KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:11

Žene divne ste.Ona je istraživala i pitala dr.Verovale ili ne danas više mladih žena prekida trudnoću zbog neke anomalije ploda nego starijih.Ona misli da je sve ok,ali ....U vreme kad smo se mi rađali to je bilo kao Loto.Sad se zna sve,pa više nema klađenja muško ili žensko.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 28/11/2013, 21:35

zvoncica36 ::
noja ::Zvoncice kod kog ide dr ja bi preporucila zivanica u anlajfu ima u desetoj  nedelju promo bespllatan pregled pa nek zakaze dosta dobar dr
Više nije besplatno pošto su se mnoge žene žalile na njegov rad.Jesi li ti išla kod njega?Moja komšinica je išla kod Milana Brakusa na uz.On ima sve sertifikate,ali sad na ekspertski misli da ide kod Relje Lukića.Ja nemam pojma koji su dobri.Ona je između Mikovića i Lukića izabrala Lukića.Mislim da hoće kod njega da je on i porađa.Da li znate nešto o njima?
Ja sam od pocetka kod Brakusa i mislim da je sjajan, pogotovu sto se tice ultrazvuka.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:40

Gde ideš kod njega?Ona je išla u ordin.Radojičić,ali kaže da uz nije baš najbolji.Koliko ima god dr?Da li ti je on radio ekspertski?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:43

Da li ima tema o ekspertskom uz?Koga žene preporučuju kao najboljeg?To je mislim najvažnije za nas pogotovo one koje neće da rade amnio,a ja ću biti jedna od njih.Plašim se igle!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 28/11/2013, 22:10

Z. Mikovic iz NF, svojevremeno nacelnik odelenja za visokorizicne trudnoce, je dobar za ekspertski uz. Meni je receno da je on najbolji strucnjak, kad mi je tokom ultrazvucnog pregleda u okviru dabl testa zbog debelog NT (vratnog nabora bebe) predlozeno da radim analizu horionskih cupica. On mi je radio tu intervenciju u NF, genetski nalaz bebe je bio ok, ali je nastavio da me prati ultrazvucno jer se pojavio hydrops fetus-a. Nazalost, kao sto verovatno znate, mojoj bebi nije bilo spasa.


Poslednji izmenio fight&faith dana 28/11/2013, 22:16, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/11/2013, 22:14

F&f jesi ti radila cupice ???
Bila sam jednom u tridesetoj nedelji kod z. tad je on bio bas hvaljen a ja sam bila jako zadovoljna inace imam dr u ns to sam bas htela kod njega
nepoznajem bg dr
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 28/11/2013, 22:17

Jesam Noja. Radio mi je Mikovic u NF. Nalaz je bio normalni muski hromozomski komplement. Posto je trudnoca bila iz VTO trazila sam da mi tu intervenciju radi najbolji strucnjak, kako ne bih rizikovala gubitak bebe. Drugi doktori iz NF su njega predlozil. Mislim da je analizu cupica radila i Ninche u Jevremovoj.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 29/11/2013, 07:59

Citam sta pisete i blago mi nije dobro...sad kad pomenu Stenli da je prvo bio jedan mesak, a da su 2 srca kucala... affraid Ja sam pitala dr samo jedan mesak, a ona kaze koliko bi ti htela... ja ocekivala 2.
Ja sam svakako zakazala novi uz za utorak privatno, jer mi je ovaj prvi radjen u DZ, zbog komisije i mislim prerano, na 5+1.
Juce se cujem sa zenicom koja je samnom bila u Pragu, sa betom 600 i nesto, juce bila na uzv i kod nje su 2 meska, ali joj je dr rekao da je rano i da se ne vidi sta je u mesku...
Da li su losi aparati ili doktori meni nije jasno..ako se kod mene na 5+1 vidi i embrion i zum.kesa, a njoj na 5+4 dr ne vidi sta je u mesku?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 29/11/2013, 08:23

Drage moje trudnice...moje mišljenje već znate. Ja ne znam da li ću ići i na UZ, a kamoli na biopsiju čupica, amnio...A zašto?
Pored toga što sve te metode nisu POUZDANE, što je osnovna stvar - zašto raditi nešto što ti ne govori ništa? Nisu BEZBEDNE, koliko god nas ubeđivali. Imam nekoliko primera oko sebe, izgubljenih trudnoća nakon amnio, a imam i primer urednih ultrazvukova, dabl i tripl testa, amniociteze i rodila se devojčica koja je mesec dana bila u redu, a onda je krenula da se gasi. Sada ima 4 godine i biljka je. Koji je to sindrom, niko ne zna. A sećam se dana kada je koleginica došla nakon amniociteze, odahnula, sve je u redu. Ima dvoje zdrave dece, ovo je bila treća trudnoća. Ljudi moji, ej!
Ja sam tada rekla - ma samo Bog dragi može da pomogne da sve bude u redu!
Celu trudnoću je osećala nemir i da nešto nije u redu, išla kod najboljih stručnjaka na preglede i eto...ona bi opet rađala, ali muž se ne usuđuje.
Drugi slučaj - drugarica. Rodila je dete sa daunovim sindromom koji prate teški epi napadi. Muž otišao u Avganistan da bi mogli sva lečenja da finansiraju, a ona više ne radi. Nakon par godina se usuđuju na novu trudnoću i sada su dobili zdravog sina.

Drugo i najvažnije:
Moramo poći od pretpostavke da će sve biti u redu. Ja ako razmišljam da neće nešto biti kako treba, ja onda odustajem sada, ovog momenta, ne smem, neću, ne mogu da se nosim sa tim. Nema u mojoj napaćenoj duši više mesta ni za šta crno, a pogotovo za misli da će mi dete biti bolesno. VERUJEM da će sve biti dobro i ja ću, daće Bog uskoro tako da guram i UŽIVAM (želim da uživam u trudnoći, jedva čekam). Ako nemam vere, nijedna analiza me neće umiriti, nema tog doktora i UZ-a i 300 čuda koji mogu pomoći. Imam i takav primer, svoju rođenu sestru. Panika, stalno panika, a sve super.

Sve je u našim glavama. Kada beba nije u redu, niko joj ne može pomoći. Nema te dijagnostike koja nam može 100% reći da je nešto u redu ili da nije u redu.

I još nešto...pa nismo mi narod u kojem se rađaju bolesni. Da pričamo o nečemu što je kod nas masovno, pa hajde, da paničimo. Ali mi smo što se toga tiče zdrava nacija (barem ja tako mislim gledajući oko sebe). Jesmo bezobrazni, ljubomorni, ali nismo brate misli genetski bolesni. I zašto onda verovati da će se ne daj Bože nešto desiti sa bebom.

Sve su bebe zdrave, nego šta! I ne samo što su zdravi. To su HEROJI!!!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 29/11/2013, 08:47

Strumfeta i jeste zaista rano. Meni je prvi uz radjen sa 5.5 nedelja i video se mesak 9mm ali ne i zumancana kesa, plod i srcana radnja. Sledeci je bio sa 7 nedelja i videla su se dva meska i plodovi sa srcanom radnjom. Razlog zbog cega sam ja isla ovako cesto su bila moja krvarenja.
Zvoncice, i u ordinaciji Dinulovic i Radojicic, ja trudnocu vodim kod njega. On vise ne radi u bolnici, vec samo privatno. Sto se porodjaja tice, tu je rekao Mikovic.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 29/11/2013, 08:52

Miković nije dao mojoj sestri da u Frontu ide na CR. Radili su joj indukciju danima, beba krupna, ona sitna...onda je krenula zelena plodova voda i da moj zet nije bio tu i da nije napravio žestoku frku i uhvatio ih tamo za vratove ko zna šta bi bilo. Hteo je da prisustvuje porođaju, pa je zato srećom bio u bolnici. Kasnije je saznala da lekari imaju određen broj carskih rezova koje mogu da urade, tačnije, ne smeju imati više carskih nego prirodnih porođaja, a pošto on uzima lovu raznima (poznatim ličnostima, ali i sirotinji raji) za CR, vrlo brzo probije "kvotu" i onda žene muči do iznemoglosti i ne odobrava CR. Moj sestrić se rodio namučen, sa zatvorenim okom i šljivom na oku (to se vuklo do 5. meseca). Moja sestra bi ga zadavila da ga negde sretne.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 29/11/2013, 09:00

Znaci mogu u utorak da ocekujem jos jedan mesak lol! 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 29/11/2013, 10:45

Erata ::Miković nije dao mojoj sestri da u Frontu ide na CR. Radili su joj indukciju danima, beba krupna, ona sitna...onda je krenula zelena plodova voda i da moj zet nije bio tu i da nije napravio žestoku frku i uhvatio ih tamo za vratove ko zna šta bi bilo. Hteo je da prisustvuje porođaju, pa je zato srećom bio u bolnici. Kasnije je saznala da lekari imaju određen broj carskih rezova koje mogu da urade, tačnije, ne smeju imati više carskih nego prirodnih porođaja, a pošto on uzima lovu raznima (poznatim ličnostima, ali i sirotinji raji) za CR, vrlo brzo probije "kvotu" i onda žene muči do iznemoglosti i ne odobrava CR. Moj sestrić se rodio namučen, sa zatvorenim okom i šljivom na oku (to se vuklo do 5. meseca). Moja sestra bi ga zadavila da ga negde sretne.
To je tacno 100%. I ja sam cula da nece da odobri CR kod zena koje kod njega nemaju vezu, zbog cega cesto zene kod kojih je indikovan carski rez pokusava da porodi prirodno. To cesto moze biti fatalno za majku i bebu, a zene se, u najmanju ruku, namuce najstrasnije. Slazem se da je po tom pitanju veliki, a mozda cak i najveci skot. Ja sam rekla da je on dobar strucnjak da na UZ protumaci anomalije i probleme kod ploda i da uradi analizu cupica sa najmanjim rizikom po bebu. Meni su njega preporucili, i na neki nacin mi bili "veza", doktori sa IVF odelenja NF gde je beba i "napravljena" (pre svega B. Arsic). Kad sam posle loseg dabl testa u NF otisla i u Jevremovu na ekspertski UZ i M. Ilic mi je rekla da je najbolje da mi bebu UZ prati Z.Mikovic. Na odelenju visokorizicnih trudnoca u NF imaju odlican UZ.
Inace kad sam razgovarala sa dr sta moze biti uzrok hydrops fetusa koji nije imunološki uslovljen (majka nije Rh-) odgovor i Mikovića i embriologa iz NF Milije bio je da je verovatno neki virus "protrčao" kroz organizam tokom rane trudnoće.  Najčešće je uzrok CMV (citomegalo virus) ili Parvo virus B19 (koji često imaju deca u vrtićima), ali do toga može da dovede i običan virus gripa. Testirala sam se na CMV virus i rezultat je da ga nikad nisam imala, a Parvovirus tada nije mogao da se testira. Ja sam zatrudnela u februaru, u vreme sezone gripa, a svakih pet dana sam išla u ambulantu da mi daju progesteron, tako da sam verovatno tu nešto "zakačila". Dakle bila sam težak baksuz. Inače kad sam došla na poslednju kontrolu u 26. nedelji trudnoće, Miković mi je naredio da ostanem u bolnici, a mog muža je poslao po stvari. Osetila sam takvu bol da sam mislila da će mi se tavanica srušti na glavu, ali nije bilo razgovora, bunila sam se, plakala, raidala, tražila da me pusti kući, ali dr je rekao da ako trudnoća ne bude prekinuta (bebi  su pluca vec bila puna vode) beba će verovatno umreti u meni, zbog čega bih ja mogla da dobijem sepsu pre nego što to shvatim. U svakom slučaju, devojke čuvajte se virusa u ranoj trudnoći. A što se tiče genetike, slažem se sa Eratom, da smo genetski uglavnom zdrav narod.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 29/11/2013, 11:44

FF, kakva priča! Stvarno nesreća. Nisam znala da si toliko gurala...strašno kakva nepravda!
Šta sve čovek preživi...
A i to sam čula za Mikovića, kada su rizične trudnoće u pitanju, da je tu najbolji.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/11/2013, 11:50

Moja drugarica koja nije iz Srbije je hitno stigla u BG na operaciju, jedna od 2 bebe u stomaku je prestala da se razvija, ali od prednizona je ostala tu negde u materici, Mikovic je hitno operisao, nije imala ni vezu ni nista, spasio joj je bebu koja je bila ok, operisao je, sekli su joj stomak, sve je dobro proslo. Imala je veliku srecu, kad je stigla, da je on radio
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 29/11/2013, 13:32

Svačije mišljenje je dragoceno.Ona je pročitala sve što ste napisale i najverovatnije neće ni raditi amnio.Samo još da nađe nekoga ko dobro radi ekspertski uz.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 29/11/2013, 14:01

drugarice trudnice ,debelice sve vas redom puno ljubim!!!ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 29/11/2013, 16:07

Zvoncice, drago m ije da smo joj makar predocile situaciju u kojoj je, jer ni jedna od nas ne moze da donese ispravnu odluku u njeno ime. Bar je meni bio cilj da joj predocim za i protiv i ako je spremna da se nosi sa rizicima da uradi amnio, kao i da je spremna da se nosi sa posledicama kasnije. Ja sam tako prelomila! NEmam snage da se nosim sa rizicima niti da ovaj plod koji skakuce uveliko kod mene ubijem, pre cu da se zrtvujem celog zivota za njega ako nesto krene po zlu. Nista nam nije garancija ni sada ni kasnije da ce sve biti u redu, a ni da ce krenuti po zlu. Ja VERUJEM da ce sve biti u redu i pozitivna sam, a ako se preolrene, spremna da snosim posledice celog zivota.

Gde nam je Saritam?! Kako si draga? Sta je dr rekao na kontroli?

Imam i dva pitanaj za vas, glupa, ali bolej da pitam.
Pisaste za donat vodu, koliko je pijete, cini mi se da je Bixi rekla 1 casu dnevno.
Drugo pitanje se odnosi na bebu, sta bese od hrane/pica pomaze da beba promrda. Nesto ga bas slabo osecah i sinoc i danas, ili se okrenuo pa ne bije jako ili se uspavao. Nije da ga ne osecam, ali vrlo slabo i retko, pa se naravno sad ubacujem u trip! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 30/11/2013, 10:18

Meto, ja se okrenem, npr. na levi bok i znam da mu taj polozaj ne odgovara, odmah pocne da bije. Pokusaj malo rukom da pipnes sa svake strane polako, mozda se javi. Mislim, ece bas da drekne: "sta me budis", ali znaju da mrdnu malo.. Meni se beba razmrda posle svake stolice kao luda, valjda dobije na prostoru za manevar, jadna, posle pet dana  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 30/11/2013, 10:50

Trudnjacheeee samo da vas sve jakooooo ljubimoooooo i d 

Uzivajte Very Happy , meni moja beba i dalje  jako nedostaje u stomaku -da bude 24 h kod mame
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 30/11/2013, 11:00

Meta, meni poskacu npr posle slatkisa :-) Kazu da ukoliko miruju ceo dan, popijes casu mleka i legnes mirno neko vreme, to sam procitala ovde negde na forumu, ako se ne varam.
Sto se donata tice, da jedna casa je ok u toku dana. Ja sa zbog problema sa stolicom ukljucila portalak sirup i svako jutro uzimala aktiviu onu guscu i da kucnem u drvo, sve se sredilo.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Januar 30/11/2013, 11:12

Ukratko moja dešavanja u trudnoći. Ostala trudna Vto iz prvog puta. Vto radili prof. Vlaisavljević i dr Milica Ilić. Nakon saznanja da sam trudna, odmah počelo krvarenje, trajalo do 12 nedelje. Od 12 do 17 nedelje sve super. U 17 opet krvarenje, na ultrazvuku sve ok. Bila na tokolizi, krvarenje stalo. U 22 nedelji opet krvarenje, tokoliza i stalo. U 24 nedelji na kontroli kod jedne bebe viđena bijela tačkica na srcu. Rađena fetalna efokardiografija sve ok. U 30 nedelji na kontrolnom pregledu sumnja kod iste bebe na limunov oblik glave. Rađena kordocenteza. Nakon kordocenteze počelo krvarenje, sa ugušcima. Na ultrazvuku bebe o.k protoci ok ali od nekud krvarenje. Stavljena na tokolizu i krvarenje stalo. Stigao uredan nalaz kordocenteze. Hvala ti Bože. Termin poroda 30. 01. Porod očekuju čim uđem u 9 mjesec, odmah nakon Nove godine.

Januar

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 30/11/2013, 11:27

Januar, zelim ti miran decembar, bez ikakvog stresa i lagan ulazak u deveti mesec posle svih tvojih peripetija. Vazno je da su bebice ok.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 30/11/2013, 12:07

Drage moje devojke, evo i nas, malo smo bili ovih dana u poslu,pa se nisam javljala. Sredili smo sobicu za bebanice, uneli jedan krevetac, iza nedelje cemo i drugi i tako... uzivam u svemu tome i tako mi vreme mnogo brze prolazi.
Sto se kontrole tice, bili smo i gledale su nas dve doktorice. Cista i dalje tu, ne raste, sto je najbitnije. Slusali srculence i kazu da je ona po njima zdravo dete i da se na uz sve lepo vidi, a cista je cesta pojava, neke se bebe i rode sa tim, i sve bude u redu. Zevala je sve vreme jer smo je probudili i videli smo je na 4d, kaze dr tatino dete, a mama se raspilavila. A, sinak, po obicaju okrene guzu i nema nameru da se slika, tako da cemo morati da cekamo do sledece kontrole da vidimo kako smo lepi:D 
Sad su mi kontrole na dve nedelje, dr se nada da cu izdrzati do 36. pa na cr. Priblizilo se, Boga mi. Samo neka se sto duze zadrze kod mame da se jos malo ugojimo, jos smo maleni. Dr mi izbacila Siofor da se bebe malo ugoje i cudi se da mi dr pre nje to nije davno izbacio.
Drage tete, kako ste vi, ko nam je sad sledeci na redu?
Puno vas sve ljubimo nas troje

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 30/11/2013, 12:07

Januar,takodje zelim ti miran decembar,brzo ce to proci,bitno da su bebice u redu...Kometak i ja pijem po casu donat vode uglavnom ujutru,mada nema pravila...a bebac se kod mene uznemiri kad lezim na ledjima valjda mi se tad spljosti stomak i on dodje do izrazaja i pocne svoj manevar,ne brini,citala sam beba spava po 20 sati i da se i u toku sna zna mrdati,tako da vam mozda trenutno nisu uskladjeni bioritmovi lol! lol! lol! lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu