KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/8/2013, 10:42

Meta mila samo neka raste beta pa da cujes i srce  a posle uzivaj u trudnica 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 01:20

Hvala vam puno na cestitkama drage moje, svakoj pojedinacno! ljubav ljubav ljubav ljubav 
Ja danas ponovila betu, kao sto su mi rekli i iz Novog Sada, beta je 108! Rolling Eyes NE znam da li da se radujem sto raste ili da tugujem sto nije veca a ja se nadala da bude oko 200 bar. Danas mi je 14dpt i 17 dan posle A.
Doduse, i lab je drugaciji nego u BG, ali mi se sve cini da ce ovde biti treniranja zivaca jos. Rolling Eyes 
JOs kad vidim Sanjinu betu od 2000 i kusur a ispred mene je samo par dana, ubacim se skroz-naskroz u bedak! lol! lol! 
Stomak mi je naduven, samo sto ne pukne, nisam isla u wc par dana, nemam zelju ni da jedem, ovde je pakleno i ne izlazi mi se iz kuce, iako sam morala da izadjem da zavrsim neke stvari.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 6/8/2013, 09:36

Meta draga

Navijam jako da beta pravilno raste...!! molitva 

Znam da kada su pocetne, male vrednosti bete, odstupanja od jedne do druge laboratorije mogu biti znacajne, jer su veoma male vrednosti na pocetku, te strpljivo sacekaj da ponovis betu dva puta u istom labu...

Grlim te puno!! zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/8/2013, 11:53

Meta, nisi radila u istom labu, pa su zato ta odstupanja. Kad ponoviš za 2 dana, biće poduplana samo tako x x x x
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/8/2013, 11:53

Metice, samo nek prekosutra bude duplo veća beta i to je to, jedna beka je tu, sigurna sam! Da si tek danas prvi put uradila betu, ne bi ništa razmišljala, seti se da je bebici maloj bila beta oko 115 i to 15. dan i sve je ok, važi, sve je to individualnooooo! Ja navijam silnooooooooo, biće to sve ok! Nego eto, čisto da čovek ne bude miran, tako je to često u ovim našim pričama!vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Sofija, konačno da odahneš i odmoriš se od svega u prethodnom periodu! Lep odmor ti želim!

Vivi, lepo se odmorite!

KOraci, napred samo, navijam i prašim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 6/8/2013, 11:58

Draga Meto kometo slazem se sa Sofijom različite su lab. treba u toj istoj opet izvaditi bez brige draga moja anđeo je tu smajli angel 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 15:07

Hvala vam drage moje, znace mi vase reci. Pomalo se i kajem sto ne otvorih dnevnik, sad mi glupo da ga otvaram, a znaci mi vasa podrska i saveti. Rolling Eyes Zvala sam Genezis, rekli su da je to ok za 14. dan i da je ponovim sutra opet. Odustasmo od odlaska na planinu kako bi sutra uradila u isti lab ponovo.
AKo imate savet sta da uzmem protiv zatvora, kazite, ja se osim suvih sljiva ne secam nicega. Rolling Eyes Nemam ni mrljanje nisam ni imala nista, pa mi sad fali taj simptom i zato se tripujem za vanmatericnu! lol! lol! Ali, tripovanje je normalno u trudnoci, valjda! Laughing 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 15:09

donat voda, jabuke, ovsene pahuljice i lomljeno laneno seme poljubac 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 15:42

I, da, kad sam zvala genezis, sestra koja mi se javila (ne prepoznah joj glas) mi kaze: ajde, glavu gore, trudna si, cujemo se sutra - ljubim te!!! Very Happy Very Happy queen queen Odmah mi je popravila raspolozenje! yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 15:43

carica queen 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 15:47

Lafe, kako si ti? Stalo mrljanje?

Ja ne znam sta od ovoga mogu da nadjem ovde. Rolling Eyes Sao da zahladi malo pa cu u radnju da proverim, znam da donat vode nema, i srecom, jer nema vode koja mi ima odratiniji ukus. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 15:48

stalo. prestao i stomak da boli, samo lezim, ali ako sam 3 min na nogama pocne da me boli Sad 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 15:50

Mumificiraj se draga, i onako je napolju pakleno, taman da preguras jos malo do bezbedne zone i posle uzivancija. yes Imas stocic, net, tv, sve enka ti prinesu da ti bude na dohvat ruke i uzivkaj! Very Happy 
Vazno je da nema krvarenja, a boluckanje je valjda normalno, jer ti raste materica.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 15:52

napolje ni ne izlazim - kao albino sam Very Happy 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 15:59

Taman ten vise nije u modi, ne brini! Wink lol! 
Ja sam danas zujala malo po radnjama, isla da ubijem vreme i misli i crkoh od vrucine i vlage od 90%!  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/8/2013, 16:57

E neka ti je KometaK sestra tako rekla. Ovako si ranije vadila i samo sebi kidala zivce, a i nama!lol! Zanemarimo prethodne dve beta, i racunajmo samo ovu od 108, i nek se ona fino udupla i sreca nek je najveca!

Lafe, sve se shiri, mene su i ledja bolela i sad me rebra bole, prosto je to tako, mora nesto da boli. A da nista ne boli, pitala bi se sto je tako, znam iz iskustva!Pa kad zigne dole, a ja srecna!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 17:28

mozak u teglu da ubacim do marta lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/8/2013, 17:31

Ti bi i u tegli nasla neku brigu!lol! lol! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 6/8/2013, 18:42

Za sirenje materice la folie uzmi draga magnezium od 150 g 2*1
Sto kaze biksi uvek nesto boli sve su to slatke muke , mislim da su bringe uvek malo prisutne, mada je meni to skroz normalno :-) evo ovo Nase dete danas lezi meni na desnom rebru nikako da se spusti koprca se KO prase , ali Gore glavica ili cak guzica ne mrdaju

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 20:28

Pijem donat vodu; ima mnogo magnezijuma. Meni su I dalje dosta bolni jajnici; kao da sam juce isla Na aspiraciju. I dalje me boli stomak kada piskim iako je proslo 2 meseca
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 6/8/2013, 20:34

Danas sam bila u Perinatalu kod dr Stokic. Treba da uradim ogtt test sa insuliemijama, to sam i pretpostavljala, antiTPO, to sam isto pretpostavljala.
Posto mi je prolaktin takav kakav je, moracu da uradim magnetnu reyonancu hipofize.
Naravno, ako se drzava pita, na red necu stici, tako da sve radim private.
Eto mog letovanja, kad se sve sabere. Posle toga cu dobiti terapiju od nje.
Novost je da mi dragi ima hlamidiju i enterokokus.
Laga;a bih kad bih rekla da se nisam pozderala ziva, ali sta je-tu je.
To su vam moji koraci.
Zaboravih da dodam da ovaj mesec radim i histeroskopiju.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 20:58

Lafe, a jel ti se smanjio stomak posle hiper? Svaka cast kako pijes donat, ja sam probala slucajno, ali mi je tesko, a sad ovde i da hocu ne mogu da nadjem tu vodu.

Leptirko, imas pp sa brojevima tel. za cajeve protiv hlamidije. I Laf je svedok da pomazu. yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 6/8/2013, 21:07

i ja sam pocela piti donat vodu,jer su mi poceli grcevi u misicima,preksinoc me je grc probudio....pa nije voda toliko losa,ako je ostavis malo u casi da izlapi-sto se mora nije tesko,pozz za citavu ekipu ljubav ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/8/2013, 21:09

Ti cajevi od Cika Duska su smrt za hlamidiju bestiju. Ja sam pila sumamed I ciprocinal. Pa posle jos mesec Dana cajeva.
Ja mislim da hiper nije prosao jer me I dalje boli na dodir
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 6/8/2013, 21:32

Leptirko, kod tebe bas aktivno! Valjda ce se to kod tm sve resiti dok zavrsis sa silnim pregledima! Drzim fige, jako!

Lafe, mene su isto dugo boleli jajnici. Donat nije los, ali pazi na dnevnu dozu za trudnice, imas na njihovom sajtu, ja mislim, koliko se preporucuje u trudnoci. Super je i za stolicu. Ja pijem onaj mg u prahu, Direkt, od 300 mg, super je, saspes kesicu kao secer, sa ukusom je narandze, i to je to. Donat mi je malo tezak, bilo mi muka od njega par puta.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu