KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/12/2013, 14:35

Hvala punoooooo! Sve vas cmačem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/12/2013, 21:44

evo i mene Very Happy Buva mala ima 1200gr, grlic je 36mm, zatvoren :) Ima sire lice, izgleda da lici na tatu, posto ja imam glavu kao teglu  lol! 
Dr kaze da se ja necu skoro poradjati  lol! lol! lol!  Posto sam mu pricala kako sam spremila spavacicu i mrezaste gace i sve jer se Biksi porodila  lol! lol! lol! lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 17/12/2013, 22:05

hehehe, lafe, super izvestaj :) bravo za buvicu <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/12/2013, 22:33

Haaaaaaaahahaha, Lafe, ne zezaj da si pricala dr o gacama, spavacici i Bixi Very Happy Pa ti si ludja nego sto sam mislila! E bas ti hvala sto mi rece kilazu, posto smo mi tu negde u par dana, ja pamtim pa vratim za jedno nedelju dana kad dodjem s kontrole, javicu ti kolko smo dobili grama Very Happy Mada ovaj moj ne prica u gramima, samo u pridevima: super, odlicno, dobro, napredno, uredno, normalno..  lol! (sad ti je jasno sto ti se zahvaljujem za gramazu)
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/12/2013, 22:38

jao... pa ja vam ne ispiricah hit dana!
Ustanem sva slogirana jer sam sinoc plakala, budala, istusiram se i obucem, ni ne pogledam sta sam obukla (letos sam gomilu gaca pobacala jer su bile flekave od krvi ali su mi izleda ostale jedne sa kojih se krv nije skinula)....
Posle nekog vremena, odem u toalet i pogledam u ves i SLOGIRAM SE!!! ja mislim da mi je pritisak bio 200!  lol! lol! lol! lol! 
Obrisem se papirom, nista, onda uzela ogledalo da gledam i shvatim da je to BUG od letos  lol! lol! lol! lol! 
Toliko sam se uplasila da nisam ni registrovala da je to fleka  lol! 

A smejao se doca kad sam mu pricala sta sam sve spremila, da sam cak i ispeglala sve Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 18/12/2013, 00:49

LaFo, bravo za malu buvicu  likeit Naravno da nećes ti još, gde ti se žuri, nije još došlo tvoje vreme  Wink A za flekicu, šta reći  b  
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 18/12/2013, 10:51

LAFO BRAVO ZA IZVJESTAJ I ZA MALU SRECICU  smajli angel  smajli angel  smajli angel
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 18/12/2013, 11:47

Lafe, slatko se ismejah tvojim biserima!!!  queen lol! lol! lol! Vazno je da je buvica super, da lepo raste i da uziva kod mame. Probaj da se opsutis bar malo, sad pred kraj trudnoce, naravno, ako uspes!  Very Happy 

Ljubim vas trudnicice!  ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/12/2013, 11:53

Lafe koja si ti  queen ismejala sam se slatko  lol! lol! lol! 
Trdničice ja vas sve jako  zagrljaj i da se prijavim da ću od sad ćešće dolaziti na zaprasivanje, da krenem na vreme i budem podobro zaprašena za sledeći postupak  konfete konfete konfete lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/12/2013, 10:32

da se javimo, pregled prosao ok, malo je u novom sadu to bzvz, tesno ej sa terminima, id efinitivno cu morati i privatno da vodim trudnocu....
beba je ok, vidi se srcana radnja, po uz malo kaska 3 dana, ali je to ok, u granicama normalnog :)
sad mi je sledeci zadak laboratorija u toku mesec dana i da zakazem negde privatno EUZ, tamo za kraj januara....
ako neko ima preporuku za dobrok dr u novom sadu, privatno, nek mi posalje pp :)
e da, dobila sam utrogestan da stavljam zbog onog mrljavljenja.... ovih dana je sve ok, nije se pojavljivalo, ali za svaki slucaj....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/12/2013, 11:05

Botox  bravo za srce likeit sad možeš da se prepustiš čarima  trudnica  i da uživaš  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 19/12/2013, 11:24

Botox,bravo za divan izveštaj!!!!
LaFolie,meni se čini kao da je pre mesec dana bilo kad si došla iz Praga i kad smo čekale tvoju betu,a žabica ima već kilo i dvesta,mašala!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/12/2013, 11:29

Trudnice sretna slava
Bottox bravoooo ♡♡♡
Lafe Lafica je bas prava ☆☆☆
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/12/2013, 11:49

ljubim vas sve puno! i mala buva salje poljupce  srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 19/12/2013, 13:33

Bptox, bravo za izveštaj! Super će biti tvoja bebica  Very Happy 

LaFe, ljubim princezicu u stopalca!  srca 

Pozdrav svim trudnicama, sve školski da vam se dešava!  cvet 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/12/2013, 14:47

missile ::

LaFe, ljubim princezicu u stopalca!  srca 


gurala je nogicama UZ, gura nju doktor, gura ona doktora  lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 19/12/2013, 15:02

Lafice, poljubac za buvicu!
Zelim joj da ima smisao za humor na mamu, posto si rekla da lici na tatu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/12/2013, 15:30

Lafe, šašavi stvore, bravo za buvicu, aktivašicu!

Ne čestitah plutonki dva srca što je čulaa, al mogu i ovde!

Samo da vas sve ljubnem onako poštenski pravo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 19/12/2013, 15:56

Biksi samo da ponovim jopet ...setnja ,setnja setnja ,svakim korakom ce ti biti lakse iako ce ti nekada ciniti da koraknut ne meres ... isto ce ti biti malo teze u pocetku na stranu da spavas ili da dojis ,nista ti biti nece ne boj se kao prvo a kao drugo u roku od par dana i to prestaje da bude neprijatno ... ja volim da znam sta me ceka pa zato pisem da i ti znas  Very Happy

ljubi mi hipika  love
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 19/12/2013, 15:57

zeznuh se htedoh u tvoj dnevnik
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/12/2013, 16:40

Botox  radost  radost  radost  radost BRAVO ZA IZVJESTAJ,ma bice to bebac ipo,vidjeces.....Svim ostalim okruglicama,onoma koje ce to to tek postati,a i onom bivsim  lol!  kissko veliki od nas dvije,od buduceg profi  boks  boks  boks  boks  i mene  d  d  d  d  d  d  d
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/12/2013, 21:36

Botox, super za srculence!  srce Uzivaj u trudnoci!  trudnica 

Ljubac za sve trudnjace!  ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 19/12/2013, 23:10

Botox, divno za srculence!
Ljubim te u avatar lepi!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 20/12/2013, 10:37

Botox, super za srculence malo  srce 

Meni gotovi rezultati krvi i evo sad cekam dr da mi se javi. Ono sto vidim i sama da nije dobro jeste povisen Fibrinogen (preko 6, a normalno je do 4) i d-dimer 2600(a za lll simestar max dozvoljeno 1500). Ja sam pila Aspirin 100 jos od pocetka stimulacije, ali su mi ga u nekoj nedelji u ll trimestru ukinuli. Posle promenih dr i on mi nikad nije vise to proveravao. Sad sam opet, hvala milom Bogu, kod moje stare dr i kada je cula da nisam proveravala vise nikad d-dimer, dala mi da vadim. I, eto, sad povisen. Jel znate sta se radi kad se to otkrije ovako pred kraj trudnoce? Kazem pred kraj jer, iako sam od sutra tek 33. nedelja, dr planira carski izmedju 36. i 37. nedelje, sto mu dodje manje od mesec dana.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/12/2013, 10:39

mojoj drugarici su uveli fraxi pred kraj, kazu da tada najvise i skace dimer. Konsultuj obavezno lekara (mozda i hematologa)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu