KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 19/8/2013, 16:16

LaFolie, supeeer!!! sreca
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 19/8/2013, 16:25

Lafe, extra! Najvise me obradovao nestali hematom!
Ladno vec pricate o polu! Ja sve kontam da nema sanse da mi sad nesto vidi, a i ako vidi, nece smeti da kaze sta misli Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/8/2013, 16:31

Lafeee bravo za mrdavca
Mi sutra na programo najveerovatnije drzite nam fige
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/8/2013, 16:32

Lafeee bravo za mrdavca
Mi sutra na programo najveerovatnije drzite nam fige
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 19/8/2013, 16:34

noja ::Lafeee bravo za mrdavca
Mi sutra na programo najveerovatnije drzite nam fige
Noja, držim, navijam! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 16:52

noja ::
Mi sutra na programo najveerovatnije drzite nam fige
Srecno Very Happy  nego sta je to programo?zbunjen Embarassed

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 17:54

Srecno NOja sutra!!! Da upoznavanje bude sto lakse! igracice igracice igracice igracice srca srca 

Leno, to znaci da ce je sutra poroditi.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 17:56

Noja srecno!!!! Da sve prodje najbolje moguce!!!""
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 18:02

Lafe, pisis sta ti je jos rekao dr, smes sad da setas kad nema vise hematoma? Jel ti ukinuo nesto od terapije? Verujem da ti je laknulo!


Cekamo Stenli sa izvestajem, a ona ceka u cekaonici Wink lol! Sve mi se cini da nosi dva decaka, ali ne smem mnogo da pricam, mozda zeli devojcice. Very Happy Valjda ce i njoj dr makar pretpostaviti. Verujem da je to olaksanje. Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 18:05

Aaaa sto zene moje nauci ja od vas i medicinske srpske izraze 
Nojjjjjaaaaaa srecno jedva cekammmm da vidim meda vaseg , a ti samo hrabro osmeh srce  i ja se radujem najlepsem blind date -u sa mojim Mateo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 19/8/2013, 18:24

Noja, srećno smajli angel 

Leno, u kombinaciji sa ovim za gvozdje, itekako. Nema od čega drugog.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 19/8/2013, 18:50

Nojaaaaaaaaaa, bas sam se pitala gde ste Very Happy  Srecno sutra, mislicemo na tebe i princezu i zeljno cekamo izvestaj srca Ljubimo vas
Lafe, presrecna sam sto je sve ok, sto nema hematoma i sto ces moci da se kreces, odlicno znam kakvo je to olaksanje :) a posebno sto je curetak i sto ga nasluti i Meti Very Happy 
Stenli, cekamo i vas izvestaj radost 
Okruglice ljubav 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 21:33

La Foliee kad ce tvoj TD

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 22:23

nisam ja bas za TD, nekako mi vise prija ovde da se druzim sunny 
Ja sam pozadinac :)

Sta znaci u dabl testu "below cut off"? Sada sam dobila rez iz lab, pa nemam pojma sta znaci. Zvace me verovatno dr sutra da mi objasni.

Bilo je super danas, pokazao nam je dr na UZ prste sve, rebra, laktove, nosic, sve... Beba bas mrda puno, kao da pliva a muz kaze da mu lici na hrcka koji grebucka Very Happy
Kaze da hematoma nema, pitao me je par puta u neverici da li sam stvarno mirovala, onda mu je mm objasnio da zaista nisam nigde isla sem do toaleta i da sam se mumificirala. Kao woooow Wink
Bebac je 5.7cm, onda je pominjao pishu, medjutim nismo reagovali, svejedno nam je kog je pola beba. Onda je pitao sta bismo voleli. Isto smo iskulirali, kao posle toliko pokusaja, price o donaciji itd, zaista nam to nije bitno. I na kraju kada sam otisla sama da platim, prisao mi je i rekao da misli da je devojcica bebe 
Nisu mi danas merili pritisak, kilazu itd, jer je neka zena dosla na porodjaj, hematolog ce mi reci sta da radim za hemoglobin.
I dalje sam fascinirana koliko beba mrda Very Happy kao da djuska
Joj sto mi je bilo lepo danas da landaram, posle otisli na tatin rodjendan, ja legla na lezaljku kao Kleopatra lol! Najela se kao prase i sada idem da se komiram lol! Sleep 

LJUBIM VAS SVE
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 23:12

Super Lafe, mnogo znaci taj prvi ekspertni, lakne coveku, mada nastave druge stvari da ga kopkaju!lol! Sad uzivanjac!

Noja, srecno sutra, i sto laganije nek bude po obe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 20/8/2013, 04:21

Noooja draga! SRECNO navijam da prodje lako i brzo i cekamo izvestaj srca igracice igracice ljubav 

Ja cekam da se Aleksa probudi pa da siki, pa da iskoristim to vreme i da vam se javim sa lepim vestima! NEMA NIKAVE KILE igracice igra d f f 
Bili na redovnoj mesecnoj kontroli, dr pregledala i kaze kakva kila, decko je odlican i bas napredan. Sve je bilo super. Napredovao je 1650 g i 7cm f Very Happy  Dobio vakcinu i samo jednom zaplakao, ja ga uzela i on kao da nista nije bilo Very Happy  Mamino sunny  hrabro. Onda smo otisli na kontrolu kukova kod dr.Tomasevica, kaze odlican, vidimo se tek kad prohoda, nema sirokog povijanja, samo da uziva sa pampersom Very Happy  Isto dr.potvrdio da nema kile i da je potpuno zdrav osmeh srce  pa su ga mama i tata vodili u grad da ga malo caste i ponove love 

Ljubimo vas sve, navijamo za lepe rezultate i izvestaje. ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 20/8/2013, 08:58

LaFolie bravo za divan izvestaj i curicu ,ukidanje lekica i setnje!
Noja da sve prodje lako i brzo!
Ananana bravo za kontrolu!
Trudnice ,okruglice,ljubim vas sve uzivajte!
osmeh srce 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 09:20

Annana divno zagrljaj  ljubi to malo sunce ubaci po koju fotku c 
La folie steta sve je manje td

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 20/8/2013, 10:20

NOJAAAAA drzimo fige jaaaaakoooooo
Ananana bravo za naprednog deckonju....i bravo za kukice..Tomasevic je stvarno lik..ja ga obozavam..nek sad malo landara po ovoj toploti bez tog haosa od sirokog povoja:aa: yes yes yes 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/8/2013, 10:40

Noja, kako sam uzbudjena, dodje mi da odem umesto tebe! d  Navijam, jako, jako! vv vv vv Sad pocinje ono najlepse! b b b b b b b b b

Ananana, mogu misliti kakvo olaksanje! Mnogo mi je drago sto je mali frajer skroz zdrav i nece nista da mu ceprkaju tamo dole!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 20/8/2013, 10:43

Drage moje, hvala vam na podrsci. 
Bila sam na ex uz  i sve je Bogu dragom u redu. Danas cekam da me pozovu sa klinike kad dobiju nalaz iz labaratorije i nadam se da ce i to pokazati da je sve ok. Bebe su naprednije za citavu sedmicu dana od uz i dr se bas cudi. Jedna je 6,9 a druga 6,4cm pu pu da ih ne ureknem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO Vratni nabor je kod jednne 1,3 a druge 1,6. BDP ne znam ni sta je ali pise da je kod jedne bebe 20mm a druge 21mm.
Cd sam dobila ali ne sa snimkom nego sa slikama??? Mislila sam da ce biti snimak a ne slike Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 G062bx5.gif.pagespeed.ce.af3TPgJx_v Ako sta znate oko ovih parametara, napisite mi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Icon_wink.gif.pagespeed.ce.x4DjlQWajg
 dr Mitic mi je izbacila fraxi i bravo za nju Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Th_14.gif.pagespeed.ce.z5euFoXm0J Izbacili su mi i progesteron depo a ubacili tot hemu posto mi je hemoglobim u rasulu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Icon_wink.gif.pagespeed.ce.x4DjlQWajg Kontrola za 4 nd i niko nije spomenuo amniocintezu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Lol.gif.pagespeed.ce.-dktAxcYTn Ljubim vas sve i hvaala na podrsci. Mnogo se radujem i jedva cekam da se i moje bebe pocnu nogatati. Mislim da je taj osjecaj neprocjenjiv.
Noja sretno i drzimo fige da sve prodje bez problema Very Happy 
Lafolie super za bebicu princezicu
Kometa jos samo dva dana do upoznavanja Laughing 
Ananana samo uzivajte i super sto nema kile i sto nema vise siroki povoj, to je odvratno po ovoj vrucini.
Evo vam jedan zagrljaj 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/8/2013, 10:52

GRAL SJAJNE VESTI!!! sreca sreca 
Kakvo ti je gvodzje?

Ananana, ljubni mi malog Aleksu, kako ce sada da uziva srca1 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/8/2013, 11:00

Dosli smo na svet prr oko 45 min Very Happy mAmina lavica
Ljubim vas
10/10 3700 51
Nisam je jos ljubila
08.20.2013
sunny sunny 
Dirrkt iz a enestezijs i betanije vas ljubim rana otkida i kasalj od tubd
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/8/2013, 11:04

prenos uzivo :))))))))) WOW!

BRAVO NOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! d d d 
DA JE MALA LAVICA ZIVA I ZDRAVA 100 GODINA!!!!!!!!!!!!!!!!!! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Kako se osecas?
Kako si me obradovala!!!!!! čestitamo 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 20/8/2013, 11:08

Bravo Noja da ste nam zive i zdrave obe. Bas si nam priredila divno jutro i mnogo smo sretni zbog vas dvije i saljemo vam milion ljubav 
Lafolie gvozdje mi je 104 i ukljucili su mi 2*dnevno tot hemu
Kakvo je kod tebe?
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu