KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/10/2013, 10:52

Dobar vam dan! Ne pratim puno ali znam koje cice su u proceduri, želim vam svu sreću ovoga sveta!
Jefto, sve naj, nisam videla dokle si stigla, bravo! Držim figaje!

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 7/10/2013, 11:32

Na pola puta IVV :)))
Ja samo sedim i cekim da folikul postane folikulcina i to je to. Suvi prirodnjak :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/10/2013, 13:01

Folicool;-) Samo napred, čuknem vo drvo da lepo naraste pa da fofijemo nešto u to ime;-)
Pratim te za koji mesec!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/10/2013, 13:24

ivanicasale ::SoJa77 Hvala ti na ovom postu.Kada radis betu?Da li je tacno da su svi neljubazni?Da li si radela o trosku fonda ili si placala?Ako si o trosku fonda koliko si cekala na poziv za proces?Da li je guzva tamo neznam gde mogu da se informisem?Znam da imam mnogo pitanja,ali sta cu.Rolling Eyes Pozdrav veliki i zelim ti veliku betu:D 
Ivanice, radila sam o trošku fonda, i nisam dugo čekala na poziv iz Betanije, ali postupak je bio u Julu, tako da, mišu, ništa od velike bete Very Happy 
Što se ljubaznosti tiče, skroz su o.k. A što se gužve tiče, to je tačno, čeka se, ali ne previše. Ma skroz su o.k. ljubav 

Jeftelija, srećno na folikulometriji, želim ti da sve bude savršeno ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 7/10/2013, 13:27

ivanicasale
i ja cekam poziv iz Novog Sada, mi smo 19.09. prosli drugostepenu komisiju i takodje me sve to zanima kao i tebe. Cula sam za dr. Kopitovic da je jako dobra, ali kazu i za dr.Trninic da je super, ali ne znam da li moze da se bira ili ko te zapadne...

Devojke jako prasim vv vv vv vv vv vv vv vv  samo napred, krupnim koracima...
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 7/10/2013, 13:58

ivanicasale ::
ivi ::Draga Ivanice, ja sam radila tamo VTO o trosku fonda, ti mozes da kazes da si pacijent dr. Kopitovic ali doci do nje na pregled, to je vec ravno mission impossible Rolling Eyes , tako je bar bilo kad sam ja radila, ali ne ocajavaj i drugi doktori tamo su jako dobri.
Ivi vidim da tebi nije uspela vto  kod njih,da li znas zasto?Koji je vas problem?KOji doktor je tebi radeo vto tada?I kako si zadovoljna njime?
Draga ne znam zasto nije uspelo Rolling Eyes , mene je primila dr. Trninic, ali posto sam privatno bila kod dr. Kopitovic vec sam od nje imala semu stimulacije, jedan UZ je opet radila ona a zatim dr. Bujas, aspiraciju je radila dr. Kopitovic a ET dr.Bujas, doktori su tamo sasvim ok, guzve jesu velike cekala sam i po 2-3 sata na pregled, ali zato sestre su posebna prica Mad, moj utisak je da bi trebala da imas vezu kod nekog dr. da bih te on vodio kroz citav postupak, to je moj licni utisak i ne mora da bude tacan.

Zelim ti puno srece i jednu debelu betu!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 7/10/2013, 14:35

Drage devojke ne stizem da vas iscitam ali sam u mislima uz vas osmeh srce 

Jeftelija navijam za lepi i veliki folikul radost radost radost 

Okacice Pegaz mislim na vaaas roda roda roda 

Sve ostale devojke koje nisam pomenulaa u pripremama su veliki poljubac srca srca srca 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 7/10/2013, 14:35

Zaboravila sam da napisem, koga interesuje, prirodnjak u Genezisu kosta 1200 eura. Folikulometrije uracunate. Ko ne moze da ide u NS, Zorica saradjuje sa Milicom Ilic u Jevremovoj (to se placa) i moze da ide kod nje pa u poslednji momenat za NS.

A posto je zivot sranje i ponekad ti se nameste pogresne kockice, moj prirodnjak je odlozen za sledeci mesec.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 7/10/2013, 14:41

Jeftelija zasto? Sta se desilo?
Nemoj da klones duhom molim te! Znam da si mislila da ce biti ovog meseca, ali nije ni sledeci daleko draga, ljubim te puno ff 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/10/2013, 14:47

tatjana2 ::ivanicasale
i ja cekam poziv iz Novog Sada, mi smo 19.09. prosli drugostepenu komisiju i takodje me sve to zanima kao i tebe. Cula sam za dr. Kopitovic da je jako dobra, ali kazu i za dr.Trninic da je super, ali ne znam da li moze da se bira ili ko te zapadne...

Devojke jako prasim vv vv vv vv vv vv vv vv  samo napred, krupnim koraci
Tatjana ako mozemo da biramo koga bi ti izabrala?Super sto cemo biti blizu postupka ti i ja,taman da se malo druzimo.Ja sam drugostepenu prosla 04.10 znam da je to preblizu ali me zanima sve i svasta a znam da to mogu da mi kazu samo one koje su bile tamo.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/10/2013, 14:49

Jeftelija ::Zaboravila sam da napisem, koga interesuje, prirodnjak u Genezisu kosta 1200 eura. Folikulometrije uracunate. Ko ne moze da ide u NS, Zorica saradjuje sa Milicom Ilic u Jevremovoj (to se placa) i moze da ide kod nje pa u poslednji momenat za NS.

A posto je zivot sranje i ponekad ti se nameste pogresne kockice, moj prirodnjak je odlozen za sledeci mesec.
Jeftelija sta se desilo?Zasto ti je odlozeno?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/10/2013, 19:09

Danas sam podigla rezultate hormona i slika je vise nego porazavajuca mada je moram priznati meni potpuno nejasna, ali nisam jos bila kod dr pa cu da vidim sta ce on da kaze, postavicu na temi pa ko hoce neka da svoj komentar. Shocked 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 7/10/2013, 20:32

da li neko zna koliko treba da bude vrednost estradiola i fsh da bi se radila aspiracija i kakva su im iskustva sa vadjenjem jajnih celija?iz koliko folikula koliko jajnih celija?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/10/2013, 20:48

...ma drage moje ,bitno je da uspe .....nemojte se zamarati vrednostima ,ciframa ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/10/2013, 20:50

Pronašla sam ovo Bebana, devojka sa foruma je prekopirala ono što joj je rekao lekar. Ukoliko nije tačno, neko od devojaka će reagovari.

-folikul je zreo kada ima promjer od najmanje 15-16mm, ili estradiol u serumu oko 200-250pg/mL
- razina estradiola kod vise folikula (dakle, kod stimulacije) obicno se izracunava na temelju formule: broj folikula x 250; obrnuto, bilo koja vrijednost estradiola podijeljenja s 250, dat ce ugrubo broj zrelih jajnih stanica
- u spontanome ciklusu, cini se tehnicki najsigurnije pratiti samo estradiol; u trenutku kada dosegne vrijednost od 150-180 pg/mL, i pogotovo ako je LH negativan, davanje 250ug Ovittrella obicno dovede do zrele stanice koja se dade "uhvatiti" nakon 34-36h. Ukoliko je LH pozitivan, onda je aspiraciju bolje uciniti nakon 24h
- odlicna "strategija" za dobivanje stanica je i koristenje antagonista GnRH ("Cetrotide" ), koji moze JAKO dobro sluziti upravo u stanjima kada je LH poceo rasti.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/10/2013, 20:51

ivanicasale, tatjana2
Napisah svoje iskustvo ta temi "Betanija-Novi Sad", možda vam pomogne... Evo linka

https://kutak.forumotion.com/t791p150-betanija-novi-sad-iskustva#445612

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 7/10/2013, 22:01

Evo mene ako me ko zaboravio :)... inace danas je 3dc i konacno hvala Bogu pocinjem s pripremama za FET.... Poslje HS, mjeseci kontracepcije...pa ciste...pa opet kontracepcija...i evo sad je doslo i nasih 5 minuta...ako Bog da s pozitivnim ishodom ako Bog da...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/10/2013, 22:06

O sigma, danima te nema, ko velim da l si dobro, nek su srecni koraci, i da bude uspešno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/10/2013, 22:08

Naravno da te nismo zaboravili Very Happy sigmabhcvet 
Držim fige da ovaj put sve bude kako trebe i da se završi najboljim ishodom beta trudnica srce 

Srećno ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/10/2013, 22:14

Koja bi devojka sutra vadi betu, jekica ili neka druga, da pojačamo navijanje, treba nam red lepih beta, odavno ih nešto nije bilo!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/10/2013, 22:16

navijam i ja ,za sutra igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 7/10/2013, 22:28

pridruzujem se i ja navijanju za VELIKUUUUUUUU beta beta beta beta beta  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 7/10/2013, 23:19

Jefto, bas mi je zao! Jga, ko zna zasto je bolje tako! Drzim fige da sledeci ciklus bude dobitni!

Navijam i prasim sve koracaljke, vreme je za nove trudnice!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/10/2013, 23:28

Jefto, će ga navataju za mesec dana, navijamo!

cmoka 

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/10/2013, 23:39

Naravno ćemo navijamo za sledeći mesec kod Jefte Very Happy , ovaj prosto nek odmah ode u prošlost! Daleko mu lepa kuća, ne ponovio se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu