KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 4 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 4/11/2013, 21:23

neznam dal iovde smem da okacim ovaj link ako ne nek ga neko obrise,nikako da probam dali ma dejstva ,ali sam videla da se opet spominju dijete pa mi palo na pamet ona
http://uspesnazena.com/lepota-i-zdravlje/lezite-i-izgubite-centimetre-u-struku-ispravite-drzanje-i-narastite-fantasticna-japanska-metoda/
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 5/11/2013, 05:59

Dobro jutro!
VolEm sto sam dobre volje od jutra rana!
Nina, hoce li pasti dijeta?
Cufta na godisnjem, nema je da zapocne jutro.
Nemam sta pametno reci, ali vam saljem vEliki osmeh i zelju da zapocnete jutro nasmejani.
Ljubi vas leptirasta zirafa!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 5/11/2013, 07:52

Budite neko pre nego sto postanete nesto, da se imate na sta vratiti

       Leptirko, pridruzujem se tvom dobrom raspolozenju. L je super, ja super, svi super....svi smo SUUUPEEEER!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 5/11/2013, 08:16

Vidim da ste svi super...i zelim da tako ostane...mi bas i nismo..u stvari Andrej je ko zmaj pu pu p ..vec danima je onaj stari..ali Mina sa manjom upalom plu'a, grla, krajnika..od juce na ab...stalno je dva dana temp dva dana bez temp ali nije nista jela poslednjih nedelju dana..i juce je odvedoh ubolnicu..skenjala se zbog svega..a posebno zbog druzenja..mada padaa mi napamet da dodjem sama..videcu jos kako ce se situacija razvijati..
Bilio na Disney u subotu..vodila ja 4 devojcice..bile su i one i predstava carobne..msm za kakvu bre decu pa to je i za nas velike pravo uzivanje...mislila sam da ce mi mozda biti dosadno..ali jok..nauzivah se u bajkama..Mini bilo dosadno poslednjih desetak minuta doi tada sve ok...
odoh da radim ..ljubim sve od reda..posebno L moju lepu..i njenu lepu mamu Cuftu za ovakve divne postove..ti si moja kraljica..znas to
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od maus 5/11/2013, 08:31

Dobro jutro!

Nisam u stanju da vas sve postrojim.Vikend mi je poceo divno a zavrsio se grozno. Ujak je umro i to pred nama, za stolom...Srecom pa su Milan, Misa i Pape pokupili decu i izveli napolje. U subotu bila kod Parizana, ali sam se morala vratiti u Lo zbog nekog rodjusa. U nedelju odmah posle plivanja opet pravac Sabac na rucak kod ujaka. Svi smo bili tu ...i odjednom se uhvatio za grudi i poceo da krklja. Strasno!
Tate su otisle sa decom u BG na Dizni predstavu. Juce, na godisnjicu smrti moje mame je bila sahrana.
Na poslu sam , pijem kafu, vreme se mulja. Kisa samo sto nije pocela da pada.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od twinsi 5/11/2013, 08:32

Dobro jutro drugari!

Ćufta na odmoru, zavidim baš, baš! Odmori i uživaj malo i za nas.

Tinche dječica su ti med medeni!

Daco vas baš ganjaju virusi Mad 

Andrej je i pored izolacije u četvrtak zakačio gnojnu anginu, tako da mi je vikend bio užasan. Sad je već ok, produžena mu je terapija do sjutra, pa da vadimo nalaze. Ako budu u redu molitva ipak idemo na operaciju, nema odlaganja.

Jedno pitanje za doktore, kada je u redu da vadimo briseve grla i nosa, ako sjutra završavamo terapiju (Amoksicilin)?

Leptirko i ja volem što si ti dobre volje od jutra rana yes 

Spremate se za druženje, divno. Voljela bih da sam vam bliže.

Maus pozdravi parižane, mama pari baš nedostaje.

Kako nam je Mirjana?

Maki pročitah na koracima, srećno draga.

Toliko od mene za sada, ljubim vas sve!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od twinsi 5/11/2013, 08:34

Joj Maus baš strašno, primi moje saučešće za ujakom.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 5/11/2013, 09:44

Maus, odlicna smrt za ujaka, u drustvu svojih, kratka i bezbolna. Dok sam citala setila sam se da majku nikada ne pominjes.... i pomislila na to...tako se sve namestilo... zivot je lep ali uglavnom nepravedan. Idemo dalje.... matorimo, sve cesce nam se te "stvari" dogadjaju.
Twinsi, ako mene pitas, ja sam pristalica engleske i americke medicine, stoga briseve nemoj ni da vadis. Oni to vec godinama ne rade, ni grlo ni nos....da ne gusim zasto, kako....meni to nisu nikada radili, ja ne radim svojim bliznjima, ni svojim pacijentima.

Daco, ne pravi planove unapred, MIna ce biti SUPER do vikenda, i dolazite svi!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 5/11/2013, 09:55

Kad Mina i taja ostanu sami..onda prave blesave frizure i jos blesavije face

Žirafasti novembar  - Page 4 Jrfw


Žirafasti novembar  - Page 4 Pqog


Žirafasti novembar  - Page 4 Qksn

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 5/11/2013, 09:57

Obratite paznju da ima jednu mindjusu..bela bubamara..drugu je izgubila a ovu ne da da joj skinemo:aa69: v v 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od KoMetaK 5/11/2013, 10:06

Dobar jutar cure sunny 

Maus, moje saucesce za ujaka! Kako zivot nekada uredi neke stvari i datume... Ljubi mi Anchi!
Daco, drago mi je da je ANdrej bolje, ali mi zao Mine, dusa, bronhitis... valjda ce biti bolje do nedelje.
Cuftice, uzivaj u odmoru!

TOliko od mene, odoh da se spremam, pa po goste. Otpratih u nedelju moje rodjake za Svajcarsku, a juce nam stiglo 12 rodjaka mm-a iz Svedske. Dobili smo i pokloncice za bepca mnogo slatke! Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od KoMetaK 5/11/2013, 10:07

JOoooj ste je medena MIna!!!! love love love love love love love ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 5/11/2013, 10:53

Mina queen  Nekako ti muskarci imaju bolje ideje od nas da na blesav nacin zabave decu.

KoMeto, kakvi bre toliki rodjaci? Pa to kao u nekom humoristickom filmu sa italijanskom familijom
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 5/11/2013, 11:06

Dančić, žene!
 
Mišice, pitam se ja juče gde si. Žao mi je, moje saučešće za ujaka. Još na datum...
 
Twinsi, da ti Andrej bude dobro što pre!!!
 
A MINA, joj kako je slatka!!!! Daco, nisam primetila minđušu, ni kakva je ni koliko ih je, majke mi, samo sam gledala u taj slatki iskreni osmeh i okice!
 
MetaK, 12 rođaka!
 
Ćuftice, uživaj na godišnjem! Zavidim ti što i ja nemam još malo od godišnjeg.
 
Leptirice Žirafasta, i Daca ostade žirafa!
 
Ajd prijatan dan, odoh da radim, a napolju je... hoće-neće, ma bzvz. Kad će ta zima!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 5/11/2013, 11:19

MIss, izgleda da u ovoj zemlji samo ti, Bak i ja cekamo zimu. Ostali je se groze
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 5/11/2013, 11:26

I ja je cekam...i ja...i ja...
Maus moje saucesce...ali Cufta je potpuno u pravu....ja stalno to ponavljam...e da mi je d'umrem u trenu...
Kometak draga 12 rodjaka:shock: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked v v v v v v v v v v v v v v 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od bak 5/11/2013, 11:32

Dan Jutra!

Mima, duso, bas mi je zao No Sto rece Cufta njemu lepa smrt, a vama.... Jbga, zivot, ja se nekako uvek tesim, dok je po redu, sve je ok.

Daco, bas bezveze za bolesne indijance, tj indijanku. Al frizura je love  

Cufta uziva u odmoru, bas je briga. Neka, i ja sam yes 

Jes malo smorilo ovo vreme, ne znam sta da obucem. Nosim kratke rukave vec 8 meseci Shocked 

Krecem od sutra na aerobik lol! Ajko prezivim, eto me u nedelju, mada su sve bile sanse da necu doci, al eto, namestilo mi se drugacije.

Ljubim osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 5/11/2013, 11:33

Daco , dakle i ti caks zimu.

Danas sam pola ulice ocistila od lisca, i sredila orman sa alatom i farbama....to je bila nemoguca misija, ali se uspesno zavrsila.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 5/11/2013, 11:39

Cufto jel ti ono bese na godisnjem:asdf: zbunjen zbunjen zbunjen zbunjen zbunjen cmoka cmoka cmoka cmoka 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 5/11/2013, 12:39

cao,drugarice ff 
Maus,primi moje saucesce ,draga .zivot jeste surov.ali sve nas ceka to.nekog pre,nekog kasnije,nekog bollnije ,a nekag nema samo za sekundu.opet nije se covek mucio,pre smrti sve vas je video,vas najblize...meni je prijateljica preminula u 30-oj godini,od tumora,koji je kasno otkriven,i nazalost sve joj organe razjeo.ostavila je sa sobom malo dete od 8 godina.on je stalno trazi ,uvece mu je najteze,place ,psuje Boga sto mu ju je uzeo,i sad nema ko da mu cita price ..
ujak je sigurno doziveo lepu starost.
Daco,mina je secer pravi.i ima lepe zubice poljubac 
i ja jedva cekam sneg,i da pravim sneska ...niste jedine
cula sam za jendu malu curicu koja je sa 8 godina operisala kicmu,kao i ja .isti slucaj kao ja .imala visak prsljena,i planiram da saznam gde zivi ,da je posetim,i jako ,jako da je zagrlim.juce sam plakala kada sam cula za nju.
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 5/11/2013, 12:39

cao,drugarice ff 
Maus,primi moje saucesce ,draga .zivot jeste surov.ali sve nas ceka to.nekog pre,nekog kasnije,nekog bollnije ,a nekag nema samo za sekundu.opet nije se covek mucio,pre smrti sve vas je video,vas najblize...meni je prijateljica preminula u 30-oj godini,od tumora,koji je kasno otkriven,i nazalost sve joj organe razjeo.ostavila je sa sobom malo dete od 8 godina.on je stalno trazi ,uvece mu je najteze,place ,psuje Boga sto mu ju je uzeo,i sad nema ko da mu cita price ..
ujak je sigurno doziveo lepu starost.
Daco,mina je secer pravi.i ima lepe zubice poljubac 
i ja jedva cekam sneg,i da pravim sneska ...niste jedine
cula sam za jendu malu curicu koja je sa 8 godina operisala kicmu,kao i ja .isti slucaj kao ja .imala visak prsljena,i planiram da saznam gde zivi ,da je posetim,i jako ,jako da je zagrlim.juce sam plakala kada sam cula za nju.
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 5/11/2013, 13:06

Maus, saucesce...neka mu je laka zemlja...

A i ja sam ovih dana okruzena sve nekim teskim smrtnim slucajevima, sve mladi ljudi koji umiru od raka... strasno...al necu da mracim...

Cufto, mozda laktacija i hrana nemaju veze, al nervoza i hrana imaju, u mom slucaju neraskidivu , cvrstu i kompleksnu vezu...ai frizider mi je kao sirena, kada ga vidim, ne mogu da mu odolim...
Salu na stranu, primecujem da imam strasne napade gladi u vreme podoja, a posto obicno zurim, onda jedem i vise nego sto bi trebalo. A mm kaze da nikad bolje nisam izgledala...bice da mu trebaju naocare...
Al, konacno smo se vratili kuci, posle dva meseca proputovanja, pa cu valjda uspeti da se malo dovedem u red, jer u gostima je to jako tesko...Samo jos pse da vratimo, i da uzivam...Stan konacno sredjen, stigao je i namestaj, sada samo briskamo prasinu...i uzivamo...

I, da li neko zna kada radi organska pijaca na NBGD? prvi ili poslednji vikend u mesecu, kako bese...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 5/11/2013, 13:10

ema,isti slucaj i kod mene...sve mladi umiru...ali bude mi tesko kada cujem da ostave decu
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 5/11/2013, 13:13

daco vas nikaKO da zaobice vise te temparature.nadam se da ce ti deca ozdraviti do druzenja

maus stvarno nemam reci sta ze desilo sa ujakom,dobro je da su muski bili pribrani i da su uspeli decu da izvedu napolje jer bi se i ja uspanicila da sam bila na tvom mestu.moje saucesce
daco mima ti je preslatka i da neznam koliko ima godina rekla bi najmanje 6g
kometo kod tebe bas zivo jedne pratis drugi dolaze gosti.neka samo stizu pokloncici za malenog gospodina
cufto volim i ja zimu,jedini nevolim led kad je tad ni ne izlazim iz kuce a kad sneg pada bila bi ceo dan napolju na njemu
sad vas ja sve poredjala umesto misice

nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 5/11/2013, 13:19

ema i emili pisalae zajedno sa mnom.stvarno mi strasno kad cujem da je neko mlad umro pogotovo kad imaju malu decu kako tom detetu objasniti da vise te osobe nema.kod nas smo imali smrtni slucaj pre nedelju dana umro svekrov ujak i kad je marija cula ko je umro ona se samo jauknula i rekla jadan moj deda uja i klekla na kolena jedva sam je smirila .posle me pita mama kako cemo sad ici kod dede uje kad je on umro i lepo joj kazem icicemo na grobje tamo da ga posetis a ona nakraju kaze a kako ce on nama onda dati pare,naucio je svaki put da joj da po koji dinar i dete odma o tome razmislja sto meni nikad to nebi palo na pamet.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 4 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu