KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica76 5/10/2013, 12:46

nisam ni pisala do skoro,jos nisam sve svikla gde sta treba da se pise a i ne sedim  puno za komp pa nisi ni videla

zelim ti sve naj i ljubav
zvoncica76
zvoncica76

Broj poruka : 16
Godina : 47
Location : cacak
Datum upisa : 20.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/10/2013, 13:23

Jekice ,Goca Ivanovic te je lepo pripremila,odradila sve dodatne analize,vratila blaste tako da ce biti uspesno,mi smo tu da navijamo!Kad budes mogla napisi gde si radila operaciju mioma i koji je polozaj i dimenzije imao kad je morao van.
Zvoncise76,navijam da se blaste lepo ugnjezde i to obe i kod tebe i kod Jekice!Aj i ti napisi ,koja ti je razlika izmedju Visegradske i Genezisa,mislim na terapiju za stimulaciju i terapiju posle.
Bebis,navijam i za tebe!
Jeftilija uz tebe sam,navijam za zensko!
Okacice,Ragaco srecno bockanje!
Ja cu u sredu na histeroskopiju!
Ostale cure ljubim puno!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/10/2013, 13:52

Jekice,Zvončice roda roda roda roda roda roda roda roda 
Jeftilija,Okacice,Ragaco srećno igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/10/2013, 13:55

Lela srećno u sredu da sve prođe u najboljom redu sunny 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 5/10/2013, 14:01

Hvala palcice, lela i saska, i svim ostalim devojkama d !!!

Svim devojkama koje su u procesu, koje se pripremaju ili cekaju betu zelim puno srece vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv molitva molitva molitva molitva molitva molitva poljubac .
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica76 5/10/2013, 14:34

lela38 ::Jekice ,Goca Ivanovic te je lepo pripremila,odradila sve dodatne analize,vratila blaste tako da ce biti uspesno,mi smo tu da navijamo!Kad budes mogla napisi gde si radila operaciju mioma i koji je  polozaj i dimenzije imao kad je morao van.
Zvoncise76,navijam da se blaste lepo ugnjezde i to obe i kod tebe i kod Jekice!Aj i ti napisi ,koja ti je razlika izmedju Visegradske i Genezisa,mislim na terapiju za stimulaciju i terapiju posle.
Bebis,navijam i za tebe!
Jeftilija uz tebe sam,navijam za zensko!
Okacice,Ragaco srecno bockanje!
Ja cu u sredu na histeroskopiju!
Ostale cure ljubim puno!
po meni velika razlika,prvi put su me prestimulisali a drugi put je bila slaba terapija a i nisam imala nikakvu pripremu pred aspiraciju a i posle ET samo progesteron na II dan
U Genesisu je skroz drugacije a sada od aspiracije do bete pijem utrogestan 3*1,dexason 2* po pola,femibion 1 dnevno i fraxiparin 0.3 i pregnil od 1500 na V dan.
I jc su mi sada bile mnogo bolje i kvalitetnije i sada verujem i nadam se da ce biti uspesno iako mi neki mali crvic seta po glavi

ljubav 
zvoncica76
zvoncica76

Broj poruka : 16
Godina : 47
Location : cacak
Datum upisa : 20.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aleksandar.ignjatovic.39 5/10/2013, 14:38

bebe bebe 


Poslednji izmenio aleksandar.ignjatovic.39 dana 5/10/2013, 15:06, izmenjeno ukupno 1 puta

aleksandar.ignjatovic.39

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 5/10/2013, 14:43

cao lelo.Ja sam oba puta operisala miome u Narodnom Frontu ,2007 kod dr.Pazina,miom je bio kao muska pesnica na samom ulazu i jos nekoliko manjih,2 put dr.Ana Mitrovic mart 2013 na zadnjem zidu miom 50x54 mm,i jos cetiri manja na prednjem zidu .Morala sam da operisem jer bi bilo problema u trudnoci.Sada sam u iscekivanju i nadam se uspehu .Da li si ti radila vto i na kojoj klinici?

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 5/10/2013, 16:15

kada se vrsi aspiracija jajnih celija iz folikula tj koliko treba da budu mm folikuli?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 5/10/2013, 17:00

Juhu navijami prasim!!!!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/10/2013, 17:57

Zvoncice76,ja sam svoju drugu Vto ,radila u Visegradskoj,juna 2012 i takodje mi je bila slaba stimulacija,jajne celije nikakve i terapija samo progesteron na II dan i naravno beta negativna.a prvi put sam bila prestimulisana ali u Frontu.nedaj da te crv sumnje muci,neka treca bude sreca!
Jekice,tebe bas namucili miomi,moralo je to van.Ja imam jedan miom u samom zidu materice oko 50 mm i samo je Goca Ivanovic bila da se operise drugi ne,tako da ga necu dirati.sad idem na histeroskopiju,pa se nadam brzo da cu raditi vto!
Saska,drugarice hvala!
Bebana od 18 do 22 mm a moze i vise koliko se secam!Tad se daje stop!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/10/2013, 18:12

Lelo, a sta ce ti raditi na histeroskopiji ako nece skidati miom?
Cure svima zelim srecu, vreme je za visoke bete!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/10/2013, 19:18

Zvončice kod koga si radila u Genesisu postupak?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica76 5/10/2013, 19:27

dr. Kopitovic
zvoncica76
zvoncica76

Broj poruka : 16
Godina : 47
Location : cacak
Datum upisa : 20.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/10/2013, 19:32

extra ! ja nikako da stignem do nje , imala sam situaciju da upoznam njenu strucnost kada je poducavala KC Nis ...,,ovaj put radim u dr klinici tj spebo - vto ,a izbor je bio ili kopitovicka ili spebo .....nadam se da ce nam ova vto biti poslednja i uspesna !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/10/2013, 19:35

Hoce brbljiva! Zasluzila si. Boris se kao lav!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/10/2013, 19:37

Erata skidam endometrijalni polip koji se pojavio pre mesec dana a valjda ce mi uzeti i bris endometrijuma da se vidi kakvo je stanje istog.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/10/2013, 19:43

ma sve smo mi ovde brci i te kakvi borci !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 5/10/2013, 20:11

lela38 ::Jekice ,Goca Ivanovic te je lepo pripremila,odradila sve dodatne analize,vratila blaste tako da ce biti uspesno,mi smo tu da navijamo!Kad budes mogla napisi gde si radila operaciju mioma i koji je  polozaj i dimenzije imao kad je morao van.
Zvoncise76,navijam da se blaste lepo ugnjezde i to obe i kod tebe i kod Jekice!Aj i ti napisi ,koja ti je razlika izmedju Visegradske i Genezisa,mislim na terapiju za stimulaciju i terapiju posle.
Bebis,navijam i za tebe!
Jeftilija uz tebe sam,navijam za zensko!
Okacice,Ragaco srecno bockanje!
Ja cu u sredu na histeroskopiju!
Ostale cure ljubim puno!
Cao Lelo,radila sam obe operacije u Narodnom frontu.Prva je bila 2007,a druga u martu 2013 kod dr,Ane Mitrovic.Imala sam 5 mioma oba puta ,1 je bio 54x53 i 4 manja.veliki je bio na zadnjem zidu a manji na zadnjem tidu materice.morala sam operisati jer bi bilo problema u trudnoci.Sada je sve dobro pa da vidimo sta ce biti.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 5/10/2013, 20:22

lela38 ::Zvoncice76,ja sam svoju drugu  Vto  ,radila u Visegradskoj,juna 2012 i takodje mi je bila slaba stimulacija,jajne celije nikakve i terapija samo progesteron na II dan i naravno beta negativna.a prvi put sam bila prestimulisana ali u Frontu.nedaj da te crv sumnje muci,neka treca bude sreca!
Jekice,tebe bas namucili miomi,moralo je to van.Ja imam jedan miom u samom zidu materice oko 50 mm i samo je Goca Ivanovic bila da se operise drugi ne,tako da ga necu dirati.sad idem na histeroskopiju,pa se nadam brzo da cu raditi vto!
Saska,drugarice hvala!
Bebana od 18 do 22 mm a moze i vise koliko se secam!Tad se daje stop!
Ja mislim da bi to trebalo da se operise jer u trudnoci moze doci do komplikacija,Ja sam pre dve godine ostala normalno trudna i beta mi je bila 450 pa 1800 i tu je stala i nije vise rasLa.Doktorka mi je rekla da je to zbog mioma tako bilo.Sada neznam,mozda ni ti doktori neznaju bas sve.A doktorka Goca je jedna od boljih strucnjaka tako da je mozda i treba poslusati.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/10/2013, 20:37

drage moje ja zavrsila u hitnu malopre ! pritisak mi skocio 160 sa 120 ! ja nikad ali nikad nisam imal pritisak ,vecito mi je bio mali.treba da je dobijem ,prestala sa kontracepcijom ,jedem smokve u masl ulju.....dali moze nesto od toga da se pritisak pojavio ????
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/10/2013, 20:54

Brbljiva i ja sam imala istu situaciju kada sam bila na kontracepciji pritisak mi skakao kao lud, proci ce i to ne brini, a sigurno si i malo nervoznija i eto belaja.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/10/2013, 21:32

Drzi se brbljiva. Bem ti kontracepciju! Ja ti zelim kontracepciju u trajanju od 9 meseci!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/10/2013, 22:01

O Brbljiva sta te snadje,verovatno je od kontracepcije.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/10/2013, 22:05

prosla sam 2 vto i nikad nisam imala ovakve migrene ,,,ali ovoliki pritisak da bude od kontracepcije ,znaci moze od toga ?! zbunjen ....hm ,nisam ocekivala to ...pa ja ako ne spustim pritisak do 21og ,mene nece da puste sa tim pritiskom u hipervaricnu komoru.a u ponedeljak radim hormone i prolaktin dnevni profil,pa ce i to da bude visoka cifra zbog ove glavobolje ,,,,ja mislim ....
 jao cure ,bas ...sta me snadje !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu