KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 15/8/2013, 10:46

Vucem, najjace sto mogu, sve cete da mi licite na Pinokija!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/8/2013, 10:49

fmala ::Vucem, najjace sto mogu, sve cete da mi licite na Pinokija!
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/8/2013, 10:53

fmala ::Vucem, najjace sto mogu, sve cete da mi licite na Pinokija!
sreca sreca sreca likeit likeit likeit d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 15/8/2013, 14:54

fmala ::Vucem, najjace sto mogu, sve cete da mi licite na Pinokija!
cmoka 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 15/8/2013, 15:47

Hocu da budem Pinokijoooo!
Fmala, ljubim puno!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 19:55

Hallo, cure! ljubav 
Malo sam se nervirala danas, pa se malo "komirala", evo sad se budim....
Prvo, ne znam iz kog razloga, pojavio mi se herpes (simplex) na gornjoj usni affraid , dva-tri plika, ali sigurno je pad imuniteta Crying or Very sad . Nisam bila bolesna, nisam imala nikakav virus da bi organizam oslabio. Ne znam šta je uzrok....
Drugo, bio mm kod urologa, dežurnog u bolnici, pošto se u DZ zakazuje, a nema slob. termina, rekao mu razlog dolaska, dakle, sterilitet, loš spermogram, tri neuspela ICSI-ja itd. i dr. ga pitao "pa dobro, šta ti ustvari hoćeš?" Mislim, koje pitanje??? Pa hoće čovek, valjda, da posle devet godina braka, toliko pokušaja da dobije dete, desetak IUI i tri ICSI, neko pokuša da nađe razlog svega toga! Ali, mislim da su ovde (u Le) svi toliko stručni, da nemaju pojma ni koje bi ga analize poslali da radi. Naravno, nije gubio vreme da ga pregleda, ali Bogu hvala, dao mu je uput za hormone (da ne plaća i njih), a ostalo, sa ovih strana pravac u privatne klinike, lab. i na svoju ruku. Možda odemo u Bg, mislim da sam ovde negde pročitala da je dr. Vinka Maletić dobar urolog...
Grlim vas zagrljaj  jakoooo!!!!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/8/2013, 20:40

Draga, nema nerviranja. Ja sam isla privatno na MR, kostalo me je "samo" 15.500. Nikoga nije briga i idemo privatno do poslednje pare. Sad kad sam sve skoro odradila, nemam para da odem privatno kod endokrinologa, pa cekam platu da zakazem. Dobra vest je sto nemam nista na hipofizi, a sve ostalo, uzas blagi. Ni na pola puta do deteta, a dzepovi vijore na vetru.
Ovo pisanije je trebalo da bude uteha. Ja sam se utesila, smejem se kao lujka najveca, valjda sam izgrickala sve zivce do kraja, pa se i ne nerviram.
Muzu bih podigla spomenik koliko je smiren.
Samo napred, drzim ti fige, saborko SoJo!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 21:05

Hvala, leptirko, svaka mi je reč uteha Wink 
Mi smo "potrošili" sve besplatne pokušaje, dva preko fonda i jedan preko grada (SPEBO), tako da ćemo tek da plaćamo, imamo i trombofilije koje koštaju oko 17000 i delecije y hromozoma koje koštaju oko 10000, i nije problem u novcu, mislim jeste, nismo u nekoj zavidnoj finansiskoj situaciji, ali to je što je, za to i živimo i radimo, nego mi idu na živce naši doktor  jer posle osam godina aktivnog lečenja, niko se nije zainteresovao da nađe pravi uzrok našeg steriliteta.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 16/8/2013, 21:36

Soja77, herpes je virus koji stalno imas, ima ga mnogo ljudi, p ai ja, ali on, kada padne imunitet iz nekog razloga, da li od virusa, temperature, ili od nervoze, stresa, meni cak i kad vidim nesto gadno, prosto izbije. Dobra je aciklovir mast, ili aciklovir tablete, jos bolje. Mast mazes kad ti izbije herpes, a tablete se piju nebitno da li ga imas, ako si mu sklona i one te neko vreme, sigurno pola godine, stite od njega. Ne znam da li ih ima u prodaji, ja sam ih davno pila, ali se meni vremenom to bas proredilo, kad sam bila mladja izlazio mi je jednom mesecno, a sad jednom godisnje. Ako osetis da usna pecka i svrbi, ali herpes jos nije izbio, pomaze i da stavis pastu za zube na to mesto, ona spreci. Ali to je kada jos nije izbio, kad izadje, dzaba.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/8/2013, 21:37

Verujem. Mene je pre neki dan moja dr iz dz ispratila sa recima- Ajd, pa da se vise ne vidimo.
Tesko joj bilo da ispise upute, da radi svoj posao.
Ja sam se nasmejala i odgovorila joj u istom maniru.
Moyda ce nas vise voleti kad budemo trudne! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 16/8/2013, 21:45

leptirko82 ::
Moyda ce nas vise voleti kad budemo trudne! lol!
Nece lol!  samo cete kad budete trudne slati muza po uputnice, da se ne stresirate od aspida  b Verujte mi, da vidite moju porodicnu, sve bi vam bio jasno :DJednom je pisala uputnice i meni i njemu za sve moguce nalaze pred VTO, i mi u higijenskom, cekamo da on preda uzorak za spermokulturu i da ja pokupim epruvete, pa idem kod ginekologa da uzmem briseve, pa da ih donesem nazad u higijenski. Sve to odradimo, odem kod ginekologa i shvatim da na toj uputnici pise njegovo ime. Zena gleda, kaze, ovo niste vi, ja pocnem da se smejem i objasnim da smo zajedno u postupku i da imamo suntavu doktoricu opste praxe, i da stvarno ne postoji nacin da zloupotrebimu muzevljevu uputnicu za ginekologa, pa ako moze da ispravi, da se ne setamo opet do nje, jer cu joj glavu razbiti. Zena se ismeja, prekrizi njegovo i upisa moje ime i primi me  b
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 21:52

fmala, znam, zato mi i nije jasno sto mi se sad pojavio, nisam se "stresirala" a nisam imala ni temp. Ranije mi se javljao u tim nekim situacijama.

leptirko, naka mi zabebimo, a baš nas briga dal će doktor  da nas vole lol!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 16/8/2013, 22:00

Sto si starija, to ti je imunitet slabiji, ako pijes neku terapiju, ako se vise umaras, ako te smori vrucina nekoliko dana, ili promena vremena, to je sasvim dovoljno da taj neki klinac popusti i eto ti herpesa. Ja svasta nesto non stop jedem za imunitet, i opet me opali svako cudo. Znas kad sam pre par godina dobila upalu pluca, jer sam pokusala da jedem dva obroka veganska (Maja Volk mi je profesorica, u njenoj klasi sam bila na faxu, pa me je ubedila da probam) ja sam jela to sve sirovo ujutru i uvece, a izmedju rucala normalno, i naravno, nastavila da treniram i vozim bic i sve od reda, za nedelju dana sam dobila upalu pluca NI OD CEGA! Kaze dr, ma pao imunitet, nisi unosila svega sto ti je potrebno.. Taj put sam bas nadrljala i od tad, od cvekle, preko maslinovog ulja, do meda, sve zivo guram u sebe, volim pijacu vise od plaze..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:12

Pa, u pravu si. Jula smo bili na vto, i do tad sam se bombardovala vit, i posle neg bete sam odjedanput presekla, evo tek danas sam popila vit C, a i u poslednje vreme slabije jedem, valjda zbog vrućine

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 16/8/2013, 22:18

Bice da je to, a nije ni stimulacija bezazlena, meni je sj..la cirkulaciju nacisto, a vreme ce tek pokazati sta vse jos.. Ako mozes, kupi propolis u pcelarskoj zadruzi, ili zamoli nekog ko se time bavi da ti ga da, pa zvaci kao zvaku, odlican je, malo cudno dok se naviknes, ali od toga nikad neces biti bolesna. Mnogo je bolji nego oni propolis rastvori u bocicama. I mnogo, mnooogo vode non-stop.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:26

Ja sam kapala onaj propolis rastvor sa medom rastvorenim u toploj vodi, imam ga još, ali probaću da žvaćem, verujem da je bolje tako. A što se tiče ciklusa, evo kreće mi drugi posle vto, oba na 28. dan.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 16/8/2013, 22:39

Probaj, kroz pljuvacne zlezde se valjda najbolje i najbrze apsorbuje. A za izbacivanje toxina iz usta (kafa, cigarete, i svi ostali otrovi..) je najbolje muckati svako jutro jedno deset minuta kasiku hladno cedjenog suncokretovog ulja. Da ne verujes, napune ti se usta kao skroz bele tecnosti, sve iz pljuvacnih zleda smece izadje, to je extra stvar, ali se ne sme nikako progutati zbog tih svih otrova, moras da pljunes. Inace, ulje kao ulje je isto mnogo zdravo, ja ga inace koristim, ono rafinisano mi je samo kad bas nesto przim. Jeste skupo, ali svake pare vredi.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 23:01

To nisam znala, hvala na novim saznanjima, ovde se stvarno stalno nešto novo nauči Very Happy 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/8/2013, 23:14

Karakaća, a to vi potresate tlo! Samo napred curo, da urodi plodom!

Soja, ja sam cula za Vinku Vukotić, urologa, a za tu drugu ne, al ima tema o urolozima na muškom sterilitetu, pa bacni pogled, možda dobiješ neku ok info.

Koračaljke, stisak i prašenje!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 23:21

BiKsi, to je ta, Vinka Vukotić-Maletić...
Virila sam, tamo sam sigurno i pročitala, veruj mi, haos mi je u glavi, ja bukvalno visim na Kutku, čitam VTO, trudničke dnevnike, o sterilitetu...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/8/2013, 23:30

Neka, neka, samo ti čitaj, uvek se nadje neka korisna info! Ti se boriš i pobedićeš!likeit A ja te prašim i vučem za nosić!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/8/2013, 23:41

Hval, BiKsi, samo ti vuci i praši lol! 
ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 17/8/2013, 01:21

Zdravo devojke, hocu da se pohvalim. 3 avgusta sam prestala da pusim, spremam se za proces. Malo sam i dodala kilazu lol! ali sta je tu je nazad nema. Bitno je da ne pusim, a ne pusi ni debeli :)
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/8/2013, 10:47

Odradila sam na svoju ruku vitamin D i na moje iznenadjenje manjak,nemam policisticne jajnike,IR,inverziju Lh i Fsh,visok Amh i dva endokrinologa posetila sa tim rezultatima i nisu mi dali da proverim vit D.Sad znam da je manjak moguc i zbog nacina zivota ,fali sunceva svetlost,ali ja sam juna bila na moru i zadnja dva meseca dosta napolju!Nego sta je tuje,postupak planiran za septembar i odlozicemo ga za mesec dva da bi nadoknadila manjak vit D jer koliko procita bitan je za sazrevanje j.celija.Sta da uzmem od preparata i koliko dugo se pije pre postupka?
SoJa Vinka je odlican urolog,isao je moj muz i kod nje i kod Tulica i kod Micica i svi su rekli isto!
Kockice samo napred,bravo za ostavljene cigarete!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 17/8/2013, 11:12

Lela, ne znam za preparate, ali znam da je najefikasnije od svega sunčanje. Nije dovoljno samo more, naročito kada se koriste zaštitne kreme, pa čak i one sa najmanjim faktorom. Dakle, sunčaj se svaki dan i to bi trebalo da ti pomogne sunny 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu