KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/7/2013, 12:25

i heart 84 je tamo Very Happy 

lep provod !!!!! sunny 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/7/2013, 12:28

Ženske,uživajte na odmorima!
Karakača,Kometo-navijamooooooooo!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/7/2013, 12:49

Hvala vam za navijanje drage moje!

Nego, pisah na jutrima, m i necemo stici do Zlatibora, posto jos nismo ni krenuli za Sokobanju, a tamo moramo prvo! Rolling Eyes Tako da, odustajemo od ZLatibora, disacemo cist banjski vazduh! lol! Kad stignemo, ako uopste i krenemo!
Trebalo je da krenemo rano jutros, nego sam narucila poklon za mm za rodjendan i godisnjicu braka (za 2 dana) i rekli su mi da ce biti gotov u 13h i evo majem ga da krenemo sto kasnije, kako bih ga pokupila.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 26/7/2013, 12:53

Zene uzivajte na zasluzenim odmorima!!I ja bi rado ali borba se nastavlja pa more ove godine otpada poljubci 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/7/2013, 12:55

Sta ce ti more, dobices bebu! A mozda i dve! yes 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 26/7/2013, 14:03

Erata,hvala do neba!Mada,ovog puta nema euforije,jer znas,dozivela sam vec veliku srecu pa brzo potom poraz Crying or Very sad sta tebi uopste da pricam o tome...
A ti uzivaj punim plucima u carima leta,pozdravi mi puuuno Sitoniju koju obozavam pa ce i tebi doci vreme da razmisljas sta dalje zagrljaj 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 26/7/2013, 14:42

Lepo se provedite na odmorima ff I ziveo ovaj nas kutak ljubav ljubav 

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 26/7/2013, 17:32

Kometa konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
Karakača navijamo konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
d77 kod mene ništa za sada imam i dalje cistu koja se povećala na 50x40 na levom jajniku pila sam orgametril videću dal će pući.Na letovanje ne idemo i tako.
Kada ceš ponovo kod Ivanovića?
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 26/7/2013, 18:33

Tetreb, od orgametrila ce sigurno puci ta cista! yes 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 26/7/2013, 18:34

d77 ::Jao...draga moja, i meni je vise muka od svega...20.avgusta se javljam klinici pa videcu sta cu i kako cu...

d77, srecno u novom postupku! b b b b b b b b 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/7/2013, 22:18

Endzi ::Evo me drage moje,vidjela sam sunny i cula eho osmeh srce osmeh srce  doktorica kaze da je sve ok,i da cekamo jedno bebce,termin 21.03....roda
Bravo, bravo, sve čestitke!

Sofija Veks ::Drage moje

Meni beta pada, ali sada kada je ostala dvocifrena, pada polako...sada se spustila malo ispod 50...ali me stomak vise ne boli, i jedva da krvuckam, jos po malcice ponekad...radim betu sledeceg utorka ili srede, sa nadom da ce do tada biti gotovo...
Zagrljaj veliki letnji za sve!! :*
Uh, nek vala više i ta beta padne na nulu, baš se oduži... Grlim.

Maksi ::Stigao mi rezultat i beta je 3,2. Nista od trudnoce. Sad mali odmor pa onda ponovo borba. Mozda bi trebalo da pred sledeci postupak operisem endometriozu jer mi ona mozda pravi problem. Uglavnom sledeci postupak mora da bude mnogo bolje pripremljen nego ovaj. Hvala svima na podrsci.
Maksi, jbg. No, imaš plan, videla sam, i to me jako raduje, samo napred!

Nadalice, grlim te jako! Baš mi je žao što se tako završilo...

LaFolie ::
Erata ::
Novo je da mi je rodica trudna sa trecim detetom, a sestra sa drugim. Carica pije pivo, pusi, ne pije folnu. Opustena zena...:) Kad pomislim kako mi sve vagamo na grame, majko sveta. Ona juce pomera stolove po kuci, vuce sina koji ima 20 kg, ja se zapanjila. Samo hodam za njom i pridikujem! :)
A ona meni: Ma daj sta ti je, opusti se.


hahaha pa ja ne disem, kad kinem mislim ode beba! imam osecaj da je neko krep trakom zalepio spolja bebu za moj stomak i da svakog casa traka ima da se otkaci. Ja cu da odem u neku ustanovu, a tete sto puse piju i uzivaju ce da zive 300 god lol! 
Lafe, ti mi ulepšavaš život, leba mi, sa tvojim biserima, koja si ti kraljica!lol! Sita se ja ismejah!

A šta reći za to što se mi čuvamo, pa jbg, koga zmija ujede, i guštera se plaši, je l se bi tako kaže, nije bitno, znate šta htedoh reći. Tako i za te druge trudnice i mamice, da je i njih neka muka zadesila kao nas i da su samo delić onoga što mi prodjemo prošle, drugu bi pesmu pevale, sigurna sam!

Stisak za celu ekipu!

Nema nam Stomačića odavno, nadam se da je ok, i da je spustila tsh.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Maksi 28/7/2013, 14:14

Interesuje me da li se trobofilije i imunologija rade odredjenog dana ciklusa ili nema veze koji je dan u pitanju?

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 28/7/2013, 14:22

Ja sam radila sve nevezano za ciklus
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 29/7/2013, 12:48

Drage moje zvala me sestra betu radim 4 avgusta to se meni oduzi
Hvala svima na podršci
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/7/2013, 12:51

karakaca ::Drage moje zvala me sestra betu radim 4 avgusta to se meni oduzi
Hvala svima na podršci
Navijam za 4. avgust!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/7/2013, 12:52

KoMetaK, wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 29/7/2013, 12:54

Karakaca,Kometak roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/7/2013, 13:19

bravo za 4 avgust ! brzo ce to ..juhuhuhuuuuu:aa68: d d d d b b b b g g g d d x x x x x x x x x x x x x x :as
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 13:26

Maksi, svejedno je koji dan ciklusa to radiš!

Karakaća,KoMeta, navijam i vučeeeeem jakooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 29/7/2013, 13:59

Kometa ,Karakača samo napred približilo se jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
d77 želim ti svu sreću i da ovog puta bude dobitno bar dve bebili beba beba  
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 29/7/2013, 15:19

karakaca i kometa vucem jako za nos lol! lol! lol! osmeh srce osmeh srce igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/7/2013, 15:35

Karakaca, Kometa prasim i navijam za velike Bete ljubav ljubav ljubav d d d d d d vv vv vv vv vv vv bb bb bb d d d roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 29/7/2013, 16:22

Kometa, Karakaca prasim jace i najace

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete wavecrowd wavecrowd 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/7/2013, 21:35

ivka ,imas pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od breskva 30/7/2013, 08:40

cure da li je ijedna od vas imala spoting prije FET-a, dok je uzimala estrofem?

breskva

Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu