KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 15:29

ne znam,nisam pametna,evo poslala sonji email,cekam bilo kakav odgovor....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/11/2013, 15:32

Strumfetice , zeno ti si trudna garant . a uvek posle svakog ET smo trudne dok se ne dokaze suprotno . Cela tvoja praska prica od pocetka mi je zvucala super i od starta mi je mirisalo na trudnocu . Da li si mozda imala neko malo implantacijsko krvarenje , mada ono uopste i ne mora da se pojavi iako postoji trudnoca . Ja ga iskreno bas prizeljkujem pocev od
sutra/prekosutra , toliko da sam ga nocas i sanjala , to bi mi i pre bete bila potvrda da sam trudna . Ali znam da se ono ipak retko javlja . Tebi ako je bas frka uradi sutra betu , s obzirom da ce ti biti vec 14. dan od ET tako da ona i sutra moze biti jako visoka , pogotovo ako su se zakacile obe bebe . Ne ubedjujem te , odluci sama .

Sta nam je sa kockicom ,gde nam se ona izgubila . Ona je bas imala lepe implatacijske simptome pa bi mogla jos malo da nam prenese svoje utiske .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 17/11/2013, 15:42

KoMetaK ::
Ne, nemam procenat od Genezisa i ordinacije Ilic! lol! lol! POnekad stvarno zvucim ko da imam, jer sta god da se nekoj od vas desi ja savetujem dr Kopitovic, jer sam stvarno i iz srca odusevljena sa njom, u svakom pogledu! I da mi nije uspelo isto bih mislila! Zena je lafica i strucnjak veliki! yes yes 
Kometa i mnoge druge devojke sa Kutka imaju samo reči hvale za dr Kopitović. Do danas sam bila ubeđena da ta dr radi samo privatno u Genezisu, ali i Noja mi pomenu ordinaciju Ilić. Sad mi nije u potpunosti jasno kako "priča" funkcioniše. Zanima me gde si zakazala prve konsultacije kod dr Kopitović, gde ti je vodila postupak, a gde aspiraciju i transfer? Unapred hvala na odgovorima draga trudničice. Very Happy 

Bebana, pridružujem se drugim devojkama u stanovištu da je kod tebe verovatno loše odrađena stimulacija i da ti nisi kandidat za donaciju.

Ostale devojke koje čekaju betu
vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca rodavv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca rodavv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/11/2013, 15:43

O Crvicu bas mi je zao No  Gde si radila? Gore glavu, pauza pa u nove pobede yes 

Maki, ganedina, pegaz, navijam jako, jako, jako, igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Strumfeta je trudna 99% samo ona jos u to ne veruje yes 
roda roda roda roda roda roda 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 15:45

fight&faith ::
KoMetaK ::
Ne, nemam procenat od Genezisa i ordinacije Ilic! lol! lol! POnekad stvarno zvucim ko da imam, jer sta god da se nekoj od vas desi ja savetujem dr Kopitovic, jer sam stvarno i iz srca odusevljena sa njom, u svakom pogledu! I da mi nije uspelo isto bih mislila! Zena je lafica i strucnjak veliki! yes yes 
Kometa i mnoge druge devojke sa Kutka imaju samo reči hvale za dr Kopitović. Do danas sam bila ubeđena da ta dr radi samo privatno u Genezisu, ali i Noja mi pomenu ordinaciju Ilić. Sad mi nije u potpunosti jasno kako "priča" funkcioniše. Zanima me gde si zakazala prve konsultacije kod dr Kopitović, gde ti je vodila postupak, a gde aspiraciju i transfer? Unapred hvala na odgovorima draga trudničice. Very Happy 

Bebana, pridružujem se drugim devojkama u stanovištu da je kod tebe verovatno loše odrađena stimulacija i da ti nisi kandidat za donaciju.

Ostale devojke koje čekaju betu
vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca rodavv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca rodavv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca roda vv srca
mislim i ja.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/11/2013, 16:06

F&F, ja sam isla kod nje na prve konsultacije u odrinaciju dr Ilic (to je ordinacija njenog brata) i lakse se dodje do nje tamo. Tu mi je pogledala sve rezultate I put i na UZ i odredila stimulaciju. Posle sam isla tamo jos 2 puta, I zbog histero da se dogovorim sa njom, a II, koji je ustvari bio moj treci da je jos jednom vidim i da rascistim sa sobom da lihocu kod nje na VTO ili ne. Kad je pocela stimulacija presla sam u Genezis i tamo je dolazila samo zbog mene jula (nije bilo drugih cura u postupku) i sve je posle odradjeno u Genezisu. Ali, moj utisak je da je lakse doci do nje i da ima vise vremena da ti se posveti u Ilicu nego u Genezisu, zato savetujem da tamo odete kod nje na konsultacije, pa ako vam legne i dopadne vam se, lako cete nastaviti postupak u Genezisu ili Betaniji sa njom (ako imate prava na besplatne postupke). Dragana je poslednji i dobitni postupak radila sa njom u Betaniji, ali ja mislim da je embriolog mnogo bolji u Genezisu i ja bih uvek pre tamo otisla, pogotovu ako postoji problem muskog steriliteta.

Bebana, sigurno nisi kandidat za donaciju! Cini mi se da dr olako salju na donaciju, samo da bi nas se resili! Meni su pre 3 godine, sa 37 god. u Italiji rekli da treba da razmislimo o donaciji, ja mislila spermica, kad dr kaze, ne jc, ti si matora!!! Ja u soku jer sam uvek imala vise od 10 jc sa minimalnom stimulacijom! affraid Pitala sam ga da li su radili analizu kvaliteta jc - nisu, pa sto me onda saljes na donaciju!?! Vec sledeceg meseca sam tamo imala u postupku 21 jc, 20 odlicnog kvaliteta, i 1 nezrela! TOliko o tome! Sonja mozda i nije najbolja za konsultacije, jer ume i ona da predlaze donaciju bez da je iscrpla i probala sve, to je moje iskustvo. Zato savetujem konsultacije sa Kopitovickom, kojoj ce svaki iole komplikovaniji slucaj biti izazov! yes yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/11/2013, 16:13

Okacice, evo, nadjoh i ono sto sam tebi obecala. U postupku kad sam imala 21 jc sam primala kao supresiv decapeptyl i za njega su mi i Biljana i Kopitovicka rekle da on nije dobar za mene, jer mi povecava broj folikula i jc, i da je mnogo bolji supresiv suprefact. Eto, ne znam da lisi ti imala decapeptyl ili ne, ali cisto da znas.
I, da ja sam u tom postupku imala 6+4 folikula na oba jajnika, a izvadjeno 21jc!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 17/11/2013, 16:15

Kometak hvala puno na detaljnom objašnjenju. cvet

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 16:20

ganedina ::Strumfetice , zeno ti si trudna garant . a uvek posle svakog ET smo trudne dok se  ne dokaze suprotno . Cela tvoja praska prica od pocetka mi je zvucala super i od starta mi je mirisalo na trudnocu . Da li si mozda imala neko malo implantacijsko krvarenje , mada ono uopste i ne mora da se pojavi iako postoji trudnoca . Ja ga iskreno bas prizeljkujem  pocev od
sutra/prekosutra , toliko da sam ga nocas i sanjala , to bi mi i pre bete bila potvrda da sam trudna . Ali znam da se ono ipak retko javlja  . Tebi ako je bas frka uradi sutra  betu , s obzirom da ce ti biti vec 14. dan od ET tako da ona i sutra moze biti jako visoka , pogotovo ako su se zakacile obe bebe . Ne ubedjujem te , odluci sama  .

Sta nam je sa kockicom ,gde nam se ona izgubila . Ona je bas imala lepe implatacijske simptome pa bi mogla jos malo da nam prenese svoje utiske .
Ja jesam skroz pozitivna i sa verom u uspeh sam otisla u Prag. Samo sto ne volim da se tripujem i da mastam i da sebi dajem laznu nadu. Osluskujem simptome, preispitujem telo, istina, drugacije je nego proslih puta. Imala sam 9. dpt nesto braonkasto (nije bilo sveze krvi) i sutradan nista. Juce mi cita drugarica njenu otpusnu listu iz Praga, na kome pise napomena o implantacijskom krvarenju. Kod mene nema ni napomena ni jedna rec o tome.

Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/11/2013, 16:26

KoMetaK ::Okacice, evo, nadjoh i ono sto sam tebi obecala. U postupku kad sam imala 21 jc sam primala kao supresiv decapeptyl i za njega su mi i Biljana i Kopitovicka rekle da on nije dobar za mene, jer mi povecava broj folikula i jc, i da je mnogo bolji supresiv suprefact. Eto, ne znam da lisi ti imala decapeptyl ili ne, ali cisto da znas.
I, da ja sam u tom postupku imala 6+4 folikula na oba jajnika, a izvadjeno 21jc!
Hvala ti draga!!! Ja sam na poslednjem uz-u pred stop imala oko 16 vecih folikula, promera od 18-21mm i 4 manja, a izvadili su mi 25 celija ... E sad, ja nisam primala nista od supresiva, vec samo diferelin i gonal, 28 diferelina od 0.1 i 27 gonala F, stimulacija je trajala 10 dana, prvih 7 po 3 gonala a sledeca 3 po dva... Razmatram opcije i upijam svaku tvoju rec za Kopitovicku... Hvala ti jos jednom na svemu...

poljubac 

Ganedina, pegaz, maaki, navijam za velike bete!!!

Kockice takodje!!!

Ostalim devojkama saljem poljupce!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/11/2013, 16:31

Strumfeta molitva ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 16:38

Okacice, Diferelin je supresiv - njegova uloga je blokira proizvodnju tvojih hormona.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/11/2013, 16:41

Aha, ok, hvala Strumfeta Wink.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/11/2013, 16:42

Aha, ok, hvala Strumfeta Wink.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 16:43

Nema na cemu ljubav 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 16:44

ko je od vas cure radio histeroskopiju,kako i koja su iskustva?kako se radi,boli li?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 16:48

Nisam radila, a koliko znam radi se pod anestezijom, u Frontu se lezi 3 dana, u Visegradskoj 2, ako si iz Beograda. Obicno kazu da nista nije bolno posle. Cene privatno da radis krecu se od 20000 u Novom Sadu, prosek u Bgd. oko 40000, a u Jevremovoj 1000 evra.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 16:52

hvala ti Strumfetice
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/11/2013, 16:54

Strumfeta , CESTITAM TI TRUDNOCU , eto iskoristila sam priliku da to prva uradim , zelim ti da bude lepa i skolska . S ovom podatkom da si imala 9. dpt to malo braon a sutradan nista si ustvari sve rekla . To ti je bilo to klasicno imolantacijsko krvarenje koje se javlja 7/9 dpt i sutradan prestaje .

Zeno draga , uzivaj za sve pare u svojoj trudnoci i sve ruzno sto je do sada bilo zaboravi , ostavi iza sebe .

Samo nam ostajes duzna visinu bete da do prvog UZ nagadjamo da li je 1 beba ili su ipak blizanci . Ja sam ti prva sledeca za proveru jos jednog uspeha Sonje i PFC , pa onda ostale zenice redno . Vuci me za nos .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 17:08

Draga ganedina, ja cu verovatno da sacekam 20., nekako zelim da toliko ispostujem i dr.Sonju (citaj, frka mi je)... ako beta bude pozitivna, izvuci cu vam noseve da ce da vam bride tri dana igracice 
i da mi posle samo plusice redjate vv
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 17/11/2013, 17:23

Drzi se Strumfeta, cekamo 20 i saljemo roda.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/11/2013, 17:25

Bebana, procesljaj malo temu histeroskopija... https://kutak.forumotion.com/t227p660-histeroskopija

Strumfeta, bice ti malih Strumfica!!!! wavecrowd 

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 17/11/2013, 17:30

Bebana, ja sam radila TVL, u Betaniji. To je sslicno histeroskopiji, samo se istog dana ide kuci, i manje je invazivno. Postoji cela tema o tome.
Ukoliko si iz Srbije, TVL se placa, oko 30 000 in, a ako si iz Vojvodine, tj imas vojvodjansko zdravstveno, onda moze na uput.

Inace, radi se u kratkotrajnoj opstoj anesteziji, samim tim ne boli nista, posle se samo krvari jedno 7-10 dana, pomalo, pijes antibiotike 7 dana i to je sve. Ja u toku dana to uradila, i do uvece mi nije bilo nista, kao da nisam radila.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/11/2013, 17:54

I ja sam to sto je i ema tvl u betaniji radila samo na uput jer sam iz ns
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/11/2013, 17:58

crvic,zao mi je sto ovaj put nije uspelo,odmori dobro pa u dobitni postupak.zagrljaj Grlim te jako
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu