KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlaćani oktobar :))))))

+50
medolino
zvoncica36
SannI-AlL
hany
Vecka
emilie
zoxa
Arya
milkyway
JocY
lilly13
Mirjana
ninica2
snedra
bubi80
Botox
Shizika
tuli
Erata
maus
fight&faith
Niny
lelas
Orline
bobica83
djole42
cicsa80
caci
dr mali pariz
plavaptica
MAAKKI
leptirko82
cufta
KoMetaK
SladZana
missile
BiKsi :)
Ema78
SoJa
Vuchica
bak
JAmajka
HappyGirl
nina :)
Bebis
twinsi
lilya
dacans
filipa.panko
Tinche
54 posters

Strana 19 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od cufta 14/10/2013, 11:01

Pa nsta Shiz , imas i ti muza i svekrvu, nisi ni ti tikva bez korena tamo lol! ...... polako...videcemo mi jos

Ko li je kod Jamajke sada najsrecniji?! Ona, muz, deca.... kakva je radost sada tamo tokom pakovanja.....dok spakuju njihove stvari stare, poklone koje su dobili, dok se iyljube i oproste sa hraniteljima.....a zamislite ulazak u kucu prvi put svi yajedno,m a da ne moraju da se vracaju...
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Shizika 14/10/2013, 11:21

Nemoj Cufta svekrvu c da mi spominjesh! Razz  Ipak, nisam ja zhena za balkanskog mushkarca.
Jeste, kod Jamajke koje uzbudjenje, silina emocija, sve nade i snovi koji se ostvaruju, svu nagomilanu ljubav dok popakuju, kakva radost. x radost d igra 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od dacans 14/10/2013, 11:25

Jao drage..ne postizavam kao pre nikako da se javim..bolna i dalje..ali ceo vikend bio na nogama..jer je tako moralo biti..mame nemaju vikend u svom radnom opisu cak ni kad su bolesne..ali zato tate:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mad Mad Mad Mad 
Zapamtih sledece
Botox sve je na kraju dobro proslo i to je najbitnije...kakav car
Meta cule smo se..ljubim te
Ana je bozanstvena plivacica koja je zujala juce ceo dan i zaspala pre moje dece:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce lol! lol! lol! lol! 
Shiz stala na klizaljke...BRAVO BRAVO:0098: good job good job 
Lillya draga drzi se..ljubim te i nadam se da je tm otputovao pa da ces da kuliras sa Milutinom:ydpj: zagrljaj zagrljaj 
Cufto i nama je Masa omiljeni lik...za treci rodjus smo pravili tortu sa Masom i medom..jedva nadjoj sliku po kakvoj su mi radili..ali bila je stvarno prva liga..mogu ti poslati..ljubi mi lepojku jednu veliku:yxc: naočare naočare naočare naočare naočare c 
Jamjaka stize kuci sa prikolicama od kojih se vise nikad nece rastati..TO JE PRAVI LEK za sve nas ovde...neka vam je srecan pocetak najlepseg sna
Ne zapamtih vise nista..ali mislim da ni ovo nije bilo lose...i da jede mi se zeljanica koju je neko spomenuo..njham njam
LJuubim vas..i samo da javnem da je Meda u bolnici..ali s obzirom da je dobila ne zna se kad ce biti operacija..verovatno nece ove nedelje..jedini problem sto kazu da mora da ostane u bolnicicele nedelje..ceka dr pa da vidi sa njime..iskreno nadam se da ce je pustiit njenim lepim bebicama:qq: molitva molitva g g g v v v 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od bak 14/10/2013, 11:35

Dan Jutra!

Botx, vazno da je dobro, sva se najezih Shocked 

Jamajka, divno, divno, divno sunny sunny sunny sunny 

Medolino, mislim na tebe jako, jako, jako

ja bas kasnim, citam vec dva sata, bas ste se raspisale. A posao affraid

Odoh ljubim osmeh srce  
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 12:12

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 1374087_676220015721755_238797376_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 12:25

medo srecno danas i da ovo bude zadnja i da ubuduce samo ides na kontrole .sad tek videla sta je daca napisala .nadam se da te onda nece drzati bezveze cele nedelje dok imas goscu kako je ja zovem

bojana dobro je sto ti tati dobro nedaj boze da je nesto slomio ili povredio

jamajka da ti i ovde cestitam sto dolazite danas zajedno kuci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 12:31

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 1376340_675658612444562_326433759_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Mirjana 14/10/2013, 13:53

filipa.panko ::Meni otisla dupla poruka,odoh na edit, obrisah je pa na njenom mestu napisah ovo, Jel zna neko kako se brise poruka kad je nehotice dva puta posaljes?Mislim mozes da odes na edit i obrises sadrzaj ali ostane ti na Forumu poruka kao prazan prostor. A neko te moze optuziti da jurcas broj 700.
Koja si ti queen lol! 

lilya ::Dobro jutro Very Happy 

~~~~~~~~~~ za Medu, da konacno sve brzo prodje i krene samo na dobro.
~~~~~~~~~~ za Jamajku koja konacno dovodi svoju decicu kuci.
~~~~~~~~~~~ za Ancicu koja na svakoj slici kod ljudi upravo izaziva najlepse moguce ~~~~~~~~~~~~~~ i za njenu divnu mamu
~~~~~~~~~~~~ za Djoleta zato sto se jos uvek smejem njenom komentaru na temi o kuvanju i oblacenju i zato sto je naterala Olimpa da poskoci, a Biksinu slatko nasmejala.
~~~~~~~~~~~ za Olimpa i Biksi.
~~~~~~~~~~~ za Meticku koja mi je juce ulepsala dan.
~~~~~~~~~~~ za Draganovicku i njenu lepu decicu.
~~~~~~~~~~~ za Markica, velikog malog glumca.
~~~~~~~~~~ da sve brzo ozdravite, a posebno decica. U to ime da dodam jos malo~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~ da nam ova nedelja ispuni zelju i da makar jos neko postane mama ove nedelje. Jedna po jedna, to je sasvim OK.
~~~~~~~~~~~ za sve vas koje nisam pomenula. Mora da se radi pa ne mogu previse da se vracam u nazad.

Odo dalje, posao cekai evo jos malo ~~~~~~~~~~~~~
Šta dodati sem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

cufta ::

Medjutim, vidim da je Shiz upoznala nekog  muskarca tako, pa nam malo i pisala otome.... sestro slatka .... gledala sma ja filmove o tim romansama na ledu....

 
lol! lol! lol! 

jamajka ::sunny sunny sunny 

Stižemo kući,u kompletu.d d d d d 

b b b b b b b b b b b  
d d d d d d d d d d
vv vv vv vv vv vv vv vv 
Od danas me boli i bubreg kad kašljem. Do Nove godine, biću kao nova Wink Laughing I Ćuftača samnom osmeh srce 
Sve ljubav 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od SoJa 14/10/2013, 15:05

Dan cure sunny 

Jamajka, danas vam je divan i nezaboravan dan, pa sve najbolje od srce , jako mi je drago zbog vas ff 

Medolino, srecno cveće 

Botox, tata ti je king Pala sam od smeha za foru s padobranom  b 

Ja pristigla danas kod mojih, igram se sa Bingom, kako je samo porastao Shocked Medenko je pravi osmeh srce 

Ljubac za sve ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 15:07

hvala svima koji su glasali za nas.osvojili smo 2 mesto.a prvo i treve mesto nam je osvojila sestra od tetke .marija je malo ljuta sto je maja prva ali sta cemo kad oni imaju vise prijatelja na fb jer idu u skolu pa su obe njene sestre aktivirali svoje drustvo.ali mi smo ponosni i na drugo mesto
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od leptirko82 14/10/2013, 15:15

Soja, izgnjavi Bingica i za mene!
Nina, cestitam na plasmanu, da sam na fejsu, rado bih glasala za vas. Reci ti lepotici Mariji da je i srebrna medlja veliki uspeh!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Niny 14/10/2013, 15:30

SoJa :: Ja pristigla danas kod mojih, igram se sa Bingom, kako je samo porastao Shocked Medenko je pravi osmeh srce 

Juče je bilo okupljanje biglova na Tašu, bilo ih je oko 30-ak, baš su se izjurili i izigrali likeit  Setila sam se vas, što niste bliže... Poljubac za našeg drugara Binga ljubav 

Nina, čestitam Mariji b b b b  Drugo mesto je super. Sledeći put će sigurno biti prvo b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od SoJa 14/10/2013, 16:40

Niny, sigurno je bilo veselo na Tasu radost I meni je zao sto nisam blize tuga 
leptirko, gnjavim ga, ne mogu da se zaustavim lol! 
Nina, super je drugo mesto, ljubi lepoticu Mariju, pravi je borac osmeh srce

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od cufta 14/10/2013, 20:04

Nina, Marija je za nas PRVA i to je NAJVAZNIJE!!!! Reci joj!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od BiKsi :) 14/10/2013, 20:25

Lilya cvet !

Daco, pozdravi mi Meda puno, puno!

Bakiša, je l ovaj vikend kupatilo preživelo?! Laughing Kraljice moja!

Danas nije moj dan za net, valjda sam ustala prerano za moje pojmove, pa ceo dan bauljam, em ona odvratna glukoza što se pije za ogtt, bljak, bljak, bljak. Otkucala u par navrata poruke, pobegoše mi, il mi se odjavi komp sa kutka ako prodje odredjeno vreme, a ja se zaboravim necim drugim, krenem s tela da pisem, ode baterija skroz, i tako!lol! 

Stisak drugari!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od lilya 14/10/2013, 20:31

Da li neko zna kako nam je Meda prosla danas?

Mm na putu, Milutin kod mame. Pusta mi kuca nekako bas bzvz. Odo i ja kod mame da ne budem sama.
Stigao mi racun za telefon, ja toliko za godinu dana ne potrosim. Nemam pojma sta je, moracu da se cimam da proverim. Uh...
Bas me to nervira.

Biksina, i to se zavrsila makar yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 20:53

hvala vam drage na cestitkama
lili da nisi bila u romingu ili uletela na interet a da nisi imala pojma da je ukljucen ,jer znam da se tako desavama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 21:00

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 1379466_596749963697607_2096007920_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od lilya 14/10/2013, 21:01

Nisam bila u romingu, nemam pojma sta je. Ja redovno koristim net preko 3G, nisam radila nista sto inace ne radim. Nije mi jasno, moracu sve da proverim.

Odo kod mame, dosadno mi ovde samoj.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od KoMetaK 14/10/2013, 21:03

Cestitke za drugo mesto Nina!
Lily, Medu su vratili kuci, zbog ciklusa, odlozena je operacija za sledecu nedelju. A lepo sam te zvala da dodjes Wink Sto se telefona tice, ja od kad imam mobilni samo koristim pripejd varijanu, kol'ko para tol'ko muzike. Jedino sam se godinu ipo svercovala na racun firme! Razz Razz Sad su me ovde nervirali oko broja, placanja, uzela na kraju vodafone, kad oni blokirali viber i ne mogu da se cujem sa dragim, a skajp spor do besvesti..onda sam uzela telenor, jeftiniji je... pa sad imam i viber. Isto su me iscimali ovi u vodafonu za internet, do ludila i naplatili mi i vazduh koji disem dok koristim net! Rolling Eyes Tako da te razumem u potpunosti! Odi, zali se, ne znam jel mozes da dobijes listing poziva i trosak i onda im nakrsi sve lepo!

Ljubac svima, odoh da se zahebavam i dalje sa pojmovima koji u srpskom ja mislim i ne postoje! Rolling Eyes Rolling Eyes Nisam ja drustvenjak niti razumem ove socio teme... ovo je za mene spansko selo. Ako sutra ne odustanem od doktorskih, mislim da nikad necu. Danas sam kukala muzu ceo dan! Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od BiKsi :) 14/10/2013, 21:29

Lilya, moguće da je greška, obavezno pismenu reklamaciju podnesi. Dešava im se da frljnu. Uživaj kod maman.

Metice, ma i to će proći, ajd polako, možda će maleno voleti društvene zbog ovoga što sada učiš! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 14/10/2013, 22:21

nije mi jasno gde se izgubila 2-3 moja posta sa slikama a nisu bila opste provokacije,bas lepa bila.stajali tu jedno vreme i nestali sa ove strane
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od dacans 15/10/2013, 08:41

Jutro svima..ja prva..juhuuuuuu
Ajde dizanje drage zene..ja i dalje bolesna..kaseljem kao da cu zabu da iskasljem..ocajno..glava puca..afte po ustima..ne mogu da jedem nista osim cokoladew:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes Razz Razz Razz 
Jamajka dovela kuci pilice..prvo jutro..prvi zajednicki dorucak..nekako mi je to i dalje glavni utisak:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
meda se u ponedeljak vraca u bolnicu, u sredu janverovatnije op...bar do tada da se mazi sa svojim lepotanima:12b: smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
Odoh devojke..posao ceka:x Mad Mad kad ce vise godisnji:no: No No 
Mirjana jesi ozdravila..sad se setih da te nisam postrojila...ljubi cvrleta
sad stvarno odoh...Lillya ti prvo kukas na muza jedva cekas da otputuje..a sad ti porazna kuca..ista si ko ja..Ja na sva usta zapevam od muke kad je dezuran..a sad spojio tri nedelje bez dezurstva..prosla tek prva..i ja ga nagovaram da uzme jednom kolegi sad u subotu ..molio ga..a ovaj moj nece..sad ga molim i ja:lol!: lol! lol! lol! lol! 
e sad stvarno odoh
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od dacans 15/10/2013, 08:42

Kafu da postavim ne znam ali rado cu da popijem
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 15/10/2013, 08:47

lili jutros dok sam vodila mikija u zabaviste isla sa jednom komsinicom i kroz picu zali se pre neki dan kad je dobila veliki racun za telenor mrezu.ti si m ipala na pamet ali nisam tela nista da pricam,prica mi ona
kaze bila na nekoj eskurziji cini mi se da je rekla loznica jer ide sa penzionerima svuda sad je unuka vodila u zabaviste nerade mi zagrade citaj da je tu trebalo da bude.i ona zvala nekog na i izgleda uhvatila bosansku mrezu jer je dobila isti br koji je zvala u srbiji ali ne tu osobu nego drugu i ona i taj muskarac se raspricalai jer ima min u preplati i konta nema veze jer voli da istera na cistac sve pa i kad pogresi kad newkog zove dok ona ne otkrije gde je greska.tek kad je sad dobila racun kad je videla kaze imala se slogirati i otisla da se zali izvadila listing i oni joj lepo rekli zvali ste taj br i pricali cini mi se da je rekla 20 min ali nema veze i tu nabila racun
nama su prosle godine vozaci naglasili kad smo bili na srebrnom jezeru da nezovemo nikog slucajno ili da namestimo na rucno podesenje telefona jer mozemo da upadnemo u bosnin rejon a da nismo ni svesni pa cemo natuci racune
mozda se to i tebi desilo da si bila negde ge je kako kazu granica sa mobilnima i gde vatas i drugu mrezu i da ti upadas u roming a da nismo ni svesni tog da smo u romingu nego kad dobijemo racune slogiramo se
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 19 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu