahahahahaha

BataK Teice Tino kako ste????

Bakisa nema te.

Miss dje si?

Djole da ti kazem da te volEM!

Leptirko jos malo i raspust.

Endzi koja milina kod vas. Ovde jeste  sunny ali zubato. Hladnoooooooo  ZIMA3 ZIMA3 ZIMA3 ZIMA3 ZIMA3 

Sve vas pozdravljam!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Vuchica 13/12/2013, 08:53

dobro jutro,drage zene! Iako je petak 13-ti, ipak je - PETAK!
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 877e




Inace, meni je ovo utisak dana. Twit narodne poslanice Nevene Adzemovic:

"Nevena Adžemović ‏@nena_antena 10h
izvinite što ne mogu da tvitujem mnogo sam bizi jer je stigao šeik :* #srbija #invensticije #milioni"  v  v  v 

https://twitter.com/nena_antena
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od snedra 13/12/2013, 09:24

Kometa, nisam ovih dana bila na Kutku, samo da ti kazem da te grlim JAKO, NAJJACE, hrabrice nasa velika! I molim se za tebe svi srcem molitva
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od maus 13/12/2013, 10:05

Vucice hahahahahah svi nasi ministri , a ponajvise Nevena su bas bas bizi Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Evo Pipijevog poklona od Aninih drugara. Zasluzio je, stvarno je bio dobrica. Kuvarica nije imala potrebe nista da cisti za decicom, jer jer je Pipi svaku mrvicu pokupio.

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 1t0sjs

Unutra su crtezi. Svako dete je nacrtalo Pipija. Ovo je Anin crtez Very Happy 

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Nvxrb7
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od missile 13/12/2013, 11:15

Dan, Jutra!

Nemam vremena da vas čitam, oprostite, jer se zanesoh na nekoj drugoj temi, pa malo čitam, malo se spremam da odem da pogledam nešto što su mi prijavili da ne radi, i onda samo da mahnem!

Al pročitah Mimin post, jer je kratak i slikovit, posebno ovo drugo!  Wink Pipi je car, i ovaj poklon je sjajan!!!!!! A Ana mi je tako slatka i vesela, da te molim da je hitno poljubiš u kosicu od mene, al da pukne. Važi?  srca 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 13/12/2013, 12:51

uuu,kako divna slika Maus...ljubi srecicu pametnu  smajli angel 
koliko vi placate grejanje ?kod nas je 7 000 mesecno  affraid 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od JAmajka 13/12/2013, 13:51

Dobar dan!

Lucija  queen queen Kad nema Andrije,može i Vukašin da posluži. g g g 

Maus i Ćufta uživale u druženju sa decom u vrtiću.Pipi ostavio utisak lepo vaspitane ptičice. Laughing Laughing ,pa mu Maus okitila kavez,da i on uživa u prazničnoj atmosferi.Meni je to sve suuuper.

Kometa je dobro,bravo,divna,hrabra ženo!

Mi smo bili u komšiluku,na babinama.Dobili smo malog komšiju,Igora smajli angel smajli angel 

Pisali smo čestitke za Novu godinu i idemo sada da ih pošaljemo,ujedno i da prošetamo,dok još ima sunca.

Devojke,budite mi dobro i uživajte u vikendu. cveće cveće 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 13/12/2013, 14:26

Dan Jutra !
Ljubim i stiskam vas sve i odoh da pravim paketiće ,idem sutra da vidim malu tetkinu princezu Mionu i veliku princezu Lenu ,već sad sam ko dete kad se sprema za ekskurziju....Sutra će biti jako lep dan  d d d d d d d d 

Ljubim vas sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 13/12/2013, 16:13

Kod kuće..petak.....petak!

Danas je St.Lucia, slave u Skandinaviji. Danas je moja pacijentkinja promašila dan za kontrolu i došla 2 meseca ranije - baš danas - zove se... Lucija  Very Happy. Moj drug danas dolazi iz Danske na 2 nedelje, brat danas vodi devojku i njegove zaposlene par dana u Berlin.. onako..uvek pred novu godinu, a i ja sutra uveče putujem...na posao  lol! 

L imala temperaturu u školi pa me zvali da dođem. NIje joj ništa za sada... jede, raspoložena.

Maus, isto im se zove vrtić: "pčelica"

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 13/12/2013, 17:34

Cufto jel to na S. u istoj S. ulici?

Vece cure, ne stigoh da vas pozdravim preko jutra & dana.Decembar je uvek heKtican mesec.  Laughing 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 11 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 30 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu