KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlaćani oktobar :))))))

+50
medolino
zvoncica36
SannI-AlL
hany
Vecka
emilie
zoxa
Arya
milkyway
JocY
lilly13
Mirjana
ninica2
snedra
bubi80
Botox
Shizika
tuli
Erata
maus
fight&faith
Niny
lelas
Orline
bobica83
djole42
cicsa80
caci
dr mali pariz
plavaptica
MAAKKI
leptirko82
cufta
KoMetaK
SladZana
missile
BiKsi :)
Ema78
SoJa
Vuchica
bak
JAmajka
HappyGirl
nina :)
Bebis
twinsi
lilya
dacans
filipa.panko
Tinche
54 posters

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od caci 12/10/2013, 21:44

Joj Botox ...dobro je da se sve dobro zavrsilo yes 
Anci, plivacice, nemam reči  likeit poljubac 
Lily i Filipa ozdravite sto pre ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od KoMetaK 12/10/2013, 22:14

Ance lepotance!!! Mnogo je dobra i maska a i Anci je preslatka!! osmeh srce osmeh srce

Botox, dobro je da tata nije nista polomio, sreca u nesreci.

Lilya i Filipa, ozdravite sto pre!

Cula sam se sa Medom, dobila je telegram za ponedeljal za operaciju, onu poslednju koju su ostavili za kasnije. Drzim joj jako fige da prodje sve sto lakse i da se zdrava vrati svojim decacima! molitva molitva molitva molitva ljubav 

Moj bezubi majstor je danas proveo jos 2-3 sata kod mene, sve u svemu do sada ukupno olo 12h, ali izgleda da je aad sredio sve. Oribah stan i ojupah se ko covek, bez straha da ce nesto explodirati! Samo da potraje! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od MAAKKI 12/10/2013, 22:59

Vece jutra sunny 

Ana je preslatka plivacica ljubav 

Botox pre mnogo godina sam bila u slicnoj situaciji sa mojim ocem i tacno znam kako vam je, ali verujem da ce sve da bude u redu, stres je to veliki i briga zagrljaj 

Cure koje su bolesne i decica da sto pre ozdrave srca1 

Medolini drzim palceve najjace da sve prodje u najboljem redu igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca 

Danas sam radila i odmah sa posla otisla na vodu, prelep je dan bio, topao,suncan, a pored vode je jos lepsi, vratila se uvece i naravno ne znam odakle da pocnem po kuci, ali ne brinem uradicu ja sve sto je ostalo. Danas sam imala razgovor sa jednim decakom (6 god) koga je mama prvi put vodila u bioskop i bio je mnogo uplasen, nesto novo za njega, ali je kao pristao da ide jer sam mu nahvalila kako je tamo lepo (gledali neki crtac) kada se film zavrsio trazio je od mame da dodju da mi isprica, ali je rekao ipak drugi dan jer je dugacak film, mnogo sam se slatko nasmejala i bas mi je ulepsao dan. srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od JAmajka 12/10/2013, 23:33

cufta ::  
 LIli, nemoj sada da mi se razboljevaš kada kreću razgovori sa CZSR
yes yes yes Lllya,brzo ozdravi,sad će novi pozivi.vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Maus,obožavam tvoje dete!smajli angel smajli angel 

Meta,zamalo da ti pošaljem našeg vodoinstalatera iz BG,pre bi završio posao.lol! lol! sad lepo uživaj,sveže okupana.poljubci poljubci 

Ništa više ne zapamtih,godine učiniše svoje,ali svejedno vas sve ljubim:jdis: poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Shizika 12/10/2013, 23:56

Botox, srecom se sve dobro zavrshilo, sad se mozhete opustiti.
I Kometa se mozhe malo opustiti. g 
Dakle, Biksi, lik je ostavio dojam? lol! 
Medolino ima zahvat u ponedjeljak, i ja drzhim palcheve da je ovo intervencija koja ce odstraniti sve nepotrebno pa da se hrabrica vrati svojim djechacima u savrshenom zdravlju.
Ana - ozbiljna plivachica - izgleda nemam reči  
Nashe klizanje u petak je proshlo bez padova al' smo se jedva vukle po ledu, Zrno koracha sa onim duplim blades tako da su joj se par puta skinule sa chizmica. No medjutim, nakon "klizanja" smo u sportskom centru upoznale nekog Beogradjanina koji je tu doveo svog sina da proslavi 4i rodjendan. Tip joj je par puta stisnuo obraze, bash mi bilo simpatichno, tako "nashki", ovim lokalnim ushtogljenicima to ne bi palo na pamet. Rolling Eyes 
Tako Maakki da skroz kapiram kako sluchajni prolaznik mozhe uljepshati dan. sunny 
Svima cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od BiKsi :) 13/10/2013, 00:45

Shiz, ja sam prvi put na led stala pre recimo 3 godine, s kumom otišla da probam, nisam ni sumnjala koliko je to teško, makar meni bilo! Rolling Eyes  Tačno znam to po naški, štipanje obraza, nama je to ujak stalno radio, al tako što nam obraz posle uvek brideo koliko je on bio "nežan"! :)

Gledah večeras ovu novu emisiju na Prvoj, Tvoje lice zvuči poznato, i tako sam se slatko ismejala i zabavila! :DJedino mi Katarina Radivojević izveštačena do bola, il je ona prosto takva. Rolling Eyes  Ko će ga znati. Oduševio me Aleksa Jelić, čovek bolje hoda u štiklama nego ja! I nego Lilya, sigurno! :lol!:Boris Milivojević je isto kralj. Emisija fazon mozak na ispašu, tako mi je vala nešto trebalo, dosta mi je ID kanala, dete će mi odmah u forenzičare ako nastavim kao pre! lol!  Još sam smanjila u odnosu na početak trudnoće, Rodjeni se krsti šta gledam! lol! 


Botox, drago mi je da ćaletu ok i da nije ništa slomio! Da slavi današnji dan!

Odo da igram igrice, i da se istuširam, uključih ekspres lonac da iskuvam meso i povrće za supu, pa da ubijem vreme dok se to ne završi!

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od lilya 13/10/2013, 04:16

Ojha...

Ne mogu da spavam jbg Rolling Eyes
Sve mi zivo zaptiveno. Mrzim kasalj. Lakse mi da bacim peglu nego da kasljem.

Zato mi Ancica ulepsala vece ♥ Zapravo jutro.

Sizi, bravo za prve klizove, da ne kazem korake Very Happy
Biksi, kako si me nasla sa ti stiklama Laughing Jos me noge bole od one proslave kad se samo setim u cemu sam bila.
Metic, u pravu je Jamajka, da je majstor iz Beograda stigao pre bi zavrsio. Ajd nek si ti sve sredila, valjda ce sada biti OK.
Jamajka, a da li ti spavas osmeh srce

Maki, i ja sam se slatko nasmejala na decakov biser. Mudrica jedna ♡
Poseban pozdrav za Medolino i pregrst pozitivnih vibri ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ igracice igracice igracice

Filipa, kako je kod tebe?
Botox, javljaj kako ke tati.

Sto se emisija na TV tice, mi ne posedujemo isti i iskreno sam srecna zbog toga. Sem sporta da te jeza uhvati kakve budalastine moues da vidis. Ovako lepo uzmem neku knjigu, pustimo neki dobar jazz i milina. Prosto covek zaboravi sta sve moze da se radi bez TV u kuci.
Sto sam pametna u ove sitne sate, za medalju Rolling Eyes

Ajd lepo spavajte i sorry sa greske, kuckam sa tel.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od filipa.panko 13/10/2013, 07:29

Dobro jutro
Lilia,meni vec bolje. Nos mi  cureo, ali nisam kasljala. Uhvatilo me u sredu, otisla kod lekara, on kaze samo caj. limun i med. I ja tako 2 dana. popila po 3l caja, limonade al mi bolje nije bilo. Moji mi bili, rekose da je tati doktor dao citeral, kao od toga je ozdravio, pa i ja na svoju ruku uzela. Ne volim to sam svoj doktor, al kad mi je ovako lakse, neka.
Evo, sad mi se i jede. Reci cu muzu da napravi przenice. Al da se pre toga presvuce, stavi plasticnu kapu i navuce moj teget mantil. ma salim se, bre zene, sto ste me toliko razapele za moje "molersko" kuvanje.(Lili, ima jedna tema na Kuhinji, pa mi bilo zgodno da ovde povezem).
Inace, Tv ni moj m ne gleda. Osim sporta, posebno kad igra njegov Milan. Ja vec gledam. I to turske serije, ne zbog sadrzaja, vec zbog kostima, obicaja, eksterijera, enterijera, jela koja posluzuju. Samo sto je kod nas nasinhronizovano, pa ne mozes slusati turski. Na bosanskoj Tv gledala neke koje su sa titlom.Kako ovi Turci ukradose puno nasih reci: baska, neise, kusur, dzabe, utija(pegla, tako je moja baba celog zivota zvala), trendafil(ruza, u mnogim makedonskim mestima tako kazu za ovo cvece). Al' se raspisah od "sabajle". P.S znam bre da su ovo turske reci, ne pomisliste valjda da  stvarno mislim kako ih preuzese oni od nas.
Iden da radim vezbe za istezanje, na zalost necu danas da idem na moju planinicu.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od nina :) 13/10/2013, 08:06

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 1393880_629938320390929_1896517966_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Arya 13/10/2013, 09:05

Dobro jutro vam!

Hvala za viceve, mafine, motivacione poruke... Ulepsale ste mi dan!

A za fondan mafine alal vera!!! Meni bi se sve to raspalo! Very Happy
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Arya 13/10/2013, 09:06

Je l moze pomoc?

Kako da koristim Multi quote? Ili ja na to jos uvek nemam pravo jer sam nov clan?

... ili jednostavno ne umem da ukapiram! Very Happy
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od cufta 13/10/2013, 09:23

Arya dobrodošla. Multiq. ne umem da koristim, čekaj dok se neko razbudi ko zna.

Sređivala kuću i peglala dok se ovo dvoje ne probudiše.... a šta drugo lol! 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Arya 13/10/2013, 09:28

cufta :: Arya dobrodošla. Multiq. ne umem da koristim, čekaj dok se neko razbudi ko zna.

Sređivala kuću i peglala dok se ovo dvoje ne probudiše.... a šta drugo lol! 

Hvala cuftice. :) I bolje vas nasla!

Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od KoMetaK 13/10/2013, 09:49

Dobro jutro, samo recima ssluzim kafu, jer kuckam sa tel, zeza me internet! Nesto svakodnevno mora da me zeza od kad sam trusna, ali je internet najblaza carijanta! lol! 
Lilya, sad si verovatno komirana, posto si ustala tako rano! Shocked Verocatno ti se Miluton radovao da ima sa kim da se igra. Uzmi neki cajic protiv kaslja ili za iskasljavanje, cini mi se da je beli slez dobar.
Arya, kliknes na multyquote pa kad pocrveni ides na postreply i trebalo bi da he tu, ja ga ne koristim cesto, ali tako zn da radi.
Filipa, i mi u jugoistocnoj Srbiji imamo mnoogo tirskih reci koje koritimo u lokalnom govoru. Mada ja te turske serije nikad nisam gledala. Ja sam ko Lilya i njm. mogu da zivim bez tva, dok mm ne moze, jer voli da gleda politiku, ponekad fudbal, a najvise filmove.
Ja otkrivam polako koliko mi madjarskih reci imamo za hranu...malna (malina), cekla (cvekla)... i jos neko povrce i voce, ali sad zaboravih sta sve. Znam samo da mi olalsava kupovinu.
Lep dan vam zelim, odoh da ucim, hvata me frka, mislim da nista ne znam Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Vuchica 13/10/2013, 11:25

Kometa, drzim fige, i nekako ne brinem, bice to sve ok!!!

Dobro jutro, svima!!!! Ko je bolestan neka sto pre ozdravi!!! A svakako da svi uzivamo u ovom lepom vremenu

A nasa Medolino, da sutra sto lakse prodje i ovaj veliki korak ka ozdravljenju! osmeh srce osmeh srce 

Arya, kada zelis da koristis multi quote, isklikces, sta god zelis da citiras, na 'dugme' multi-quote, i na kraju stisnes dugme POSTREPLY ( u gornjem levom ugli stranice)... Dobrodosla!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Mirjana 13/10/2013, 11:33

Dobro jutro sunny 
Cvrle zdrav, a mene mnogo boli! Ne mogu ni da sedim. Stoga, odoh da legnem. Volim vas
Medo, mantram najjače poljubac 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od fight&faith 13/10/2013, 11:49

Botox drago mi je da ti je tata dobro.
Meta dobro je da je majstor konacno popravio bojler, sada mozes na miru da ucis.
Drzim fige da Medolino prodje sutra sto bolje i da ubuduce bude samo srecna i zdrava i da uziva u svojim decacima.
Cvrletu je konacno bolje ... srce moje drago.
Zene bolesne i gripozne i ja sam takva vec 10-tak dana. Citavu prethodnu nedelju bila sam na bolovanju i u krevetu, zbog cega sam imala vise vremena i primetno slala vise poruka.
Jao klizanje divno ... ali ja ipak vise volim skijanje.
Cuftice peglanje i ciscenje, i kod mene svaki vikend isto. U ciscenju mi mm pomogne i uradi cesto i vise od mene, ali peglanje ostavlja meni.

Sve devojke
d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Arya 13/10/2013, 12:40

KoMetaK ::
Arya, kliknes na multyquote pa kad pocrveni ides na postreply i trebalo bi da he tu, ja ga ne koristim cesto, ali tako zn da radi.
Radi! Very Happy 
Vuchica ::Kometa, drzim fige, i nekako ne brinem, bice to sve ok!!!

D
Arya, kada zelis da koristis multi quote, isklikces, sta god zelis da citiras, na 'dugme' multi-quote, i na kraju stisnes dugme POSTREPLY ( u gornjem levom ugli stranice)... Dobrodosla!!
Hvala puno zenske!

Sama ovo nikada ne bih provalila!

ljubav ljubav 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od fight&faith 13/10/2013, 12:51

Neverovatna vest!
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/412259/Do-sedmog-meseca-nije-znala-da-je-trudna-Htela-sam-da-rodim-iako-mi-je-48-godina

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od cufta 13/10/2013, 12:57

Moja sestra je u porodilištu bila sa ženskom sa istom sudbinom. Troje veeelike dece, mislim da najstarije ima 20g, ona skoro 50g, i u 7.mesecu saznaje da će roditi 4. dete. Sve se odlično završilo za oboje.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Arya 13/10/2013, 13:19

Sve mogu da razumem, ali da do SEDMOG affraid meseca ne znas da si trudna... e to ne mogu.
Ne znam licno osobu, ali znam za pricu iste sadrzine... i dalje ne mogu da verujem.

Shocked 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od SoJa 13/10/2013, 13:28

Ja poznajem lično ženu koja je u sedmom mesecu saznala da je trudna, a ima već dvoje dece. Redovno je imala ciklus, sve vreme, nije joj se video stomak, nije osećala bebu (imala je pre toga dovoljno iskustva da bi mogla da prepozna pokrete bebe)... I meni je bilo neverovatno, ali, eto dešava se! Rodila je devojčicu osmeh srce 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od lilya 13/10/2013, 14:50

Da vam se pozalim Rolling Eyes

Em nocas nisam spavala, em sam sva zaptivena, temperatura, glava puca, em me nervira haos u kuci, a jos vise kad ne mogu da spremam, em sam sva opet u nekom ekcemu i bubuljicama, em sam dobila nedelju dana ranije i na sve to mm danas nadje da izvadi slike iz ormara i da se zahebava gde da ih kaci. Sad je nasao, sedam meseci stoje u ormaru i bas danas mora da ih kaci. A nije da je jedna pa kao ajde nema veze.
Onda sam morala da ustanem iz kreveta pa da on drzi sliku, a ja da vidim da li je na dobrom mestu pa kaci pa namestaj pa uklapaj ostale...
Macku je smorio, a ne mene. I sad evo ga ide po kuci sa cekicem i busilicom i trazi gde jos sta da izbusi pa zakaci. Ja cu se koknuti majke mi moje. Od nocas oka nisam sklopila, sad je nasao slike da kacimo. Evo sad ce vrata da podmazuje. Sreca pa ide sutra na put pa govorim sebi da cu se malo odmoriti.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od leptirko82 13/10/2013, 15:26

Lili, muz ti je danas kreativno nastrojen!
Moj je prehladjen, pa se malo prenemaze. Ja sam kao u struju ukjlucena, kuvam, cistim, pitu pravim... Jutros sam ukrala dva sata da malo citam. Prija mi ova mirna nedelja.
Bas me zacudio podatak da zena do 7.meseca nije znala da je trudna. Blago njoj kad nije bila opsednuta!
Mislim da bih osetila posle 5 minuta da sam trudna!)))))
Moja koleginica nije znala do 4.meseca, posto je dojila starijeg sina. Otisla je kod doce zato sto joj je stomak poceo rasti. To je bilo pre dvadesetak godina. Naravno, bila je presrecna! I tata bi sine, sto bi rekao Vujisic u genijalnom filmu!
Moj svekar je jednom permutovao cuvenu recenicu i rekao- I sine bi tata!
Kad god se setim, bude mi smesno!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Shizika 13/10/2013, 16:05

Drz' se Lilyo, moram nakachiti epizodu omiljene nashe srca  Mashe srca 

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani oktobar :)))))) - Page 17 Empty Re: Zlaćani oktobar :))))))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu