KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 10 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 11/12/2013, 13:50

usne usne usne 

Republica u istom labu sam radila. Jos imam uput za petak u KBC da ponovim, poci cu i to da uradim.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 11/12/2013, 14:02

Podgrej me malo Sladjana tek sam stigla na Forum.
Si ti radila VTO ili iz prc-prc metode?
 Wink 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 11/12/2013, 14:04

Cista domaca radinost, u januaru imala biohemijsku, od tada nista do prije neki dan, PCOs i IR za sada samo, hormoni ok, ovulacija da.  Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od dragmilk 11/12/2013, 14:31

Zdravo, devojke. Dosada na poslu. Otkad sam se vratila, posao me izbegava i ja se ucrvah u kancelariji v 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od missile 11/12/2013, 14:46

Republica ::
Shta god da se desi prihvatam. Samo da mi ne narushi zdravlje.
Ovog leta sam bash iscrpila sebe. Putovali dosta a ja sve vreme imala mikoplazmicnu pneumoniju. Josh se oporavljam.
Hehhehh  ipak me nije sprecila da se ispricam sa divnim ljudima svuda usput.
Gledam kalendar zapravo i vidim da nisam ni ubelezhila poslednja 3 ciklusa.Ni to vishe ne pratim.
Ako se neshto i desi , bicu od onih koje nece ni znati prvi dan ciklusa.

Dolaze lepi dani, radujem se shto ce mi Zhika biti tu mesec dana.Radujem se i nashim svadjama. Ebesh goozece bez celulita i vezu bez svadja.  yes
Epa tako će se na kraju i desiti, kad se opustiš i ne misliš. Kao sa 20 godina.  smajli angel  Al u svakom slučaju da si ti zdrava i vesela i u ljubavi sa svojim Žikom, ostalo kako bude.  osmeh srce 

SladZanaPK ::
Pupa me bolucka, test jutros njunjav, vidjecu sjutra sa betom.
Nek je na dobro, pa onda i da boluCka!  Wink  usne 

Ema78 :: 
Ja ove godine ima i wc da nakitim !!!
Ovo je super ideja!!!!!  Very Happy 

emilie ::nadam se da cu i ja ovog meseca biti sa pupom  trudnica 
I mi se nadamo i navijamo. Al kako prokomentarisah repi- ne misli, uživaj i voli se s mužem, i biće. Ti si toliko mlada da nemaš razloga da misliš i opterećuješ se time kad će.  yes 

cufta ::    Sladžo, to što te bolucka može biti i "gnježđenje" kako bi se sa latinskog najbolje prevelo. Nemoj da mi tu brineš. Sutra ćemo ovde da slavimo.
 
 g Bravo, Ćufto! Slažem se skroz!!!!!

caci ::
Sutra Marko ima premijeru na novu predstavu. Imace 4 predstave tokom dana. Prve 3 su za skolarce a cetvrta je vecernja za odraslu publiku.
On jedva ceka sutrasnji dan a ja ko i svaki put strepim kako ce sve ispasti.
Gorda sam na svog sina. Ovih dan posebno. Ponasa se ko da ima duplo vise godina, ozbiljan i posvecen u svemu sto radi.
POZELITE NAM SRECU SUTRA.
Marko je divan i talentovan, ima već i nekog iskustva, biće on na visini zadatka kao i uvek!  yes  I treba da si ponosna, nego kako!!!!  Very Happy Držim palčeve da sve bude 3 put bolje nego što možeš i da zamisliš!  cvet A sigurno će biti dobro!!!! Nema sumnje. yes 

twinsi ::
Kod nas je novo to da je mamina mišica operisala krajnike i da se potpuno oporavila. Najteže joj je palo što je morala da jede miksanu hranu, voli konkretno. Sad je ne mogu najesti. Maminom sinu odloženo jer se baš prepao kad je ušao u operacionu salu, da ne kažem šokirao  Rolling Eyes pa nijesu smjeli u takvom stanju da ga uspavaju. Sad smo opet sa upalom krajnika  Mad .
Pa i ja se prepadnem kad vidim operacionu salu, kako on ne bi! Mišić mali!  srca 

maus ::
Miss bravo za sterilene briseve. Jos malo i histero. Sve si blize i blize ostvarenju svog cilja igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

..................

Mi vec okitili jelku. Tacnije 6.decembra. Postavicu slike. I Pipijev kavez je okicen. Mozda i visak ukrasa ubacimo i u kupatilo, Ema mi dala ideju Very Happy 
Mima, draga, hvala što misliš na mene, samo da te podsetim da ćeš ipak igrati u fontani u Lozani, kod Bixi si se provukla, igrala po sobi, al kod mene nećeš. E stvarno, baš bi bilo dobro da ubrzo uradim vto i da mi uspe i eto mene kod tebe da igramo na ulici. A možemo i s nekom krpicom da se ponovimo.  Wink Ono letos, 9 juna beše, baš se pređoh što ti se ne pridružih u šopingu na ulici! Garderobe nikad dosta!  lol! lol! lol! 

Da slikaš Pipijevu kućicu.  yes 


SVE pomenute i nepomenute, trudne i netrudne, grlim, ljubim, jako, najjače!

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od missile 11/12/2013, 14:47

Zaboravih da kažem: DOBAR DAN!!!!!
A divan je napolju, jel da?  yes   Very Happy Very Happy Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 11/12/2013, 15:05

A-ha Sladjana. Vidi tolio sam na forumima ovih godina uvidela neprevilnosti ponashanja parametra shto se tice tacnosti dupliranja pa cak i bete. Sacekaj , ono yes da se morala duplirati ali imam par primera gde nije i na kraju sve dobro ili je samo malo napredovala.
Polako .....  yes 

Missile  osmeh srce 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Endzi 11/12/2013, 15:17

Divan dan,zaista ...ja sam kulirala pored mora jedno dva sata...kupovala gluposti za jelku...ima vasar od kuce da napravim...Sladjo,ja se taman ponadala da si trudna,mada jos nije to zavrsena prica...Nego,poradjanje u KBC?Ko je iz PG i zna li kakva iskustva?Ja koga pitam nisu odusevljeni tom idejom...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od twinsi 11/12/2013, 15:37

Endzi ja sam se porađala u KBC (carski rez) i oduševljena sam i sa doktorima i sa sestrama.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Botox 11/12/2013, 16:31

zelim da podelim sa vama jednu bebu koja me je danas odusevila Wink)))



Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od BiKsi :) 11/12/2013, 17:44

Miss, srecno na histero, vala i to da stavis u fioku!

Sladzo, stisak!

Twinsi, bravo za curu i zavrsenu operaciju, sad jos i deckonja da to zavrsi, pa da budete mirni i da vise nema tih dosadnih upala.

Marku, velikom glumcu, zelim da briljira na predstavi, a mami da joj srce poraste kao kvasac!

Ja nisam tip za kicenje i te varijante, kad stigne dete, mozda se promenim. Imam onu malu, minijaturnu jelku, jedne godine kupila samo lampice bele i to je bilo sve. Videcemo sta buduce godine nose povodom tih praznika.

Kometu milu da stisnem onako najjace!

Dragi, krenuo posao, kad pre majku mu.

Po ovoj bebi se vidi da su deca sve te mesece kod mama u plodovoj vodi. Evo nesto slicno, al jos mladje bebe https://www.youtube.com/watch?v=FDySW1fVFXo .

Sve nepomenute, a i pomenute cure stiskam!

Rep, za tebe poseban poljubac, volim kad si s nama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 11/12/2013, 18:56

zdravo devojke,kako ste?  d 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Ema78 11/12/2013, 19:39

Mi smo dobili savet od pedijatra da bebca vodimo na plivanje. Sacekacu da prodje prva kontrola kod urologa, pa cu ga sigurno voditi. Ako ima jos zainteresovanih, mozemo da se organizujemo i da idemo zajedno.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od HappyGirl 11/12/2013, 20:06

Cure, eto radujte se!
Od sutra startuje konkurs za donaciju Kutka!
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 F66v

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od LaFolie 11/12/2013, 22:25

v v v v v v  sa srecom i da se zavrsi sa bar jednom bebom!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od ninica2 11/12/2013, 23:32

Dobro vece jutra decembarska  Very Happy 
Drage moje pokusah popamtiti sta,ko i gde ali  v zbunjen  nis u glavi ovoj ne osta...Bila kod sestre i sestricine u Splitu,nauzivala se i akumulirala miris mora i tople zrake sunca...Izgleda nedovoljno jer se smrzoh otkako dodjoh kuci  fd c  bolje da sam prezimila tamo,kao ptice sto se sele tako i ja  Very Happy  nego se setih da imam muza pa ono nije red  Rolling Eyes Laughing 
Ljubim vas sve redom ako pocnem da nabrajam,napravicu belaj ovako grupni stisak  d  i  ljubav love 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Botox 12/12/2013, 08:06

dobro jutro narode
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 3212113386_dea4ea5e4f
zelim da uronim u ovu kafu  lol! 
sve vas puno ljubimi i stiskamo....
dete mi je u nekoj fazi vristanja iz zabave, upravo mi je vrisnuo na uvo, ogluvela sam...:) dobro jutroooo
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od maus 12/12/2013, 08:42

Dobro jutro svima!

Bravo BRAVO za nas Kutak:jjjj: g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g 

O Boki ova kafica leci dusu lol! I ja bi zaronila glavu u solju Very Happy Odgledah vk. Svako dete zna da pliva, tj u pocetku tako rone a kasnije nauce da drze glavicu iznad vode. Samo roditelji imaju strah pa ih sputavaju. Cesto cujem na bazenu nemoj potonuces, nemoj nagutaces se vode, a to je velika greska. Kada bi Vladetu ubacila u bazen isto tako bi doplivao do ivice bazena. I svako dete. Cak i mladje od ove lepe devojcice. Zato, moj savet, zaboravite na misice, slaufe i ostala pomagala. Deca tako samo plutaju i nemaju osecaj da moraju mlatarati nogicama i rukicama kako bi se odrzala na povrsini. Odlicna je jedino maska ili naocare za plivanje. Kada to imaju na svojim glavicama tako su opusteniji i zezanje u vodi moze da pocne.
Ufffff kada ce leto Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ninice, dobro ti nama dosla osmeh srce 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od dragmilk 12/12/2013, 09:18

Odlicna vest igra 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Ema78 12/12/2013, 10:36

Dobro jutro i od mene...meni treba jakaaaa, crnaaaaa kafa da preguram dan. Petru je zapusen nosic, i to samo jedna nozdrva ( sa iste strane se muci zub da izraste), al je dovoljno da ne jede i ne spava kako treba.... i eno ga sada u svojoj omiljenoj lezaljci sav cici i vristi od srece, a ja...

Ali barem sija sunce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od missile 12/12/2013, 11:04

Dobro jutro!

Dan divan, a meni se spava, ustala kao vampir da radim krvnu sliku, pa gradskim na posao - smrzla sam se.  Shocked A prijatno vreme napolju, ali u ledenom gsp-u je jezivo. Prosto jedva dočekaš da izađeš napolje da se zagreješ. Mad  U drugom autobusu nisam platila kartu u znak protesta. Neka puste grejanje.

Bravo za donaciju, koliko vidim do Božića ćemo imati srećnu dobitnicu/par, jedva čekam izvlačenje!  igra 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od ninica2 12/12/2013, 11:11

Dobro jutro  sreca 
Botox mila cestitam na trudnoci i da bude bezbrizna i skolska,ljubac za vristolina preslatkog  poljubac 
Ema da zubic sto pre izraste pa da bebac dise punim plucima bez zabusavanja nosica  ff 
Mausice hvala draga,ljubni mi plivacicu lepu  ljubav love 
Ja ustala,pogled kroz prozor brrrr i vec ceo sat se kanim da odem do radnje a neda mi se  Mad 
Ljubim vas sve redom  osmeh srce poljubac 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 12/12/2013, 12:40

Dobro jutro drugari, mnogo sam srecna zbog Kutka i akcije  srca srca srca 

Ninice  ff 
Vladeta se razgalamio  Very Happy on samo da pokaze ko je glavni  yes 
miss  usne 
Petar malo zz ali sta ce covjek kad zubici muce  love 
Kod mene stigla  veštica, nisam isla na posao, odmaram  Very Happy 


SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 12/12/2013, 12:55

SladZana  zagrljaj , neka te kuci, udovoljavaj sebi malo.
Ninice, navrijeme si se vratila iz Splita, dolje sad kad pochne brijati bura, razbuca sve slojeve robe shto si navukla, smrzne se koshtana srzh. Jedino se mozhesh skloniti u samoj palachi, medju one labirint ulice u zidinama vjetar se ne uvuche. Uhhh, malchice mi nedostaje, samo kad se sjetim ...  Crying or Very sad 
Mishice, hvala na savjetima za plivanje, meni ljetos neka zhena na moru savjetovala peraje za Zrno, kazhe samo da joj da jachinu pokretima nogu, da nekud stigne, a moje dijete jeste ponekad motivirano dostignucem.  Very Happy 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 12/12/2013, 13:06

HappyGirl ::Cure, eto radujte se!
Od sutra startuje konkurs za donaciju Kutka!
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 F66v

bas mi je drago ,i da dragi Bog podari sto vise beba... d b 
kod nas greje sunce,ali je hladno...posle rucka cemo izaci muz,malena i ja ...muza vodim na kaficu ...i ja cu da castim.obecala sam  v  a nisam trebala   b 
nocas me u pola noci probudio,bem ti lude muske hormone  sex  b 
Sladzo,drzi se mila...idemo u pobede sledeci mesec  f 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 10 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu