KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 3 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 2/11/2013, 20:34

nama je rodjendanko 1-og decembra,drugi po redu...pa cemo da narucimo miki maus tortu .jer mnoooogo voli Mikija.i velikog mikija cemo da joj kupimo...
mm je izasao u grad ,zvali ga drugari Rolling Eyes 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 2/11/2013, 23:03

Maakki, jel' pishesh na Koracima ili Klubu, ja ne stizhem da pratim, svaki put kad povirim bude puno novih djevojaka pa me blam, pogubim se. Embarassed  Je li opet putujesh za Skopje? U svakom sluchaju, sretno ti i bebicetno bilo! vv vv vv 
Djole, meni se jako dopadala ona boja kose sa slichica sa Miminom Anom (faza "tigrica", mada si sad vishe prugasta Very Happy ). Da vidimo shta ce svjetlija nijansa uchiniti za tebe. A za stomak, imam ga i ja iako sam mrshavica, al' ti barem imash taj, jel' 'no Biksi jednom rezhe "nadstruchni deo", pa to baci stomak u sjenku, a kod mene tu ravno.
Jednom mi je rodjena sestra rekla da mi vishe strshe lopatice na pogrbljenim ledjima nego grudi naprijed. lol! 
Nina, super ti je ta ideja da flomasterom obiljezhish djelove. good job 
Nama u utorak uvecher riknuo bojler, dolazio majstor 3 dana zaredom po 2-3 sata da ga popravlja i kazhe u petak oko ruchka: " Nema mu pomoci." Popravka i dijelovi su bili besplatni jer imamo sa velikom drzhavnom kompanijom ugovor o besplatnom popravku i servisiranju. No sad za novi se moramo isprsiti i dadoshe nam procjenu za kupovinu i instalaciju novog. Nazovemo i lokalnu, manju firmu i razlika u cijeni je preko 1500 eura. I jedni i drugi bi trebali da to urade u utorak. Prvima smo dali depozit od 10% i nemam pojma dal' ce nam to vratiti jer imamo pravo 7 dana da se predomislimo. Ovde su temperature preko noci 7-8 stepeni, a nemamo ni toplu vodu ovih dana. Bash smo morali u zhurbi donijeti odluku.
I tako, dok zaradjujemo vishe nego u Srbiji, ipak sve i vishe koshta.
Srecom moja rodbina na Balkanu ne ochekuje poklone, samo jedva chekaju da nas vide.
Cufta, podsjetila me na tebe, nekoc sam je dozhivljavala kao shto i jeste - ljubavnu pjesmu, a sad naravno drugachije ... slushaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 2/11/2013, 23:11

Shizi aaaaaaaaa ......... zagrljaj 

Hvala!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 2/11/2013, 23:16

zagrljaj 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 3/11/2013, 00:05

ima li koga?meni se ne spava ...kuvam jaje ,jede mi se.pojela sam brdo slatkisa i muka mi je Rolling Eyes 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Tinche 3/11/2013, 07:57

Jutro Jutra!!!

evo kafice
Žirafasti novembar  - Page 3 Kafici-u-vrnjackoj-banji


Joj, kilogrami, kilogrami...ja sam skinula bas dosta posle porodjaja...i onda se samo sve zaustavilo. Poceli opet hormoni da zezaju, koce...i pcos, i ir i visok tsh...kaze nutricionista da mi sa tom kombinacijom se tesko "pokrenemo" ali kada jednom krene bude ok...samo treba da se piju lekovi, da se pazi na ishranu, da se vezbaaaaaa....samo to. eto.

ja se trudim...ali imam osecaj da kg idu dole samo kad gladujem bas bas. a to ne smem...nije zdravo...sve znamo.

Evo jednog kratkog vk da vidite kako se Batak mazi i igra sa Tejkicom...retko uspem da ih snimim.


p.s. biksi...nivo 199, daj neki savet, zabola vec dve nedelje... Razz


E, da, Batak je bas bolje...skoro se i ne zali. Juce smo bili na divnom rodjendanu...bio je i Petar Pan...decko bas blesav...drzao im paznju dva ipo sata. Svasta su radili...pun je utisaka.
Posle toga prosetali Knezom. Debelica uzivala u kolicima. Malo zvera, malo se smeje, malo dremne i tako u krug. Lako je sa njom.


Odoh dorucak da spremam i mm da budim. Dosta mu je!


Ljubac!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 3/11/2013, 08:25

Dobro juuutroooo i nas 2 ustale. mm i pas spavaju kao da danas uopste nemaju nameru da ustaju.

Tina, filmic ti je divan. Tea uopste vise nije debelica, tek da se zna
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Tinche 3/11/2013, 09:15

Cufto...gde nije...ima 9150 sa sest meseci!!! hahahahaha

moracu none da joj slikam kada je budem presvlacila...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 3/11/2013, 09:49

Dobro Tin, onda je "dobro ispala" na ovom filmu  b Tako kazes, vise od 9 kg d 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 3/11/2013, 11:21

O lepote za pocetak dana! Bata i Teica, lepote dve! Kako se slatko igraju, a ona guguce.
Istopih se!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 3/11/2013, 15:06

[img]Žirafasti novembar  - Page 3 Xofknl[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od djole42 3/11/2013, 17:05

Dan cureTci !

Još malKo i kraj vikenda ...kud mi prodje -nemam pojma .....di sam bila...šta radila-jbm li ga samo ne videh ni kad bi dan ni kad bi noć...al lep je vikend bio ..lol! 

Hvala svima što me tako volite jer vi mora da me mnogo volite kad kazete da mi ništa ne fali (vala ima i viška )

Shiz ,zadnjh 6 meseci osedeh naglo i to nekak onak na pramenove pa je izbor svetlije boje + pramenčići ustvari izbegavanje čestog farbanja i dobra kamuflaža Wink .Ustvari se nadam da ću tako uspeti da je dovedem do faze ne farbanja Very Happy 

Ćuftice ,kao i uvek ,oduševiš me svojim postovima ...bilo da su tvoji,citati ili vicevi!

Ljubim sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od MAAKKI 3/11/2013, 19:14

Kakav vk za pocetak dana pogledala sam bar tri puta i opet cu srca srca srca srca srca srca srca 

Siz za sada pisem na koracima videcu za otvaranje dnevnika, jos uvek se ne desava nista bitno.

Danas sam ceo dan uglavnom odmarala, a moram da priznam da sam i zasluzila, skuvala rucak i to je to za danas, napravila neki novi kolac od jabuka i svima nam se bas bas dopao, druzila se sa kumom popodne i prijalo je. love 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 3/11/2013, 21:28

Potpuno odusevljena stizem iz bioskopa. mm i ja 200g nismo isli u bioskop.

"About time" ("vreme za ljubav") MORATE GLEDATI! Film je sve ono sto znamo a zaboravljamo, ili jos ne znamo o zivotu, ljubavi, sreci, ......svemu onome sto volimo i sto nas cini ljudima.


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od KoMetaK 3/11/2013, 22:32

Drage moje, neka je novambar srecan svima, da dobijemo nove velike bete, da trdunice uzivaju u svakom danu trudnoce a mamice u svakom trenutku sa svojom decicom!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Da je sto vise slavlja i veselja na ovim stranama i da je sto lepsi provod na proslavi 10. novembra! srca srca 

Ja sam imala najdivniju i najomiljeniju mi goscu, moju unukicu od 3,5. godine i uzivala u svakom trenutku provedenom sa njom i svakom njenom poljupcu, zagrljaju, mazenju i ljubljenju stomaka. NE videh skoro ovako malo a tako razumno dete, pedantno i pametno. Dusa moja, kako je sa njom lako provesti dan! Sa mm i njegovim roditeljima se uklopila ko da ih poznaje celog zivtoa, igrala se iako ne zna italijanski i pocela je da ponavalja italijanske reci i to bas onda kad treba! srca srca Otputovase danas a meni vec nedostaje. POstavicu slicicu kod mene u dnevniku i vk. osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 4/11/2013, 07:18

Dobro jutro, kisno, ali toplo!
Uzivam u lepotama Fruske gore. Prizor iz bajke. Tapakanje kise uspavljuje...
Pored mene , u busu, koleginica ljusti masnu pitu od sira. Spremamo se za seosku idilu. Rekoh joj da sledeci put rascereci preceno pile, onako domacinski, na kolenima,na krpi. Smeje se zena, prihvata salu.
Lepo je kad kisno jutro zapocnemo osmehom!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 4/11/2013, 09:55

Jutro, Jutra!!!
 
Nema me celi celcati vikend. Pa dok pročitah, mada se sećam i dana kad je pisano 10 strana dnevno, pa ajd Kredom:
 
 
leptirko82 ::Happy ima lice kao andjeo, a verujem i da je dusa u skladu sa njimm!!!!!
 
Jeste. Jako je divna osoba, videla si da je jako lepa, na sve to inteligentna. yes I povrh svga - ovo je bez preterivanja!!!!
 
Tinche ::Jao zeneeeeee!!!

Bas se radujem druzenju!!! :)))))))

sreca sreca sreca sreca sreca
 
I ja, mislim stalno na Tejkicu!!!!! osmeh srce 
 
maus ::

...I malo Celulitara kod mene pa kod tebe...necemo se valjda svadjatiVery Happy 
 
Nema šanse da se posvađate, jer će Tejkica biti kod mene. yes yes yes 
 
maus ::Sutra se vidjam sa Malom, decicom a da li ce Velja biti u stanu ili ce pobeci, to ne znam. S`rane zore im upadam u stan hahahahahahaha.
 
Molim te, pozdravi Malu i Velju, i molim te, uzmi Iv u ruke i izljubi je u moje ime!!!! I Ducija, naraFski, ali Iv.... smajli angel
 
nina :) ::djole sta ti fali.meni pre neki dan palo na pamet da se slikam i da okacim ovde sliku da pogodite koja je ovo trudnica i u kom je mesecu jer meni se sve lepi za stomak a i takav je blik ko da sam u 7-8  mesecu i onako na dole.bili pre dve nedelje kod mojih i gledam snajkin stomak koja treba  polovinom decembra da se porodi moj je dosta veci nego njen
 
Nina, slatko si me zasmejala! Ja inače imam "samo" 58...60kg, a stomak iste veličine kao Lafu kad je ušla u 16-tu nedelju.
 
cufta ::  
 Miss, da li tm gleda derbi. Moj vec komentarise zajedno sa komentatorom iz troseda....
 
 
Da, ali sam imala sreće, otišao kod nekog prijatelja, skupili se sve muškarci, da na miru bez žena uživaju u derbiju.... Msm, nekima je to uživanje! lol! 
 
 
djole42 ::
Još malKo i kraj vikenda ...kud mi prodje -nemam pojma .....di sam bila...šta radila-jbm li ga samo ne videh ni kad bi dan ni kad bi noć...al lep je vikend bio ..lol! 

Hvala svima što me tako volite  jer vi mora da me mnogo volite kad kazete da mi ništa ne fali (vala ima i viška )
 
Sve što je lepo- kratko traje. Isto se osećam svake nedelje uveče. Sad
Ja pramenove ne primetih, dakle jako ti prirodno boja izgleda, što je naravno dobro. Ja se sa farbe skidam tako što se ofarbam u približno prirodnu boju i onda pustim. Ne primetih ni da si preterala u dodavanju kg, možda zbog garderobe. U svakom slučaju, daleko si ti još uvek od 42 godine. likeit P.S. Svaka ti čast za nepušenje, pa sad počela opet ili ne, nije važno, eeeej- 275 dana bez, ti si zaista heroj.
 
 
Za razliku od Đoleske, ja naručila elektronsku cigaretu, da se polako kidam s katrana i ugljenmonoksida.
Za sličnost sa Đoletom, i meni vikend očas posla prođe. Subota u nabavkama i čišćenju, nedelja u spremanju hrane i prejedanju. Uglavnom. Wink
 
Tinče, ne znam ko mi je slađi, BataK ili Tejkica, pa dolazim u nedelju da proverim. g
Drago mi je da je Batica uglavnom ozdravio, do ovog trenutka je sigurno skroz zdrav! osmeh srce
 
MetaK, ja VK ne uspevan da otvorim, kaže na fb da je privremeno nedostupan sadržaj. Al da znaš da ste mi divne, medene, tvoja unuka i ti, kao drugarice!!! I bebac se vidi!! Wink
 
Leptiriću, ti si još žirafica naočare Mada, dok ja ispisah ovu poruku svašta se izdešavalo, pretpostavljam.

Mišice, poljubi Anu, vidimo se u nedelju. Mi u nedelju, pa sledeči put opet u nedelju. Na 5 meseci, ali je uvek nedelja. lol! lol! lol! 
 
 
Prijatan dan, stiskam i ljubim sve do jedne!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 4/11/2013, 09:59

Tince, deca su ti medenjaci... a sto se kilograma tice,  i ja se trenutno mucim, ostalo mi je 10 kg viska posle porodjaja, i ne bi mi toliko smetalo, da me ne otkida kicma... moj stari problem...lekovi i dijeta ne dolaze u obzir, to tek kada zavrsim sa dojenjem, al vezbanje jedv cekam. Petar je konacno krenuo da klopa na tri sata,zna da odvali i u toku dana po par sati spavanja, pa cu za pocetak poceti kucnu varijantu, istezanje i bicikl...

Ljubim vas vse, odoh da mucim dete antibioticima...kod njega je u gostima klebsiela, pisah vec o tome....kod mene bila streptokoka, nju ispratismo, konacno...a obe bakterije smo izgleda pozajmili iz porodilista...


Ljubim vas sve....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Niny 4/11/2013, 10:05

Jutro drugari love 

Joj Tina kako su medeni srca srca srca Kako Batak voli seku osmeh srce

Ja kupila prošle nedelje gumene čizmice, al baš lepe, i sve se nadala kiša će danas, da ih konačno obujem, kad opet sunce sunny  Ako, biće kiše yes 

Poljubac svima ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od bak 4/11/2013, 12:21

Dan jutra!

Ne znam sta bih vam pisala, nisam nesto po volji za pisanija, zato cu vas samo ljubiti osmeh srce poljubac 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 4/11/2013, 12:45

Danas se vracamo na posao.
                       A nista coveka ne moze tako razonoditi kao malo posla u finom        
                       preduzecu, u veselom drustvu i sa pristojnom platom


   Ali neeeeee.....danas ne radim popodne....od danas sam NA  O D M O R U igra 

   Lucija sinoc i jutros imla temepraturu, sada je super. U skolu ne ide, tako da se igramo i kuvamo.

   Ema, dijeta nema veze sa dojenjem. Za mleko je potrebna samo voda. To je jedan jako kompleksan hormonski produkt koji sa hranom nema ama bas nikakve veze.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 4/11/2013, 13:31

Cufto, bas se jutros zapitah sto te nema?
Uzivaj na odmoru i ljubi L da ozdravi sto pre!
Ostadoh zirafa, jos samo da nick promenim u zirafko!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od MAAKKI 4/11/2013, 18:59

Vece jutra sunny 

Ne mogu da verujem da ste ovako malo ispisale, ajd ponedeljak je.
Danas sam se natrcala kao ludak, ali obavih skoro sve sto sam smislila i sto treba, naravno da kod mene ne moze da prodje nista lagano, tako da sam uspela i da se prehladim, al kako rece moj dr proci ce.No 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 4/11/2013, 20:47

Maaaaki odvratan je ovaj virus, ali mislim da se virus sasvim dovoljno iziveo na meni i Mirjani ove sezone. Tebe nece mnogo dirati.

Lucija od rano jutros nema temepraturu, i super je. Ako bude i nocas tako, ide u skolu a ja negde na prepodnevnu kafu. Volim godisnji odmor, jer sednem u autobus i odem negde na kafu. Ne mislim o parkiranjima, vremenu, obavezama.... ma ni o cemu.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 4/11/2013, 20:53

Oglasi:



*Mladu i uspješnu ženu, lijepu i materijalno neovisnu, vjernu, tolerantnu,

koja ne puši cigarete, ne pije i ne drogira se, ne izgovara više od dvije

rečenice u jednom dahu, koja uvijek ima što za obući, vječno nasmijanu,

inteligentnu, heteroseksualnu, sa većim grudima, bez celulita, neudatu,

bez djece i sa mamom na drugom kontinentu.*
Šifra *ODMAH ŽENIM*

*Mladog i uspješnog muskarca, sa riješenim materijalnim i stambenim

pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne

puši i nije narkoman, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog,

heteroseksualnog, s atletskim tijelom, neoženjenog, bez djece i bez tone

dosadne rodbine.*
Šifra *SAMO HOĆU DA GA VIDIM*
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 3 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu