KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/8/2013, 15:02

zvoncica36 ::Lilya o tome ja non-stop i pišem.Imam utisak da su svi isti.Moje iskustvo sa svima je isto uvek nešto ostave za kontrolu.Npr.Šumarac nije htela da mi uradi uz već za četiri nedelje kad dođem na kontrolu.Imam visoko mišljenje o V.Kopitović,ali sam bila šokirana da pred histero mi nije uradila uz.Žena od moja dva odlaska kod nje nijednom mi nije uradila uz.Da je neki ginekolog manje iskusan otišla bih sa intervencije.
Zvoncice, nisu svi isti. Nema sanse. V. Kopitovic je meni prvo uradila UZ i na jedan provalila neki mini polip koji je bio 0,7mm koji dr u Bisu nije videla, a isla sam na folikulometriju svakog meseca kod njih. I odma mi zena rekla da uradim sve moguce od analiza. Imala je za mene mozda 15 minuta, ali je stvarno bila 100% posvecena tih 15 minuta i pre i nakon histero na razgovoru.

Sonja je izmislila nauku od ET za ono sto sam ja dozivela u Bisu. Covek je kasnio 2.5 sata na moj ET zato sto je bio na konferenciji. Ne zato sto je imao hitan slucaj, ne zato sto se zaglavio u saobracaju, ne, covek je bio na konferenciji, a mm i ja smo ga cekali od 14 do 16:30. Da pomenem da su mi rekli da dodjem sa punom besikom i da su mi tri dana pre toga izvadili 15 jc. Suze su mi isle od bolova zbog te pune besike i cekanja. Onda je usao u salu sa sve cokoladom u ruci zalio se kako je to prvo sto jede tog dana. Msm, zabole me pravo da ti kazem. I zamolio me da drzim UZ sto ja, logicno, nisam znala pa je dosla sestra. I na kraju mu se zurilo i bio je prilicno neprijatan posto nisam mogla da opustim matericu. Msm, kako se opusta materica ako ti se piski vec 4 sata i sve te zivo od toga boli? Bukvalno me odradio zato sto je morao. Nije popricao sa nama nakon ET, samo je zureci opet na tu konferenciju protrcao pored mm i rekao kako je sve sjajno. Provera katetra, provera jos jednom UZ i preko stomaka i vaginalno, davanje slike da vidimo kako to izgleda, to makar ja u Bisu nisam ni videla ni dozivela. A pouzdano znam da Prdulovic do skora nije ni radio ET sa UZ. Nikako nwe moze to biti isto.
Da, nisu se razumeli u Pragu oko AHA i na kraju smo mi ostali bez toga, ali ja iz svog iskustva mogu da kazem da nisu ni blizu jedni drugih. I bez obzira sto mi u Pragu nije uspelo, Prag je daaaaleko, daaaleko ispred onoga sto sam ja iskusila u Beogradu. Namerno kazem u Beogradu posto sa V. Kopitovic imam jako pozitivno iskustvo, a za LE ne mogu nista da kazem zato sto nisam bila. I opet bih pre potegla na toliki put i dala silne novce, nego da od mene u Beogradu prave budalu.
Dijagnostika je druga stvar i tu stvarno ni samam nisam pametna sta da radim, a stvarno mi malo frka da kazem da je tri puta isti scenario cista slucajnost i da se tek tako prepustim nekom dr.

Samo jos da kazem, da me ne shavtite pogresno, ne zanima mene da klinika bude fensi i sestre ko manekeknke ili ne znam ja sta, ja ih ni ne primecujem, niti mi treba da me neko tapse po ramenu i tesi, samo zelim da neko bude dovoljno profi da je i njemu vazno da uspe (ako ni zbogceg drugo, a ono zbog licne sujete) i da mi se 100% posveti i da 100% bude u mom zapravo nasem slucaju. Eto, a sto se mene tice, sve ostalo je nebitno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 29/8/2013, 15:14

Lilya V.Kopitović se meni sviđa,ali to što sam napisala je istina.Nemam razloga da izmišljam.Ja sam nju čekala 2.5h da mi uradi intervenciju,ali je žena vrhunski sve uradila.Mnoge stvari nikad nisam napisala o našim ''vrhunskim'' dr i ako ih vrlo dobro znam.Što se naših dr. tiče meni je jednom bilo dovoljno da uradim vto kod nas i nikad više.Što se profesionalnosti tiče meni je Zadori malo ispred Sonje.U Segedinu na et ideš sa maskom na lici i komplet obučen(čak i noge) kao hirurg.Ali sam zadovoljna i sa Pragom.Verovatno ti nisi razumela,ali nije ovde bilo reči o Sonjinoj stručnosti već o nesporazuma sa koordinatorkama.Nema potrebe da branimo doktore već da gledamo gde je za nas najbolje.I bez nas oni će imati nažalost previše pacijenata,ali moja želja je da sve budemo što pre trudne.Nijedna od nas nije njima posebno draga.Dok smo tamo to je sve biznis.Žao mi je ako sam tebe ili bilo koju drugu ženu puvredila ili uvredila sa istinom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 29/8/2013, 15:16

Samo još da kažem da imamo dosta dobrih dr. u mnogim oblastima.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/8/2013, 15:58

Da, da, ima dobrih doktora. Ja cu npr vecno ostati zahvalna dr Nenadicu sa VMa koji nam je nakon jedno godinu dana lutanja i pijenja svega i svacega za bolji spermogram, citaj trovanja, otvoreno rekao da nam vreme tece i da smo mi za VTO sta god nam drugi pricali i da nam kada bi nam reproduktivni period trajao 100 godina verovatno uspelo iz prirodnih radova, ali da mi toliko vremena nemamo. Nakon toga smo se zaista i pokrenuli.

Nema sta mi ovde da se vredjamo, ja samo kazem da iz mog iskustva ovde iz Boegrada, Sonja je mnogo vise profi. Embriologa, sem kod nje nikad nijednog nisam videla, niti je iko popricao sa nama na temu embriona. Kada sam dr iz Bisa htela da pokazem kako izgleda snimak razvoja embriona, ona mi je odgovorila da to nije nista znacajno. Posle toga sam odlucila da je vreme da promenim dr. Ako nju kao profesionalca ne zanima da vidi tako nesto nego kaze da ti nije znacajno, ja nemam sta da trazim kod nje. Meni, sa mojim problemom treba neko ko zeli da se stalno doucava i stice nova znanja i resava nove i nove probleme. Ovo je mlada grana nauke, ima prostora za takve stvari ako ccovek zeli da napreduje i na kraju krajeva da se dokazuje.

Sonja mi je rekla da je ovaj nas problem toliko narastao da bi svako odeljenje ginekologije moglo da otvori po jedno odeljenje koje bi se bavilo sterilitetom, ali da bi u tom slucaju problem bili labovi. Nisam joj nista rekla, samo sam se prisetila Fronta No 

Zvoncice, nisam ni stekla utisak da hoces bilo koga da uvredis ili povredis. Svi ovde imamo isti cilj i zelju cvet 
Niti mi je cilj da bilo koga branim. Na kraju krajeva, meni u Pragu dva puta nije uspelo, sto bi ih branila? Samo je moje iskustvo da su mnogo profesionalniji ukljucujuci i taj propust sa AHA. Msm, u Bisu ni ne rade zamrzavanje. Da sam tada znala sta to znaci, svakako ih ne bi izabrala. 15 jc, 5 dobrih embriona, 3 vracena, ostalo baceno No
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 29/8/2013, 16:25

Naši dr. koji rade vto nisu profesionalci.Zašto???Zbog para.Napolju dr znaju da dođeš jednom,drugi put i nikad više.V.Kopitović je po meni žena zmaj.Veoma mi se svidela i ako se oko nekih stvari nismo složile,ali bi ona u Srbiji bila moj izbor.Ona je svoj posao,što se mene tiče,vrhunski odradila.Genesis ima propusta,tj.osoblje,ali ništa što nije podnošljivo.O Bisu,Jevremovoj,Ivanovićima,...neću ni da razmišljam,ali mi je uvek puno srce kad nekome uspe.Ja volim ljude koji su profesionalci i rade maksimalno svoj posao.U Pragu imaju ok pristup i ja bih ponovo išla tamo.Nije problem Sonja već kad nekome nešto kažemo,a on zaboravi ili sam ti kaže sad može da se krene sa stimulacijom,a tsh mnogo iznad 2,....Meni kod Zadorija nije uspelo 4vto pa mislim da je čovek ok.Nekim ženama je on možda katastrofa.Najvažnije je da se ostvarimo kao majke.Prva vto koja mi je bila neuspešna najteže mi je pala.Sad u vto ulazim kao u neki projekat(STRAŠNO dokle sam došla)nema emocija,očekivanja,nadanja samo odrađivanje.Kad bih se u sve unosila sa celim svojim bićem pa ja bih PRSLA.Nisam tip koji sebe sažaljeva teže mi je kad drugi pate čini mi se da druge sve više boli,a da ću ja lako da se izborim sa svim.Meni posle vto,tj negativne bete kažu ŠTA DA SE RADI?Odmah počnu da pričaju o nečem drugom da njima ne bi bilo neprijatno.Spremna sam na život bez dece.Mada dok god postoji šansa postoji i neka nada duboko u meni da će biti dece.Sve analize i preglede sam radila privatno tako da već znam gde ko kako radi.Kad nešto prođe dobro ili loše nema se svrhe osvrtati za tim.U životu treba ići dalje i zaboraviti(ako je ikako moguće)ružna iskustva.Mislila sam da će mm da isplače dušu posle četvrte negativne bete.Sad je i on oguglao.Iz svake vto nešto naučimo.Nadam se da nikad više nećeš videti negativnu betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 29/8/2013, 16:26

Uvek se pitam da li se stvarno embrioni bacaju?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/8/2013, 16:53

Preterah izvinjavam se svima. Htedoh izbrisati sve poruke, ali to mi jos bezveznije. Niste vi ovde da bi trpele moj bes. I onako ce me proci za par dana pa ce mi biti jos vise krivo sto sam vas gnjavila i maltertirala.

Sada je vazna Labradorka i ja se nadam da ce nas uskoro obradovati jednom lepom i velikom beta 

Izvine cure jos jednom c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 29/8/2013, 17:02

lilya ::Preterah izvinjavam se svima. Htedoh izbrisati sve poruke, ali to mi jos bezveznije. Niste vi ovde da bi trpele moj bes. I onako ce me proci za par dana pa ce mi biti jos vise krivo sto sam vas gnjavila i maltertirala.

Sada je vazna Labradorka i ja se nadam da ce nas uskoro obradovati jednom lepom i velikom beta 

Izvine cure jos jednom c
Nisi preterala.Sve smo od krvi i mesa.Svi imamo takve faze,a to je normalno i zdravo.Treba sve da izbacimo iz sebe.Naši najbliži nisu u stanju da nas razumeju(zato što nisu prošli kroz sve ovo).Jedino mesto gde nema ljutnje i gde kažemo šta nam leži na duši je ovo.I najjači imaju periode tugovanja.Radiš dobru stvar što upoređuješ Bis i Prag.Moramo same da znamo šta nam odgovara.Ti bar imaš Milutina pa se sa njim maziš.Šta bih je dala za tako nešto.Ovo što si napisala za neke žene će biti možda od presudnog značaja pri odabiru klinike.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 29/8/2013, 17:45

Lylia,potpisujem Zvoncicu!
Cemu izvinjavanje?!
Ti si iznela svoje iskustvo i misljenje na to sve ovde imamo pravo.
Zvoncice,a sto se Milutina tice,treba samo dati ljubav,negu i paznju za tako nesto...a ono sto dobijes -ne moze se opisati!
Mi smo naseg Šćepana sa ulice pokupili,jadno crno mace,svi pljuckaju i vracaju se u nazad tri koraka kad ga vide.
Izrastao je u zdravog i velikog macana,kad mu se mazi-tu sam ja,kad bi vezbao borilacke vestine-tu je mm,a od kada nam je u kuci,veliku nam je radost doneo,to nam je treci clan porodice.
Jedino ga nismo kastrirali,nismo imali srca uzimajuci u obzir nasu borbu za potomstvo,pa povremeno vidamo rane iz ljubavnih okrsaja.
Preporucujem svima ljubimca!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/8/2013, 18:03

Ragaco, imamo pdf sa kucnim ljubimcima. Prilozi neku sliku da vidimo mladog gospodima Very Happy
Milutin je kao bensedin za nas osmeh srce 

Ma ja samo ne zelim da neko stekne utisak da niko od dr ne valja. Naprotiv, verujem da je vise dobrih nego losih i neodgovornih, ali eto nadjuse razni da pokvare prosek.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/8/2013, 20:33

Lilya, draga, svaka od nas deli sa drugima svoja iskustva. Ti si divna, osecajna zena i samo si izlozila svoja iskustva i obojila ih osecanjima. To je normalno. Ne moram ti ni pisati o tome koliku podrsku imas od svih. Tu smo da se zajedno radujemo, da bodrimo jedna drugu, ali i da saslusamo i utesimo.
Ljubimo te i grlimo Krca, drugari i ja!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/8/2013, 07:54

JOoj Lilya, tako te razumem za svaku rec, svaku tvoju gorcinu i dalje osecam, i nikada mi nece biti jasno zato je tako tesko biti i covek i lekar! Svaka cas pojedincima, ali je malo onih kojima u ocima vidis zelju da ti pomognu, cesci su oni sa parama u ocima, na zalost! Rolling Eyes Rolling Eyes 
Ja za sada imam samo Kopitovicku koja me nije razocarala od pocetka do kraja, Sonji i PFC-u zameram samo onaj deo pocetka postupka i stimulacije, imam utisak da se ne udubljuju i kako shvatih Sonju, njima je bitno da dobiju sto vise jc, kako bi imali materijala za rad, a hiper i ostalo se da resiti. MOzda gresim. Stoji da su preofesionalni i da se ne mogu uporediti ni sa jednom klinikom u Beogradu, ali bas zato mislim da ne treba da imaju ni minimalne propuste (tipa AHA ili da se ne razumete da zelis i prirodnjak).
Mislim da sam ja u poslednjem postupku stvarno imala srece, jer je bio juli, Kopitovicka nije bila rastrzana na 100 strana, malo zena u postupku (ja doduse samo jednom videh jednu), kod Kopitovicke samo ja, svi iz Genezisa preljubazni... stvarno nemam jednu losu rec da kazem ni za koga, pa cak i da mi nije uspelo.

I, da, kazu da leti zbog vrucine ne uspevaju postupci, tu sam da pobijem teorije, bar o vrucini! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 30/8/2013, 07:58

Drage moje, prosto se plasim da citam ove vase postove o klinikama...nikada nisam imala srece sa dr i klinikama u poslednjih 5 god. Sada, sredinom septembra krecem na svoju prvu VTO sa blagom stimulacijom kod Ivanovica...ne znam kakvo cu iskustvo imati sa njima Crying or Very sad

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 30/8/2013, 08:00

Dakle uradila histeroskopiju juče (pisala sam na temi Histeroskopija).
Kažu tanak endometrijum, ne savetuje ET još dok ne vidimo koja terapija će najbolje zadebljati endometrijum. Meni od estrofema endo bude maksimalno oko 7.2 znači reagujem ali slabo.
Pre par godina u Beogradu mi je dr Lazović odredila terapiju sa injekcijama Estradiol i Progesteron po nekoj šemici i kad sam bila kod nje na UZV tada nasmejala se i rekla "pun ti je uterus endometrijuma" jer je meni manja materica pa je to tako izgledalo. Nije mi napisala koliki je endometrijum bio tada ali se sećam da je spominjala nekih 9-10 mm i to je bio sedmi dan ciklusa. Ali to mi nije niko uzeo u razmetranje kada sam išla na ove ET prošle godine.
Evo sad uradih i histero i sad ću gledati da već sledeće sedmice idem kod dr Kopitović da joj kažem za tu terapiju pa da opet probam uz njen nadzor, i čem postignemo debljinu endometrija da pičim kod Sonje na FET ne bitno koji dan ciklusa. Tako sam ja nekako shvatila da su to moji sledeći koraci...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 30/8/2013, 09:47

pagaz, leptirko, bravo za odrađen posao! Wink 

joj, žene, čitam vaša iskustva i muke sa razno-raznim doktorima. i što više čitam, sve sam sigurnija da sam napravila dobar izbor. iako me većina od onih kojima kažem da se ne liječim u beogradu kod nama poznatih imena već na drugoj strani, u zagrebu (živim u bluci) pogleda sa zaprepaštenjem i nevjericom. uključujući i mog 'državnog' ginekologa.
meni je moj dr, u postupku i van njega, dostupan putem maila i telefona, sluša me, smiruje, dogovaramo se, prilagođava termine pregleda meni jer putujem, embriologa sam upoznala, čak me je ona zvala da me obavijesti o oplodnji i planiranju transfera koji je bio u nedelju, cjenovnik je prilagođen realnim situacijama sa stimulacijom (ne plaćaju isto oni koji dobiju 3 jajne ćelije i oni koji dobiju 12, ali zato nema razlike između obične metode i icsi metode). možda nisu opremljeni kao klinike na zapadu (embrioskop i ostala 'čuda') ali su vrlo profesionalni. vrlo. svi, od sestara do ljekara. doktoru je iskreno bilo drago poslije pozitivne bete (reče mi da je očekivao da će ići teže) a i iskreno razočaran kad sam javila da je ipak bila vanmaterična trudnoća. raspitivao se za mene poslije toga kod para iz mog grada sa kojima smo zajedno ranije dolazili kod njega. za sad ga ne mislim mijenjati. Laughing 
d 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 30/8/2013, 10:04

d77 ::Drage moje, prosto se plasim da citam ove vase postove o klinikama...nikada nisam imala srece sa dr i klinikama u poslednjih 5 god. Sada, sredinom septembra krecem na svoju prvu VTO sa blagom stimulacijom kod Ivanovica...ne znam kakvo cu iskustvo imati sa njima Crying or Very sad
Evo zbog ovoga ne volim da mracim, ali eto izletelo mi juce. Valjda od besa, sta li Rolling Eyes 

D77, nemoj se plasiti. Mi smo veteranke pa nam sve smeta. Ivanovici su zaista OK. Goca je jedina postena u citavoj ovoj prici i jedino ona radi samo u svojoj klinici i posvecena je samo pacijentima tamo, a to jako puno znaci yes 
Bice sve to super, sigurna sam.

Labradorka, kako si? Javi se da nas obradujes sreca sreca sreca sreca sreca

Lakole, svaka cast i za dr i za kliniku i za tvoj izbor g
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 30/8/2013, 10:31

Lilya , srce si pravo ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 30/8/2013, 10:32

Drage moje,ne znam ni sta bi vam rekla..nisam ni ja bas u nekom raspolozenju,nit mislim da ce uspeti,niti da nece..kao da su mi malo emocije otupele od svega sto mi se desavalo u predhodnom postupku..juce ujutru je bilo malo smedjeg sekreta,nije to bila krv,posle toga nista.Stomak se smirio a grudi boluckaju tek na dodir..resila sam da betu ne radim pre ponedeljka jer imam neki program za vikend pa da ne rizikujem..
Ljubim vas sve!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 30/8/2013, 11:04

Labradorka, zagrljaj 
Ja od srca navijam da bude beta 
ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 30/8/2013, 11:07

labradorka, biće s tobom kao s ssanjom! Wink radila je betu nekih 15-16 dana od transfera, davno iza predviđenog termina za krvarenje, mi svi znali da je trudna a ona se iznenadila beti od preko 2000! Laughing 
navijamo za isti scenario!

lilya, naiće bolji dani! zagrljaj 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/8/2013, 13:29

SoJa77 ::Labradorka, zagrljaj 
Ja od srca navijam da bude beta 
ljubav 
Potpisujem!!!! smiledraw
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/8/2013, 13:31

ragaco ::Lylia,potpisujem Zvoncicu!
Cemu izvinjavanje?!
Ti si iznela svoje iskustvo i misljenje na to sve ovde imamo pravo.
Zvoncice,a sto se Milutina tice,treba samo dati ljubav,negu i paznju za tako nesto...a ono sto dobijes -ne moze se opisati!
Mi smo naseg Šćepana sa ulice pokupili,jadno crno mace,svi pljuckaju i vracaju se u nazad tri koraka kad ga vide.
Izrastao je u zdravog i velikog macana,kad mu se mazi-tu sam ja,kad bi vezbao borilacke vestine-tu je mm,a od kada nam je u kuci,veliku nam je radost doneo,to nam je treci clan porodice.
Jedino ga nismo kastrirali,nismo imali srca uzimajuci u obzir nasu borbu za potomstvo,pa povremeno vidamo rane iz ljubavnih okrsaja.
Preporucujem svima ljubimca!
Ragaco od kad znam za sebe imala sam životinje.Problem je u tome što mm i ja živimo u stanu,a često smo na putu po desetak dana.Kada smo na putu mačku(ili mače)koje imamo odnesemo kod mojih roditelja koji žive u kući i imaju ogromno dvorište.Moji imaju uvek mačke i kad mi dođemo po ''naše'' mače ono kao da oseti i sakrije se.Neće da nam se vrati jer tamo je napolju sa mačkama,a kod nas je veći deo dana samo.Tako da smo odustali od ''naše'' mačke.Moji imaju dve stalne mačke,tri mačeta i ko zna koliko povremenih koje se zadrže po dva tri dana.Imaju svoj kutak za spavanje,a to je zastakljena terasa i ograđeno dvorište prepuno zelenila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/8/2013, 13:34

labradorka ::Drage moje,ne znam ni sta bi vam rekla..nisam ni ja bas u nekom raspolozenju,nit mislim da ce uspeti,niti da nece..kao da su mi malo emocije otupele od svega sto mi se desavalo u predhodnom postupku..juce ujutru je bilo malo smedjeg sekreta,nije to bila krv,posle toga nista.Stomak se smirio a grudi boluckaju tek na dodir..resila sam da betu ne radim pre ponedeljka jer imam neki program za vikend pa da ne rizikujem..
Ljubim vas sve!
Često meni devojke napišu kad se najmanje nadaš desi se.Mi sve priželjkujemo da nam se Avgust završi prelepo sa tvojom ogromnom betom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 30/8/2013, 14:47

Labradorka navijam da uspe i šaljem rode. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

d77  S obzirom da imamo sličnu hormonsku sliku, značilo bi mi da, kada kreneš sa stimulacijom, malo detaljnije napišeš kako ona izgleda. Zalivam za što više dobrih jajnih ćelija. zalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanjezalivanje

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/8/2013, 15:24

Labradorka, navijam i prašim! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu