KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 9/11/2013, 10:03

da su zive i zdrave 100 godina!!! CESTITAM!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 10:31

Jaoj super radost  igracice  igracice  igracice  eto rece ja da ce klarica pre sreca  nek je ziva i zdrava milion godina pufnica mala srca angel likeit

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 9/11/2013, 10:47

Cestitke mami i tati, da je ziva i zdrava 100 god!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/11/2013, 10:59

KAKVE DIVNE VESTI!! vv vv 
CESTITAMO OD SRCA!!!!!!!!! BRAVO KLARICE!!!!!!!!!!! v v v v v v v v v v v v v v v v v 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 9/11/2013, 11:08

Kakve vijesti ovoga jutra ...CESTITANO KLARICE OD SRCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb  AJDE LENO I TI DA NAS OBRADUJES  ff
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 9/11/2013, 13:02

Cestitam, Klarice, neka je ziva i zdrava malena dusica sto godina, i vi sa njom uvek srecni, nasmejani i veseli!!! čestitamo 
srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
vv vv vv vv vv vv vv vv 
vv vv vv vv vv vv vv vv

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 9/11/2013, 13:05

Klarice, cestitaaam!!!!
Nevena, dobrodosla, da si ziva i zdrava sto godina!!!! smajli angel osmeh srce radost radost radost
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 13:18

Endzi ::Kakve vijesti ovoga jutra ...CESTITANO KLARICE OD SRCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb AJDE LENO I TI DA NAS OBRADUJES  ff
 Ja bi odma sutra na termin lol!  ali gospodinu se ne zuri ja idem prirodno ne na cr

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/11/2013, 13:28

Klarice, mamice, CESTITKE OD SRCA!!! Cestitke i tati! Neka je Nevena ziva, zdrava i srecna 100 godina i da vam je uvek na radost!

srca srca srca srca srca srca angel angel angel angel d d d d d d d d d d d bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d v v v v jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 9/11/2013, 15:30

Klarice neka vam je Nevenica ziva i zdrava 100 godina,cestitam vam srca srca srca srca srca srca1 srca1 srca1 srca1 bb bb bb bb d d d d d c konfete konfete konfete konfete poljubac poljubac poljubac čestitamo cveće cveće cveće 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 16:51

Jel Jako zna za sto CR?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 9/11/2013, 16:55

Sve vas je Klarica pozdravila i zahvalila se na čestitkama d 
Lenice draga pa ti si zlato nase sledeća MAMA Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 9/11/2013, 17:04

lenabeograd ::Jel Jako zna za sto CR?
Pa juče popodne puko joj vodenjak a bila je svega 2 prsta otvorena,slabo se otvarala pa su odlučili da urade ipak CR.To sami doktori procene
Moja rodjena sestra isto tako termin primili je 1 prst otvorena iako je planirano prirodno hvala Bogu nije se namučila ni ona ni beba isto ko Klarica
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 17:21

Bozeee to samo u srbiji ima Rolling Eyes

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 17:25

Ima gelova , prahova  vaginaleta affraid svacega za otvaranje

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/11/2013, 17:30

samo da pitam, vec par veceri imam problem sa pi-pi, ide mi se u wc jako a besika je u stvari jedva puna. Jutros ustala, ide mi se hitno u toalet, sedim, nista... kao da je prazna besika, pa je tek onda krenulo....
osecam pritisak na dole, danas smo prosetali i imam jos vise osecaj pritiska. Da li je to nesto lose ili je normalno da beba kako je veca vrzi pritisak na srednju tacku izmedju pubicne kosti i pupka....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 9/11/2013, 17:30

Klarice cestitam iz srca...osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Leno ima i u Srbiji svega toga mojoj sestri su dali da se brze otvoi taj neki gel, ali je ocigledna procena dr ovde bila da se radi CR ne znam zasto takav komentar, valjda doktori znaju....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 17:40

Zato sto mi je jako poznato u mnogim slucajevima da im CR vise godi da bi zaradili vise nazalost u srbiji su Dr vise kriminalni nego voljni svoga posla !!!
Lafolie sasvim normalno ja ustanem po Million Puta za par kapi moguce je pak da ti beba lezi na jednom od bubreznih kanala i nedopusta odvod mokrace , tako je i kod mene bilo i sad pri kraju opet pokusaj preko Dana kucecu pozu i njisi guzom napred nazad izgleda smesno Ali pomaze odi i do urologa da ti snimi bubrege

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 9/11/2013, 17:47

lenabeograd ::Zato sto mi je jako poznato u mnogim slucajevima da im CR vise godi da bi zaradili vise nazalost u srbiji su Dr vise kriminalni nego voljni svoga posla !!!
Iz svih iskustava trudnica i porodilja koje su u mom okruzenju (a ima ih) ja nikad nisam cula da dr vise odgovara da radi CR nego prirodan porodjaj, cak se u nekim slucajevima insistirali na prirodnom porodjaju a bilo je svih indikacija za CR, zato mislim da nisi u pravu. Sa druge strane dr u Srbiji nisu kriminalci ko sto mnogi misle, postoje pojedinci OK, ali staviti ih sve u isti kos sa ljudima koji casno obavljaju svoj posao, samo zato sto rade u Srbiji, nije u redu....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 9/11/2013, 18:26

srca srca srca srca Klarice,cestitam neka je Nevena ziva i zdrava jos sto godina!!!srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 19:25

JocY tebi tvoje meni moje misljenje

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 9/11/2013, 19:35

Klarice cestitam neka je Nevena ziva i zdrava sto godinica d d d d d d d d d d d d d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 9/11/2013, 19:37

Mojoj sestri su pokušali i gel i vaginaletu i nije išlo po meni bolje carski nego da se mališa zaglavio imao je 4250.Zene plaćaju za carski da se ne bi mučile ne vidim zasto je to tako strašno,uostalom otkud ja znam.Koleginica mi je nagrabusila u smislu da su joj davali pored navedenog i injekcije za otvaranje i porodili je nasilno stim da se mala zaglavila pa su joj vakumom vukli glavicu.Stoga sam ja ipak za carski pre nego za mučenje.Stoji da sam kukavica,ne popravljam ni zub bez anestezije.
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/11/2013, 20:15

Ne popravljam ga ni ja ali sta znaci slabo se otvarati ovde se radi uz kad pocnu bolovi i dodje se u bolnicu zatim se meri kolika je karlica i da li je moguc porod naravno Ako Preise dugo traje da je bolji cr

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/11/2013, 20:39

tetreb ::Stoga sam ja ipak za carski pre nego za mučenje.Stoji da sam kukavica,ne popravljam ni zub bez anestezije.
i ja se slazem sa ovim, bas sam pitala dr Dukanac sta ona misli o mom porodjaju, kaze sve vam ide na ruku za CR. Ja nemam herca da odem na prirodni nakon 4 vantelesne i da crkavam na stolu od straha za bebu. Ali to ne znaci da svaku VTO trudnicu treba voditi na CR, niti da to svaka porodilja zeli
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu