KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 3/11/2013, 16:07

Napred buduće trudnice!!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 3/11/2013, 16:09

Kornjača ako je to tvoj pas ima najlepše zube koje sam ja do sad videla.Baš je njuškica jedna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/11/2013, 16:50

Okačice svaka čast za 25 prava si kokica držim fige radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 3/11/2013, 17:25

Okačice,odmaraj,želim ti što brži oporavak,pa da uživaš kod kuće sa bekanicama!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 3/11/2013, 17:57

MAAKI samo napred, rezultati odlični! Ti i Bak ko curice!

Okačice, svaka čast! Nek što brže prođe vreme u bolnici i do pozitivne bete!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 3/11/2013, 18:06

zvoncica36 ::Kornjača ako je to tvoj pas ima najlepše zube koje sam ja do sad videla.Baš je njuškica jedna.
jeste to je moj pasonja i veeelika je dobrica velika srca 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 3/11/2013, 19:08

Hvala vam cure, danas pala i druga bocka, ne znam jeli umisljam ili vec osecam jajnike.

Okacice samo ti odmaraj proci ce i to osmeh srce 

Kornjaca on je lik yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 3/11/2013, 20:01

kornjaca odmah sam htela da te pitam koliko cesto ga setas i da li ostaje sam kod kuce, ali sam se setila da sam promasila temu. ima sigurno tema o ljubimcima ovde na forumu.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/11/2013, 20:04

OKacice likeit vv vv vv vv konfete konfete konfete konfete konfete konfete zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo cveće cveće cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/11/2013, 20:06

MAAKKI jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!KRENULA AKCIJA!!!BRAVO DRAGA!NAVIJAM JAKO NAJJAČE ZA TEBE I USPEŠAN POSTUPAK trudnica beba beba 
vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v v zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 cveće cveće cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/11/2013, 20:08

Sve koračaljke srcasti poljupci d 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/11/2013, 20:27

Maki, Okacice, sve najbolje, navijam jako :) Eh, ovako, ja danas dodjoh od svoje doktorice, jos uvijek vjestice nema na vidiku. Pregledala me i kaze ovako : " Uzmi Dobroston ( mislim da je tako, ne mogu da procitam rukopis) dva puta dnevno, u subotu ponovo na kontrolu pripremamo se za VTO" Ja ostadoh u soku, sad nemam pojma sta me ceke, ali znacu vise u subotu. Sad za sad moze li mi neko pomoci i reci malo vise o ovim tabletama, je li to za izazivanje ciklusa? Ja sam samo izasla iz ordinacije, zaboravila sam da pitam er sam jedva cekala da izadjem napolje i kazem svom dragom da uskoro krecu pripreme :)
Veliki pozdrav za sve djevojke, ljubim vas radost 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/11/2013, 20:39

to ti je kao utorgestan :) - progesteron
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 3/11/2013, 21:09

ragaco, okacice, bravo, bravo!

maakki, samo naprijed!

suzo, to je progesteronski preparat, kao što ninche kaže, koji će ti vještački 'stvoriti' lutealnu fazu (u kojoj se u normalnom spontanom ciklusu poslije ovulacije luči progesteron) jer očigledno u ovom ciklusu još nisi imala ovulaciju. nakon par dana od prestanka terapije, krenuće krvarenje, baš kao u spontanom ciklusu - ako nema trudnoće, žuto tijelo propada, prestaje lučenje progesterona i kreće ljuštenje sluznice.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/11/2013, 22:35

Ninche, Lacole, hvala na brzom odgovoru :) Od sutra krecem sa terapijom, nadam se da ce ovo sve proci kako treba. Pozitivna sam i srecna jer je napokon doktorica odlucila da me posalje na vto. Sad krece papirologija :) Veliki pozdrav za sve sreca 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/11/2013, 22:40

Okacice, ti si se bas raskokala, super, bice tu ljubavi u labu, a znas i sama da smo imali dosta trudnica sa hiper. Pij dosta vode, dobro je da si ostala u bolnici da te prate i daju albumine i gledaj da ti dostave surutku i da pijes i nju. Naviajm za lepe embrioncice i da sto pre budu kod mame i ostanu tu jos 8.5 meseci!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Maaaki, neka je srecan pocetak bockanja i uspesan postupak!! Vucem te draga za nosic jaaako i prasim trudnickom i bebecom prasinom da nam se pridruzis na trudnickim stranama sto pre!!! Vreme je da se veteranke presele na novi deo foruma!! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

Suzo, ja se u te terapije ne razumem mngoo, sam oda te zaprasim da sto pre postanes trudnica! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

Jel to i Kornjacica u akciji ili sam ja nesto omasila? Ako jesi, neka je sa srecom akcijanje!!! sretan početak
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/11/2013, 23:10

KoMetaK, ja se ne razumijem nikako,ali hvala Bogu na kutku i divnim zenama pa na kraju uvijek slozim kockice u svojoj glavi :) I hvala na zaprasivanju, sve cu da pokupim, pa ce valjda da ispadne dobro f 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/11/2013, 01:34

Okacice
Maaaki

Idemo cure!!! yes yes yes 

igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 4/11/2013, 07:44

Okacico, Maaki, suzo77
zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 4/11/2013, 07:48

Okacice bravo za 25 jajnih celija,sad samo da se hiperstimulacija smiri i da vrate najbolje embrione!!!Navijam:aa7: igracice igracice igracice igracice 
MaKKi pocela stimulacija,sve se kockice slazu ,navijam!igracice igracice igracice igracice igracice 
Suzo da sto pre stigne vestice i da krenes sa pripremama!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/11/2013, 08:57

Okačice, bravo za 25 komada affraid vv vv vv vv vv Biće tu dosta lepih embriona beba beba beba beba  Dobro je da su te zadržali u bolnici, da te lepo prate i uskoro vrate najbolje embrione. Jeste li pitali za mogućnost zamrzavanja?

Maki, srećan početak i da bude uspešan sretan početak navijači2 srca navijači2 srca srca navijači2 srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 4/11/2013, 09:36

Devojke, mislim na vas...i navijam...
Okacice, svaka cast zeno...je l ti rece da si izgubila 25 kg od pocetka uzimanja metformina? Pa eto gde ode tih 25 kg...

Inace, ja sam se u proteklom periodu bavila streptokokama, dosle nepozvane u goste. Najverovatnije bolnicka infekcija...affraid  Kada sam to resila, radila sam i biopsiju grlica, posto sam  i mozaik u medjuvremenu dobila, i hvala bogu, izgleda da je hormonski ili posledica infekcije...
Sledeci korak je regulisanje kilaze, posto sam zadrzala nekih 10 kg..., a to cu videti kako cu i sta cu sa tim, tj na koji nacin da pokusam da skinem a da ne ugrozim dojenje.  Na metformin se vracam po prestanku dojenja, ali cu ovog puta ici kod dr Sumarac, samo iz razloga sto mi je blize i ima bolji parking...

Za mm se razmisljamo sta i kako...najverovatnije cemo ponoviti nalaz ASA, i pocece da pije cink.. Nisam pametna gde cemo raditi sledeci IUI, jer je dr kod koga smo radili preminuo... savuvala sam  sve sto mi je on rekao i sve sto smo radili tokom iui,pa cu pokusati da nadjem nekog ko bi radio isto tako, znaci bez stop injekcije i na dan ovulacije... al, sujeta ce biti problem...

I eto... ajde prasim da vam svima uspe....bb
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/11/2013, 10:43

Okačice, držim ti fige da sve prođe dobro i da se uskoro radujemo! zagrljaj igracice 
Ragaco takođe!
Nadam se da ćemo slaviti duplu betu sreca 

Ema, nikad se ne zna, vi sigurno možete i prirodno. Trudnoća mnoge stvari reguliše, podmaže se mehanizam i mašina bolje radi. Veruj u sebe/vas.
Što se tiče kilaže, evo ti moja preporuka, za početak, a ne zahteva nikakav napor. Pij toplu vodu. Ne mlaku, već skoro vruću. Ujutro, na prazan stomak čašu tople vode, a i kasnije u toku dana. Možeš jednom ili 2 puta dnevno popiti jabukovo sirće (2 kašičice na 1 čašu vode).
Ako ovo ispoštuješ, verujem da će biti rezultata.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 4/11/2013, 12:12

Erata, videcemo kako ce ici... ja cu moju kilazu i IR da sredim ovako ili onako, ali mm bas ima ta glupava antitela. Bilo bi divno kada bi moglo prirodno...Za sirce i vrucu vodu znam, vec sam pocela da pijem sirce, ali dok se dobro ne oznojim i dok ne probusim kasiku nista...mislim da je ovo sa kasikom u stvari i jedino resenje, jer jedem kao mecava....Embarassed 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 4/11/2013, 12:18

Okacice, koko, svaka cast! Neka si tu da te melo prate!

Koracaljke, navijam jako radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu